У Steam стартував фестиваль космічних ігор

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Предлагаю обсудить У Steam стартував фестиваль космічних ігор

Приглянулся мне Stellaris, смотрю норм скидка, 250грн.
Так, что там по DLC...
Зображення
Ага, поня-принял, пойду лучше куплю IXION :lol:
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Earanak: 03.09.2024 10:36 Предлагаю обсудить У Steam стартував фестиваль космічних ігор

Приглянулся мне Stellaris, смотрю норм скидка, 250грн.
Так, что там по DLC...
Зображення
Ага, поня-принял, пойду лучше куплю IXION :lol:
з одної сторони так, зіншої = всьогов півтора рази дорожче дристні від юбісофт чи соні
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Earanak: 03.09.2024 10:36 Предлагаю обсудить У Steam стартував фестиваль космічних ігор

Приглянулся мне Stellaris, смотрю норм скидка, 250грн.
Так, что там по DLC...
Зображення
Ага, поня-принял, пойду лучше куплю IXION :lol:
Підписка на усі доповнення до Стелларіс, які вийшли за останні 8 років, коштує 249 грн на місяць. Але навіщо вам гра із всіма доповненнями, якщо раніше її не грали? Краще тоді взяти Стартер пак:
спойлер
Screenshot 2024-09-03 123735.jpg
На рахунок IXION, я теж розглядав придбання цієї гри, але в неї багато поганих оглядів від гравців та оглядачів.
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

kairo, если я играю в игру то покупаю все DLC кроме косметики/артбуков/саундтрека (если они не стоят 4к грн по 50% скидке конечно), в ином случае чисто на внутреннем уровне мне неприятно играть, постоянно мысли что 'вдруг игра была бы интереснее', или вдруг на этом месте 'что-то' еще было бы или что вот придется игру с DLC перепроходить если зайдет. Подписку видел, не интересует.

Вот например в Resident Evil 4 я прост прифигел от DLC Карт Сокровищ. Я люблю игры зачищать в плане лута на 100% и просто выбешен был тем фактом что если ты не купишь это DLC то кучи секреток и лута просто не будет в игре. Ну это прост, так к слову.
kairo: 03.09.2024 12:41На рахунок IXION, я теж розглядав придбання цієї гри, але в неї багато поганих оглядів від гравців та оглядачів.
Я видел много отзывов что игра сложная и легко заруинить компанию/сюжет/финал отыграв 30+ часов. А так же море плохих отзывов на счет статтеров и зависаний. Но недавно я так понимаю на IXION вышли фиксы производительности. Не знаю что там сейчас, я обычно на распродажах закупаюсь а потом играю в эти игры года через полтора :gigi:
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Earanak: 03.09.2024 12:43 kairo, у меня привычка такая если я играю в игру то покупаю все DLC (если они не стоят 4к грн по 50% скидке конечно), в ином случае чисто на внутреннем уровне мне неприятно играть, постоянно мысли что 'вдруг игра была бы интереснее', или вдруг на этом месте 'что-то' еще было бы или что вот придется игру с DLC перепроходить если зайдет. Подписку видел, не интересует.
'вдруг игра была бы интереснее'
Для нового гравця Стелларіс із усіма доповненнями не буде цікавішим, навпаки гра перевантажить вас мільйоном різних механік, в яких ви банально задовбетесь розбиратись.
вдруг на этом месте 'что-то' еще было бы или что вот придется игру с DLC перепроходить
Так це гра, яку переграють багато разів. В мене особисто 200 годин. Є люди у яких тисячі награних годин. Стелларіс краще починати із парочкою основних маст-хев ДЛЦ, а потім із кожною новою партією додавати нові доповнення та розбиратись в їх механіках. На рахунок ціни за всі ДЛЦ, навіть в мене їх придбано приблизно 70%, і я рахую, що гра вартує кожної копійки.
Но недавно я так понимаю на IXION вышли фиксы производительности.
В мене останнім часом невдалий досвід із іграми, які мають суперечливі оцінки. Взяв Callisto Protocol, гра лайно. Придбав Humankind, повністю згоден із критикою гри.
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

kairo, мне такой подход с частичной покупкой DLC и потом докупкой - не нравится. Пожалуй пропущу пока что Stellaris.
Ostin
Member

Повідомлення

Earanak: 03.09.2024 12:46постоянно мысли что 'вдруг игра была бы интереснее', или вдруг на этом месте 'что-то' еще было бы
Це психічний розлад. Таке повсюди. Або "повний фарш" - або не купую. І все в цьому дусі.
На мій погляд, цим зараз хворіють 99% людей. Бо "в когось може бути краще" і "я дуже страждаю з цього приводу". :dontknow:
Я теж маю вплив цього фактору, мушу визнавати. Хоч і не в ігровій сфері.
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Ostin, да как не назови мне легче такое просто пропустить, других то игр море без DLC-Паков на 8к грн :gigi:
Rex
Member

Повідомлення

Ostin
Це психічний розлад. Таке повсюди. Або "повний фарш" - або не купую. І все в цьому дусі.
Ні, помиляєтесь. Earanak правий, і в багатьох випадках левова доля контенту гри є саме в ДЛС і після гри з ДЛС, оригінальна гра сприймається порожньою.
ДЛС "Цитадель" для МЕ3 чого вартує!
Але згоден, 3.000 (зі знижкою) за набір доповнень - це лють.
avuremybe
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Earanak: 03.09.2024 10:36 Предлагаю обсудить У Steam стартував фестиваль космічних ігор

Приглянулся мне Stellaris, смотрю норм скидка, 250грн.
Так, что там по DLC...
Зображення
Ага, поня-принял, пойду лучше куплю IXION :lol:
Дешевше, ніж the Sims, уже непогано :lol:
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Rex: 03.09.2024 14:34 Ostin
Це психічний розлад. Таке повсюди. Або "повний фарш" - або не купую. І все в цьому дусі.
Ні, помиляєтесь. Earanak правий, і в багатьох випадках левова доля контенту гри є саме в ДЛС і після гри з ДЛС, оригінальна гра сприймається порожньою.
ДЛС "Цитадель" для МЕ3 чого вартує!
Але згоден, 3.000 (зі знижкою) за набір доповнень - це лють.
Залежить від конкретної гри. Якщо мова про сабж, то як мінімум пару базових ДЛЦ, це маст-хев. Без них досвід дійсно не буде повноцінним. Купувати весь контент до Стелларіс людині, яка збирається вперше грати, вкрай небажано, як і писав вище. ДЛЦ в таких іграх, як Фаллаут чи АС, практично не граю, бо там банально більше того самого. На рахунок ДЛЦ Цитадель до МЕ3, я б не сказав, що без нього прям вже страждає основна гра. Можна пройти МЕ взагалі без ДЛЦ і отримати практично те саме задоволення.
Inqizitor2022
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Стелларис сама по себе шляпа нудная, как и всё от парадоксов, но если покупать - то со всеми значимыми длс, так как там в них кучу всякого засунуто.
Эх, если бы новую Гегемонию с новой большой кампанией выпустили - было бы просто бомба.
No Man's Sky, The Outer Worlds - это лютая параша, их даже качать не стоит с торрентов, особенно разозлила The Outer Worlds, так как её делали с участием разработчиков Арканума, что могло пойти не так? :laugh:
IXION - это сим сити, Цезарь или подобная строительная штука, в целом если нравится жанр - можно взять.
Igor_1974
Member
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Inqizitor2022: 03.09.2024 15:16 Стелларис сама по себе шляпа нудная, как и всё от парадоксов, но если покупать - то со всеми значимыми длс, так как там в них кучу всякого засунуто.
Эх, если бы новую Гегемонию с новой большой кампанией выпустили - было бы просто бомба.
No Man's Sky, The Outer Worlds - это лютая параша, их даже качать не стоит с торрентов, особенно разозлила The Outer Worlds, так как её делали с участием разработчиков Арканума, что могло пойти не так? :laugh:
IXION - это сим сити, Цезарь или подобная строительная штука, в целом если нравится жанр - можно взять.
Все відносно до смаків. В мене в Стеларісі 7000 годин, Європа 4 - 3500 годин. Ніколи б не подумав що вони нудні.
No Man's Sky до речі дуже годна пісочниця.
Відповісти