Кількість користувачів GeForce RTX 3060 у Steam зросла

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
MaksymCR
Junior

Повідомлення

3060 12Gb бест бай для Stable Diffusion.
Б/в 3060 - 9500 грн. І ти не знаєш що з нею було.
Купив нову від Гігабайт на 3 вентилятори за 13700 грн. Я манав купувати ваше б/в від паліт за такі гроші.
Б/в треба купувати +/- 100 у.е. ну 150 це стеля.
ЄДИНЕ!
3090 на 24Gb - якщо б були кошти - купив би.
Sunrise007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

яких саме 3060?
3060 на 12
3060 на 8
3060 на 6
:laugh:
VladimirV
Member

Повідомлення

MaksymCR: 02.04.2024 22:40 3060 12Gb бест бай для Stable Diffusion.
Б/в 3060 - 9500 грн. І ти не знаєш що з нею було.
Я покупал б/у 3060/12 у ФОПа с 14 дневной гарантией возрата товара официально с печатью и пломбой магазина на карте. Перед этим он при мне все проверил и подобрал со стопки карт ту что мне больше всего подходила на ga104. Можно было выбирать и потестировать, посмотреть состояние, температуры и так далее. Выбирал между inno-3d с 4 теплотрубками и и evga xc. Первая была в идеальном состоянии, версия ос с более менее адекватным охладом, с кульками на много лопастей(там есть две версии кульков на удивление) и дельтой хотспота в 7 градусов. И при этом получил 14 дневный возврат, который понятно что не понадобился. С коробкой родной, тем же S/N. Платил на р/р фопа. И что тут плохого? Да, в начале весны я заплатил ему 10к.
Так что б/у покупать можно если подходить к этому ответственно
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Nortrom: 02.04.2024 17:01 Уже как неделю обсуждают это. Zen5 = Q3, а не конец года. Анонс на computex.
І що з цього? Ну, припустимо, презентують раніше, і що з того, яким чином це впливає на самі проци і на те, що інтел теж нове покоління готує в цей час?
Nortrom
Member
Аватар користувача

Повідомлення

що інтел теж нове покоління готує в цей час?
:-P
Зображення
MaksymCR
Junior

Повідомлення

VladimirV: 02.04.2024 22:56 Я покупал б/у 3060/12 у ФОПа с 14 дневной гарантией возрата товара официально с печатью и пломбой магазина на карте. Перед этим он при мне все проверил и подобрал со стопки карт ту что мне больше всего подходила на ga104. Можно было выбирать и потестировать, посмотреть состояние, температуры и так далее. Выбирал между inno-3d с 4 теплотрубками и и evga xc. Первая была в идеальном состоянии, версия ос с более менее адекватным охладом, с кульками на много лопастей(там есть две версии кульков на удивление) и дельтой хотспота в 7 градусов. И при этом получил 14 дневный возврат, который понятно что не понадобился. С коробкой родной, тем же S/N. Платил на р/р фопа. И что тут плохого? Да, в начале весны я заплатил ему 10к.
Так что б/у покупать можно если подходить к этому ответственно

Згоден, але у коли я зрозумів, що мені потрібно - я так втомився, а тут продавали зотак білу - і коли я її провтикав і зрозумів, що вона мені потрібна - обрав ліпшу нову

Я зараз у Rimworld граю. Тому мені за очі продуктивності карти. Тут би старий делл 1440p на новий з Гсінк поміняти... :rolleyes:

Відправлено через 46 секунд:
Так, беруть мобільний чіп і роблять десктоп карту :gigi:
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Vpupkin: 02.04.2024 21:35В Алене странная фигня с зеркалами, на других поверхностях вполне качественные отражения, а вот в именно в зеркалах почему-то халтура
Ця дивна фігня називається художній стиль. Хто сказав, що дзеркала у темній місцині мають працювати саме так, як в реальному світі?
Особливо у всесвіті, де все засновано напротиставленні світла та темряви.
А ще це
спойлер
товстий натяк на те, що той світ який нам подають як реальний, може ним і не бути
IvanCh
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

я все одно не можу сприймати цей рейтинг адекватно.

їм треба зробити різні категорії в залежності від того в які ігри грає користувач indi, А, АА, ААА, Вінтаж

нічого поганого нема в тому що інді сегмент і вітаж в стімі має популярність.

Але це і не означає що розробникам ААА треба брати до уваги на чому сидять ті хто ніколи не грамиме в ААА ігри.
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

IvanCh: 03.04.2024 10:37їм треба зробити різні категорії в залежності від того в які ігри грає користувач indi, А, АА, ААА, Вінтаж
Яка різниця скільки А собі придумав розробник? Якщо гра лайно, то немає різниці АААА чи А, ніхто грати не буде. Люди не в літери грають, а в ігри.
Усі ці АААААА скільки грошей витратили на гру, більше нічого воно тобі не скаже.
IvanCh
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Grava
все одно іхній рейтинг неадекватний. і не тому що там нема якогось конкретного бренду.
а тому що по ньому виходить що потужні карти не потрібні як клас
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

IvanCh: 03.04.2024 10:56тому що по ньому виходить що потужні карти не потрібні як клас
Треба реально дивитися на речі - топи це сегмент ентузіастів.
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

fantomrulezz: 03.04.2024 10:14Ця дивна фігня називається художній стиль.
Так можно любой косяк обыграть.
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

fantomrulezz: 03.04.2024 10:14
Vpupkin: 02.04.2024 21:35В Алене странная фигня с зеркалами, на других поверхностях вполне качественные отражения, а вот в именно в зеркалах почему-то халтура
Ця дивна фігня називається художній стиль. Хто сказав, що дзеркала у темній місцині мають працювати саме так, як в реальному світі?
:lol:
спойлер
Зображення
Тепер я знаю, як криві тіні від ящика "пояснювати"
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Геральт
В тебе, наскільки я пам'ятаю, відображень взагалі немає, бо граєш на низьких налаштуваннях :laugh:
Але так, можеш займатись самозаспокоєнням, це не "в тебе немає відображень, бо карта не тягне" а це "ти такий розумний їх спеціально вимкнув, бо вони криві".
Ну коротше типовий манямірок нефоннатів, в якому "нікаму нінужон RTX", в той час як весь реальний світ виглядає ось так:
Зображення
Vpupkin: 03.04.2024 11:18Так можно любой косяк обыграть.
Ще раз, хто сказав, що це косяк? Грі більше півроку, якби це був баг, його б давно виправили.
Десь було інтерв'ю з розробниками, де вони казали, що це спеціально зроблено саме в темному місці так.
Це нереальний світ, може для вас і інші фантасмагоричні елементи темного місця це косяки?
Ну там напівпрозорі духи замість людей - це типу баги рендеру :lol:
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

fantomrulezz: 03.04.2024 11:43Ще раз, хто сказав, що це косяк?
Я больше склоняюсь к шалтуре, освещение в квадратик тоже никто не исправлял или это тоже фича?
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Не понял причем тут Тёмный Мир, зайдите в гримерку где выступает Ахти в Wattery, и посмотрите на зеркала. Зеркала точно такие же всратые, просто в Тёмном мире они чаще на глаза попадаются. Вот например в отеле в Брайт-Фоллс - https://i.imgur.com/7vvRQba.png :dontknow: Вообще явно видно когда SSR работает а когда SSR не работает. Короч смотря под каким углом смотреть на зеркало. Там либо пустота и полная каша либо хотя бы что-то проглядывается ))
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

fantomrulezz: 03.04.2024 11:43 Геральт
В тебе, наскільки я пам'ятаю, відображень взагалі немає, бо граєш на низьких налаштуваннях :laugh:
Але так, можеш займатись самозаспокоєнням, це не "в тебе немає відображень, бо карта не тягне" а це "ти такий розумний їх спеціально вимкнув, бо вони криві".
Ну коротше типовий манямірок нефоннатів, в якому "нікаму нінужон RTX", в той час як весь реальний світ виглядає ось так:
Підкажи, як включити відображення в Horizon FW? Бо там все на ультра ніби. Але раптом дійсно щось пропустив.
А от ти граєш в low-res, з милом :-/
І це ж не я шукаю виправдання кривим відображенням. Так що манясвіт, то в тебе.
На скріні жодна з карт не витягне "включені відображення" в AW2 в нативі, лол.
Dremjke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Diablique: 02.04.2024 16:36Если не ошибаюсь, до этого в топе висели 1060 и 1660, не хило так продержались, продержится ли так 3060, сомневаюсь
А чего бы ей не держаться. Карта народная, судя по этой же статистике. Цена адекватная, для рядового геймера хватает с головой.
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

fantomrulezz: 03.04.2024 11:43Ну коротше типовий манямірок нефоннатів, в якому "нікаму нінужон RTX", в той час як весь реальний світ виглядає ось так:
Цікаво, а як ще він може виглядати, якщо нвідіа випускає rtx з 2019 року, а амд rx6xxx з кінця 2020? Можливо були якісь аналоги без рей-трейсінгу?
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Earanak: 03.04.2024 11:58Зеркала точно такие же
Саме так. Я не просто так писав про СПОЙЛЕР!
спойлер
fantomrulezz: 03.04.2024 10:14товстий натяк на те, що той світ який нам подають як реальний, може ним і не бути
Криві дзеркала це не "криво працюють відображення в грі", це саме і є "криві дзеркала" - ознака темної місцини.
Нагадую, що Сага і Алекс Кейсі - персонажі, яких створив Алан Вейк.
Зображення
Отправлено спустя 10 минут 17 секунд:
Grava: 03.04.2024 12:44Цікаво, а як ще він може виглядати, якщо нвідіа випускає rtx з 2019 року, а амд rx6xxx з кінця 2020? Можливо були якісь аналоги без рей-трейсінгу?
Якби RTX тобто комплекс технологій який з'явився в тому поколінні карт (рейтрейсінг та длсс) був "нікаму нінужон", то доля конкурента на ринку не зменшувалась би, а цей самий конкурент не був би змушений ці самі технології копіювати.
Наприклад, ось так виглядав топ відеокарт стіму в ті часи, коли AMD могла в відеокарти
спойлер
Зображення
Відповісти