Опубліковано новий трейлер S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
doc-oc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Барбарис
При чому тут кацапська пропаганда!? :lol:
Не розчаровуйте мене ще більше :beer:
yariksom
Member

Повідомлення

BoKl: 26.04.2024 19:07
Enjthesilence: 26.04.2024 19:00

Навіщо використовувати слово з іншої мови, коли маємо власне?
ох, якби ж то можна було запитати у Лесі Українки, Стельмаха, Сосюри, Довженко, Коцюбинського... навіщо вони використовували слово чудо у своїх творах
А навіщо питати?
Чудо і диво, слова схожі по поняттю однак мають відмінності, в російській мові також є "чудо" і "диво", це різні слова.

Отправлено спустя 24 минуты 1 секунду:
maksim2020: 26.04.2024 21:31
Барбарис: 26.04.2024 21:07 doc-oc, повно прекрасної озвучки, але точно не з 2007. Може років зо 5 тому стали нормально робити, а до того переважно формально робили. Але профанів досі повно в цій сфері, бо з кимось звикли працювати, а комусь пофіг яка, лиш би подешевше та умови закону виконати. Так що вір і дальше в кацапську пропаганду.
Еммм, шо? Тачки 2006 - не нормальні, більш подобається озвучка харатьяна та смєховой? Ну ок, за смаки не сперечаються. :lol:

Я вже не кажу за Альфа, Сам удома та інші шедеври. Формально робили, так. :rotate:
Раджу подивитися мульт Теркель і Халепа 2004го року, один з найкрутіших українських перекладів і озвучка на дуже високому рівні.
Classique
Member

Повідомлення

senya78: 26.04.2024 19:01 Українська,це чудово
Але якось воно слух ріже, дуже наіграно, фальшиво
Це не професійне озвучення
Набрали мабуть студентів :think:
Таке враження, що з часів ут-1 ніхто так і навчився нормальному дубляжу та озвучці.

Отправлено спустя 47 секунд:
Звукорежисеру 2
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Просто все давно привыкли к убогой узкой озвучке, а убогая украинская почему-то вызывает отвращение. Вот на озвучку свежей HFW не жалуются, а она просто ужасная, особенно женские роли и сама рыжая, ну просто :puke:
Cathode
Member
Аватар користувача

Повідомлення

насолоджуйтесь грою,а не шукайте всілякі дрібниці!Я таких називаю -гівновози!
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Cathode: 27.04.2024 11:00 насолоджуйтесь грою,а не шукайте всілякі дрібниці!Я таких називаю -гівновози!
Гра ще ж не вишла, як ти зрозумів що нею можна буде насолоджуватися
Cathode
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Є патріоти в вишиванках і чудово розкрадають Україну,а є розмовляють не дуже гарною українською і обожнюють Україну!!!!

Отправлено спустя 1 минуту 7 секунд:
kalakawa: 27.04.2024 11:07
Cathode: 27.04.2024 11:00 насолоджуйтесь грою,а не шукайте всілякі дрібниці!Я таких називаю -гівновози!
Гра ще ж не вишла, як ти зрозумів що нею можна буде насолоджуватися
Я грав у першу,на відміну від тебе!
wrag
Member
Аватар користувача
Звідки: Краматорск

Повідомлення

Олег963: 26.04.2024 22:04 50 копійок з гербом прікольні
Як на мене там 25 копійок, а не 50 )))
stoned
Member
Аватар користувача
Звідки: omicron persei 420

Повідомлення

kalakawa
Білд цього ассетного чуда вже більше року у відкритому доступі, навіть з робочими квестами. ;)
Smok
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

сподіваюсь в грі буде не така озвучка, сподіваюсь почути і гарну українську і різні суржики, від кровосісь, до навіть російської деінде (бо в нас нею розмовляють)
але найбільше за все кортить почути не оцей веселий голос пацанчиків-студентів в студії, та хіхі хаха
а реально зае___ зоною, заморений роботою в зоні голос, щоб пірнути в ті реалії де кожен день ТЯЖКО, де хтось у відчаї, а хтось поїхав башнею, хтось фанатіє і розказує із захватом, а хтось вже холоднокровний. Можна ж передати характер через голос і це було б дуже потужно, саме як розвиток украхномовних ігор
Kullerok
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Ну такое. Перевод ужасен. Буду играть с английской речью и сабами. Делать игру хреналион лет и нормально не озвучить. Это в стиле укр студий. А ещё куча багов.
vmsolver
Member

Повідомлення

Vpupkin: 27.04.2024 10:32Вот на озвучку свежей HFW не жалуются, а она просто ужасная, особенно женские роли и сама рыжая, ну просто :puke:
+1, ещё и озвучка тихая
fatality
Junior
Звідки: Київ

Повідомлення

Kullerok: 27.04.2024 13:19 Ну такое. Перевод ужасен. Буду играть с английской речью и сабами. Делать игру хреналион лет и нормально не озвучить. Это в стиле укр студий. А ещё куча багов.
Перевод? С какого на какой? И вы уверены, что английский не ужасен? А, с сабами же. Ну да, не знаем английский, но украинский настолько ужасен, что лучше английский с сабами. Вот бы русский сделали, да? Ну нету, разве что кто-то сделает пиратский перевод и выложит на рутрекер.
Rederst
Member
Звідки: Земля

Повідомлення

Доречі зверніть увагу, що персонаж не поголений з борідкою, як він противогаз буде надягати?
mgerchik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Cathode: 27.04.2024 11:10Є патріоти в вишиванках і чудово розкрадають Україну,а є розмовляють не дуже гарною українською і обожнюють Україну!!
во во +100!
anyname
Member

Повідомлення

Rederst: 27.04.2024 14:24 Доречі зверніть увагу, що персонаж не поголений з борідкою, як він противогаз буде надягати?
Надягнути надягне , але задихнеться .
lindsay
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Enjthesilence: 26.04.2024 19:00
fatality: 26.04.2024 18:59 Чудо - диво. Та укр. мові є слова з коренем чуд-. А ролик сподобався. Може колись на цьому ж engine зроблять гру про нинішню війну.
Навіщо використовувати слово з іншої мови, коли маємо власне?
Може тому що в реальному житті почути літературну українську мову майже неможливо. Більшість населення країни розмовляє на суржику або якомусь місцевому діалекті.
vansoul
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

Картинка красивая :shuffle:, а озвучка гов*о, даже в мимику нпс не попадает:-/
Alex_Lord
Member

Повідомлення

Ахах, предзаказ сделали а завтраками уже ненужной игры кормят и доят,что только ей цеплять не пробовали на продакшенах-и NFT мусор, и музыку за деньги с фразами, и MMO шутер и т.д, плеваться от нее хочется а не платить 2500
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

lindsay: 27.04.2024 15:41 Може тому що в реальному житті почути літературну українську мову майже неможливо. Більшість населення країни розмовляє на суржику або якомусь місцевому діалекті.
Суржик у фільмах/мультах в мене особисто викликає відторгнення.
Але кожному своє. Комусь і серіал "Країна У" мабуть ок, заходить.
Відповісти