З'явилася велика демонстрація Crimson Desert

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
yariksom
Member

Повідомлення

Предлагаю обсудить З'явилася велика демонстрація Crimson Desert
Для РПГ надто багато перекочувань в боях :shuffle: Але подивимось, може зайде, чувак на коні з щитом за плечима зразу Скайрім нагадав.
big_bang
Member
Аватар користувача

Повідомлення

як на мене -бавка має бути цікава
що до геймплею, не хочу уходити в збиральництво ,а хочу махати мечем)))
Devianne
Member
Аватар користувача

Повідомлення

yariksom: 12.09.2024 11:18 Предлагаю обсудить З'явилася велика демонстрація Crimson Desert
Для РПГ надто багато перекочувань в боях :shuffle: Але подивимось, може зайде, чувак на коні з щитом за плечима зразу Скайрім нагадав.
теж скайрім нагадав. Але пардон якого року скайрім?) В відео була показана магія, але битви - середньовічне рубилово. Де чарівні обладунки, зброя? Де маги з фаєрболами?Чи вся магія - це левітація книг у бібліотеці.....
Ijachok
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Здивували QTE, не пам'ятаю, коли їх востаннє бачив (може тому що всяких Асасінів пропускаю?). Що не дуже сподобалось, то це магія, яка виглядає надто "сучасно", чи що. Але цікаво подивитись, що в результаті вийде
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

добре що корейці з китайцями почали робити ігри, бо від західних грандів вже схоже не дочекаєшся
мабуть закономірний процес: сформований вакуум ААА-геймінгу заповнюється тим кому це цікаво
спойлер
Зображення
Зображення

здається я переймаюсь за майбутнє ігор більше ніж потрібно :rotate:
Inquisitor
Member
Звідки: Винница

Повідомлення

Якийсь меч в героя на скріні всратенький та ржавий... Буцімто він його на цвинтарі із старої домовини витягнув... Ото так лицар, що не доглядає за своєю зброєю... :gigi:
спойлер
Зображення
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Inquisitor: 12.09.2024 13:30 Якийсь меч в героя на скріні всратенький та ржавий... Буцімто він його на цвинтарі із старої домовини витягнув... Ото так лицар, що не доглядає за своєю зброєю... :gigi:
спойлер
Зображення
ігрова умовність :dontknow:
всі біля-rpg-шки починаються з того, що ти легендарний титановбивця з 1000 роками стажу за плечима, але в тебе 1 рівень персонажа, палка зі шкодою 2-5 та штани селянина
_nevermind
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ijachok: 12.09.2024 13:03 Здивували QTE
это намек, что игра-пустышка

ее несколько лет делали как ммо

сейчас это сингл с опциональным ко-опом.
maxud_b
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Ijachok: 12.09.2024 13:03 Здивували QTE, не пам'ятаю, коли їх востаннє бачив...
В plague tale були і сеттінг схожий - середньовіччя. А тайтл сподобався візуально сподобався але боюся моє залізо на мінімалках не потяне...
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

yariksom: 12.09.2024 11:18 Предлагаю обсудить З'явилася велика демонстрація Crimson Desert
Для РПГ надто багато перекочувань в боях :shuffle:
Не більше ніж було в ГВ2 чи НВ, геймплей по типу старого вову де спамиш колд болти чи аналогічні вміння у інших класів вже давно не в моді :D
Stvoryuvach
Junior

Повідомлення

Игра как игра. После дарксоулс и бдо не впечатляет.
seraphic
Member
Аватар користувача
Звідки: Дон.обл

Повідомлення

Эту игру разрабатывают десяток лет если не больше,по визуалу видно игра отсталая по графике и стилистики лет на 5-7 точно,оптимизации в игре не будет как и современных технологий в виде dlss или fsr, прочие, тем более кампания которая занимается разработкой поддерживает россию и ведёт бизнес издавая свои проекты как Black Desert Russia
pushpop
Junior

Повідомлення

Схоже на офлайн black desert, але розробники працюють з рашкою, тому гра йде на 3 букви
Відповісти