Керівництво Intel розмірковує над продажем Altera і скасуванням будівництва німецького підприємства

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Shuginubi: 02.09.2024 14:464 Е ядра диначески могут выступать как одно здоровое мощное ядро
Це щось про "вчений зґвалтував журналіста".
MqM
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

У Інтела настільки все прекрасно, що боюся аби він не став легендою з минулого
rjavyi_pastor
Member

Повідомлення

tornadox: 02.09.2024 11:17
EvhenS: 02.09.2024 10:44 Інтел З 2008 по 18й рік - монополіст в домашньому сегменті. В серверному десь до 21го. Прибутки били рекорди до 23го. Де гроші? Інтела років на 5-6 збиткової роботи вистачити повинно після такого випасу.
Монополія Intel була побудована на трьох стовпах:
1. Провал єдиного вагомого конкурента з невдалою архітектурою.
2. Чемодани виробникам ПК.
3. Держзамовлення.

Відповідно, те, що зараз може перетворити Intel на нішевого виробника, не є дивом: вендори консолей не хочуть мати з Intel справу, а на ринок планшетів і ноутбуків увірвався ARM.
Так і зараз знайти ноут з АМД+НВ 4080/4090 дуже важко і їх мало. Можливо чемодани, можливо технічна реалізація неможлива(хоча он ROG Strix SCAR 17 X3D є)
CADR
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer: 02.09.2024 14:05 mavrsmart
Я досі не розумію нафіга вони з амд накупили виробників фпга. Це і близько не їхній сегмент ринку.
Це гарний бізнес, гроші покладені у інший кошик.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Новина в тему:
https://www.bloomberg.com/news/articles ... to-deliver
фольцваген теж планує закрити завод в нікчемщині, вперше за 30 років (та і той в штатах фольци закривали, в нікчемщині походу ніколи). При чому не один, а як мінімум два, а там далі як піде, може і більше. Не витримують конкуренції: профспілки хочуть все більше і більше соціалізмів, мабуть ще й інклюзивності всякої, я так підозрюю, а китайці все заполоняють і заполоняють світ своїми електричками. Внутрішний ринок можна хоч обперекриватись митами, а з зовнішніх все одно витіснять. А це мало не головна бюджетотримаюча галузь у німців.

Я коли кажу шо шляпа вашій європі з її совковими замашками, то ви думаєте що це жарт? Так от ні, не жарт.
Докерувались популісти срані. Демократія-с.
CADR
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer: 02.09.2024 20:28 Новина в тему:
https://www.bloomberg.com/news/articles ... to-deliver
фольцваген теж планує закрити завод в нікчемщині, вперше за 30 років (та і той в штатах фольци закривали, в нікчемщині походу ніколи). При чому не один, а як мінімум два, а там далі як піде, може і більше. Не витримують конкуренції: профспілки хочуть все більше і більше соціалізмів, мабуть ще й інклюзивності всякої, я так підозрюю, а китайці все заполоняють і заполоняють світ своїми електричками. Внутрішний ринок можна хоч обперекриватись митами, а з зовнішніх все одно витіснять. А це мало не головна бюджетотримаюча галузь у німців.

Я коли кажу шо шляпа вашій європі з її совковими замашками, то ви думаєте що це жарт? Так от ні, не жарт.
Докерувались популісти срані. Демократія-с.
Вы там на китайцев что-то сильно возбуждаетесь. Смотреть надо ширше и внимательней )
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

CADR
Я сильно збуджуюсь на капіталізм. Буде хтось інший займатись нормальним таким, традиційним капіталізмом - збуджуватимусь на них. Хоч на плем'я зулусів. А дивитись ширше я порекомендую всім євросовкодрочерам. Здохне ваша любимка в дуже осяжному майбутньому. І це вже безваріантно. Бізнес з європ тікає як від чуми.
Востаннє редагувалось 02.09.2024 21:07 користувачем Scoffer, всього редагувалось 1 раз.
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

rizakrko: 02.09.2024 13:15Саме тому LNG в травні 2023 коштував рівно стільки ж, скільки й газ по трубі в травні 2021. Скажу більше - враховуючи, у скільки обійшлася швидка заміна газу в Європі (оцінюють до пів трильйона), то дорожче трубопровідного газу нічого немає. Зараз газ йде з усіх куточків планети, і байдуже, якщо хтось вирішить відмовитися від постачання - завжди є інші пропозиції.
Я вот смотрю статейку - до войны газ по трубе Европе обходился ~$0,20 за куб, что давало цену МВт/ч в ~$20. С падением цены до $0.10 в ковид.
https://www.naturalgasworld.com/will-eu ... ion-109779
Сейчас цена газового Мвт/ч в Европе ~38 евро то где же сопоставимо? А если взять график за 10 лет то видно что примерно на 30% до войны было дешевле.
https://tradingeconomics.com/commodity/eu-natural-gas
Shiper
Member
Аватар користувача
Звідки: КРивой Рог

Повідомлення

урізати витрати на маркетинг, дослідження і розробки © Нарешті, а то від приголомшивих інтеловських розробок аж втомилися - одне і те ж пхають під різними назвами.
Inqizitor2022
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Путину и китайцам вполне можно подсуетиться и выкупить всё по максимуму. Происходящее с Интелом, который погубила глупость и жадность - вообще не удивляет нисколько.
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Inqizitor2022: 02.09.2024 22:33Путину и китайцам вполне можно подсуетиться и выкупить всё по максимуму.
Никто им ничего не продаст, даже если Интел банкротом станет.
Inqizitor2022
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Shuginubi: 02.09.2024 14:46 Просто, ПРОСТО, надо было довести до ума задумку господина Келлера - супер ядра.
4 Е ядра диначески могут выступать как одно здоровое мощное ядро(зацените анонс самых последних Е ядер и просмотрите на их структуру).
В планах было максимум 6 таких ядер для десктопов (либо вплоть до 24 Е ядер).
Без гипертрединга.
Это как? Явно ахинея и такое невозможно.
tornadox
Member

Повідомлення

rjavyi_pastor: 02.09.2024 20:08
tornadox: 02.09.2024 11:17
Монополія Intel була побудована на трьох стовпах:
1. Провал єдиного вагомого конкурента з невдалою архітектурою.
2. Чемодани виробникам ПК.
3. Держзамовлення.

Відповідно, те, що зараз може перетворити Intel на нішевого виробника, не є дивом: вендори консолей не хочуть мати з Intel справу, а на ринок планшетів і ноутбуків увірвався ARM.
Так і зараз знайти ноут з АМД+НВ 4080/4090 дуже важко і їх мало. Можливо чемодани, можливо технічна реалізація неможлива(хоча он ROG Strix SCAR 17 X3D є)
Не пригадую, але десь було розслідування що справа в чемоданах. Є непряма заборона на встановлення збірки амд з топовою нв графікою, деякі бренди досі не ставлять топові амд чіпи. А деякі ставлять лише Інтел/Інтел.

Загалом у брендів така модель що їм потрібно постійно продавати нове залізо, наприклад є стімдек і є інші х86 портативки.
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Scoffer: 02.09.2024 21:02 CADR
Здохне ваша любимка в дуже осяжному майбутньому. І це вже безваріантно.
Мені подібне казав знайомий з донбасу ще до Криму. Типу США загнуться, потім Європа. А рфія буде жити вічно. Тут те саме, тільки замість рф - китай. Ну, совкодрочери вони такі, подібні :D
IvanCh
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

для мене в цьому плані авторитет uk.

в них теж купа проблем. але поняли що треба валіть і звалілі. і набули на порядок суб'єктности
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

IvanCh
Ото британія може і виживе, якщо перестане питати дозволу у штатів на кожен чих, а євросовок точно ні

Геральт
Совкодрочер тут ти. Все ніяк не дійде що совок не вимер, а лише релокувався, а ти все мрієш піти разом за ним.
Rucha
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Геральт: 03.09.2024 08:10
Scoffer: 02.09.2024 21:02 CADR
Здохне ваша любимка в дуже осяжному майбутньому. І це вже безваріантно.
Мені подібне казав знайомий з донбасу ще до Криму. Типу США загнуться, потім Європа. А рфія буде жити вічно. Тут те саме, тільки замість рф - китай. Ну, совкодрочери вони такі, подібні :D
Про долар ще забули! Він ось-ось здохне! :laugh:

Отправлено спустя 2 минуты :
Scoffer: 02.09.2024 20:28 Демократія-с.
Є щось краще?
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Scoffer: 03.09.2024 09:39 совок не вимер, а лише релокувався
в довбешки таких, як ти.
Якщо завод не конкурентний, то капіталіст його закриває (не починає будувати, хех). Совок (китай) до останнього дотує з бюджету. Ясно, що совкам "від з/п до з/п" така модель більше до вподоби.
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Геральт: 03.09.2024 10:58
Scoffer: 03.09.2024 09:39 совок не вимер, а лише релокувався
в довбешки таких, як ти.
Якщо завод не конкурентний, то капіталіст його закриває (не починає будувати, хех). Совок (китай) до останнього дотує з бюджету. Ясно, що совкам "від з/п до з/п" така модель більше до вподоби.
Нажаль все складніше.

Завод може бути профітним, але мати маржу умовно 20%, а інший якийсь відділ 40%. Тоді для покращення KPI для курсу акцій можуть відмінити завод.

В великих фірмах дуже багато рішень(часто вочевидь тупих) робиться на основі дивних метрік, часто застарілих чи взагалі неправильно порахованих
Востаннє редагувалось 03.09.2024 11:06 користувачем dead_rat, всього редагувалось 1 раз.
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

dead_rat
Ну то міняємо "неприбутковий" на "малоприбутковий". Решта те саме лишається. Суть в тому, що капітал на першому місці, а не якісь там політичні/соціальні моменти.
Відповісти