Ще кілька ігор отримали підтримку AMD FSR 3

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Enjthesilence: 11.02.2024 13:40 Перепрошую, але як грати з цим вбогим фрейм геном? Ок, до інпутлаугу ще можливо звикнути у сінглплеєрі, а що по жахливим артефактам при швидкому русі камери і тд?
Та нормально грати. Не помітив в Аватарі якихось артефактів. Ні жахливих, ні прекрасних. Але включав тільки періодично, а не бігав постійно.
Питання в іншому: на біса в тлоу/кп2077 150 кадрів? Тому так, суто маркетинг. Принаймні для себе сценаріїв застосування не бачу.
Bukakanga: 11.02.2024 14:44 генерация кадров в симуляторе фермера... но зачем?
Можливо для 200% рендеру з вимкн. ТАА.
Enjthesilence
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Павло: 11.02.2024 15:25
Ekz0rcyst: 11.02.2024 14:12 Павло
Це ще треба вміти приплести ціноутворення відеокарт до поєкту open source software (AMD GPUOpen).
Переведу доя Вас! Технології від АМД ВТОРИЧНІ! Вони за гроші нікому не потрібні! Ось і все… якщо б вони могли продавати свій софт і брати за це гроші то повірте вони б так і зробили! Но ви живете у світі поні та єдинорогів де гігантська компанія викидає технології з відкритим кодом «бо вона корпорація добра» а ось то зелені погані… :lol:
Все вірно написав, усі ці технології (длдср, длсс, фрейм ген), амд вимушено повторюють після нвідії, зрозуміло що воно відстає за якістю реалізації, тому що нвідія робить це на апаратному рівні за що й бере додаткові гроші з продажу відеокарт ї якби амд змогла в подібне з рт-ядрами та ртх, люди дійсно вважають що за це вони не брали би більше грошей. Усі ці історії про опенсорс, ну такі наївні типу не зрозуміло чому так
Ekz0rcyst
Member
Аватар користувача
Звідки: Місцевий

Повідомлення

Павло
Яке цікаве марення...
Чому ви вважаєте ніби я стверджував, про первинність чи вторинність технологій AMD? Де я робив ствердження про щось з цим пов'язане?
Та що важливіше, на основі чого ви робите висновок ніби я вірю в усіляку маячню про "єдинорогів", " корпорацію добра" і таке інше? Я десь давав привід для цього?
Тож, яким чином ви пов'язали ціну відеокарт AMD з open source проєктом?
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ekz0rcyst: 11.02.2024 20:03 Павло
Яке цікаве марення...
Чому ви вважаєте ніби я стверджував, про первинність чи вторинність технологій AMD? Де я робив ствердження про щось з цим пов'язане?
Та що важливіше, на основі чого ви робите висновок ніби я вірю в усіляку маячню про "єдинорогів", " корпорацію добра" і таке інше? Я десь давав привід для цього?
Тож, яким чином ви пов'язали ціну відеокарт AMD з open source проєктом?
Я пишу, що амд робить вторинні технології які нікому не потрібні за гроші тому вони виммушені їх роздавати безкоштовно... :rotate: А ви говорите, що я це твердження десь найшов у ваших словах.. Що? :spy:
NeoWar
Member
Звідки: Днепр, Киев

Повідомлення

Enjthesilence: 11.02.2024 13:40
kalakawa: 11.02.2024 13:34

Відкритий фср додав фг на мою 3060 ті
І тепер мій 75-фпсний i5-11400 в tlou та cp77 став 150-фпсним
Може на нативну імплементацію воно не впливає, тільки моєму кориту від того не холодно не жарко
Перепрошую, але як грати з цим вбогим фрейм геном? Ок, до інпутлаугу ще можливо звикнути у сінглплеєрі, а що по жахливим артефактам при швидкому русі камери і тд? і тут неважливо це технологія від зелених чи червоних, до цього треба лише відноситися як до "маркетингової" технології, щоб розповідати про 4070с, яка вдвічі потужніша за 3080ті з цим грати неможливо.
Нормально грається із FG. Так інколи присутні артефакти, але вони не дуже помітні і плавність геймплею для мене особисто повністю компенсує ці дрібниці. Пройшов КП2077, Сontrol із FG і можу сказати, що тільки на деяких поверхнях присутній ефект шуму, але я спочатку і не зрозумів, що то саме ефект від FG. Грати не заважає, дуже швидко звик.
Alex_Lord
Member

Повідомлення

Как горят пердаки у фанатов зеленого Хуанга 🤣

Постепенно будет Паритет и тогда будет уже Конкуренция и возможно будет снова в какой то год доступные
мощные карты на короткий период времени.
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alex_Lord: 11.02.2024 21:36 Как горят пердаки у фанатов зеленого Хуанга 🤣

Постепенно будет Паритет и тогда будет уже Конкуренция и возможно будет снова в какой то год доступные
мощные карты на короткий период времени.
Було б не погано, но АМД поклала товстого на ринок відеокарт! Коли куртка видав 1200 баксів за 4080 можна було спокійно на цьому зіграти… Но ні вони не досить самі підняли ціни так ще і затягували з виходом і доступністю, що позволило куртці продавати карти по завищеним цінам… Ви змови дійсно не бачите?
_nevermind
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alex_Lord: 11.02.2024 21:36 Как горят пердаки у фанатов зеленого Хуанга 🤣

Постепенно будет Паритет и тогда будет уже Конкуренция и возможно будет снова в какой то год доступные
мощные карты на короткий период времени.
и 64 ядра по цене рузена 1600х
и 64 гб врам по цене рх580

надо только подождать
Ekz0rcyst
Member
Аватар користувача
Звідки: Місцевий

Повідомлення

Павло
А, що воно таке "вторинні технології"? Туди ж "первинні, третинні, ... etc".
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ekz0rcyst: 11.02.2024 22:53 Павло
А, що воно таке "вторинні технології"? Туди ж "первинні, третинні, ... etc".
Це копія яка вийшла через деякий час від оригіналу і яка як правило не здатна його відтворити у повному обсязі! Бо банально менший цикл розробки та тестування. Та і компанія яка перша випустила технологію вже оцінила усі ризики та сформувала дорожню карту по впровадженню та покращенню! А компанія яка копіює робить це бо «таке є у конкурента»… Виходячи із цього очікувати чогось хорошого не приходиться! Що і показано на прикладі амд коли вони додали трасування тільки через те, що воно є у нових картах від шкіряного пана… Вони намагались робити вид, що це нікому не потрібно і як результат відстали з впровадженням технології трасування… І повністю програли топовий сегмент відеокарт!
PowerFulls
Member

Повідомлення

Беремо останній Lossless Scaling, і без різниці яка там гра отримала підтримку framegen. Працює майже всюди, вкл-викл по комбінації кнопок ctrl+alt+s.
Мені сподобалось, під 240гц монік норм, але треба щоб у грі був нормальний нативний фпс (бажано залочений) та ще важливіше рівний фреймтайм, бо з'їдає ~30% нативного фпс.
Відповісти