Для AMD сьогодні на першому місці центри обробки даних, вважає Ліза Су

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пропоную обговорити Для AMD сьогодні на першому місці центри обробки даних, вважає Ліза Су

я ще дивувався чому у віддзеркаленні Хуанга видно Лізу
спойлер
ЗображенняЗображення
Востаннє редагувалось 14.09.2024 13:49 користувачем kalakawa, всього редагувалось 1 раз.
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ні, геймери на першому місці :shuffle:
Yalg
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Генеральный директор AMD Лиза Су на днях заявила, что сегодня для компании на первом месте дата-центры.
Штошш, пусть тогда не удивляется что в сегменте домашних видюх у них всего 20%.
Я годами говорю что они играют с зелеными в поддавки и изо всех сил пытаются не победить в конкуренции.
Vlaad13
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Для АМД сьогодні на першому місці - гроші
AssayMAS
Member
Звідки: ][аркiв

Повідомлення

Yalg: 14.09.2024 14:26изо всех сил пытаются не победить в конкуренции
так Нвидия "главная" в виду ПО - а в ПО Нвидиа вгатила раз в 100 больше денег за последние 20 лет чем АМД. И все авторитетные игроделы получают бесплатные консультации, семинары от программистов Нвидии - и на выходе игры идут лучше на Нвидии.
Не измеряемо бабла Нвидия вгатила в CUDA - например по началу бесплатно её представители ездили по институтам СНГ и толкали речи - лекчии, семинары, практикумы... там когда заезжали то с ними новинок железа было на 10 000$ - ноут с куда, проектор, брошюрки с сцылками, тесты на отбор гениев... .
Там реально вопрос из зала - "чё быстрее" и ответ "незнаю" - сча 5 мин напишу посмотрим... тоесть это был лектор программист... что много стоит.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Vlaad13: 14.09.2024 14:37Для АМД сьогодні на першому місці - гроші
А що має бути важливішим для комерційної контори?
Проблема Лізи в тому що вона живе сьогоднішнім днем і в завтра не дивиться зовсім. А Хуанг не просто передбачує завтра, він його формує.
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Scoffer: 14.09.2024 15:06
Vlaad13: 14.09.2024 14:37Для АМД сьогодні на першому місці - гроші
А що має бути важливішим для комерційної контори?
Проблема Лізи в тому що вона живе сьогоднішнім днем і в завтра не дивиться зовсім. А Хуанг не просто передбачує завтра, він його формує.
І правильно робе! Куй железо, пока гаречо 👍 А что там завтра будет, не всегда угадаешь. К тому же AMD отлично ведут стратегию роста.
nikolaiii
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Vlaad13
Для розробки нових чипів потрібні гроші, це парадокс, чи це очевидні речі? Усі люди працюють за гроші.
Сidonix
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Геймери всього світу такі: "ну да, ну да. Пішов я на...й!"
bes
Member
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

Vlaad13: 14.09.2024 14:37 Для АМД сьогодні на першому місці - гроші
А что ещё должно брать на первом месте ?
unlnu
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Поняття "Майстер на всі руки" давно вже не є актуальним і втратило свою силу і значення. Справжній майстер може бути лише однієї справи. А й справді так і треба займатись тим, що добре виходить і досягається потрібний ефект, результат. На даний момент вона чітко вказала напрямок куди будуть спрямовані основні зусилля. Звісно, це не значить, що вони повністю облишать дослідження і розвиток інших напрямків, то ж треба примиритись з тим що витоків буде менше.
Попередньо вже нас ознайомили з наступним поколінням відеокарт від червоних і він зовсім не обрадував. Якщо в когось ще десь рожевіли мрії, про те що топи таки будуть, просто про них не говорять, то тепер ці мрії точно розвіялись.
mrigi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Софт хай зроблять, бо зараз rocm це дно у порівнянні з cuda.
yariksom
Member

Повідомлення

Сidonix: 14.09.2024 15:53 Геймери всього світу такі: "ну да, ну да. Пішов я на...й!"
Будуть геймери генерувати левову частку прибутку тоді й підуть в фаворити.
Зараз не золотий вік геймерства на ПК нажаль :-/
Недавно відновили лінію RX580 8гб, це хороша, навіть найкраща карта за свої гроші, але така хрінь натякає на те, що мільйони чипів викинуті на смітник, лиш би карти не були дешеві.
Думаю багато було закопано просто в землю щоб не впала ціна.
ПК геймери так чи інакше будуть задоволені наступною серією Нвідії 5....... зі споживанням як бойлер, до речі це ідея :idea: для багатших, а бідніші, як я візьмуть середню (інших не буде ближчим часом) віл АМД.
Якщо вийде у АМД карта така ж хороша як RX580 8гб у свій час то таке буде особисте свято для мене. :rotate:
Enjthesilence
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

yariksom: 14.09.2024 21:22
Сidonix: 14.09.2024 15:53 Геймери всього світу такі: "ну да, ну да. Пішов я на...й!"
Будуть геймери генерувати левову частку прибутку тоді й підуть в фаворити.
Зараз не золотий вік геймерства на ПК нажаль :-/
Недавно відновили лінію RX580 8гб, це хороша, навіть найкраща карта за свої гроші, але така хрінь натякає на те, що мільйони чипів викинуті на смітник, лиш би карти не були дешеві.
Думаю багато було закопано просто в землю щоб не впала ціна.
ПК геймери так чи інакше будуть задоволені наступною серією Нвідії 5....... зі споживанням як бойлер, до речі це ідея :idea: для багатших, а бідніші, як я візьмуть середню (інших не буде ближчим часом) віл АМД.
Якщо вийде у АМД карта така ж хороша як RX580 8гб у свій час то таке буде особисте свято для мене. :rotate:
але бідніші беруть середню також зелену, такі пироги
Ghody
Member
Звідки: Израиль

Повідомлення

людям пора запасаться или консолями, или видюхами. теоритический топ выйдет в конце года, мид в начале следующего, а дальше похоже не будет видюх вообще. и явно пс6 выростет в цене значительно - 1к, 1.5к? производители гонятся за прибылями, а не за лояльными клиентами. ну и с теми темпами от сони по производству игр - они просто закроют их.
проходя jedi survivor я ещё думал как в киберпанке или далёком будущем - почему оно всё такое ужасное и мелочное, а ответ простой - цель порабощение, а как люди живут - плевать. пусть вместо телика и хорошего сериала или интересного ютуба все хавают наркоту от бигфармы. и это то, куда мы придём в ближайшие 5-10 лет
nikolaiii
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ghody
Теоритически люди в основном на старье сидят, потому-что еще тянет. Дефицита видеокарт нет, есть дефицит денег.
radeon5870
Member
Аватар користувача

Повідомлення

- Доктор! Мой сосєд говоріт, чьто он может десять раз за ночь :eek:
- І ви говорітє ... :lol:
Nortrom
Member
Аватар користувача

Повідомлення

але бідніші беруть середню також зелену, такі пироги
Берут, но если смотреть реально у НВ до 500 баксов вообще ничего нету нормального.
Якщо вийде у АМД карта така ж хороша як RX580 8гб у свій час то таке буде особисте свято для мене
ну вам RDNA4 остается ждать.
Сidonix
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Nortrom: 15.09.2024 14:08
але бідніші беруть середню також зелену, такі пироги
Берут, но если смотреть реально у НВ до 500 баксов вообще ничего нету нормального.
Якщо вийде у АМД карта така ж хороша як RX580 8гб у свій час то таке буде особисте свято для мене
ну вам RDNA4 остается ждать.
Ну як нема у НВ до 500 баксів нічого нормального, якщо є 4060 Ті 16 Gb? Чи це не нормальна карта для вас?
EvhenS
Member
Аватар користувача
Звідки: Черкаси

Повідомлення

Консолі купили усі хто хотів, відеокарти - що хорошого в 24 році вийшло, щоб 6800хт викинути і піти за новою картою? А ну да, 7800хт має таку саму продуктивність.
Відповісти