Microsoft звільнить 1900 співробітників ігрового підрозділу, включно з Activision Blizzard

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Draqoon
Member
Аватар користувача
Звідки: КиyB

Повідомлення

Давно треба було
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Nutbar: 26.01.2024 12:53 Перед продажем компанії кількість співробітників часто роздувають. Про причини можна сперечатися, але така практика точно є. Після покупки скорочення були передбачувані. Та чи вартий був актівіжн-блізард тих 70 лярдів питяння відкрите.
Колда і мобільні ігри відіб'ють за декілька років.
EvhenS
Member
Аватар користувача
Звідки: Черкаси

Повідомлення

Якщо розганяють саппорт і тестерів, вас, шановні споживачі, компанія вважає за гівно. Просто знайте.
Kullerok
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

NUN4AG: 26.01.2024 10:34 Це геніально - купити майже за 70 млрд. активи Активіжн-Бліззард (а це не тільки ігрові франшизи, але й усі кампанії з працівниками) і почати зі звільнення майже 2К співробітників.
Звичайно, можливо усі вони низькокваліфіковані дармоїди, але все-таки 70 млрд. хоч і частково були сплачені саме за них.

Зважаючи на те, скільки у Майків внутрішніх студій та франшиз - логічним рішенням було б перенаправлення частину гігантського кадрового ресурсу Активіжн-Бліззард на інші проєкти.
2К співробітників - за складом це 4-5 кампаній, здатних робити ААА проєкти.
Нащо купувати стільки баласту або викидати стільки кваліфікованих кадрів на повітря, коли самі зробили купу паперових анонсів за останні роки?
Да там плевать на спецов местного разлива с высокой горы. Они себе новых найдут налегке если нужно будет. Главное права на проекты
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

Минулого тижня знову висли эвросервери на старкрафтi.
Мабуть через звiльнення.
Туди дармоiдам i дорога.
Нiчого нового нормально не вносилось роками, намагались захопити дурнею.
Один провал з диябло 4 чого вартий. А варкрафт. Суцiльний обман. Купили про оглядачiв та й вирiшили що все. Мракетинг виграв.
А ось вам.
Помри просто активiжен.
Yalg
Member
Аватар користувача

Повідомлення

NeoWar: 26.01.2024 09:52Чесно кажучи, у цьому випадку це досить розумне рішення, бо теперішня Blizzard навіть до рівня тіні минулої не дотягує.
Какое там не дотягивает! Они на разных уровнях, текущие близзы - кантора идорасов.
Slon_76Kg
Member
Аватар користувача

Повідомлення

NUN4AG: 26.01.2024 10:34 Нащо купувати стільки баласту або викидати стільки кваліфікованих кадрів на повітря, коли самі зробили купу паперових анонсів за останні роки?
Томущо ШІ через десять років лишить без роботи майже всіх iT "спеціалістів"

Він вже малює непогані "картини" та пише книжки. На мою думку за декілька років його натренують дуже швидко писати потрібний код і нафіг нада ті бездарі?...я блізам спаплюжений варкрафт не пробачу ніколи :-/
zaqik
Member
Аватар користувача
Звідки: Душниличі

Повідомлення

А по-моему, чемпион по убиванию накупленных студий - Disney :rolleyes:
n+gibat[]r
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MetalistForever: 26.01.2024 11:00
Vpupkin: 26.01.2024 10:25 Правильно, разгоняйте этих бездарей, подымайте со дна багтезду с близкой пока не поздно.
ахаха :laugh: :lol: вы истории не знаете ! Xbox и Microsoft может с EA соревноваться ,сколько она студий угробила и привела на свалку истории ! То что Xbox( Microsoft) купила АктиБлиз - это означает только одно : АктиБлиз скоро прийдет конец , спустя несколько лет ( 3-5 лет )
Майкрософт даже такого атланта как Нокиа угробила в своё время, выпуская никому не нужные виндофоны вместо б-гоугодного Андроид :laugh:
NeoWar
Member
Звідки: Днепр, Киев

Повідомлення

n+gibat[]r: 29.01.2024 23:49
MetalistForever: 26.01.2024 11:00

ахаха :laugh: :lol: вы истории не знаете ! Xbox и Microsoft может с EA соревноваться ,сколько она студий угробила и привела на свалку истории ! То что Xbox( Microsoft) купила АктиБлиз - это означает только одно : АктиБлиз скоро прийдет конец , спустя несколько лет ( 3-5 лет )
Майкрософт даже такого атланта как Нокиа угробила в своё время, выпуская никому не нужные виндофоны вместо б-гоугодного Андроид :laugh:
Я б не сказав, що віндофони були погані. Особисто користувався Lumia 1520, шикарний пристрій. Проблема була тільки у обмеженні внутрішнього магазину застосунків, майки не змогли створити нормальний аналог АппСтор та ГуглМаркет, нажаль. Самі по собі пристрої цієї лінійки були дуже непогані, мені сособисто подобався мінімалістичний інтерфейс та концепція "живих іконок".
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

NUN4AG: 26.01.2024 10:34Це геніально - купити майже за 70 млрд.... і почати зі звільнення майже 2К співробітників.
А уявіть собі таку ситуацію:
Я(власник Микрософт), Ви(власник Активіжн-Бліззард):
Я вам: А хочете, я у Вас куплю Активіжн-Бліззард за 40 млрд.?
Ви: О! Хочу!
Я: Тільки є одне але.
Ви: Зрозуміло що є. А яке?
Я: Ви отримаєте 40 млрд., але Я Вам заплачу 70 млрд. А Ви повернете на мій власний рахунок 30 млрд. А вже потім, Я поділю між всіма своїми, хто прийматиме участь в цій оборудці.
Ви: Ок!

— Про звільнення і т.п., вже самі придумайте.
0kie
Member

Повідомлення

Близардов надо вообще всех разогнать. И Активижин не забыть. Мрази... :mad:
Diablique
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

0kie
Шо они тебе сделали? С такой злостью прям)))
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

А де та тонка грань між
tablestikus: 26.01.2024 10:39 NUN4AG
Ти просто не представляєш наскільки роздуті штати у великих ігрових студіях і народ ніхера не робить отримуючи бабло.
та
Працюєм в три зміни без вихідних за копійки як на гелерах!
:lol:
Відповісти