Black Myth: Wukong вже розійшлася тиражем понад 10 мільйонів копій

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
oversteve
Member
Звідки: Ukraine

Повідомлення

daesz: 24.08.2024 01:23 Як виявилось ніяким самураєм він небув.
ще раз - мова не про те, чи він в реалі був самураєм, а про те, що негр в середньовічній Японіїї це не обов'язково про інклюзивнітьсть
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

oversteve: 24.08.2024 01:38
daesz: 24.08.2024 01:23 Як виявилось ніяким самураєм він небув.
ще раз - мова не про те, чи він в реалі був самураєм, а про те, що негр в середньовічній Японіїї це не обов'язково про інклюзивнітьсть
Ну от суть в тім, що це був чуть не одиничний випадок і юбі пропагандують коверкання історії, справа знаходить на порозі розслідування урядового рівня.
Це от так ніби на болотах випустили би гру, в якій показали кацапа-козака на запорізькій січі і він чуть не єдиний бравий захисних "ісконно рускіх зємєль". Як думаєте, до чого б це призвело у нас? :D
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kalakawa: 24.08.2024 00:56 ще трошки про ігри :laugh:
спойлер
ЗображенняЗображенняЗображення
почитавши коментарі, зрозумів завдяки кому Concord набрав майже тищу онлайну - половину з них становлять наші форумчани :laugh:

Відправлено через 8 хвилин 44 секунди:
oversteve: 24.08.2024 01:38
daesz: 24.08.2024 01:23 Як виявилось ніяким самураєм він небув.
ще раз - мова не про те, чи він в реалі був самураєм, а про те, що негр в середньовічній Японіїї це не обов'язково про інклюзивнітьсть
саме про неї, враховуючи що гра від юбісофт
можна було б сумніватись, якби
- гра була від азіатв
- гра була від Юбіків але років 15 назад
- це була б серія ігор від Юбіків про Японію, і в цій серії ігор вони зробили б гг чорношкірим в грі так п'ятій чи сьомій
але ж ні, це перша гра від Юбіків про японію, в якій вони витягнули єдиного чорношкірого з аналів феодальної історїї, про якого в ній було лише пару згадок. і це все в 2024 році
в історії Японії сотні, якщо не тисячі, імен самураїв, про яких написано більше, ніж про Ясуке, який самураєм і не був.
так, це чистокровна рафінована повісточка

і тим не менш, не дивлячись не суцільні провали лівацьких ігор останнім часом, в успіху чергового Асасіну впевнений. бо на відміну від 90+% лівацьких ігор від інших студій, деякі ігри від Юбіків, як і Соні, крім повісточки в грі ще мають терпимі, о чудо, геймплей та сюжет
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kalakawa: 24.08.2024 01:53 і тим не менш, не дивлячись не суцільні провали лівацьких ігор останнім часом, в успіху чергового Асасіну впевнений. бо на відміну від 90+% лівацьких ігор від інших студій, деякі ігри від Юбіків, як і Соні, крім повісточки в грі ще мають терпимі, о чудо, геймплей та сюжет
Подивимся куди ці розслідування доведуть. Соні, доречі, також японці - було б не приємно, якби соні відмовились видавати гру для своїх консолей :gigi:
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Vlaad13
Ну что значит нет? Сильных женщин там хватает. Китайская мифология, концепция культивации и адептов и восьмеричный путь были эталоном равноправия ещё до всяких феминисток.
Там вся 4 глава про сильных и независимых.

Отправлено спустя 2 минуты 37 секунд:
MqM: 24.08.2024 00:08
багато з них збирає інформацію твого проживання, дані паспорту, запам'ятовує номери кредитних карт?) Для чого це все, щоб ідентифікувати людину і мати можливість контролювати життя?
Это касается китайцев, потому что у них такие законы. Для западных игроков это ничего не значит - у Стима даже нет ваших реальных данных и прочего что там указано, я уже молчу о том что и те что есть Стим не передаёт никому.

Отправлено спустя 2 минуты 23 секунды:
oversteve: 24.08.2024 01:38
daesz: 24.08.2024 01:23 Як виявилось ніяким самураєм він небув.
ще раз - мова не про те, чи він в реалі був самураєм, а про те, що негр в середньовічній Японіїї це не обов'язково про інклюзивнітьсть
Именно она и есть. Делать героем игры про самураев единственного черного оруженосца за всю историю Японии это дичь и провокация. Этот нигра отлично вписался бы второстепенным персонажем, но на месте ГГ он только вызывает негатив. Хорошо что там будет выбор и ты можешь всю игру за нинзю пройти. Баба ассасин это норм, привычно и не режет сознание.
man1242
Member
Аватар користувача

Повідомлення

erkins007: 24.08.2024 02:12 Vlaad13
Ну что значит нет? Сильных женщин там хватает. Китайская мифология, концепция культивации и адептов и восьмеричный путь были эталоном равноправия ещё до всяких феминисток.
Там вся 4 глава про сильных и независимых.

Отправлено спустя 2 минуты 37 секунд:
MqM: 24.08.2024 00:08
багато з них збирає інформацію твого проживання, дані паспорту, запам'ятовує номери кредитних карт?) Для чого це все, щоб ідентифікувати людину і мати можливість контролювати життя?
Это касается китайцев, потому что у них такие законы. Для западных игроков это ничего не значит - у Стима даже нет ваших реальных данных и прочего что там указано, я уже молчу о том что и те что есть Стим не передаёт никому.

Отправлено спустя 2 минуты 23 секунды:
oversteve: 24.08.2024 01:38
ще раз - мова не про те, чи він в реалі був самураєм, а про те, що негр в середньовічній Японіїї це не обов'язково про інклюзивнітьсть
Именно она и есть. Делать героем игры про самураев единственного черного оруженосца за всю историю Японии это дичь и провокация. Этот нигра отлично вписался бы второстепенным персонажем, но на месте ГГ он только вызывает негатив. Хорошо что там будет выбор и ты можешь всю игру за нинзю пройти. Баба ассасин это норм, привычно и не режет сознание.
Лучше сюжет и геймплей культивировали до АААААааа проекта :laugh:
MqM
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Vlaad13: 24.08.2024 00:34
MqM: 24.08.2024 00:08

багато з них збирає інформацію твого проживання, дані паспорту, запам'ятовує номери кредитних карт?) Для чого це все, щоб ідентифікувати людину і мати можливість контролювати життя?
это все понятно что плохие жидомасоны из Вангвард групп хотят нас поработить :help:
но даже зная что это все правда я не готов отказаться от смартфона и компа и как я вижу ты тоже(ну раз ты это все мне пишешь)
так что мне смешно видеть человека который чето то там говорит чтоб другие этого не делали - хотя это же он делает сам :facepalm:
ваша логика я так понимаю работает на всех кроме вас
Ви пишете відверту фігню, Операційна система збирає дані хіба про залізо. Соціальні мережі, які не є в усіх збирають куди більше, але теж переважно з добровільно вказаного користувачем, хіба от пошукові запити без дозволу колекціонують.
Цікаво до чого ви приплели пк? Інтел си Амд колекціонує ваші дані?
Про мене он більше ніж про залізо і пошукові запити нічого не знають.
Зі смартфоном складніше, але все ж можна блокувати дозволи на чимало речей:)
Якби всі інші ігри збирали так інфу, то піратам було би дуже паскудно)
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

erkins007: 24.08.2024 02:12 Это касается китайцев, потому что у них такие законы.
11.1. The establishment, effectiveness, interpretation, performance, and dispute resolution of this Agreement shall be governed by the laws of the People's Republic of China, and all other conflicting laws are hereby excluded.
Для западных игроков это ничего не значит - у Стима даже нет ваших реальных данных
Навіть якщо там якусь туфту заповнити, все одно карта до реального власника приведе. Має стім дані, має. Але передавати не повинен, по-ідеї, так.
спойлер
Зображення
man1242
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Vlaad13: 23.08.2024 23:50
erkins007: 23.08.2024 23:46

Добро пожаловать во все фильмы/игры. Хотите реальности смотрите канал Дискавери
это понятно и я не против игр где баба бегает и всех бьет если она красивая( а не как в последнем бетмене)
я говорю про то что игра юбисофт это одна сплошная повестка, да еще и с плохим графоном - а у макаки нет повестки и графон очень красивый
это все что я хотел сказать
В каждом атсасине в начале игры идёт дисклеймер что это творческая работа и вымысел авторов уже на протяжении 15лет :up: Графон в асассине в плане анимаций и качества моделей на голову выше чем в обезяне и идут на любом ведре .
Lekrs
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Трішки глянув геймплей, ну таке собі. Грати мавпою вже не приємно, чомусь відчуваю огиду до цих тварин. Графон норм, але нічого видатного, примітивні коридорчики, лор для азіатів, з мобів і персонажів просто смішно. Таке навіть з трекера качати не буду.
Vlaad13
Member
Аватар користувача

Повідомлення

man1242: 24.08.2024 08:11
Vlaad13: 23.08.2024 23:50

это понятно и я не против игр где баба бегает и всех бьет если она красивая( а не как в последнем бетмене)
я говорю про то что игра юбисофт это одна сплошная повестка, да еще и с плохим графоном - а у макаки нет повестки и графон очень красивый
это все что я хотел сказать
В каждом атсасине в начале игры идёт дисклеймер что это творческая работа и вымысел авторов уже на протяжении 15лет :up: Графон в асассине в плане анимаций и качества моделей на голову выше чем в обезяне и идут на любом ведре .
А я все время думал, кто все эти немногочисленные люди которые трейлеру от юбиков лайков наставили :lol:
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

Так і вважав що з негром самураєм, яким мені тут дорікали, щось не так. Сподіваюсь японці розберуться з професором, публічно притягнуть його до відповідальності, щоб іншим був урок, сторінкою Вікіпедії яку той нафантазував, та юбісофтом.
Можливо кілька жінок серед ніндзя й були, але я згоден що у прямому зіткненні із роніном не кажучи про лінійного самурая , поєдинок тривав би пару секунд, єдиний вихід вижити був не потрапляти на очі ворогу, кидати колючки, отруювати, розвідка. А не перетворювати гру на слешер жіночими ніжними руками. Точно в подібний непотріб грати не зможу.
Вуконг - хороша графіка та сюжет по класичному твору. Китайці заслужили.
VBerezovsky
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Vlaad13: 23.08.2024 21:32 да да скажи это последнему асасин крид где есть самурай негр и баба ниндзя которая рубит самураев направо и на лево :lol:
При чем тут АС к Вуконгу вообще? Не смешивай мух с котлетами. Видео, которое я скинул, разбирает именно ситуацию с Вуконгом, где журналисты тупо раздули "отказ от SBI", сексистов-разработчиков и т.п. из ничего.

АС Shadows - то отдельная история и Ubisoft там сами себя закапывают.
Vlaad13
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MqM: 24.08.2024 03:29
Vlaad13: 24.08.2024 00:34
это все понятно что плохие жидомасоны из Вангвард групп хотят нас поработить :help:
но даже зная что это все правда я не готов отказаться от смартфона и компа и как я вижу ты тоже(ну раз ты это все мне пишешь)
так что мне смешно видеть человека который чето то там говорит чтоб другие этого не делали - хотя это же он делает сам :facepalm:
ваша логика я так понимаю работает на всех кроме вас
Ви пишете відверту фігню, Операційна система збирає дані хіба про залізо. Соціальні мережі, які не є в усіх збирають куди більше, але теж переважно з добровільно вказаного користувачем, хіба от пошукові запити без дозволу колекціонують.
Цікаво до чого ви приплели пк? Інтел си Амд колекціонує ваші дані?
Про мене он більше ніж про залізо і пошукові запити нічого не знають.
Зі смартфоном складніше, але все ж можна блокувати дозволи на чимало речей:)
Якби всі інші ігри збирали так інфу, то піратам було би дуже паскудно)
Причем тут пираты если в Поднебесной бояться даже пукнуть без разрешения партии. Я так и не понял с кем мы воюем? Все операционки воруют данные, Майкрософт и Яблоки, Гугл и Миуи. Просто в одном случае у вас воруют жидомасоны из Вангвард в другом Нефритовый стержень. Максимум на что вы можете согласиться - это кто будет воровать ваши данные.
winssy
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Посмотрел пару стримов, чтобы оценить игру и принять решение о покупке. Вроде и графика есть, и сюжет, и боёвка..
Но играть за визжащую мартышку, которая всех лупит палкой, что-то совсем не хочется... )
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

man1242: 24.08.2024 08:11 Графон в асассине в плане анимаций и качества моделей на голову выше чем в обезяне и идут на любом ведре .
https://www.youtube.com/shorts/KCHFapVS3Dw
oversteve
Member
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Kashtan: 24.08.2024 10:22 Так і вважав що з негром самураєм, яким мені тут дорікали, щось не так. Сподіваюсь японці розберуться з професором, публічно притягнуть його до відповідальності, щоб іншим був урок, сторінкою Вікіпедії яку той нафантазував, та юбісофтом.
Можливо кілька жінок серед ніндзя й були, але я згоден що у прямому зіткненні із роніном не кажучи про лінійного самурая , поєдинок тривав би пару секунд, єдиний вихід вижити був не потрапляти на очі ворогу, кидати колючки, отруювати, розвідка. А не перетворювати гру на слешер жіночими ніжними руками. Точно в подібний непотріб грати не зможу.
Вуконг - хороша графіка та сюжет по класичному твору. Китайці заслужили.
вас послухати, то складається враження, ніби АС завжди був якимось історичним симулятором, а тут типу щось зовсім нове придумали
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

oversteve: 24.08.2024 14:50
Kashtan: 24.08.2024 10:22 Так і вважав що з негром самураєм, яким мені тут дорікали, щось не так. Сподіваюсь японці розберуться з професором, публічно притягнуть його до відповідальності, щоб іншим був урок, сторінкою Вікіпедії яку той нафантазував, та юбісофтом.
Можливо кілька жінок серед ніндзя й були, але я згоден що у прямому зіткненні із роніном не кажучи про лінійного самурая , поєдинок тривав би пару секунд, єдиний вихід вижити був не потрапляти на очі ворогу, кидати колючки, отруювати, розвідка. А не перетворювати гру на слешер жіночими ніжними руками. Точно в подібний непотріб грати не зможу.
Вуконг - хороша графіка та сюжет по класичному твору. Китайці заслужили.
вас послухати, то складається враження, ніби АС завжди був якимось історичним симулятором, а тут типу щось зовсім нове придумали
Асасіни - історично це були наймані вбивці, на близькому сході, поки їх монголи не розгромили, втім це не новина, монголи всіх громили, і тільки вони зуміли взяти їх замок штурмом, досить цікава з історичного погляду спільнота чи клан, і не дивно що саме вони пішли у гру за основу, вдалу гру, в юбісофті.
Але вдалий комерційний успіх, друга, третя частина, ідеї закінчуються, і пішли асасіни по всім народам і епохам. Навіть там де це недоречно.
Просто негрів та жінок пхають туди, де історично їх не було, що у фільмах що у іграх. Так і тут, негр самурай, але виявляється що негра сфальсифікував професор, і японцям стало образливо за свій народ, там же тисячі достойних воїнів було, та й ніндзя, кілька жінок без особливого успіху, але все рівно жінка в протагоністах. В наступній грі в юбісофті буде жінка негр без руки та ноги ще й веселкової орієнтації, і де, правильно, на близькому сході де у жінок було менше всіх прав, та й у негрів теж, і вони не могли ніяк впливати на події політичні.
Vlaad13
Member
Аватар користувача

Повідомлення

oversteve: 24.08.2024 14:50
Kashtan: 24.08.2024 10:22 Так і вважав що з негром самураєм, яким мені тут дорікали, щось не так. Сподіваюсь японці розберуться з професором, публічно притягнуть його до відповідальності, щоб іншим був урок, сторінкою Вікіпедії яку той нафантазував, та юбісофтом.
Можливо кілька жінок серед ніндзя й були, але я згоден що у прямому зіткненні із роніном не кажучи про лінійного самурая , поєдинок тривав би пару секунд, єдиний вихід вижити був не потрапляти на очі ворогу, кидати колючки, отруювати, розвідка. А не перетворювати гру на слешер жіночими ніжними руками. Точно в подібний непотріб грати не зможу.
Вуконг - хороша графіка та сюжет по класичному твору. Китайці заслужили.
вас послухати, то складається враження, ніби АС завжди був якимось історичним симулятором, а тут типу щось зовсім нове придумали
Он то конечно таким не был, вот только и тем откровенным мусором которым он стал - он тоже не был :dontknow:
Зайдите на Ютуб канал Юбиков и почитайте что им там люди пишут в комментах и сколько дизлаков собирают их ролики(если вы думаете что это только иоё мнение) :laugh:

Відправлено через 1 хвилину 34 секунди:
Kashtan: 24.08.2024 15:12
oversteve: 24.08.2024 14:50
вас послухати, то складається враження, ніби АС завжди був якимось історичним симулятором, а тут типу щось зовсім нове придумали
Асасіни - історично це були наймані вбивці, на близькому сході, поки їх монголи не розгромили, втім це не новина, монголи всіх громили, і тільки вони зуміли взяти їх замок штурмом, досить цікава з історичного погляду спільнота чи клан, і не дивно що саме вони пішли у гру за основу, вдалу гру, в юбісофті.
Монголы просто нечестно воевали используя китайские осадные машины :weep:
oversteve
Member
Звідки: Ukraine

Повідомлення

daesz: 24.08.2024 01:43
oversteve: 24.08.2024 01:38
ще раз - мова не про те, чи він в реалі був самураєм, а про те, що негр в середньовічній Японіїї це не обов'язково про інклюзивнітьсть
Ну от суть в тім, що це був чуть не одиничний випадок і юбі пропагандують коверкання історії, справа знаходить на порозі розслідування урядового рівня.
Це от так ніби на болотах випустили би гру, в якій показали кацапа-козака на запорізькій січі і він чуть не єдиний бравий захисних "ісконно рускіх зємєль". Як думаєте, до чого б це призвело у нас? :D
я чесно не знаю наскільки і що вони там поковеркали в плані історії, бо в гру яка ще не вийшла не грав і не вивчав, мова про те, що негр в середньовічній Японіїї це не обов'язково про інклюзивнітьсть, це частина японської історії або фольклору, а не висосаний із пальця персонаж, якого ніхто ніколи до цього часу не бачив

Відправлено через 2 хвилини 59 секунд:
Kashtan: 24.08.2024 15:12 В наступній грі в юбісофті буде жінка негр без руки та ноги ще й веселкової орієнтації, і де, правильно, на близькому сході де у жінок було менше всіх прав, та й у негрів теж, і вони не могли ніяк впливати на події політичні.
ну от коли будуть, то тоді і варто починати нити :dontknow:

Відправлено через 4 хвилини 59 секунд:
Vlaad13: 24.08.2024 15:16 Он то конечно таким не был, вот только и тем откровенным мусором которым он стал - он тоже не был :dontknow:
Зайдите на Ютуб канал Юбиков и почитайте что им там люди пишут в комментах и сколько дизлаков собирают их ролики(если вы думаете что это только иоё мнение) :laugh:
от ви пишите, що автори мавпи не прогнулися і зробили гру для альфачів без повістки, хоча там насправді надуманий скандал для хайпу, хтось на каналі юбіків пише про повістку в ас, хоча такий персонаж і є в японському лорі, люди взагалі багато чого пишуть аби написати і срач підняти :dontknow:
Востаннє редагувалось 24.08.2024 15:27 користувачем oversteve, всього редагувалось 1 раз.
Відповісти