Клуб поціновувачів старого заліза

Куратор теми: mklm
Общие вопросы по настройке и разгону. А также прочие околокомпьютерные вопросы
Відповісти
Автор
Повідомлення
Shvlr
Member

Повідомлення

radical: 24.06.2024 13:16 Shvlr
Я ж кажу про мінімальні вимоги. Якщо память не зраджує, на моєму піратському диску написано було щось типу PII-233.
Я його вже на целіку 1000А проходив, не сказав би, що було некомфортно.
А от перший ДК на 486ДХ то була жесть, на зарубах точно слайд-шоу та ще й вілітало нерідко.
Ну не знаю...

фотки
спойлер
конфіг
Зображення
Зображення
Зображення

та ігрові заміри ФПС
спойлер
На пустому місці
Зображення
в замісі інколи навіть нічого собі так
Зображення
але... 18 кадрів....
Зображення
radical
Member
Звідки: dp.ua

Повідомлення

Не знаю, може проблема в тому, що 98 вінда не підтримує повністю нфорсні PCIE чипсети. Спробуйте під ХР фпс поміряти.
Shvlr
Member

Повідомлення

То Windows 2000
За ради справедливості, це версія 1.71 з 32 бітним кольором та ілюмінанс маппінгом та біт маппінгом
Але все офіційне, ніякого новоробленого від gog

До того ж це останній бій, там автоспаун кожні 5 хвилин з ангельського порталу
Щоб не дратувало- ставиш
Call to arm біля порталу, та все населення прибігає на цю точку
А ти закриваєш всі тюрячки та катівні, відкриваєш кладовища та займаєшься автофармінглм вампірів з трупаків

Не типова ситуація, але в рамках ігрової механіки

Відправлено через 15 хвилин 8 секунд:
radical: 24.06.2024 14:18 Спробуйте під ХР фпс поміряти.
На vortex нормальних дров навіть під 2000 не завезли :(
На ХР там все дуже погано
radical
Member
Звідки: dp.ua

Повідомлення

Shvlr
Мені якось ДК2 зовсім не зайшов, як на мене, це просто зіпсували гру. Якось у нього грати і не тягне, на відміну від DK І i DD.
Щодо MX300, я його просто на системах, новіших від DOS/98SE, не запускав, тому за драйвери і не подумав.
А MX300 під 98SE прекрасно працював на 775i65G з E5700, включаючи і чистий DOS.
Shvlr
Member

Повідомлення

radical
I не рекомендую.
Там все дуже паскудно.
Що на офіційній беті під 2000, що на правлених дровах з вагонса, що на вбудованих дровах у 2000/ХР.
З офіційною бетою звук в А3Д прям норм, але не довго - через хвилин п`ять система висне.
А з усім іншим - звуки ковтаються, зациклюються, відсутні переходи ліво/право ( тобто при плавному русі, звук не переходить з одного вуха в інше, а різко обривається, та з`являється в іншому)
Ну, тобто, якщо геть глухий - "вау, в мене А3Д прискорювач, все працює, такий звук, такий звук". З таким рівнем усвідомлення й встрійки за очі та вуха.
По факту - звук лайно, але дрОва ніхто вже не перепише(

ПС До речі, воно того не варте. Там тих ігорів з сотню, якшо поділити по жанрам, та по тому, що подобається, то виходить що то "технологія однієї гри". В яку і будешь грати
radical
Member
Звідки: dp.ua

Повідомлення

така плата

https://theretroweb.com/motherboards/s/ ... 51-ms-7519

тільки на 43 чипсеті комусь цікава?
acidburn
Member

Повідомлення

radical: 26.06.2024 12:17 така плата

https://theretroweb.com/motherboards/s/ ... 51-ms-7519

тільки на 43 чипсеті комусь цікава?
На 43 - то вже червона, така? https://content1.rozetka.com.ua/goods/i ... 766478.jpg
Так а шо почом?
Бумик
Member
Аватар користувача
Звідки: Донецкая область Покровск

Повідомлення

acidburn
Мабуть,така
https://ua.msi.com/Motherboard/P43C51/Gallery
radical
Member
Звідки: dp.ua

Повідомлення

acidburn: 26.06.2024 15:45
radical: 26.06.2024 12:17 така плата

https://theretroweb.com/motherboards/s/ ... 51-ms-7519

тільки на 43 чипсеті комусь цікава?
На 43 - то вже червона, така? https://content1.rozetka.com.ua/goods/i ... 766478.jpg
Так а шо почом?
Ні, чорна, MSI P43T-C51 v.1.4 (MS-7519)
Віддам у хороші руки, але плата потребує невеликого ремонту, хто на цьому розуміється.
Була згорівша ота бздюшка праворуч PCIE_3 і плата не включалась, я купив таку саму і брат мені її перепаяв в майстерні, плата запускається, завантажується і працює, али при виключенні в діжурці та бздюшка починає знову калитися. На включеній працюючій платі холодна.
Shvlr
Member

Повідомлення

radical: 26.06.2024 21:28 Ні, чорна, MSI P43T-C51 v.1.4 (MS-7519)
Віддам у хороші руки, але плата потребує невеликого ремонту, хто на цьому розуміється.
Була згорівша ота бздюшка праворуч PCIE_3 і плата не включалась, я купив таку саму і брат мені її перепаяв в майстерні, плата запускається, завантажується і працює, али при виключенні в діжурці та бздюшка починає знову калитися. На включеній працюючій платі холодна.
https://elektrotanya.com/msi_ms-7519_re ... ad.html#dl
Там не все так просто.

Якщо дуже повезло, то пробило польовик з 3.3В на stanby 3.3 (q36 сторінка 26) або q10/11
Якщо - ні, то ACPI controller на розсипу транзисторів (під 20 штук, розкиданих по платі), то таке...
Дешево в ремонті, та дуже муторошно в пошуках.
radical
Member
Звідки: dp.ua

Повідомлення

Shvlr
Ну, я вже пообіцяв відправити плату acidburn на цікаві досліди, так що йому буде, чим зайнятись ;)
Shvlr
Member

Повідомлення

radical: 27.06.2024 14:52 Shvlr
Ну, я вже пообіцяв відправити плату acidburn на цікаві досліди, так що йому буде, чим зайнятись ;)
Так я ж тільки за :)

ПС. Чомусь другий/третій ешелон виробників - типу Джетвей та ЕЦС використовували інтегральні рішення. Якщо згорів - то згорів, просто міняєшь мікросхему, якщо знайдешь де іі знайти.
ACPI на розсипусі - то була мулька першого , типу Гігабайта, типу такого дурдому, яу у цього "м'яса"
Вкладення
acpi.jpg
acidburn
Member

Повідомлення

Shvlr: 27.06.2024 15:17
radical: 27.06.2024 14:52 Shvlr
Ну, я вже пообіцяв відправити плату acidburn на цікаві досліди, так що йому буде, чим зайнятись ;)
Так я ж тільки за :)

ПС. Чомусь другий/третій ешелон виробників - типу Джетвей та ЕЦС використовували інтегральні рішення. Якщо згорів - то згорів, просто міняєшь мікросхему, якщо знайдешь де іі знайти.
ACPI на розсипусі - то була мулька першого , типу Гігабайта, типу такого дурдому, яу у цього "м'яса"
Дякую, ну спробую покопатися поки час є. В крайньому випадку може напевно і так попрацювати, хоча б з радіатором, у мене плати в дежурці не стоять і знеструмлюються одразу
Shvlr
Member

Повідомлення

radical
До речі, як там пересаджувальня клокеру на С370 поживає?

Відправлено через 3 хвилини 18 секунд:
acidburn
У крайньому випадку в тебе буде жменя полімерних конденсаторів, там іх на С370 та пару АГП відеокарт вистачить
radical
Member
Звідки: dp.ua

Повідомлення

Shvlr: 27.06.2024 15:38 radical
До речі, як там пересаджувальня клокеру на С370 поживає?

Ніяк, немає часу зараз на те, у мене на усіх локаціях зараз один і той же довбаний графік відключень, на роботі намагаюся підлаштовуватись під години світла, але вдома і на дачі, як прїхав, то вже світла немає. Якщо б це хтось за мене зробив, було б дуже чудово. У брата у майстерні генератор, я йому б відніс, але йому треба конкретизувати завдання, типу "оце міняєш на це", він мого захоплення старим мотлохом не поділяє, а бухтить, що замість мого причандалля краще на ремонт пари телефонів свій час витратить.
ApostolCV
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Дякую трейдеру за донора полімерів.
Зображення
Ті що Панасоніки в хорошому стані а от нонецм з маркуванням Ě просідають по Vlost до 4%.
Ще одна гумореска , що мосфети на платі всі однакові :laugh: максимально уніфіковано
offece-trader
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

А во сколько можно оценить TUSL2-C rev 1.03 все всеми выпаянными кондерами, причем все остальное выглядит отлично и сама материнка чистенькая, но вот конеров нет совсем. Хочется хоть какие т вменяемые ориентиры, а то цены в поиске просто дичь.
ApostolCV
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Стоимость подобной платы стремится к стоимости текстолита.
Т.к. кроме того , что нет каких либо гарантий работоспособности ещё нужно посношаться с паяльником , чтобы проверить ее на работоспособность.
При чем нужно быть очень аккуратным , что б не поставить КЗ или не пережечь дорожки.
Shvlr
Member

Повідомлення

offece-trader: 30.06.2024 17:25 А во сколько можно оценить TUSL2-C rev 1.03 все всеми выпаянными кондерами, причем все остальное выглядит отлично и сама материнка чистенькая, но вот конеров нет совсем. Хочется хоть какие т вменяемые ориентиры, а то цены в поиске просто дичь.
Скоріш всього - не скільки
815 плати достатньо прості, там горіти немає чому
Але якщо мостам кирдик, то ремонтувати сенс відсутній, навіть у "легендарних"
Пересилка- сотня, якщо є донор, то години три роботи
Або ще донор в пару сотень
З одного боку, три пачки цигарок, з іншого три сотні то завжди три сотні
Особисто б я - не зв'язувався з таким вар'янтом
Хоча хтось може і купує за сотню
Shvlr
Member

Повідомлення

Shvlr: 30.06.2024 17:58 якщо є донор, то години три роботи
Емммм..............
Десь 4 донори(
Я тут глянув на ТУСЛу, в неі 16 конденсаторів диаметром 10мм (5 мм між ніжками), та десь стільки ж з 8мм (3.5мм між виводами).
10мм - з донорів ЛГА775/АМ2(+) це 470мкФ на 16В, там іх до 4-5 штук на платі
8мм - 560*6.3В - там іх дофіга.

Або досить непогані полімерні Capxon PS( борони боже, не LZ)
1500*6.3 та 560*6.3.
В інеті в деяких магазах зустрічаються по 15-16 грн за один - 500 грн + 100 на Нову пошту.
Щось дорогувато виходить ця творчість
Відповісти