У Steam стартував літній розпродаж із мегазнижками на деякі з найкращих ігор усіх часів

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

MaxZema, был, совершенно по иным причинам.
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

в конечном итоге купил: Six Days in Fallujah, Phantom Fury, The Thaumaturge, Nightingale - на мой век хватит.
Skiff93
Member
Звідки: Вінницька область

Повідомлення

deangelis: 27.06.2024 21:36
SieG: 27.06.2024 21:02 divinity
Согласен, покупал елден ринг примерно через 4 месяца после выхода за 700 грн, сейчас она со скидкой в -30% стоит 1260. (Лучше конечно фулл прайса, но лучше бы просто не было таких накруток цен в гривня)
Не розумію в чому крутість елден рінга... надзвичайно нудна гра.. я б її навіть за 100 грн. не купив :down:
20 лямів от купили по 60 баксів, а я нетакуся проти системи піду :lol:
Пограй трохи хоч. Взагалі після Відьмака 3 вийшло дві гри - Baldurs Gate 3 і Elden Ring. Все інше для мене униле сміття. А в цих двох не одну сотню годин з задоволенням провів, хоч. Це єдині ігри (окрім якого інді), які робили геймдизайнери, а не ефективні менеджери. Де немає повісточки, ніхто тебе за ручку не водить, відсутні мікротранзакції, гірндволли. А ще нормальна оптимізація, регіональні ціни, колосальна реіграбельність.
Що для тебе не нудне?

Відправлено через 2 хвилини 46 секунд:
MaxZema: 28.06.2024 02:10
Earanak: 27.06.2024 21:55 deangelis, получается люди любят "нудные" игры. Вау, как неожиданно.
У Елды 25 миллионов продаж, пик онлайна 950к и это только в Стиме.
Пик онлайна в DLC 600к, сейчас 400к людей все еще играют и думают как же им нудно :gigi:
ну у "банана" теж нічого онлайн такий) :rotate:
Це не гра якби то, люди тупо тикають і надіються на чудо. Ноткойн ж вистрелив.
Зрівнювати таке = овоч.
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

На цей раз нормально відсипали знижок у 80-90% на старі тайтли, є що докупити :D
snegurrrka
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

https://store.steampowered.com/app/2151 ... ten_Tales/ - за 27 грн дуже гарна пропозиція за темплу лампову квест адвенчуру :up:
SieG
Member

Повідомлення

deangelis: 27.06.2024 21:36
SieG: 27.06.2024 21:02 divinity
Согласен, покупал елден ринг примерно через 4 месяца после выхода за 700 грн, сейчас она со скидкой в -30% стоит 1260. (Лучше конечно фулл прайса, но лучше бы просто не было таких накруток цен в гривня)
Не розумію в чому крутість елден рінга... надзвичайно нудна гра.. я б її навіть за 100 грн. не купив :down:
Как фанат Серии Соулс я скажу что ЕлденРинг сделал огромный прорыв в движке, технологии, боевке и тд, но полностью убил все, все, АБСОЛЮТНО ВСЕ то, за что истинные фанаты любили серию соулс.
man1242
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Нещодавно пройшов Hellblade 2, залишились дуже приэмні враження від гри. Наразі придбав Хорайзен фарбітен вест початок дуже сухий імхо

Відправлено через 2 хвилини 53 секунди:
SieG: 28.06.2024 09:03
deangelis: 27.06.2024 21:36
Не розумію в чому крутість елден рінга... надзвичайно нудна гра.. я б її навіть за 100 грн. не купив :down:
Как фанат Серии Соулс я скажу что ЕлденРинг сделал огромный прорыв в движке, технологии, боевке и тд, но полностью убил все, все, АБСОЛЮТНО ВСЕ то, за что истинные фанаты любили серию соулс.
Теж брав єлдер на релізі у 2022 році як задушився за 70годин то і досі немає бажання грати
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

man1242: 28.06.2024 09:24 Наразі придбав Хорайзен фарбітен вест початок дуже сухий імхо
это типичная игра от Guerrilla Games с красивым визуалом, посредственным сюжетом и деревянными персонажами. Лучше бы и дальше серию про шахтёров-нацистов свою развивали, чем это.
dr-kart
Junior

Повідомлення

kairo: 27.06.2024 23:18
VirusikZloy: 27.06.2024 22:50 Смысл вообще покупки игр в стиме в которые в играть не будете .. недавно была статейка что покупают 80 или 90 процентов игр которые просто не запускают ..
Де ви таке побачили? Звучить як маячня.
Не зовсім маячня.

https://www.pcgamesn.com/steam/pile-of-shame
Steam users have spent $19 billion on games they’ve never played
спойлер
Out of all the registered Steam accounts in the world, only 10%, or about 73 million in SteamIDFinder’s database, are public. Based on data from those accounts, we calculate that collectively there’s around $1.9 billion / £1.4 billion worth of games that have been purchased and then never played even a single time. Times that by ten, to roughly account for all the Steam profiles that are not public, and you arrive at $19 billion, more than the gross national product of Nicaragua, Niger, Chad, or Mauritius

З усіх зареєстрованих акаунтів Steam у світі лише 10%, або близько 73 мільйонів у базі даних SteamIDFinder, є публічними. На основі даних з цих акаунтів ми підрахували, що в сукупності існує близько 1,9 мільярда доларів / 1,4 мільярда фунтів стерлінгів ігор, які були придбані, але так і не були зіграні жодного разу. Помножте цю суму на десять, щоб приблизно врахувати всі профілі Steam, які не є публічними, і ви отримаєте 19 мільярдів доларів - більше, ніж валовий національний продукт Нікарагуа, Нігеру, Чаду чи Маврикії
man1242
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Skiff93: 28.06.2024 02:26
deangelis: 27.06.2024 21:36
Не розумію в чому крутість елден рінга... надзвичайно нудна гра.. я б її навіть за 100 грн. не купив :down:
20 лямів от купили по 60 баксів, а я нетакуся проти системи піду :lol:
Пограй трохи хоч. Взагалі після Відьмака 3 вийшло дві гри - Baldurs Gate 3 і Elden Ring. Все інше для мене униле сміття. А в цих двох не одну сотню годин з задоволенням провів, хоч. Це єдині ігри (окрім якого інді), які робили геймдизайнери, а не ефективні менеджери. Де немає повісточки, ніхто тебе за ручку не водить, відсутні мікротранзакції, гірндволли. А ще нормальна оптимізація, регіональні ціни, колосальна реіграбельність.
Що для тебе не нудне?

Відправлено через 2 хвилини 46 секунд:
MaxZema: 28.06.2024 02:10

ну у "банана" теж нічого онлайн такий) :rotate:
Це не гра якби то, люди тупо тикають і надіються на чудо. Ноткойн ж вистрелив.
Зрівнювати таке = овоч.
Мені особисто ведмін3 меньш сподобався ніж 2й, хоча вони обидва меньші ніж масс фект у моєму сердці :beer:
Podolyanin
Member
Звідки: Хмельницький

Повідомлення

Повністю погоджуюся з вище написаним про елден рінг. Дуже люблю серію соулс, грав в усі частини, першу і третю по кілька разів перепроходив, а от елден не заходить, і через це мені дуже сумно :weep:
Взяв за 660 грн. в минулому році і дуже радів такій ціні, але загалом награв 20 годин :dontknow: Відкритий світ повністю вбив цю атмосферу небезпеки, що чекає на тебе за кожним кутком, тому розумію гравців, які пишуть, що в елдені нудно.
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

dr-kart: 28.06.2024 09:49
kairo: 27.06.2024 23:18
Де ви таке побачили? Звучить як маячня.
Не зовсім маячня.

https://www.pcgamesn.com/steam/pile-of-shame
Steam users have spent $19 billion on games they’ve never played
спойлер
Out of all the registered Steam accounts in the world, only 10%, or about 73 million in SteamIDFinder’s database, are public. Based on data from those accounts, we calculate that collectively there’s around $1.9 billion / £1.4 billion worth of games that have been purchased and then never played even a single time. Times that by ten, to roughly account for all the Steam profiles that are not public, and you arrive at $19 billion, more than the gross national product of Nicaragua, Niger, Chad, or Mauritius

З усіх зареєстрованих акаунтів Steam у світі лише 10%, або близько 73 мільйонів у базі даних SteamIDFinder, є публічними. На основі даних з цих акаунтів ми підрахували, що в сукупності існує близько 1,9 мільярда доларів / 1,4 мільярда фунтів стерлінгів ігор, які були придбані, але так і не були зіграні жодного разу. Помножте цю суму на десять, щоб приблизно врахувати всі профілі Steam, які не є публічними, і ви отримаєте 19 мільярдів доларів - більше, ніж валовий національний продукт Нікарагуа, Нігеру, Чаду чи Маврикії
Я в курсі про цю статтю. В мене самого досі не зіграні відсотків 10 ігор з бібліотеки. Але там ніде не пишуть про 80-90% придбаних ігор, які люди так і не грають.
divinity
Member

Повідомлення

Podolyanin
Ну він умовно відкритий, ти все одно послідновно проходиш босів і локації, що пройти далі. Це не скайрім, де ти можеш піти куди завгодно. А ще нове ДЛЦ продається в VKplay у кацапів офіційно, ось такі японці, гроші не пахнуть
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

divinity: 28.06.2024 11:01А ще нове ДЛЦ продається в VKplay у кацапів офіційно, ось такі японці, гроші не пахнуть
— Так гра ж нудна. Нехай кацапи знудяться! Ще й власним коштом.
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

kairo: 28.06.2024 10:44
dr-kart: 28.06.2024 09:49
Не зовсім маячня.

https://www.pcgamesn.com/steam/pile-of-shame
спойлер
Out of all the registered Steam accounts in the world, only 10%, or about 73 million in SteamIDFinder’s database, are public. Based on data from those accounts, we calculate that collectively there’s around $1.9 billion / £1.4 billion worth of games that have been purchased and then never played even a single time. Times that by ten, to roughly account for all the Steam profiles that are not public, and you arrive at $19 billion, more than the gross national product of Nicaragua, Niger, Chad, or Mauritius

З усіх зареєстрованих акаунтів Steam у світі лише 10%, або близько 73 мільйонів у базі даних SteamIDFinder, є публічними. На основі даних з цих акаунтів ми підрахували, що в сукупності існує близько 1,9 мільярда доларів / 1,4 мільярда фунтів стерлінгів ігор, які були придбані, але так і не були зіграні жодного разу. Помножте цю суму на десять, щоб приблизно врахувати всі профілі Steam, які не є публічними, і ви отримаєте 19 мільярдів доларів - більше, ніж валовий національний продукт Нікарагуа, Нігеру, Чаду чи Маврикії
Я в курсі про цю статтю. В мене самого досі не зіграні відсотків 10 ігор з бібліотеки. Але там ніде не пишуть про 80-90% придбаних ігор, які люди так і не грають.
Це здається переплутали м'яке з теплим, я десь читав про 80-90%, але мова йшла не про "покупку", а про "халяву" типо епіка.
ConstWilD
Junior

Повідомлення

kairo: 28.06.2024 10:44 Я в курсі про цю статтю. В мене самого досі не зіграні відсотків 10 ігор з бібліотеки. Але там ніде не пишуть про 80-90% придбаних ігор, які люди так і не грають.
Не треба міряти по собі.
Якщо у Вас "сильна" воля і ви можете обмежити себе в питанні покупки ігор, тобто покупати тільки ти у які будете грати найближчим часом - то ви молодець.
Але у людей є гроші та немає бажання обмежувати себе.

Це такий вид "шопоголізму".

Також багато людей покупали різні бандли за дешево в Стим або в інших місцях, але для Стіму, та не коли не збирались та не збираються грати в більшу частину ігор, що є в тому бандлі.
А ще був час, коли можно було заробити на картках в Стимі і деякі люди на покупали ігри сміття, ради карток.

Не драма у бібліотеку Стіму додали функціонал "Сховати цю гру" та "Позначити приватною".
new.png

Так що стаття, про то що багато людей покупають ігри та не грають у них, є цілком правдивою.
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

ConstWilD: 28.06.2024 16:34
kairo: 28.06.2024 10:44 Я в курсі про цю статтю. В мене самого досі не зіграні відсотків 10 ігор з бібліотеки. Але там ніде не пишуть про 80-90% придбаних ігор, які люди так і не грають.
Не треба міряти по собі.
Якщо у Вас "сильна" воля і ви можете обмежити себе в питанні покупки ігор, тобто покупати тільки ти у які будете грати найближчим часом - то ви молодець.
Але у людей є гроші та немає бажання обмежувати себе.

Це такий вид "шопоголізму".

Також багато людей покупали різні бандли за дешево в Стим або в інших місцях, але для Стіму, та не коли не збирались та не збираються грати в більшу частину ігор, що є в тому бандлі.
А ще був час, коли можно було заробити на картках в Стимі і деякі люди на покупали ігри сміття, ради карток.

Не драма у бібліотеку Стіму додали функціонал "Сховати цю гру" та "Позначити приватною".
new.png


Так що стаття, про то що багато людей покупають ігри та не грають у них, є цілком правдивою.
В мене сумніви не на рахунок цієї статті, а до заяви VirusikZloy, що 80-90% придбаних ігор люди не запускають.
ConstWilD
Junior

Повідомлення

kairo: В мене сумніви не на рахунок цієї статті, а до заяви VirusikZloy, що 80-90% придбаних ігор люди не запускають.
Ну 90%, то навіть не фантастика, але 40% придбаних ігор, в які не разу не грали, для більшості користувачів Стіма - то є більш вірогідним варіантом.
Точні проценти знає тільки Вальв.

Може він мав на увазі що 90% не проходять ігри на повну - у це я можу повірити.
divinity
Member

Повідомлення

ConstWilD
до чого тут воля - я просто не знаю) Є ті, хто купує ігри "в колекцію", щоб не грати, а щоб були. Є. Але таких меншість. Яка б не була знижка, 90% шанс, що через півроку вона буде такою ж. Якщо я не планую грати в гру в наступні півроку, я не купую за будь-яку ціну. Якщо я не планую грати взагалі, то навіть в Епіку не забираю) Це що вже називається "воля"? Воля - то трошки про інше
ConstWilD
Junior

Повідомлення

divinity: 28.06.2024 18:39 Яка б не була знижка, 90% шанс, що через півроку вона буде такою ж.
Про 90% що ціна не зміниться - то не про Україну.
У нас ціни ростуть завжди.
Але крім росту цін є можливість що гра пропаде з магазіну - як та ж четверта Форза.
divinity: 28.06.2024 18:39 Якщо я не планую грати в гру в наступні півроку, я не купую за будь-яку ціну. Якщо я не планую грати взагалі, то навіть в Епіку не забираю) Це що вже називається "воля"? Воля - то трошки про інше
Це і є прояв сили волі - людина дотримується своїх власних правил, не зважаючи на спокуси різного роду.

Я наприклад не зміг пройти повз "Disco Elysium - The Final Cut" за 47 гривень, ну копійки ж за таку цікаву гру.
А цієї ігри не було в моєму вішлисті і 95% процентів, що я не зіграю в неї в найближчі півроку.

Один мій знайомий, що ніколи не грав у жодну з Цив, купив базову Sid Meier's Civilization VI за 27 гривень - сказав що може колись спробує пограти.
Відповісти