GSC Game World показала геймплей S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

Пропоную обговорити GSC Game World показала геймплей S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl
Файно, чекаємо! :super:
Багато моментів взяли з Метро і Far Cry.
maxafon
Member

Повідомлення

хто покликав азірова на презентацію? неможливо було слухати
Reinmar
Member

Повідомлення

А системні вимоги у Стімі це вже офіційні? 2070 для високих?
McClane_Junior
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Reinmar: 12.08.2024 21:47 А системні вимоги у Стімі це вже офіційні? 2070 для високих?
Та ні звичайно, там би 4090 в 1440p на максималках стабільні 60 видавала було б добре. Хоча на відео геймплей з XBOX, тому надія є. Але якщо гра крутезна, то і на мінамально-середніх не соромно пройти
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Нічого так. Мабуть таки релізнуть нарешті.
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Ну шо, де там зрадофіли з минулого обговорення під новиною про перенос релізу, які точно знають з інсайдерських джерел, що Сталкера нема? :popcorn:
Voozy
Member
Аватар користувача
Звідки: незламистан

Повідомлення

GreenMile: 12.08.2024 21:54 Ну шо, де там зрадофіли з обговорення в новині про перенос релізу, які точно знають з інсайдерських джерел, що Сталкера нема? :popcorn:
В бусах "stalker", подарованих до ТЦК :lol:
Athrogate
Junior
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

maxafon: 12.08.2024 21:46 хто покликав азірова на презентацію? неможливо було слухати
З однієї сторони - так, а з іншої респект людям які перейшли з москальської на українську, хай навіть з акцентом спочатку, але якщо не зупиняться то далі буде краще.
Ходок
Junior

Повідомлення

maxafon: 12.08.2024 21:46 хто покликав азірова на презентацію? неможливо було слухати
Нагадайте мені, будь ласка, якусь іншу всесвітню презентацію гри українською мовою.
На дозвіллі можете послухати записи чудового знавця української мови пані Фаріон, яка ображала російськомовних військовослужбовців, що віддавали за неї свої життя.
Guest003
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ, Україна

Повідомлення

maxafon: 12.08.2024 21:46 хто покликав азірова на презентацію? неможливо було слухати
Краще так, ніж слухати риганину
arkadiilem0n
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkiv

Повідомлення

Я не хейтер сталкеру, а скоріше фанат, бо оригінальну трилогію проходив більше разів, ніж пальців на руках (це не рахуючи моди). Мало того, я оформив передзамовлення на цю частину :)
Але, відверто кажучи, мені трішки не подобається, що нам показують у відосах за лише три місяці до релізу:
  • Я бачу фізику зброї (та її деталізацію) років так 2013-2017.
  • Графоній не тягне на UE5, це більше схоже на якийсь enb або reshade від модоробів у поєднанні з текстурами підвищенної роздільної здатності на старому сталкері.
  • Кольорова корекція майже не схожа на те, що показували в попередніх відосах, ба більше - з івенту с іксбоксом вона теж не збігається. І те, що показували раніше, виглядало краще.
  • Я бачу купу ресайклу старих текстур, але з апскейлом, напевно.
  • Кнопки взаємодії завеликі (сподіваюсь дадуть змогу їх робити меншими, або самі їх зроблять меншими) та шрифт не дуже красивий.
  • Чесно, багато чого ще не подобається, але, сподіваюсь, або пофіксять до релізу, або швидко під'їдуть моди з майстернею стіма, де більшість траблів (суб'єктивних та не дуже) можна буде пофіксати)
Тіки казати шо все не подобається було б неправдою, тому ось кілька речей, що сподобались:
  • Звуки та ехо прям файно зробили
  • Дизайн КПК та його звуки
  • Окремо хотів би компас відзначити, виглядає зручно
  • Наближений до олдскулу такий рідненький інвентар
Типу є багато чого, що встиг побачити, але, певна річ, то всьо писати така собі ідея.
Чекаю реліз і сподіваюсь, що хоча б "дитячі болячки" нас сильно не потривожать не релізі, а все інше думаю модами доробимо)
Ходок
Junior

Повідомлення

Telcontar: 12.08.2024 21:44 Багато моментів взяли з Метро і Far Cry.
Наприклад?
Reinmar
Member

Повідомлення

McClane_Junior
щось по графіці там і близько нятяку на 4090 немає. Я б сказав, що якраз на 2070. Якщо так буде - то удачі їм, але без мене :D
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Ну, спасибо хоть не кормят пререндренными постановочными роликами :-/
Igor_1974
Member
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Мені сподобалось. Шкода що поки не бачу систему Розвантаження (як в NLC) та/або окремо магазини,але в цілому Ок.
Ходок
Junior

Повідомлення

Щодо якості ігрового відео. Надіюсь, що свою думку про нього глядачі складають не на основі того, що нам транслював "Twitch", а на основі офіційного каналу розробника на "YouTube" (з якістю аж до 4К):
https://www.youtube.com/watch?v=bi17nPEG7jw
Agon1st
Member
Звідки: Hamburg ,Germany

Повідомлення

цены конечно в европе конские )

надо ждать распродажу :D
и жаль что нету немецкой озвучки
Востаннє редагувалось 12.08.2024 23:11 користувачем Agon1st, всього редагувалось 1 раз.
YAYA
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Мене вразив підхід.
Я за життя в кілька ігор грав по кілька разів. Це супер Маріо і Сталкер :D
Один раз подужав ГТА3 в 2018 :gigi:

Якщо він дійсно такий класний то куплю нарешті хбох з лавою і мишкою, або комп, візьму відпустку, зніму хату від сім'ї на 2 тижні і як залипну :lol:

Відправлено через 9 хвилин 33 секунди:
P.s. набрехав, ще раза три пройшов нфс андерграунд 2.
man1242
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Зачем это показали ? Я щас вот уже хочу поплеить в это, снова ждать :lol:
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Agon1st: 12.08.2024 23:05 цены конечно в европе конские )

надо ждать распродажу :D
и жаль что нету немецкой озвучки
гейм пас и в путь
Відповісти