В Epic Games Store дарують The Callisto Protocol

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Ainger
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса

Повідомлення

Худшая игра, которую я купил и прошел в этом году. Красиво, пусто, бессмысленно :dontknow:
Евгений27
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Ainger: 22.08.2024 22:35 Худшая игра, которую я купил и прошел в этом году. Красиво, пусто, бессмысленно :dontknow:
Как 90% всех игр :D
VirusikZloy
Member

Повідомлення

Если бы не бос который встречается за игру не помню раза 4-5 то игра вполне себе норм
Alex646
Member

Повідомлення

Гру підсирає одноманітна і нудна бойова система. Дед спейс 1 був на голову вище. Я здивований, що Скофілд при розробці цього не бачив.
urand
Junior
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Alex646: 23.08.2024 08:40 Гру підсирає одноманітна і нудна бойова система
Просто це симулятор ухилянта
Artem_M
Member

Повідомлення

З відгуків на форумах зрозумів, що гра зайде тим, хто до цього НЕ грав у Дед Спейс.
Купив її у минулому році, гривень за 350, і пройшов із задоволенням.
Є питання до оптимізації і сценарію, але в цілому оцінюю гру на 7,5
Після неї придбав ремейк Дед Спейс (раніше взагалі не грав у серію) і вона мені не зайшла...
byaka
Member

Повідомлення

Alex646: 23.08.2024 08:40 Гру підсирає одноманітна і нудна бойова система. Дед спейс 1 був на голову вище. Я здивований, що Скофілд при розробці цього не бачив.
А відстрілювати кінцівки монстрам не є одноманітною системою? В калисто хоч є видовищні добивання.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

daesz: 22.08.2024 18:59 Це не вірно. Дед спейс 1 був створений Гленом Скофілдом, який же є і головним геймдизайнером та творцем Калісто.
Калісто показав, що ДС був створений не Скофілдом, а талановитою командою на чолі з ним. Можемо порівняти ДС2 з командою без нього і калісто з ним без команди.

Відправлено через 1 хвилину 16 секунд:
byaka: 23.08.2024 09:22А відстрілювати кінцівки монстрам не є одноманітною системою? В калисто хоч є видовищні добивання.
Ви точно грали в ДС?
byaka
Member

Повідомлення

urand: 23.08.2024 08:57
Alex646: 23.08.2024 08:40 Гру підсирає одноманітна і нудна бойова система
Просто це симулятор ухилянта
Капець люди, ви ніби ніколи в соулси не грали, або хоча б у ту саму ластофас де бойова система побудована на ухиленнях та контр атаках.
А ще відкрию секрет, що ухилення не обов'язкова механіка і можна знищувати монстрів, як вам захочеться :рукавичкою, вогнепальною зброєю, або взагалі спамити мiлі атаки.
Востаннє редагувалось 23.08.2024 10:07 користувачем byaka, всього редагувалось 1 раз.
maxn
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

byaka: 23.08.2024 09:40 вогнепальною зброєю
Я когда проходил у меня всегда три патрона было:) максимум на добитие их оставлял. А так да игра хорошая. Игр с линейным сюжет без сбора травы\листьев\шкур волков сейчас мало совсем надо ценить все :)
byaka
Member

Повідомлення

waryag: 23.08.2024 09:28
daesz: 22.08.2024 18:59 Це не вірно. Дед спейс 1 був створений Гленом Скофілдом, який же є і головним геймдизайнером та творцем Калісто.
Калісто показав, що ДС був створений не Скофілдом, а талановитою командою на чолі з ним. Можемо порівняти ДС2 з командою без нього і калісто з ним без команди.

Відправлено через 1 хвилину 16 секунд:
byaka: 23.08.2024 09:22А відстрілювати кінцівки монстрам не є одноманітною системою? В калисто хоч є видовищні добивання.
Ви точно грали в ДС?

Намагався пройти ремейк нещодавно, не побачив я там якихось супер механік, які краще ніж ті що в калiсто. Якщо знаєте якісь, прошу, можете розповісти, куди дивитися.
Alex646
Member

Повідомлення

byaka: 23.08.2024 09:22 А відстрілювати кінцівки монстрам не є одноманітною системою? В калисто хоч є видовищні добивання.
Ні, не є. Бо дс1 намагається спонукати гравця це робити різноманітно. У грі різні види ворогів та різна зброя. У калісто ж у тебе на вибір пістолет, дробовик і дубінка. А із ворогів один і той же гуманоїдний чувак, різної товстоти.
byaka
Member

Повідомлення

maxn: 23.08.2024 09:44
byaka: 23.08.2024 09:40 вогнепальною зброєю
Я когда проходил у меня всегда три патрона было:) максимум на добитие их оставлял. А так да игра хорошая. Игр с линейным сюжет без сбора травы\листьев\шкур волков сейчас мало совсем надо ценить все :)
На початку гри дiйсно мало дають патронiв,але я всi закутки обходив i продавав аптечки, та купляв патрони.
Востаннє редагувалось 23.08.2024 10:08 користувачем byaka, всього редагувалось 1 раз.
Wahoo
Member
Звідки: куда занесет

Повідомлення

Что плохо в этой игре это, так это хождение по одной и той же локации по два раза. Абсолютно всегда. Без сомнений.
По-кругу:
Дошел, упал/обвалилось, возвращаешься. Повторить 10 раз.
Битвы очень душные. На сотом зомбаке, которого надо плющить минуту реального времени, это очень сильно надоедает.
Игра, буквально, выбесила в свое время.
byaka
Member

Повідомлення

Alex646: 23.08.2024 09:49
byaka: 23.08.2024 09:22 А відстрілювати кінцівки монстрам не є одноманітною системою? В калисто хоч є видовищні добивання.
Ні, не є. Бо дс1 намагається спонукати гравця це робити різноманітно. У грі різні види ворогів та різна зброя. У калісто ж у тебе на вибір пістолет, дробовик і дубінка. А із ворогів один і той же гуманоїдний чувак, різної товстоти.
Це на початку ти маєш обмежений вибір зброї, в кінці буде до 9 різних озброєнь.Кiлькiсть видiв ворогiв не рахував, але декого точно вирізали, бо китайці накалази випустити на 3 місяці раніше гру.З тих что я змiг згадати були: маленькi "щурi" напевно, голови що тебе хапали ,роботи,чотирох лапа якась хрiнь,та двухголовi.Якось слабо тяне на "із ворогів один і той же гуманоїдний чувак"
Востаннє редагувалось 23.08.2024 10:32 користувачем byaka, всього редагувалось 6 разів.
XAMCTBO
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alex646: 23.08.2024 08:40 Гру підсирає одноманітна і нудна бойова система. Дед спейс 1 був на голову вище. Я здивований, що Скофілд при розробці цього не бачив.
Ні, не вище, у дедспейсі 1 можно нічого не качати окрім першого різака на максимум, і потім развалювати усе що рухається пачками, хорор перетворюється у звичайне піу піу.
В калісто все ж таки просто вкластися у щось одне не вийде, та і багато локацій заточені під перчатку і стелс.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

byaka: 23.08.2024 09:48Намагався пройти ремейк нещодавно, не побачив я там якихось супер механік, які краще ніж ті що в калiсто. Якщо знаєте якісь, прошу, можете розповісти, куди дивитися.
Відстріл кінцівок, різні вороги і різна зброя створюють купу унікальних ігрових ситуацій.
А у калісто обмежений арсенал, ще й з тотальною нестачею набоїв, що штовхає нас в обійми мілі бойовки. А та ломає занурення в хоррор, ще й наглухо заскриптована.

Відправлено через 5 хвилин 43 секунди:
byaka: 23.08.2024 09:40 Капець люди, ви ніби ніколи в соулси не грали, або хоча б у ту саму ластофас де бойова система побудована на ухиленнях та контр атаках.
В соулсах практично бій с боссом унікальний і боси унікальні, і є купа різних способів їх пройти.
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

byaka: 23.08.2024 09:40
urand: 23.08.2024 08:57
Просто це симулятор ухилянта
Капець люди, ви ніби ніколи в соулси не грали, або хоча б у ту саму ластофас де бойова система побудована на ухиленнях та контр атаках.
А ще відкрию секрет, що ухилення не обов'язкова механіка і можна знищувати монстрів, як вам захочеться :рукавичкою, вогнепальною зброєю, або взагалі спамити мiлі атаки.
Порівняли дійсно працюючі механіки відкатів та контратак в соулсах із одноманітним QTE ухилянь в Калісто.
Martix: 22.08.2024 19:38 Epic Store как всегда радует, это вам не Playstation Plus какой-то :super:
До речі, для тих хто зрадів шарі від Епіків, кінцівка Калісто, продається окремо у вигляді DLC за 275 грн. :lol:
Alex646
Member

Повідомлення

XAMCTBO: 23.08.2024 10:21 Ні, не вище, у дедспейсі 1 можно нічого не качати окрім першого різака на максимум, і потім развалювати усе що рухається пачками, хорор перетворюється у звичайне піу піу.
В калісто все ж таки просто вкластися у щось одне не вийде, та і багато локацій заточені під перчатку і стелс.
Це проблеми з балансом. Решта зброї також конкурентна. На високій складності піу піу не так-то просто і виходить.
Про стелс в калісто смішно. Прикрутили аби був. Перчатка геймплейно найбільш хрінове рішення в грі, бо можливість схопити противника і кинути його в мясорубку - гьобана імба.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

waryag: 23.08.2024 09:28
daesz: 22.08.2024 18:59 Це не вірно. Дед спейс 1 був створений Гленом Скофілдом, який же є і головним геймдизайнером та творцем Калісто.
Калісто показав, що ДС був створений не Скофілдом, а талановитою командою на чолі з ним. Можемо порівняти ДС2 з командою без нього і калісто з ним без команди.
ДС2, навіть близько не настільки хороший як перший. ДС3 краще б врагалі не виходив.
Але як скажете :up:
Відповісти