Microsoft продовжує масові звільнення співробітників ігрового підрозділу

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
n+gibat[]r
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Предлагаю обсудить Microsoft продовжує масові звільнення співробітників ігрового підрозділу

С такими новостями от Microsoft и XBOX скоро в лагере конкурентов будут приставки по $1000-2000 толкать ибо конкуренции ноль :down:
А пока для разогрева конкуренты выпустили PS5 Pro за 800 евро, и это без дисковода за который ещё сотку нужно отслюнявить и без подставки, которую тоже нужно купить отдельно.
1234waltz
Member

Повідомлення

Пропоную обговорити Microsoft продовжує масові звільнення співробітників ігрового підрозділу
Можно звісно "плакати" за Arkane, але після випуску Redfall (а до цього слабенькі продажі Deathloop, який явно не тягнув по рівню до Prey та Dishonored) такі дії досить логічні.
Про Tango Gameworks нічогос казати не можу, бо Hi-Fi Rush та Ghostwire: Tokyo мені не цікавить, а улюблений The Evil Within 2 вийшов 7 років тому.
Samilo
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков (Украина)

Повідомлення

1234waltz
Всі ігри від Танго - фінансовий провал
Від Аркейнів близько до того.
Chokolite
Junior
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Microsoft з такими чудовими студіями могли зробити кльового конкурента для sony. Але зробити чорну діру для талантів та грошей
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Мені від цього ні холодно, ні жарко... Якщо вони не повернуть Варзону 1.0 разом з картою Верданськ, то їхнє керівництво і не краще, ніж до злиття з мілкомягкою.
vmsolver
Member

Повідомлення

Наверное в статье ошибка, увольняет людей же только интел, которому капец (по заветам антиинтеловских фанатов) :lol:
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

Samilo: 13.09.2024 11:07
Всі ігри від Танго - фінансовий провал
Это откровенная не правда:
Sales
In Japan, the game sold 176,691 physical copies across all platforms,[55] along with 4+ million digital copies.[56] The Evil Within was the second best-selling game in the United Kingdom on the all-formats chart during the week of its release
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Це добре
yariksom
Member

Повідомлення

vmsolver: 13.09.2024 11:13 Наверное в статье ошибка, увольняет людей же только интел, которому капец (по заветам антиинтеловских фанатов) :lol:
Ти трохи плутаєш мягке з теплим :shuffle:
Shineloot
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

KimRomik: 13.09.2024 11:13 Мені від цього ні холодно, ні жарко... Якщо вони не повернуть Варзону 1.0 разом з картою Верданськ, то їхнє керівництво і не краще, ніж до злиття з мілкомягкою.
Давно не играл в варзон, там что убрали ту карту, которая была по началу?
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Shineloot: 13.09.2024 12:08
KimRomik: 13.09.2024 11:13 Мені від цього ні холодно, ні жарко... Якщо вони не повернуть Варзону 1.0 разом з картою Верданськ, то їхнє керівництво і не краще, ніж до злиття з мілкомягкою.
Давно не играл в варзон, там что убрали ту карту, которая была по началу?
Так. Перша варзона була доступна до 21 вересня 2023. Потім її закрили, а замість неї була випущена друга версія з трохи іншою механікою та картою.
DEF__IniT__
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Samilo
Ну да, давайте зробим гарну гру, як hifi rush, і випустим її взагалі без маркетингу, а винними в слабких продажах зробимо девелоперів, а не видавництво
The_Rusik
Member
Звідки: UA

Повідомлення

KimRomik
Вторая мне больше понравилась. А потом когда добавили скорость, то перестал играть. А третья вообще мусор, быстрая, как на перемотке, стрельба пластиковая, анимации дешевые, светится лгбт цветами, надеюсь больше не будет колды вообще.
Devianne
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Звичайно прикро коли закриваються студії котрі колись випускали щось добре, але
1) Якщо вони не можуть зараз створити щось успішне - це їх проблеми. Якщо беседка випустить через 4-5 років новий TES на рівні старфілду - то туди їм і дорога
2) Їх місце займуть інші, це нормально.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

1234waltz: 13.09.2024 11:00Можно звісно "плакати" за Arkane, але після випуску Redfall (а до цього слабенькі продажі Deathloop, який явно не тягнув по рівню до Prey та Dishonored) такі дії досить логічні.
Дії логічні, але студії тут фактично ні при чому.

Погані продажі прей - наслідок повного провалу маркетингу гри.
Потім студію примусили займатися сумнівними проєктами, де її компетенції і напрацювання не використовувалися, і дива не сталося.

А ситуація з хай-фай раш лише підтвердила системні проблеми майків, де гра релізиться без просування, в геймпасі і на обмеженій кількості платформ, а потім з неї вимагають прибутки як з нормального комерційного релізу...
Reinmar
Member

Повідомлення

Chokolite: 13.09.2024 11:10 Microsoft з такими чудовими студіями могли зробити кльового конкурента для sony. Але зробити чорну діру для талантів та грошей
З чим там конкурувати з релізів останніх декілька років? Тільки мультіплатформа б'є рекорди (Helldivers, Wukong)
lostsoulforever
Member
Аватар користувача

Повідомлення

1234waltz: 13.09.2024 11:00 Пропоную обговорити Microsoft продовжує масові звільнення співробітників ігрового підрозділу
Можно звісно "плакати" за Arkane, але після випуску Redfall (а до цього слабенькі продажі Deathloop, який явно не тягнув по рівню до Prey та Dishonored) такі дії досить логічні.
Про Tango Gameworks нічогос казати не можу, бо Hi-Fi Rush та Ghostwire: Tokyo мені не цікавить, а улюблений The Evil Within 2 вийшов 7 років тому.
А нічого шо аркейн спеціалісти по сінглплеєр іграм а їх змусили буквально робити новомодний онлайн лайвсервіс? Там пів студії звільнилось ще під час розробки. Тим часом ніхто із геніальних менеджерів відповідальних за таке рішення не поніс ніякої відповідальності.

Xbox це купа талановитих і гарних студій з абсолютно ідіотським менеджментом.
Voozy
Member
Аватар користувача
Звідки: незламистан

Повідомлення

Напоминает историю Маска с Твиттером. "Нахрена я это купил?".
l-m
Member

Повідомлення

Voozy: 14.09.2024 21:37 Напоминает историю Маска с Твиттером. "Нахрена я это купил?".
щоб зіпусвати ще більше
Відповісти