Выбор материнской платы для платформы Intel

Вопросы по материнским платам, BIOS, UEFI, чипсетам
Відповісти
Автор
Повідомлення
Lak1ll
Junior
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

Malkav: 20.06.2024 15:03 В продовження теми 12400f та BCLK розгону.
В пару до 12400f треба плата з WiFi та DDR5. Asrock b760m riptide має роз'єм для M2 WiFi, є можливість придбати сумісну платку WiFi зі зламаного ноута товариша, але треба десь брати антени для цієї платки M2.
Тож питання таке: взяти плату з вбудованим WiFi типу B760M AORUS ELITE AX чи TUF GAMING B760M-PLUS WIFI II, або взяти b760m riptide з тактовим генератором і потім морочитися з додаванням в неї WiFi?
Система для ігор в парі з 4070S, ЦП і відеокарту не замінити.
Я би брав b760m riptide та морочився з Wi-Fi якщо я хочу зекомонити, або якщо хочется просто поставити та недокупати нічого - ваш вибір материнські плати rog strix b660-g та rog strix b660-f вже з Wi-Fi (остання з нормальною ціною та повнорозмірна ATX). Це в тому разі якщо потрібен розгін по шині, а я думаю він буде доречний. В тих материнок що немае в моему списку та ті що ви написали, то скоріше за все без тактового генератору.
Mixx
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

Разгон 12400 даёт практически линейный к частоте рост производительности, при наличии рук, терпения и мощного охлада вполне себе можно получить +20-25% чистой производитедьности, такой себе олдскулный експириенс из 2007.

Я бы вайфаем в принципе не пользовался, по проводу всегда будут задержки ниже. Если и брать - готовый кит типо 200-210го интела с нормальными антеннами, ну или если платка что есть свежая, с поддержкой хотя-бы 5ггц - можно поискать комплект толковых антенн, дырки под установку этого дела, как и под вайфай плату на риптайде есть.

Если для вас это сложно - купите в ту-же цену 7500ф, с мамкой с вайфаем, он и сильно быстрее 12400 и жрет заметно меньше, тем более разогнанного, где потребление легко улетает за 150 :gigi:
KLUZO
Junior

Повідомлення

Чи можна розігнати по шині процесор i5-12400f на материнській платі asrock b760m pg lightning/d4?
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

KLUZO: 26.06.2024 13:40Чи можна розігнати по шині
так пробовал?
KLUZO
Junior

Повідомлення

Якщо я правильно зрозумів то на asrock b760m pg lightning/d4 можна розганяти тільки оперативну пам'ять?
Lak1ll
Junior
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

KLUZO: 26.06.2024 14:32 Якщо я правильно зрозумів то на asrock b760m pg lightning/d4 можна розганяти тільки оперативну пам'ять?
Так, правильно. Якщо вам треба розгін по шині - список материнських плат які його підтримують зверху або на попередній сторінці.
Відповісти