Останні драйвери Nvidia викликають «синій екран» на комп'ютерах зі старими процесорами

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Ghody
Та что там говорить, у меня сын на I5 2500k прошёл Киберпанк 2077. :)
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Пару месяцев назад чувак писал на форуме что сидит на LGA775 и кайфует себе с RTX 3060, придется ему пропустить видимо эти драйвера :gigi:
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Earanak: 06.08.2024 16:05 Пару месяцев назад чувак писал на форуме что сидит на LGA775 и кайфует себе с RTX 3060, придется ему пропустить видимо эти драйвера :gigi:
Або купити q8200 по ціні спайки пива
Ghody
Member
Звідки: Израиль

Повідомлення

Earanak: 06.08.2024 16:05 Пару месяцев назад чувак писал на форуме что сидит на LGA775 и кайфует себе с RTX 3060, придется ему пропустить видимо эти драйвера :gigi:
Зато у него будет всё стабильно работать в 25-30 фпс на квадратном мониторе пока в новых играх не сделают обязательной какую-то новую инструкцию в проце
taras_cs
Member
Аватар користувача
Звідки: Варшава-Київ-Дніпро

Повідомлення

Avenger80: 06.08.2024 16:03 Ghody
Та что там говорить, у меня сын на I5 2500k прошёл Киберпанк 2077. :)
В мене товариш грав в перший Grand Theft Auto на Pentium 66 MHz
Цому дуже подобалось, що гра тупить, це знижувало швидкість плину часу в грі і це робило його супер гонщиком

Зображення
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Avenger80: 06.08.2024 16:03 Ghody
Та что там говорить, у меня сын на I5 2500k прошёл Киберпанк 2077. :)
я на Intel Atom без дискретки пройшов Far Cry, це не означає, що гра була юзабильна, це просто будучи студентом не було альтернативи :lol:
Kullerok
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Тупо лет 10 постоянно обновляюсь на свежие дрова нвидии и свежие обновы виндовсов. Проблем не разу не было. Один раз только было что процес от дров видухи сильно подгружал проц но довольно быстро поправили.
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Эх... А у меня получается было сытое детство, нету историй когда я проходил что-то сквозь тормоза и боль.
А нет, было же, Bloodborne на PS4, не детство но все же :lol: Наверное мой худший игровой опыт, особенно на арене с Паарлом в чашах.
PS4 была первой консолью со времен NES, и надеюсь последней, после такого травмирующего 30FPS-опыта больше не хочу :gigi:
maxim099
Junior
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Ghody: 06.08.2024 13:09 Если у человека компу уже 18 лет, то этот комп уже можно отправить в армию, а человеку купить новый
Лучше в Израильскую армию.
avuremybe
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kalakawa: 06.08.2024 16:11
Earanak: 06.08.2024 16:05 Пару месяцев назад чувак писал на форуме что сидит на LGA775 и кайфует себе с RTX 3060, придется ему пропустить видимо эти драйвера :gigi:
Або купити q8200 по ціні спайки пива
Я не володію даними, але хіба з нинішніми цінами спайка пива це дешево?
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

avuremybe: 07.08.2024 06:51
kalakawa: 06.08.2024 16:11 Або купити q8200 по ціні спайки пива
Я не володію даними, але хіба з нинішніми цінами спайка пива це дешево?
На ОЛХ за q8200 хочуть три стаканчика кави "Американо з молоком" за цінами KFC. Деякі варіанти можно подивитись навіть за два стаканчика.
Ну якщо за спайку пива рахувати х4 баночки то так, це можливо. Виходить процесор ціною в "один вечір підпивасника з заводу в танчики" :lol:
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

Earanak: 06.08.2024 16:05 Пару месяцев назад чувак писал на форуме что сидит на LGA775 и кайфует себе с RTX 3060, придется ему пропустить видимо эти драйвера :gigi:
Стало цікаво, на пісіпартпікері поглянув по фільтру конфігураціі - з старих систем, класу ам2-ам3-775 сокети, знайшлась одна з феном 1045т та 3070 LHR. А із старих але потужних відеокарт, є одна з феном 965 та двома 295х2. Якщо розтягнути до ам3+, то fx-6300 з 4070 Super.
AFU_power
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Spiryt: 06.08.2024 12:40 Пропоную обговорити Останні драйвери Nvidia викликають «синій екран» на комп'ютерах зі старими процесорами
Підтримка інструкцій POPCNT з'явилася в процесорах Intel та AMD орієнтовно у 2007 році. Тобто «синій екран» проявляється на доволі старих комп'ютерах, що використовують чипи на кшталт перших Core 2 Duo.
новость высосана из пальца, но сейчас набегут красные адепты и будут кричать про перемогу
Вот воу, ти обережніше, тут крім адептів кор2дуо ще є адепти він7, ХР і десяточки от васяна ентепрайз без оновлень
Відповісти