В Epic Games Store дарують дві гри: Idle Champions of the Forgotten Realms та Redout 2

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
erazel
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Пропоную обговорити В Epic Games Store дарують дві гри: Idle Champions of the Forgotten Realms та Redout 2
Так чемпіони ж безкоштовні, ні? Я колись їх в стімі грав.
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

erazel: 14.06.2024 11:42Так чемпіони ж безкоштовні, ні? Я колись їх в стімі грав.
Аж друге речення.
Хоча сам продукт не потребує оплати, магазин таким чином намагається привернути увагу до роздачі платного доповнення номінальною вартістю в 100 доларів США. Якщо встановити гру та увійти в акаунт до закінчення акції, гравці отримають доповнення Duke Ravengard's Champions of Renown Pack з різними внутрішньоігровими приємностями.
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Бесплатная инди-срань с бесплатным 100-долларовым DLC :eek: Это мы играем, вкусна B-)

UPD - Ну едрить колотить. Теперь оторваться от этого поноса не могу :weep:

UPD#2 - Так, делаю сегодня себе внеплановый выходной на работе B-)
Mike88
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

а хіба Saber Interactive не руснява помийка? :mad:
Dragobes
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Mike88: 14.06.2024 13:58 а хіба Saber Interactive не руснява помийка? :mad:
спойлер
Зображення
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

Якщо встановити гру та увійти в акаунт до закінчення акції, гравці отримають доповнення
Ну йо-клмн... :( :banghead: :tomat:
Я десь з рік читав подібні новини про безкоштовні роздачі на EGS, щоб нарешті знайшлось хоча б щось, що змогло б перебороти мою лінь й переконати мене, що варто зареєструватись на EGS, щоб забирати безкоштовно якісь ігри, часто базові без DLC, які все рівно завжди є на торентах і частіше з куди більш повною комплектацією.
Один раз роздавали заденувлену Троя Total War на релізі, але якраз тоді як на лихо я був не вдома в іншому місті, а смартфона я тоді ще не заводив, щоб було з чого в Інтернет вийти.
А от щоб щось з отриманого на халяву мене зацікавило настільки, щоб я вперше скачав і проінсталював лаунчер EGS поки що досі не було.
І заради оцеї гри "на сто баксів" вони хочуть змусити мене скачати, встановити лаунчер, встановити й запустити їхню донатну помийку?
При тому що все рівно навряд мені захочеться донатну помийку колись запускати вдруге.
Натиснув сьогодні отримати цю гру не особливо вникаючи в опис, але якщо по факту це доповнення ще не за мною і я маю встановлювати лаунчер і гру, то нехай вони йдуть лісом зі своїми вимогами.
Що там такого в цьому доповненні на 100 баксів, що воно дорожче за повну преміальну версію Diablo 4, хоча й сама Diablo стала наполовину донатною помийкою?

Відправлено через 5 хвилин 48 секунд:
Якщо я бачу в описі гри в Стім напис безкоштовно, то маю за правило гортати далі й навіть не дивитися, що це за гра детальніше, бо очевидно якась донатна помийка, бо безкоштовного сиру не буває, окрім як у мишоловці.
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Kassatka, вас хтось заставляє качати гру? Не потрібна - пролистали далі.
Чи вам настільки фіолетово, що не можете про це мовчати? ))
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

Alligator
Ну я от скажімо на акаунти двох сусідніх школярів безкоштовні ігри накидую, окрім свого, може колись їм у майбутньому знадобляться, зараз вони вріпилися в одну-дві ті самі гри й лаунчер EPG ми теж поки не встановлювали. Я думав, що я скрізь по дві безкоштовні гри накидав, а виявляється, що по одній і нічого на звичайний неприскіпливий погляд про це мене не сигналізувало.
Earanak: 14.06.2024 12:39 UPD - Ну едрить колотить. Теперь оторваться от этого поноса не могу :weep:

UPD#2 - Так, делаю сегодня себе внеплановый выходной на работе B-)
Отже правильно я роблю, що не інсталюю, а то ще не дай боже. :laugh: У донатну дрислячку вляпатись. Колись уже був вляпався в Travian, теж робота страждала.
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Я поиграл, весь день. Мне понравилась. Люблю такие Idle игры, кинул себе на второй монитор как Fallout Shelter, Hero Clickers или вот это - и прост отвлекаешься на игру периодически делая перерыв от работы или основной игры и норм. Эта игра в своем жанре пока что самое разнообразное во что я играл. Хотя так же стоит отметить, что в игре монетизировано буквально все что можно :gigi: Пакет этот который дает миллион сундуков и кучу персонажей сильных - достаточно сильно как по мне ломает баланс игровой. Сижу весь день прост в помойку все выноситься с этими донатными персонажами и донатными шмотками. А обычные персонажи без предметов из за этого обесцениваются, достаточно сильно. Еще в игре много всяких DLC/Контента которыми она годами обрастала (игра то 2017 года) и по началу глаза разбегаются от кучи закладок, огромной карты и кучи компаний, черт ногу сломит. Выглядит так будто я наиграю в нее 1000+ часов фоном :gigi:
Востаннє редагувалось 14.06.2024 23:14 користувачем Earanak, всього редагувалось 1 раз.
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

Хоча я уявлення не маю, що таке D&D, може в мене імунітет проти такого.
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Kassatka: 14.06.2024 23:10Alligator
Ну я от скажімо на акаунти двох сусідніх школярів безкоштовні ігри накидую, окрім свого, може колись їм у майбутньому знадобляться, зараз вони вріпилися в одну-дві ті самі гри й лаунчер EPG ми теж поки не встановлювали. Я думав, що я скрізь по дві безкоштовні гри накидав, а виявляється, що по одній і нічого на звичайний неприскіпливий погляд про це мене не сигналізувало.
Виявляється, що дві бо безкоштовна гра й далі буде безкоштовною. А те, що у гри не буде платного доповнення за просто так то яке це має значення якщо вам то й сама гра не потрібна була? Акції придумали для того, щоб людина спробувала те чи інше якщо вагалася для цього віддавати повну сумму, а не "хватати бо дають", чи ви з тих, хто на лексусі під'їжджав за гуманітаркою бо "на халяву"? :rolleyes:
Syrio_Forel
Junior

Повідомлення

Earanak: 14.06.2024 12:39 Бесплатная инди-срань с бесплатным 100-долларовым DLC :eek: Это мы играем, вкусна B-)

UPD - Ну едрить колотить. Теперь оторваться от этого поноса не могу :weep:

UPD#2 - Так, делаю сегодня себе внеплановый выходной на работе B-)
А мені треки в ігровому Jukebox'і зайшли. Prince of the Abyss :super: Демогоргон з BG2 передає вітання :)
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

Earanak: 14.06.2024 23:11 Хотя так же стоит отметить, что в игре монетизировано буквально все что можно :gigi: Пакет этот который дает миллион сундуков и кучу персонажей сильных - достаточно сильно как по мне ломает баланс игровой. Сижу весь день прост в помойку все выноситься с этими донатными персонажами и донатными шмотками. А обычные персонажи без предметов из за этого обесцениваются, достаточно сильно.
Ну такі ігри мені точно не треба. На щастя в таке ніколи не грав і, сподіваюсь, що ніколи не гратиму. Я дуже не проти виносити все в помийку уберперсонажами та убершмотками, але ж не за рахунок донатів, а за рахунок читів та моддінга. Особливо коли з грою тільки знайомишся, то начитерити/намоддити собі простішу гру дуже доречно. А коли навпаки знаєш гру вздовж і впоперек і надр*чився легко вигравати в неї на будь-якому рівні складності, то навпаки читами та моддінгом можна собі ігровий процес не полегшувати, а ускладнювати.
Ну і звісно ж я граю одиночні ігри, тому своїм читерством ясна річ нікому не заважаю, а дотримуватися чесності перед залізякою не бачу сенсу.
Alex_Lord
Member

Повідомлення

Mike88: 14.06.2024 13:58 а хіба Saber Interactive не руснява помийка? :mad:
Не может быть но хоть одно сообщение из любой темы должно быть с политикой, браво, это точно очень важно :super:
Не буду даже отвечать на последующие посты в этой теме по поводу политики но не все работает в одну сторону и вы даже не представляете что происходит на самом деле в мире, надо думать и анализировать.
Відповісти