Ще кілька ігор отримали підтримку AMD FSR 3

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
EkselentE
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Предлагаю обсудить Ще кілька ігор отримали підтримку AMD FSR 3

"Элементарно, Ватсон..."
Мудро. Достаточно сделать открытый код, и народ сам его сможет реализовать там где разработчики поленились это сделать :beer:
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

The Thaumaturge
Вона вже вийшла? :spy:
Востаннє редагувалось 11.02.2024 12:48 користувачем Android, всього редагувалось 1 раз.
Причина: Дякую, виправили
Ghody
Member
Звідки: Израиль

Повідомлення

daesz: 11.02.2024 12:36
The Thaumaturge
Вона вже вийшла? :spy:
Нет. 20 февраля выходит
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ghody: 11.02.2024 12:49
daesz: 11.02.2024 12:36
Вона вже вийшла? :spy:
Нет. 20 февраля выходит
Одна з ігор які очікував у 2024, але не те щоб дуже очікував (якщо розумієте про що я), останній раз коли дивився релейтед інфо, то значилось перший квартал 2024, але без точної дати. Думав, що проґавив :gigi:
vmsolver
Member

Повідомлення

Надоели они со своей открытостью, толку от этого никакого, в любом случае разраб должен взять соответствующее SDK, выполнить все пункты интеграции с проектом и протестировать. С интеграцией DLSS всё тоже самое и ни в каком пункте не сказано, что надо за что-то платить, а SDK для перехвата запросов в открытую лежит на гитхабе.

В этом плане DLSS тоже открытая для внедрения технология. И это очевидные вещи, а про очевидное обычно не говорят, и так понятно же, но почему-то это не про АМД.
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

vmsolver: 11.02.2024 13:25 Надоели они со своей открытостью, толку от этого никакого, в любом случае разраб должен взять соответствующее SDK, выполнить все пункты интеграции с проектом и протестировать. С интеграцией DLSS всё тоже самое и ни в каком пункте не сказано, что надо за что-то платить, а SDK для перехвата запросов в открытую лежит на гитхабе.

В этом плане DLSS тоже открытая для внедрения технология. И это очевидные вещи, а про очевидное обычно не говорят, и так понятно же, но почему-то это не про АМД.
Відкритий фср додав фг на мою 3060 ті
І тепер мій 75-фпсний i5-11400 в tlou та cp77 став 150-фпсним
Може на нативну імплементацію воно не впливає, тільки моєму кориту від того не холодно не жарко
Enjthesilence
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

kalakawa: 11.02.2024 13:34
vmsolver: 11.02.2024 13:25 Надоели они со своей открытостью, толку от этого никакого, в любом случае разраб должен взять соответствующее SDK, выполнить все пункты интеграции с проектом и протестировать. С интеграцией DLSS всё тоже самое и ни в каком пункте не сказано, что надо за что-то платить, а SDK для перехвата запросов в открытую лежит на гитхабе.

В этом плане DLSS тоже открытая для внедрения технология. И это очевидные вещи, а про очевидное обычно не говорят, и так понятно же, но почему-то это не про АМД.
Відкритий фср додав фг на мою 3060 ті
І тепер мій 75-фпсний i5-11400 в tlou та cp77 став 150-фпсним
Може на нативну імплементацію воно не впливає, тільки моєму кориту від того не холодно не жарко
Перепрошую, але як грати з цим вбогим фрейм геном? Ок, до інпутлаугу ще можливо звикнути у сінглплеєрі, а що по жахливим артефактам при швидкому русі камери і тд? і тут неважливо це технологія від зелених чи червоних, до цього треба лише відноситися як до "маркетингової" технології, щоб розповідати про 4070с, яка вдвічі потужніша за 3080ті з цим грати неможливо.
Востаннє редагувалось 11.02.2024 13:42 користувачем Enjthesilence, всього редагувалось 1 раз.
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Enjthesilence: 11.02.2024 13:40
kalakawa: 11.02.2024 13:34

Відкритий фср додав фг на мою 3060 ті
І тепер мій 75-фпсний i5-11400 в tlou та cp77 став 150-фпсним
Може на нативну імплементацію воно не впливає, тільки моєму кориту від того не холодно не жарко
Перепрошую, але як грати з цим вбогим фрейм геном?
Easy. Гайди на додавання в ігри в відкритому доступі
Enjthesilence
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

kalakawa: 11.02.2024 13:42
Enjthesilence: 11.02.2024 13:40

Перепрошую, але як грати з цим вбогим фрейм геном?
Easy. Гайди на додавання в ігри в відкритому доступі
який ти розумник, як позбавитись артефактів та гостінгу у створених "кадрах" там також є гайди? високий інпутланг також напевно можна пофіксити у відкритому доступі.
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

EkselentE: 11.02.2024 12:33 Предлагаю обсудить Ще кілька ігор отримали підтримку AMD FSR 3

"Элементарно, Ватсон..."
Мудро. Достаточно сделать открытый код, и народ сам его сможет реализовать там где разработчики поленились это сделать :beer:
Ага все для народу! Корпорація добра1111 Коли зелені підняли ціни АМД не розгубились і також вліпили штуку баксів за топ! Все для людей :laugh:
Вам не смішно таке писати?!
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Enjthesilence: 11.02.2024 13:47
kalakawa: 11.02.2024 13:42
Easy. Гайди на додавання в ігри в відкритому доступі
який ти розумник, як позбавитись артефактів та гостінгу у створених "кадрах" там також є гайди? високий інпутланг також напевно можна пофіксити у відкритому доступі.
В мене проблем нема, не знаю про що ти
Ekz0rcyst
Member
Аватар користувача
Звідки: Місцевий

Повідомлення

Павло
Це ще треба вміти приплести ціноутворення відеокарт до поєкту open source software (AMD GPUOpen).
Enjthesilence
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

kalakawa: 11.02.2024 13:54
Enjthesilence: 11.02.2024 13:47

який ти розумник, як позбавитись артефактів та гостінгу у створених "кадрах" там також є гайди? високий інпутланг також напевно можна пофіксити у відкритому доступі.
В мене проблем нема, не знаю про що ти
Ага, ну це ж чарівна паличка, хоп і 70фпс перетворила у 150фпс, звичайно без ніяких проблем та компромісів. Ну маркетологи зелених дійсно генії, людям потрібні гарні циферки у верхньому куті екрану, а те що там купа проблем це питання іншого характеру.
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Enjthesilence: 11.02.2024 14:21
kalakawa: 11.02.2024 13:54

В мене проблем нема, не знаю про що ти
Ага, ну це ж чарівна паличка, хоп і 70фпс перетворила у 150фпс, звичайно без ніяких проблем та компромісів. Ну маркетологи зелених дійсно генії, людям потрібні гарні циферки у верхньому куті екрану, а те що там купа проблем це питання іншого характеру.
я тебе почув ще з першого разу. тричі писати одне й те ж то вже занадто
Enjthesilence
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

kalakawa: 11.02.2024 14:29
Enjthesilence: 11.02.2024 14:21

Ага, ну це ж чарівна паличка, хоп і 70фпс перетворила у 150фпс, звичайно без ніяких проблем та компромісів. Ну маркетологи зелених дійсно генії, людям потрібні гарні циферки у верхньому куті екрану, а те що там купа проблем це питання іншого характеру.
я тебе почув ще з першого разу. тричі писати одне й те ж то вже занадто
я тебе почув ще з першого разу. тричі писати одне й те ж то вже занадто
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Enjthesilence: 11.02.2024 14:29
kalakawa: 11.02.2024 14:29

я тебе почув ще з першого разу. тричі писати одне й те ж то вже занадто
я тебе почув ще з першого разу. тричі писати одне й те ж то вже занадто
спойлер
Nortrom
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ну маркетологи зелених дійсно генії, людям потрібні гарні циферки у верхньому куті екрану, а те що там купа проблем це питання іншого характеру.
Людям всеравно что там. Хорошая промывка работает, на реддите вообще слюни текут от FG :laugh:
Но нужно понимать, что есть огромное количество людей которым все равно на пиксельдроч, гостинг и т.д, они играют в игру и не обращают на это внимание.
Bukakanga
Member

Повідомлення

генерация кадров в симуляторе фермера... но зачем?
pelia
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Я ось не проти таких технологій, воно то прикольно, але я проти того як розробники ігор використовують їх. Тобто технології, які були створені для того щоб на слабшому залізі ігри йшли краще (або в більшій роздільній здатності) розробники використовують лише для того щоб ще більше забити на оптимізацію
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ekz0rcyst: 11.02.2024 14:12 Павло
Це ще треба вміти приплести ціноутворення відеокарт до поєкту open source software (AMD GPUOpen).
Переведу доя Вас! Технології від АМД ВТОРИЧНІ! Вони за гроші нікому не потрібні! Ось і все… якщо б вони могли продавати свій софт і брати за це гроші то повірте вони б так і зробили! Но ви живете у світі поні та єдинорогів де гігантська компанія викидає технології з відкритим кодом «бо вона корпорація добра» а ось то зелені погані… :lol:
Відповісти