ASUS вивела на український ринок Chromebook CX1

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
yurez2008
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина, г. Ирпень

Повідомлення

Предлагаю обсудить ASUS вивела на український ринок Chromebook CX1

Так нормальний ноутбук 15,6" можна взяти за 16к грн зараз
Buldozer.
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Хм... а чего хромы дороже обычных ноутов на винде с лучше начинкой.

Это из разряда... вышла новая шкода октавия, по цене дороде бмв 3ки! Мммм, пирожок
Conqistador
Member
Аватар користувача

Повідомлення

альтернатива, для альтернативно одаренных
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Buldozer.: 12.02.2024 14:49 Хм... а чего хромы дороже обычных ноутов на винде с лучше начинкой.

Это из разряда... вышла новая шкода октавия, по цене дороде бмв 3ки! Мммм, пирожок
Если б люди не боялись брать эту ОС, то они и по цене мака пытались их пихать :laugh:
rjavyi_pastor
Member

Повідомлення

Intel Pentium Silver N6000 та 50 Вт·год :rotate: та краще б арм та 70 Вт·год. Тоді б по автономності він сильно випереджав бюджетки і булоб норм. А так ні нормального екрану, ні нормального процу ні прям рекордної автономності. За що його брати?
n+gibat[]r
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ммм, недобук на переименованном Селероне образца 2021 года, с недоосью Хром и всего за 15999 грн можно приобщиться к миру боли и отчаяния :laugh:
При том что за те же деньги можно купить нормальный ноут под установку Windows с каким нибудь i3 или Ryzen 3, а доплатив немного можно взять уже реально хороший ноут на каком нибудь шестиядерном / двенадцатипоточном Ryzen 5 и юзать его лет пять без проблем
ImperiumAeternum
Member

Повідомлення

еММС. еММС, Карл!
phobosse
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Тисяч за 12 такий хлам ще можна розглянути.
Rederst
Member
Звідки: Земля

Повідомлення

Вони вже в край довбонулися.
pelia
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ну я не знаю, я навіть не старався, просто поставив стелю в 16к на телемарті і навіть не дивився на інші місця. Цей хромбук чи ноут від леново, хмммм
спойлер
Зображення
Стоп, знайшов його на тому ж телемарті, там воно взагалі 18к коштує, покажіть мені того збоченця що його придбає
docentlx
Member

Повідомлення

ага, насмішили: збираються якось маркетологи та таргетологи АСУС і думають яку б це їм ціну за новий(старий) хромбук виставиити в Україні. один і каже, а давайте проаналізуємо їх регіональний ринок! усі такі - ну ок, облом але ладно. відкривають сайт телемарта але щось не загрузилось. усі такі ок. ми старались. ліпи 16 тис гривень і розходимось.
насправді їм там в АСУС так абсолютно на наші ціни і не тільки на наші -))
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

как владелец одного хромбука и одного недоноута на селероне, скажу что хромбук нафиг ненужное изобретение!
rjavyi_pastor
Member

Повідомлення

pelia: 12.02.2024 15:36 Ну я не знаю, я навіть не старався, просто поставив стелю в 16к на телемарті і навіть не дивився на інші місця. Цей хромбук чи ноут від леново, хмммм
спойлер
Зображення
Стоп, знайшов його на тому ж телемарті, там воно взагалі 18к коштує, покажіть мені того збоченця що його придбає
При чому він з ссд, скоріше за все 1 чи 2 слота на оперативку та і проц не самий донний. І самий прикол що на нього скоріше за все можно поставити ту ж хромось :rotate:
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

rjavyi_pastor
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ніколи, ніколи не беріть ніякі ноути з еММС на борту. Окрім того що воно повільне як допотопний хдд, так ще й деградує ударними темпами.
ervin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Я хромбуки сприймаю виключно як планшет з вбудованою клавіатурою. По досвіду того що в мене було, це непогані друкарські машинки з хорошою автономністю. Кілька таких успішно продані/передані під складський облік. Як на мене потолок таких девайсів - 200$. Гарний екранчик, автономність, мала вага.
Dr_Earnhardt
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

"Chromebook" !?!?!?
Навіщо воно взагалі потрібно?
Ще й за 16000гр.
ніколи не розумів для чого робить ноутбук на хРомі...
Всіх крго знаю хто купив "Chromebook" спочатуку раділи а через деякий час не знали що з ним робить.
Ще й память еММС.
Lucas55
Member
Аватар користувача
Звідки: Сверхскопление Ланиакея Местная группа галактик Млечный Путь Солнечная система планета Земля

Повідомлення

Дуже вигідна пропозиція 17 300 грн 15 999 грн. Налітай! :gigi:
MetalistForever
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

О для школьников вместо підручників , только по цене нормального ноута :lol:
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

ervin: 12.02.2024 17:17По досвіду того що в мене було, це непогані друкарські машинки з хорошою автономністю
по своему опыту - не все они одинаково хороши, был у меня в пользовании один, который раз в неделю заряжал, а сейчас другой и на день не хватает...

Отправлено спустя 1 минуту 5 секунд:
MetalistForever: 12.02.2024 17:56 для школьников вместо підручників
главное чтобы их закупать не додумались через тендер по х3 цене от этой
Відповісти