[Україна, Вінниця] Відеокарти Asus, EVGA, MSI GeForce GTX 1070 Ti, 1080, 1070, 1060, 1660 Super

Объявления о продаже
Автор
Повідомлення
DJ_Rus
Junior
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

renamed_user: 25.07.2024 22:43 DJ_Rus
так покупатель вроде и не требует от тебя ничего.
Просто написал сухой факт...
Напевно ми якось по різному з вами читаємо те що пише Василь.. Бо написано воно саме як претензія і після того як ми поговорили в телеграмі і було запропоновано дати карту на діагностику.
rage11
Member
Аватар користувача
Звідки: Краматорск

Повідомлення

у Вас тоже интересная логика, как замена термопасты повлияла бы, что не сдохла банка памяти. особой срочности с такими температурами в обслуживании карты не было. я не говорил что надо думать на вас в мошенничестве, просто для статистики, что карты сомнительной надежности. считаю что 12 дней таки очень мало и повод для возврата денег или замены карты.
DJ_Rus
Junior
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

rage11: 25.07.2024 22:46 у Вас тоже интересная логика, как замена термопасты повлияла бы, что не сдохла банка памяти. особой срочности с такими температурами в обслуживании карты не было. я не говорил что надо думать на вас в мошенничестве, просто для статистики, что карты сомнительной надежности. считаю что 12 дней таки очень мало и повод для возврата денег или замены карты.
А я вважаю що необслужену карту (температура ГПУ не показник того що наприклад не сухі термопрокладки чи немає силікону з пилом від тих самих термопрокладок) не можна експлуатувати тим більше враховуючи скільки її не обслуговували до того. Якби я міняв термопасту то звістно б і перевірив термопрокладки, і почистив би від пилу плату... А про 12 днів то звістно добре але я не давав Вам ніяких гарантій і строків. Часу на перевірку і обслуговування у Вас було вдосталь. Що сталось з картою знаєте лише Ви але я залишаю за собою право піддавати ваші слова сумніву. Допомогти з діагностикою (безкоштовно) і можливим ремонтом не відмовляюсь.
renamed_user
Junior

Повідомлення

DJ_Rus: 25.07.2024 22:58
А я вважаю що необслужену карту (температура ГПУ не показник того що наприклад не сухі термопрокладки чи немає силікону з пилом від тих самих термопрокладок) не можна експлуатувати тим більше враховуючи скільки її не обслуговували до того. Якби я міняв термопасту то звістно б і перевірив термопрокладки, і почистив би від пилу плату... А про 12 днів то звістно добре але я не давав Вам ніяких гарантій і строків. Часу на перевірку і обслуговування у Вас було вдосталь. Що сталось з картою знаєте лише Ви але я залишаю за собою право піддавати ваші слова сумніву. Допомогти з діагностикою (безкоштовно) і можливим ремонтом не відмовляюсь.
очень показательный ответ. Автор прав на все 100%
Aleksandr1973
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Покупка б/у видеокарты всегда риск . Никто здравомыслящий ( если это конечно не какая-то фирма с кучей видеокарт . Но там в цену будет заложена гарантия ) 3 дня манибек максимум . Кто хочет с гарантией тот новое покупает .
DJ_Rus
Junior
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Почистив головний блок від проданих позицій, знизив на деякі карти ціни, додав кілька нових позицій.
glumak
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.

Повідомлення

DJ_Rus: 01.02.2024 15:47 5. Відеокарта Asus GTX 1070 Ti ROG Strix, 8GB GDDR5 (256bit), ціна 5400 5000 4900 грн.
Бронюю карту із заміною термопасти, чекаю на реквізити в ПП :super:
DJ_Rus
Junior
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Бронь за glumak на одну Asus GTX 1070 Ti ROG Strix підтверджую. Карта обслужена і їде до нового власника.
glumak
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.

Повідомлення

Отримав відеокарту. Погрався - політ нормальний. Дякую!
DJ_Rus
Junior
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

11. Відеокарта Gigabyte GTX 1660 Ti OC 6GB, GV-N166TOC-6GD, ціна 5700 грн. Знову в продажу одна карта в повному комплекті в ідеальному стані. В майнінгу не була, обслужена.
Останній раз піднімалось DJ_Rus на 06.10.2024 12:12.
Відповісти