Шутер Concord від Sony викликав мінімальний інтерес у гравців в Steam

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Пропоную обговорити Шутер Concord від Sony викликав мінімальний інтерес у гравців в Steam

На що вони розраховували, коли випустили абсолютно вторинний проект без оригінальних ідей, якісної сингл кампанії чи купи дорогих класних роликів?
Невже юбісофт недостатньо ясно показав "перспективи" такої стратегії?
yariksom
Member

Повідомлення

Предлагаю обсудить Шутер Concord від Sony викликав мінімальний інтерес у гравців в Steam

Мабуть тому, що таких шутерів тьма, та й, вибачте за тему, яка тут оскому набила, я не бачу свого персонажа - білого мужчину.
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Чудова подія в світі відеоігор :rotate:
Судячи по твітеру розробників, вони чудово проводять час в своїй грі. Власне, крім них там час ніхто й не проводить :laugh:
StingerYar
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Після невдалого старту можна очікувати знижки та спроби привернути увагу запуском сезону з бонусами. Але також невдалий старт може підштовхнути Sony переглянути модель розповсюдження гри й перевести Concord на модель free-to-play.
Краще б думали більше ніколи не потурати sjw-гопоті та LGBTQ+корпоратам, згортатись і не ганьбитися на публіку.
А взагалі треба брати приклад з тих же корейців :gigi: :laugh:
спойлер
tfd.jpg
І бляха ж! А коли раптово стріляє дійсно годна шпілка - вони її вбивають! (Helldivers 2)
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

StingerYar: 25.08.2024 09:56Краще б думали більше ніколи не потурати sjw-гопоті та LGBTQ+корпоратам, згортатись і не ганьбитися на публіку.
У медиків є клятва Гіпократа, а ти щойно придумав ігроробам клятву StingerYar
Huanantop
Member
Аватар користувача

Повідомлення

700 геймеров восхитились овервотчем с сильными черными/зелеными/престарелыми женщинами без предистории, внешность которых рисовала миджорни по заказу sweetbabyinc
Alex646
Member

Повідомлення

yariksom: 25.08.2024 09:50 я не бачу свого персонажа - білого мужчину.
На титульній картинці третій.
yariksom
Member

Повідомлення

Alex646: 25.08.2024 10:14
yariksom: 25.08.2024 09:50 я не бачу свого персонажа - білого мужчину.
На титульній картинці третій.
Як на мене це зелений ксеноморф (не той, що з чужих) а просто інопланетний чувак в прямому значенні слова "ксеноморф".
Steelmax
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alex646: 25.08.2024 10:14
yariksom: 25.08.2024 09:50 я не бачу свого персонажа - білого мужчину.
На титульній картинці третій.
Только это желтый неформал-лесбиян, не путайте. :nunu:
yariksom
Member

Повідомлення

StingerYar: 25.08.2024 09:56
Після невдалого старту можна очікувати знижки та спроби привернути увагу запуском сезону з бонусами. Але також невдалий старт може підштовхнути Sony переглянути модель розповсюдження гри й перевести Concord на модель free-to-play.
Краще б думали більше ніколи не потурати sjw-гопоті та LGBTQ+корпоратам, згортатись і не ганьбитися на публіку.
А взагалі треба брати приклад з тих же корейців :gigi: :laugh:
спойлер
tfd.jpg
І бляха ж! А коли раптово стріляє дійсно годна шпілка - вони її вбивають! (Helldivers 2)
Корейці гіперболізують форми, мені більше стиль Відьмака подобається, там всі такі в формі, що одразу закохаєшся у всіх трьох частинах.
MetalistForever
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Да один Убейсофт за последние года 4-5 ,сколько подобного .ерьма на рынок выкинул . Это уже будущее которое стало настоящем !
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

Цікаво, скільки протягнуть сервери? :shuffle:
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

StingerYar: 25.08.2024 09:56 Краще б думали більше ніколи не потурати sjw-гопоті та LGBTQ+корпоратам, згортатись і не ганьбитися на публіку.
Проблема гри не в СЖВ/ЛГБТ.
StingerYar: 25.08.2024 09:56 А взагалі треба брати приклад з тих же корейців :gigi: :laugh:
Прикладу корейців, які випустили ЩО?
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Если перестать делать однотипные игры коих на рынке 100500 - авось и интерес появится.
Vlaad13
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Prescott: 25.08.2024 11:00 Если перестать делать однотипные игры коих на рынке 100500 - авось и интерес появится.
думаю что проблема в том что уже придумали всё что только можно было придумать - и придумать что то новое архи трудно :dontknow:
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Vlaad13
Достаточно просто перестать делать ещё один фортнайт, апекс, *подставь нужное*
oversteve
Member
Звідки: Ukraine

Повідомлення

StingerYar: 25.08.2024 09:56
Після невдалого старту можна очікувати знижки та спроби привернути увагу запуском сезону з бонусами. Але також невдалий старт може підштовхнути Sony переглянути модель розповсюдження гри й перевести Concord на модель free-to-play.
Краще б думали більше ніколи не потурати sjw-гопоті та LGBTQ+корпоратам, згортатись і не ганьбитися на публіку.
А взагалі треба брати приклад з тих же корейців :gigi: :laugh:
спойлер
tfd.jpg
І бляха ж! А коли раптово стріляє дійсно годна шпілка - вони її вбивають! (Helldivers 2)
візуально дуже схоже на бордерлендс, але борделендс людям зайшов, так що напевно справа не в сжв-лгбт
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Вони вже й всіх анскілами встигли обізвати бо у їхньої гри дуже високий скіл сілінг, до успіху компанія йде :D
OmiHal
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Может у разрабов была другая цель, более глубокая. Возможно они ненавидят все эти ЛГБТ+ и СЖВ и таким способом пытаются намекнуть игрокам, что надо эту нечисть :mad: уничтожать в бою всеми доступными способами ибо другого объяснения я найти не могу :)
Raynor
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Судячи з того що бачив в трейлері гри, це копія овервотча в яку додали абсурдну кількість вок пропаганди яка вже всіх задовбала, дійсно, щож могло піти не так?
Відповісти