Новий трейлер S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl з Xbox Games Showcase

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
The_Rusik
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Стрельба это :facepalm:
Озвучка очень плоская, натянута за уши, где сленг, в жизни так не говорят, особенно когда видят аномалии или бандита.
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

amfiton: 10.06.2024 01:03
Artempo100: 10.06.2024 00:05 А і ще не вистачає в озвучці того чувака з ictv що бандитів озвучував , це як дитина голосом проти тих що в оригінальних сталкерах юула
на 1:20 кричіть "замаслинили" наче той голос?
Що означає слово замаслинили? Якщо в гарячці бою, то якось дуже довго вимовляти, неприродно.
І що робить негр в зоні? Не по канону.
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Kashtan, может это отсылка к Игорю Хиряку ? )) Хотя у того дреды вроде бы.
https://www.unian.net/society/10608648- ... payka.html
Ну это так... Прост почему то вспомнилось.
Востаннє редагувалось 10.06.2024 12:19 користувачем Earanak, всього редагувалось 1 раз.
TheDmytrius
Member

Повідомлення

Artempo100: 10.06.2024 00:01 Треба їм з харківською закритою студією зафрендитись яка випускала Survarium , там тобі і звуки атмосферні і багато чого цікавого,але головне не брати кривий мережевий сеттінг :gigi:
Придивись уважно цей та мигулі трейлери! Багато ассетів с Сурваріуму перекочувало сюди. Навіть та карта з церквою перед болотом впізнається.

Отправлено спустя 13 минут 2 секунды:
Afit: 10.06.2024 03:09
Artempo100: 10.06.2024 00:01 Треба їм з харківською закритою студією зафрендитись яка випускала Survarium , там тобі і звуки атмосферні і багато чого цікавого,але головне не брати кривий мережевий сеттінг :gigi:
Так они давно главного програмиста Survarium, Дмитрия Ясенева забрали. Я так думаю он как и в первых играх занимается ИИ
Не забирали они его. После ухода из Vostok Games он несколько месяцев работал в какой-то левой компании над SQL движком (какой диалект, не помню уже). На DOU есть интервью с ним.
А уже потом он вернулся в GSC.
Draqoon
Member
Аватар користувача
Звідки: КиyB

Повідомлення

Треба менше катсцен, а то в Метро їх була забагато
CrackYu23
Member

Повідомлення

Складається враження, що в поклик Прип'яті ніхто не грав,або виявляється, що це не канон.Бо не розумію чого так багато невдоволення щодо темношкірого сталкера.
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

CrackYu23: 10.06.2024 13:01 Складається враження, що в поклик Прип'яті ніхто не грав,або виявляється, що це не канон.Бо не розумію чого так багато невдоволення щодо темношкірого сталкера.
Ні. Це просто болотні наративи (типу гейропа, чор...пі), якими багато людей заражено.
Ray2000gt
Advanced Member
Звідки: Киев

Повідомлення

The_Rusik: 10.06.2024 11:06 Стрельба это :facepalm:
Озвучка очень плоская, натянута за уши, где сленг, в жизни так не говорят, особенно когда видят аномалии или бандита.
На жаль, цим страждає більша частина наших фільмів. Які діалоги не пиши, якщо їх озвучувати мовою теледикторів, буде сухо.
Я вважаю, що озвучувати треба або суржиком, або галицьким говором. Тоді принаймні буде натурально.
Stalker22
Member

Повідомлення

Як на мене непогано))! І непотрібно ніякого повного трасування, хіба фанатикам РТХ, поціновувачам блиску!!
гусь ясновидящий
Member

Повідомлення

казали що він приймає участь в озвучці
allekss
Member

Повідомлення

Уже достали с этим Сталкером! Каждый раз переносят, примерно тоже самое, что и с F16. Вот-Вот, но нет!
MqM
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Місцями освітлення та текстури могли бути кращими) Порадували рукопашні бої, неочікувано. Стрибаючий псевдогігант трішки виглядає крінжово - в природі багатотонних стрибаючих істот немає
avuremybe
Member
Аватар користувача

Повідомлення

TheDmytrius: 10.06.2024 12:32На DOU есть интервью с ним.
Не знайшов.
Лінк є?

Відправлено через 2 хвилини 52 секунди:
MqM: 10.06.2024 13:54Порадували рукопашні бої, неочікувано.
На скільки я розумію - отой бій з використанням уазіка - це катсцена
MqM
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

avuremybe: 10.06.2024 14:00
TheDmytrius: 10.06.2024 12:32На DOU есть интервью с ним.
Не знайшов.
Лінк є?

Відправлено через 2 хвилини 52 секунди:
MqM: 10.06.2024 13:54Порадували рукопашні бої, неочікувано.
На скільки я розумію - отой бій з використанням уазіка - це катсцена
схоже на кат сцену, але думаю якісь елементи будуть інакше це сильно зробить контраст у геймплеї та зіпсує атмосферу
Nemo4k
Member

Повідомлення

Хейтери великі спеціалісти по розробці ігор видно вони ігри штампують кожен день і заробляють міліарди. На словах міліарди в пустоту.
amfiton
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Kashtan: 10.06.2024 12:02
amfiton: 10.06.2024 01:03

на 1:20 кричіть "замаслинили" наче той голос?
Що означає слово замаслинили? Якщо в гарячці бою, то якось дуже довго вимовляти, неприродно.
І що робить негр в зоні? Не по канону.
ти в своему розумі? це ж гра
_Slavko_
Member
Аватар користувача
Звідки: Виноградов

Повідомлення

Олег963, то все від старості, я памятаю, як грали в сталкера, у когось небо промальовувалось - то було круто, а укогось суцільний фон. але задоволення діставали і перші і другі.
щодо трейлера - не заціпив щось.
VladimirV
Member

Повідомлення

Начало трейлера прям напоминает начало Метро 2033, тоже вдвоем залазят по лестнице и открывают бункер.
Вообще движок видно что идентичный, понятно что в каждой версии измененный.
Что к сталкеру что к метро +- одинаково отношусь.
За графику не хочется писать особо, я по прежнему считаю это не самым важным в играх. Главное чтобы она имела множество гибких настроек.
Думаю игра будет добротной. Обязательно сыграю только как всегда не на релизе. :shuffle:
Enjthesilence
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

avuremybe: 10.06.2024 09:50 Мальований графоній з перших трейлерів, очікувано, випарувався.
Але в цілому гра відчувається як старий добрий сталкер, з кращими анімаціями та більш полігональними моделями.
Таке відчуття, що саме в це я і грав всі ці роки. Все знайоме, консистентне, нема ніякого відчуття відторгнення. Думаю, це добрий знак. :up:
Enjthesilence: 09.06.2024 23:05ші у людей тупий на перший погляд
Для трейлерів ботам завжди ставлять точність 0 і прибивають гвіздками до певного місця, щоб демонстративно їх відстрілювати.
Нема сенсу говорити за АІ поки не побачимо нормальний геймплей.
Рівень складності ніяк не вплине на якість ші ботів, він лише регулює їх реакцію, аїм і хп гг, все. Ніякий рівень складності не виправить крабоходу на 2:13 з трейлеру, це просто дубовий тупенький ші зі смішними анімаціями.
XpertVision
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Вже міміка обличчя синхронна з репліками, те за що на минулий тизер накинулися)

По графіці якось неоднозначно. Були кадри де освітлення досить слабеньке. Та були й такі де вого досить сучасне. Не рівно якось виглядало. Може нарізка з різних білдів?
Відповісти