Noctua усунула проблему стороннього шуму кулера NH-D15 G2

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
AssayMAS
Member
Звідки: ][аркiв

Повідомлення

daesz: 14.09.2024 14:43термалрайт релізнули РА140
толку от релиза если в рознице не видно и нет обзоров
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

AssayMAS: 14.09.2024 18:03
daesz: 14.09.2024 14:43термалрайт релізнули РА140
толку от релиза если в рознице не видно и нет обзоров
І справді нема :/

(1)
https://www.tomshardware.com/pc-compone ... 140-review
(2)
https://hwbusters.com/cooling/thermalri ... ck-review/
(3)

(4)


Ще й зробили огляд на конкретну 120тку з РА140 яка в розниці взагалі не продається
https://hwbusters.com/cooling/thermalri ... an-review/

Та й в асортименті нема
https://www.aliexpress.com/item/1005007449724160.html
https://item.taobao.com/item.htm?id=819637875633

Можливо огляди варто шукати за межами ОС.юа, тут всього й справді не знайдеш.
Востаннє редагувалось 14.09.2024 18:16 користувачем daesz, всього редагувалось 1 раз.
Vlaad13
Member
Аватар користувача

Повідомлення

oversteve: 14.09.2024 16:28
Vlaad13: 14.09.2024 15:59
хотілося б побачити тести старої нокти з новими вертушками(чи з якимось іншими)
бо форма старих вертушок ноктуа в мене викликала запитання :spy:
був десь огляді і в ньому тест старих вентиляторів на новому радіаторі і профіту було близько до 0 порівняно зі старим радіатором, ну і власне на хвбастерс є порівняння нового 140 вентилятора і він усі інші 140 обходить
знайшов такий огляд на ці вертушки
вони не погані - не хороші
будуть напевно коштувати 1500 гривень і фанатики нокта звісно куплять :lol:
як мені подобаються люди які лають курту за відяхи які на 20% дорожчі за конкурента і фанатики ноктуа які переплачують 300% ціни хоча могли б взяти той же Арктик :facepalm:
agent_smi
Member

Повідомлення

Меня одного смушает что корпусной nf-a вместо nf-p воткнули, или я пролюбил изменения модельном ряду ноктуа?

Таки пролюбил все свежие nf-a, p и f как понимаю уже нет
Востаннє редагувалось 14.09.2024 18:58 користувачем agent_smi, всього редагувалось 1 раз.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

S: 14.09.2024 16:18Аrctic cooling тоже работают по 10+ лет, тоже тихие
Vlaad13: 14.09.2024 18:16хоча могли б взяти той же Арктик
Арктік можливо і гарне рішення по ціна/ефективність, але в абсолюті гучніше. У мене були в компі і арктіки і ноктуа одночасно, на фоні ноктуа арктік виділявся.
А от якщо візьмете щось з рівнем шуму ноктуа, бікваєти наприклад як СО чи нойзблокери окремо вентилі, раптово помітите що вони одної цінової категорії.
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Scoffer: 14.09.2024 18:42А от якщо візьмете щось з рівнем шуму ноктуа, бікваєти наприклад
В мене ноктуа p14s redux дуже виділяється на фоні бікваєт sw4 140мм. Арктік, якщо не видає якихось зайвих звуків, на обертах до 1000 точний тихіше ноктуа, з більшими в мене немає. ;)
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Оце б зараз взяти бюджетну лінійку і вимагати від неї видатних результатів.

Відправлено через 25 хвилин 7 секунд:
Вони в цьому редуксі запхнули якийсь дико старий підшибник, замінили пластик і біс знає що ще зробили. Це як бюджетний мерс, наче значок вже стоїть, а кайфу ще немає.
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

Олег963: 14.09.2024 11:57як би ноктуа зробила водянку яка б вона була?
бежево-поносного цвета
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Scoffer: 14.09.2024 19:24Оце б зараз взяти бюджетну лінійку
чому бюджетна коштує як св4?
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Grava
То вже зовсім інше питання. Ніхто націнку за бренд не відміняв :rotate:
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Scoffer: 14.09.2024 18:42У мене були в компі і арктіки і ноктуа одночасно, на фоні ноктуа арктік виділявся.
У меня и сейчас есть и ноктуа и арктик, считаю что переплачивать за ноктуа смысла нет. Продукт исключительно для фанатов бренда. Их вентили могут быть более тихими но соответственно и теряют в производительности. А биквает это вообще бред покупать - виртуальный производитель по сути и дикий оверпрайс.
Hemul
Member
Аватар користувача

Повідомлення

S: 14.09.2024 20:10
Scoffer: 14.09.2024 18:42У мене були в компі і арктіки і ноктуа одночасно, на фоні ноктуа арктік виділявся.
А биквает это вообще бред покупать - виртуальный производитель по сути и дикий оверпрайс.
А Ноктуа с Арктик по вашему реальные? Ну-ну...
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

S: 14.09.2024 18:00А за 65 евро можно купить монстра на 350 Вт но придется играться с переходниками.
ти не зробиш нормальних перехідник якщо ти не токар в тому то і справа

Відправлено через 1 хвилину 40 секунд:
Vlaad13: 14.09.2024 18:16фанатики ноктуа які переплачують 300% ціни хоча могли б взяти той же Арктик
в мене є Ноктуа і Нойзеблокер. І вони реально краще багатьох вентиляторів. І тихіше
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Hotspur: 14.09.2024 20:52 ти не зробиш нормальних перехідник якщо ти не токар в тому то і справа
Я бы начал с письма в Арктик с этим вопросом, а дальше по ситуации.
Они продавали переходники для всех своих моделей на тот момент.
https://www.arctic.de/en/blog/arctic-lg ... alder-lake
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

S: 14.09.2024 20:58
Hotspur: 14.09.2024 20:52 ти не зробиш нормальних перехідник якщо ти не токар в тому то і справа
Я бы начал с письма в Арктик с этим вопросом, а дальше по ситуации.
Тобто купити готовий продукт це дорого, а витрачати свій час не перехідники - це добре… :-/
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

dead_rat: 14.09.2024 21:02 Тобто купити готовий продукт це дорого, а витрачати свій час не перехідники - це добре… :-/
Переходник стоит 6 евро, а готовый продукт в 3-5 раз дороже, который к тому же еще и менее мощный будет.
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

S: 14.09.2024 21:05
dead_rat: 14.09.2024 21:02 Тобто купити готовий продукт це дорого, а витрачати свій час не перехідники - це добре… :-/
Переходник стоит 6 евро, а готовый продукт в 3-5 раз дороже, который к тому же еще и менее мощный будет.
Продукт дуже різний.

Ноктуа пропаяна, ребра всі зчіплені, нікеліровагі, в руках відчувається як дуже якісна річ. Звісно можна взяти найдешевшу альтернативу, напресувати ребер і вуаля, але це не буде преміальна річ.
Voozy
Member
Аватар користувача
Звідки: незламистан

Повідомлення

От 6к гривен на Хотлайне.
Мой ак620 в 2.5 раза дешевле и, вангую, горячее всего на несколько градусов. Тем не менее, думал будет дороже.
Сам смысла не вижу, если можно сейчас взять какого-то нового "Ассассина". Но у качественного (до грани аутизма) продукта - всегда будет покупатель. Тем более, воду далеко не все любят.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

S: 14.09.2024 21:05Переходник стоит 6 евро, а готовый продукт в 3-5 раз дороже, который к тому же еще и менее мощный будет.
ти його ніде не купиш. саме тому люди викидали що під Термалрайт не було перехідників під нові сокети
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Hotspur: 14.09.2024 21:53
S: 14.09.2024 21:05Переходник стоит 6 евро, а готовый продукт в 3-5 раз дороже, который к тому же еще и менее мощный будет.
ти його ніде не купиш. саме тому люди викидали що під Термалрайт не було перехідників під нові сокети
:weep: :weep: :weep:
Це був я, не зміг ніде знайти перехідник на Thermalright Archon
Відповісти