Gigabyte звернула увагу на скарги щодо тріщин у текстоліті відеокарт

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Nuclear World
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Impulse101

Это обычная логика, не обязательно быть эрудитом с двумя высшими, чтобы понять, что при тряске тяжелые элементы будут шататься и могут выломать друг друга. Это тоже самое что холодильник транспортировать с открытой дверью, у индивидов же возникает мысль, чтобы дверцы надёжно зафиксировать. :D
nazar-pc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

S: 11.02.2024 12:59
Steelmax: 11.02.2024 11:08 А шо делать тем, кто на "старой" ревизии? Оф. СЦ будут говорить сами сломали?
Украинские 99.9% что да, а потому пишите в глобальный сапорт через глобальный сайт.
Здається ви ніколи не мали справу з підтримкою Gigabyte, бо інакше б ви так оптимістично не писали про це.

А я писав багато разів, навіть про проблеми які в них в материнських платах поколіннями (удачі вам з підключенням по Type-C кабелем довше 50см на їх платах з Thunderbolt), реультат щоразу один і той самий: у них все працює, а в мене глибоке розчарування.
ender
Member
Звідки: Украина

Повідомлення

Vlaad13: 11.02.2024 12:52
Enjthesilence: 11.02.2024 12:33 підставОчка допомагає в таких випадках?
конечно помогает
умники ставят 2х килограмовую видяху без подставки - а потом ругают гигабайт :lol:
0 айкю мув
Умники это разработчики видеокарт которые делают их 2-килограммовыми и при этом продолжают использовать старый дизайн креплений - только со стороны разъемов и защелкой на слоте.
Пора уже задуматься о смене форм-фактора или хотябы начать выпускать теплораспределители для водоблоков, чтобы люди могли любую карточку купить в версии для СВО не переплачивая несколько сотен баксов.
Impulse101
Member

Повідомлення

Nuclear World: 11.02.2024 13:59 Impulse101

Это обычная логика, не обязательно быть эрудитом с двумя высшими, чтобы понять, что при тряске тяжелые элементы будут шататься и могут выломать друг друга. Это тоже самое что холодильник транспортировать с открытой дверью, у индивидов же возникает мысль, чтобы дверцы надёжно зафиксировать. :D
Ну ок, представь ситуацию, купил ты себе готовый комп, Артлайн или что нибудь на подобие, что там внутри стоит вообще не знаю, крышка на пломбе. Комп для тебя это просто ящик на котором ты нажимаешь кнопку и он включается. Как будеш его перевозить? Я думаю отключиш провода положишь в багажник и повезешь, и так все. Или как ты думаешь готовые компы транспортируются? :)
ZSX
Member

Повідомлення

Grava: 11.02.2024 11:51
ZSX: 11.02.2024 11:30Чтобы закрутить винты приходится планку сильно оттягивать назад, из-за чего нагрузка передается на фиксатор, и на радиусном вырезе текстолита концентрируются напряжения (см. сопромат). У меня так на 1060 от Gigabyte, но там вырез поменьше и пока трещин не нашел.
А можливо це від того що вк важить як цеглина. Чомусь раніше таких проблем не було через фіксацію планки, та і легкі карти у новинах начебто не фігурують.
Тріщина йде по місцю концентрації напружень на розтяг (розрив), якби ж то було через вагу (згин, кручення), то мали б місце інші пошкодження РСВ. Висновки роблю з власного досвіду використання ВК від Gigabyte :)
nazar-pc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Impulse101: 11.02.2024 15:14
Nuclear World: 11.02.2024 13:59 Impulse101

Это обычная логика, не обязательно быть эрудитом с двумя высшими, чтобы понять, что при тряске тяжелые элементы будут шататься и могут выломать друг друга. Это тоже самое что холодильник транспортировать с открытой дверью, у индивидов же возникает мысль, чтобы дверцы надёжно зафиксировать. :D
Ну ок, представь ситуацию, купил ты себе готовый комп, Артлайн или что нибудь на подобие, что там внутри стоит вообще не знаю, крышка на пломбе. Комп для тебя это просто ящик на котором ты нажимаешь кнопку и он включается. Как будеш его перевозить? Я думаю отключиш провода положишь в багажник и повезешь, и так все. Или как ты думаешь готовые компы транспортируются? :)
У нормальних збиральників пломб бути не повинно, а для транспортування є спеціальні матеріали що заповюють порожнечу системного блоку щоб нічого не хиталося.
ZSX
Member

Повідомлення

kairo: 11.02.2024 13:43 Там нічого відтягувати не треба, встановив картку, прикрутив один гвинт планки і готово.
Це у вас так, а в мне та ще проблема з гвинтами на 1060 на Gigabyte, щоб їх закрутити треба прикласти значне зусилля на планку, яке й передається на текстоліт. Як там на вашій картці, звісно, ваш видніше, не сперечаюсь :beer:
EvhenS
Member
Аватар користувача
Звідки: Черкаси

Повідомлення

Проблема була не в геометрії вирізу, а в тому що в гігі текстолит значно м'якший ніж у решти виробників.
ZSX
Member

Повідомлення

ender: 11.02.2024 15:06 Умники это разработчики видеокарт которые делают их 2-килограммовыми и при этом продолжают использовать старый дизайн креплений - только со стороны разъемов и защелкой на слоте.
Пора уже задуматься о смене форм-фактора или хотябы начать выпускать теплораспределители для водоблоков, чтобы люди могли любую карточку купить в версии для СВО не переплачивая несколько сотен баксов.
Треба вже GPU робити у форм-факторі CPU. Де кожен мав би обирати свою СО, додавати GDDR скільки треба... Мрії)))

Відправлено через 44 секунди:
EvhenS: 11.02.2024 16:26 Проблема була не в геометрії вирізу, а в тому що в гігі текстолит значно м'якший ніж у решти виробників.
Як ви це (м'якість текстолиту) визначили?
oversteve
Member
Звідки: Ukraine

Повідомлення

EvhenS: 11.02.2024 16:26 Проблема була не в геометрії вирізу, а в тому що в гігі текстолит значно м'якший ніж у решти виробників.
така сама проблема була і в інших виробників, не тільки в гігі
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

nazar-pc: 11.02.2024 16:15
Impulse101: 11.02.2024 15:14
Ну ок, представь ситуацию, купил ты себе готовый комп, Артлайн или что нибудь на подобие, что там внутри стоит вообще не знаю, крышка на пломбе. Комп для тебя это просто ящик на котором ты нажимаешь кнопку и он включается. Как будеш его перевозить? Я думаю отключиш провода положишь в багажник и повезешь, и так все. Или как ты думаешь готовые компы транспортируются? :)
У нормальних збиральників пломб бути не повинно, а для транспортування є спеціальні матеріали що заповюють порожнечу системного блоку щоб нічого не хиталося.
Можна в цьому місці детальніше? :shuffle:

Відправлено через 2 хвилини 22 секунди:
ZSX: 11.02.2024 16:29 Як ви це (м'якість текстолиту) визначили?
Ми в університеті робили це методом Брінеля, Роквелла або Віккерса :D
oversteve
Member
Звідки: Ukraine

Повідомлення

ZSX: 11.02.2024 16:13
Grava: 11.02.2024 11:51
А можливо це від того що вк важить як цеглина. Чомусь раніше таких проблем не було через фіксацію планки, та і легкі карти у новинах начебто не фігурують.
Тріщина йде по місцю концентрації напружень на розтяг (розрив), якби ж то було через вагу (згин, кручення), то мали б місце інші пошкодження РСВ. Висновки роблю з власного досвіду використання ВК від Gigabyte :)
спробуйте розтягнути кусок текстоліту :-/
там все набагато банальніше - тил радіатору давить вниз, тягне за собою раму, рама через гвинти давить на тексоліт, на проблемних відяхах гвинт якраз близько біля фіксатора рсіе слота, а сам слот протидіє цьому тиску вниз, в результаті текстоліт тріскає

Отправлено спустя 1 минуту 40 секунд:
daesz: 11.02.2024 17:48 Можна в цьому місці детальніше? :shuffle:
просто всяку умовно м'яку фігню напаковують всередину корпусу доти, доки відяха не перестає рухатися
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

oversteve: 11.02.2024 17:50
ZSX: 11.02.2024 16:13

Тріщина йде по місцю концентрації напружень на розтяг (розрив), якби ж то було через вагу (згин, кручення), то мали б місце інші пошкодження РСВ. Висновки роблю з власного досвіду використання ВК від Gigabyte :)
спробуйте розтягнути кусок текстоліту :-/
там все набагато банальніше - тил радіатору давить вниз, тягне за собою раму, рама через гвинти давить на тексоліт, на проблемних відяхах гвинт якраз близько біля фіксатора рсіе слота, а сам слот протидіє цьому тиску вниз, в результаті текстоліт тріскає

Отправлено спустя 1 минуту 40 секунд:
daesz: 11.02.2024 17:48 Можна в цьому місці детальніше? :shuffle:
просто всяку умовно м'яку фігню напаковують всередину корпусу доти, доки відяха не перестає рухатися
Мені цікаво це було в контексті сендвічів, осткільки там є зазор між ВК та рамою на звороті якої МП) :shuffle:
ZSX
Member

Повідомлення

daesz: 11.02.2024 17:48 Відправлено через 2 хвилини 22 секунди:
ZSX: 11.02.2024 16:29 Як ви це (м'якість текстолиту) визначили?
Ми в університеті робили це методом Брінеля, Роквелла або Віккерса :D
Заздрю вам :beer: Ми в університеті це робили виключно теоретично, хоча цими ж методами :)
oversteve
Member
Звідки: Ukraine

Повідомлення

daesz: 11.02.2024 17:53 Мені цікаво це було в контексті сендвічів, осткільки там є зазор між ВК та рамою на звороті якої МП) :shuffle:
в седвічі воно навіть простіше, враховуючи, що там малий зазор і того ущільнювача треба мало і вільного руху буде ще менше, порівняно з якимось великим атх корпусом
ZSX
Member

Повідомлення

oversteve: 11.02.2024 17:50
ZSX: 11.02.2024 16:13 Тріщина йде по місцю концентрації напружень на розтяг (розрив), якби ж то було через вагу (згин, кручення), то мали б місце інші пошкодження РСВ. Висновки роблю з власного досвіду використання ВК від Gigabyte :)
спробуйте розтягнути кусок текстоліту :-/
там все набагато банальніше - тил радіатору давить вниз, тягне за собою раму, рама через гвинти давить на тексоліт, на проблемних відяхах гвинт якраз близько біля фіксатора рсіе слота, а сам слот протидіє цьому тиску вниз, в результаті текстоліт тріскає
просто всяку умовно м'яку фігню напаковують всередину корпусу доти, доки відяха не перестає рухатися
Те про що ви пишите, це згин або кручення. На наданих фото тріщіни від розтягу або розриву, але ж ніяк не від кручення чи згину.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ZSX: 11.02.2024 17:54
daesz: 11.02.2024 17:48 Відправлено через 2 хвилини 22 секунди:

Ми в університеті робили це методом Брінеля, Роквелла або Віккерса :D
Заздрю вам :beer: Ми в університеті це робили виключно теоретично, хоча цими ж методами :)
Ми робили методом Віккерса також тільки теоретично (ну точніше нам показували це проектором на стіні), але іншими двома методами навіть практичні проводились :)

Відправлено через 4 хвилини 3 секунди:
oversteve: 11.02.2024 17:57
daesz: 11.02.2024 17:53 Мені цікаво це було в контексті сендвічів, осткільки там є зазор між ВК та рамою на звороті якої МП) :shuffle:
в седвічі воно навіть простіше, враховуючи, що там малий зазор і того ущільнювача треба мало і вільного руху буде ще менше, порівняно з якимось великим атх корпусом
Я думав при потребі транспортування - можна було б "придбати" якийсь пінний пінопласт (на кшталт того, що в пакуванні ВК із заводу використовують), ну в дуже крайньому випадку - якусь футболку чи труси складені в двоє-троє запхати за ВК та перед нею, щоб вона максимально "туго" лежала всередині :) Хоча це не дуже практично, якщо, припустим, ПК переноситься часто (ну от є люди які носять свої ПК/ноути на роботу і з роботи, для прикладу).
ZSX
Member

Повідомлення

daesz: 11.02.2024 17:58
ZSX: 11.02.2024 17:54

Заздрю вам :beer: Ми в університеті це робили виключно теоретично, хоча цими ж методами :)
Ми робили методом Віккерса також тільки теоретично (ну точніше нам показували це проектором на стіні), але іншими двома методами навіть практичні проводились :)
:weep: Нам довірили лише зварювальні апарати, та верстати з деревообробки. Подивилися, і більше нічого не довіряли :lol:
oversteve
Member
Звідки: Ukraine

Повідомлення

ZSX: 11.02.2024 17:58 Те про що ви пишите, це згин або кручення. На наданих фото тріщіни від розтягу або розриву, але ж ніяк не від кручення чи згину.
я пишу про розрив, тільки не в площині відяхи, а перпендикулярно до неї
коли хочете якусь бумажку складену в декілька слоїв порвати ви ж не тягнете її в сторони вздовж площини, а прикладаєте зусилля перпендикулярно до площини бумажки, одною рукою тянете на себе, а іншою від себе, і починає вона рватися як раз між ваших рук, от так і з відяхою, тільки замість однієї руки тут гвинт СО біля защолки слота, а замість іншої сам рсіе слот

Отправлено спустя 1 минуту 39 секунд:
daesz: 11.02.2024 18:02 Я думав при потребі транспортування - можна було б "придбати" якийсь пінний пінопласт (на кшталт того, що в пакуванні ВК із заводу використовують),
саме це і мав на увазі, якась прокладка між рамою і відяхою, та між відяхою і боковиною корпусу
ZSX
Member

Повідомлення

oversteve: 11.02.2024 18:13
ZSX: 11.02.2024 17:58 Те про що ви пишите, це згин або кручення. На наданих фото тріщіни від розтягу або розриву, але ж ніяк не від кручення чи згину.
я пишу про розрив, тільки не в площині відяхи, а перпендикулярно до неї
коли хочете якусь бумажку складену в декілька слоїв порвати ви ж не тягнете її в сторони вздовж площини, а прикладаєте зусилля перпендикулярно до площини бумажки, одною рукою тянете на себе, а іншою від себе, і починає вона рватися як раз між ваших рук, от так і з відяхою, тільки замість однієї руки тут гвинт СО біля защолки слота, а замість іншої сам рсіе слот
У випадку згину або кручення, про який ви пишите, тріщіна була б у місці контакту кромки роз'єму PCI-E та РСВ, але ж вона вище, там де нічого не контактує з РСВ.
Відповісти