Продажі шутера Concord могли скласти лише 25 тисяч копій

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Ijachok
Member
Аватар користувача

Повідомлення

taras_cs: 02.09.2024 18:05
Telcontar: 02.09.2024 10:28Інклюзивно-дайвьорснутий Overwatch свого часу злетів, як зараз злітає і Deadlock з купою інклюзивних персонажей.
Ми з вами у один Overwatch грали?
спойлер
Зображення
Зображення
Зображення
For starters, the game’s official mascot is a cheeky British lesbian named Tracer. She joins other Overwatch heroes like an Symmetra, who is autistic, and Pharah, a mixed-race woman of Egyptian and Native American descent, among others. Overwatch director and Blizzard Entertainment Vice-President, Jeff Kaplan, has promised that “the only people we want to exclude from our game is people who exclude other people.” As far as video games go, Overwatch is revolutionary— of the 28 heroes, 13 are women, six are from Asian countries, four are from Africa, one is from Mexico, and one is from Brazil. And almost all of the Overwatch voice actors are the same ethnicities as the characters they play.
Misanthrop
Member
Аватар користувача
Звідки: То там то сям

Повідомлення

та й загальний рівень технічного виконання у гри досить високий
Ну такий собі рівень.
спойлер
Програвати Кіллзону з пс3 у деталях це повний аут
taras_cs
Member
Аватар користувача
Звідки: Варшава-Київ-Дніпро

Повідомлення

Ijachok: 02.09.2024 18:10cheeky British lesbian named Tracer
Трейса лесбі, Солдат гей, але це лише у рекламних матеріалах, у грі та у лорних відео цього немає, тому ніхто й не в курсі

Відправлено через 10 хвилин 32 секунди:
Діверсіті лише на папері
Ijachok
Member
Аватар користувача

Повідомлення

taras_cs: 02.09.2024 18:31
Ijachok: 02.09.2024 18:10cheeky British lesbian named Tracer
Трейса лесбі, Солдат гей, але це лише у рекламних матеріалах, у грі та у лорних відео цього немає, тому ніхто й не в курсі

Відправлено через 10 хвилин 32 секунди:
Діверсіті лише на папері
А, то вони чпекатись під час перестрілки мають? Дуже зручно. Коли треба батхертити - будь-що рахується, а як треба відстояти думку, що ігри з більш різноманітними персонажами - провалюються, то давайте Овервоч винесемо за дужки. Пропоную ще Mass Effect вважати консервативно-мужицькою грою :D

І я там цитував не тільки про лесбійку. Воно теж не рахується?
12val12
Junior
Звідки: Печерськ

Повідомлення

В 7d2d нема педерастів
taras_cs
Member
Аватар користувача
Звідки: Варшава-Київ-Дніпро

Повідомлення

Ijachok: 02.09.2024 18:43І я там цитував не тільки про лесбійку. Воно теж не рахується?
Решта співпадає із моїм плейлістом з порнхаба, тому крамолу не бачу. Око замилилось
Nehrk
Member
Звідки: Philly, PA

Повідомлення

На одном стуле сусони точенный, на другом обезьяны стержень …
Shiper
Member
Аватар користувача
Звідки: КРивой Рог

Повідомлення

Unreal Tournament на мінімалках. Ось що буває, коли менеджмент не в темі - не дає їм спокою успіх Valve. Товстосуми вважають що вони знають краще, що потрібно ігровому комуніті і зробили те, що нікому не потрібно- солянку з плагіату. Ще й блізарди продалися, все катиться у прірву...
P.S. Габен молоток: тримає планку і не продається.
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

taras_cs: 02.09.2024 18:05 Ми з вами у один Overwatch грали?
Я не знаю у що грали ви, але я знайомий з лором Overwatch.
На першій вашій картинці - лезбійка, Солдат76 - гей, там ще вистачає небінарних персонажей. Худі, товсті, качки, старі, молоді і різних кольорів шкіри. Це не інклюзивність/різноманіття? Я ж наче чітко написав, що дизайн персонажей Concord всратий, особливо тому що не відображає ролі бійців на полі бою і їхні скіли.
Misanthrop
Member
Аватар користувача
Звідки: То там то сям

Повідомлення

taras_cs: 02.09.2024 19:03
Ijachok: 02.09.2024 18:43І я там цитував не тільки про лесбійку. Воно теж не рахується?
Решта співпадає із моїм плейлістом з порнхаба, тому крамолу не бачу. Око замилилось
+ не зрозумів з яких часів пішло, що жінка з жінкою це погано. Покажіть мені чоловіка, котрий не дивився відоси файні ЖЖ :banan:
Чи то подвійні стандарти вже. душити змія на відоси з такого розділу добре, а у реальному житті - погано :rotate:
Sailor Popeye
Member
Аватар користувача
Звідки: Ужгород

Повідомлення

Telcontar: 02.09.2024 10:28
Skiff93: 02.09.2024 09:55 Куколд не злетів.
Занадто багато інклюзівіті і дайвьорсіті. Коли уже зрозуміють, що повісточка тільки впе псує і збитки приносить, що в кіноіндустрії, що в ігровій. Але гра й без цього УГ.
Інклюзивно-дайвьорснутий Overwatch свого часу злетів, як зараз злітає і Deadlock з купою інклюзивних персонажей. Мабуть справа не в цьому? Просто тут поганий дизайн персонажей, які нічим не запам'ятовуються. А прайс у 40$, за ноунейм-клон безкоштовного Overwatch - став фінальним цвяхом у домовині. :rotate:
Тут проблема, що по Overwatch можна і роблять багато порнушки, навіть новий герой вроді дівчина з красивим задком. А по цьому конкорду навіть _ не зробити
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Grava: 02.09.2024 09:27 Командний геройський шутер клон батлрояля? Цікаво :rotate:
мне он больше похож на разноцветный цирк шапито с винтовками :gigi:
spirit678
Member
Аватар користувача
Звідки: Харкiв

Повідомлення

Ijachok: 02.09.2024 18:10
taras_cs: 02.09.2024 18:05

Ми з вами у один Overwatch грали?
у житті лезбійки зазвичай страшні і виглядають не дуже. Тому у овервочі несправжні лезбійки :lol: . А от у конкорді більш схожі на справжніх :gigi:
Якшо ви на боці лгбт спільноти, з цим треба просто змиритись :gigi:
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Все, немає більше ніякого конкорда - Соні вимикає сервера 06.09.2024 то повертає гроші :laugh:
https://blog.playstation.com/2024/09/03 ... n-concord/
Ijachok
Member
Аватар користувача

Повідомлення

spirit678: 04.09.2024 00:07
у житті лезбійки зазвичай страшні і виглядають не дуже. Тому у овервочі несправжні лезбійки :lol: . А от у конкорді більш схожі на справжніх :gigi:
Якшо ви на боці лгбт спільноти, з цим треба просто змиритись :gigi:

Ви не тих лесбійок зустрічаєте в своєму житті, дуже співчуваю. Ті, кого я знаю - дуже симпатичні і підтягнуті, аж шкода, що вони не бі. А коли цілуються, виглядають ще гарніше ;) Якщо що, осьо я спалився, як сексист-об'єктиватор :gigi:
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Shiper: 02.09.2024 20:52 Unreal Tournament на мінімалках.
Як цей консольний кал можна було порівняти з ut? :facepalm:
Відповісти