Свіжі подробиці про ігрову консоль PlayStation 5 Pro

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
deserteagle777
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Scoffer: 11.12.2023 13:49 Пропоную обговорити Свіжі подробиці про ігрову консоль PlayStation 5 Pro

Графіку значить оновили до нової архітектури, а з процами шо? Зен2 в часи зен4 і майже зен5 виглядає дуже потужно :D
Основна ЦА - люди що мають 4К 60Гц Телевізор , на такій роздільній здатності від потужнішої графіки профіту більше за проц. + ціну треба тримати таку щоб і покупали і собі було приємно
Polyaan
Member

Повідомлення

Блин, вроде расстраивает zen 2, но если оптимизацию подвезут под 4 к 60 ФПС везде, то возьму.
Nortrom
Member
Аватар користувача

Повідомлення

60 CU против 36, плюс новее архитектура плюс возможно частоты.
Gfx11.5/12 reworked a bunch of stuff around SPI to allow for bigger SA/SE configs. I wouldn't worry too much about it.
Gfx 11.5 = RDNA 3.5, GFX 12 = RDNA4

Поэтому сложно щас говорит с учетом переработок.
Dark-seer
Member
Аватар користувача
Звідки: Deutschland

Повідомлення

А коробка чем то ответит? Юзал топовую коробку на старте, после пс1 консоли вообще не юзал. Но как по мне комп все равно интереснее)
n6407
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Scoffer: 11.12.2023 13:49 Пропоную обговорити Свіжі подробиці про ігрову консоль PlayStation 5 Pro

Графіку значить оновили до нової архітектури, а з процами шо? Зен2 в часи зен4 і майже зен5 виглядає дуже потужно :D
8/16 камень, чего там может не хватить? :-/
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

n6407: 11.12.2023 15:50чего там может не хватить?
Однопоточної продуктивності очевидно ж, котру завезли в зен3 і тим паче в зен4.
n6407
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Scoffer: 11.12.2023 16:03
n6407: 11.12.2023 15:50чего там может не хватить?
Однопоточної продуктивності очевидно ж, котру завезли в зен3 і тим паче в зен4.
так там 4090 видео ядро будет? :pray: каждое ядро пнули до 4.4, сверх мощное видео не поставят, цена+ жор+отвод тепла не позволят
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

n6407
Там взагалі неважливо яке відеоядро буде. Поки в консолях стоять хламопроци, поки і не буде фізики в іграх, в тому числі пекарних, а це якраз те що вже мене і цікавить.
n6407
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Scoffer: 11.12.2023 16:21 n6407
Там взагалі неважливо яке відеоядро буде. Поки в консолях стоять хламопроци, поки і не буде фізики в іграх, в тому числі пекарних, а це якраз те що вже мене і цікавить.
цікаво, побачимо :beer:

проходжу "Контрол" та "ГТ 7" на ПС5, нібито фізика була :)
1234waltz
Member

Повідомлення

Scoffer: 11.12.2023 16:21 n6407
Там взагалі неважливо яке відеоядро буде. Поки в консолях стоять хламопроци, поки і не буде фізики в іграх, в тому числі пекарних, а це якраз те що вже мене і цікавить.
Консолі з пк порівнювати не корректно. Те що у вас щось може лагати на новому айкорі чи рязані, то проблеми пека-мірка та небажання розробників мати справу з зоопарком. Старфілд на релізі нормально почувався на ІксБоксі, але помирав на більшості ПК, просто тому що:
1. На консолі що ігри, що ОС компілюються суто під конкретний проц консолі, а не як в Лінукс/Віндоус з половиною відключених інструкцій та флагами на сумісність з зоопарком на 20 поколінь.
2. На консолі інший принцип роботи загальної пам'ятьі.
3. На ПС5 апаратний блок компрес/декомпрес данних для ССД.
Навіть зараз критичного "затику" на проц у актуальної генерації консолей немає, там з потужністю GPU справи не дуже з релізу були, що дуже наглядно показала Медіум (де гра фактично рендерила два ігрових простори одночасно, що ставило раком GPU).
Nuclear World
Member
Аватар користувача

Повідомлення

n6407

На пс5 есть смысл катать только экзы, если есть хороший пк, я не наблюдаю абсолютно никакого смысла катать на пс5. Запустил я того же человека пука ремастер на пк..., 120фпс, графика ультра, ртх, отражения все дела... На пс5 я бы катал в 60 кадров с урезанной графикой. ПС5 отличная стационарная консоль, картинка на высоте, но хороший пк она никогда не заменит, она может только дополнить.
n6407
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Nuclear World: 11.12.2023 16:35 n6407

На пс5 есть смысл катать только экзы, если есть хороший пк, я не наблюдаю абсолютно никакого смысла катать на пс5. Запустил я того же человека пука ремастер на пк..., 120фпс, графика ультра, ртх, отражения все дела... На пс5 я бы катал в 60 кадров с урезанной графикой. ПС5 отличная стационарная консоль, картинка на высоте, но хороший пк она никогда не заменит, она может только дополнить.
верно, не заменит :beer: но вот в сплит скрин вариантов больше, тот же Дьябло 4, с женой играем, часа по 4-6 в неделю, 3 Дьябло так же проходили и т.д На плойке есть ещё 1 хороший момент, плавная картинка, чего на ПК в некоторых играх бывает не легко добиться, там же всё "из коробки"(за редкими исключениями), в целом согласен :up:
WhiteNigger
Member
Звідки: Атырау

Повідомлення

Nuclear World: 11.12.2023 14:56 Плакали мои розовые мечты о 120фпс в 1080р и 60 фпс в 4к. :weep:

как прочитал коммент:

"После опыта с пс4 про... Мощности которого я после пс4 слим не заметил.... 4 терафлопса под которые будут оптимизированы пару игр..."
Опять тупая соснолешколота гадит боярам! Если бы не эти отсталые тормоза индустрии, они бы на своем хуанане и 1063 давно в космос летали, а не вот это вот все😤
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

Щось поки сумні зливи, якщо правда, то сенсу міняти звичайну на Про буде мало.
st0k
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук

Повідомлення

може хоч під цю консоляль зроблять ремастер бладборн.. я б купив :super:
MetalistForever
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Ой.. чувствую еще больше теперь забьют на оптимизацию игр, после выхода PS5Pro !
Tesseract
Member

Повідомлення

В кінці 24-го року 16 Гб мізків на все? Виглядає так, наче їх Хуанг покусав. Могли б хоч 20 поставити.
doc-oc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

VovaII: 11.12.2023 14:57 В середньому на 20-30% швидше. Можливо і швидкість завантаження зросте? Але вийде майже через рік...
Обещали прирост в 65% :idea:

Отправлено спустя 2 минуты 12 секунд:
er[socrates]: 11.12.2023 14:35 Консоль под GTA VI. Поиграть в неё на максималках на старте продаж будет стоить под 1куе :laugh:
Какие откаты рокстары имеют от производителей консолей?)
Никакие и это очевидно :lol:
Рокстар плевать на про версии консолей, которые будут к выходу игры у пяти процентов геймеров. Им нужны 80 миллионов тех, у кого обычные боксы и пс.

Отправлено спустя 22 минуты 13 секунд:
n6407: 11.12.2023 16:59
Nuclear World: 11.12.2023 16:35 n6407

На пс5 есть смысл катать только экзы, если есть хороший пк, я не наблюдаю абсолютно никакого смысла катать на пс5. Запустил я того же человека пука ремастер на пк..., 120фпс, графика ультра, ртх, отражения все дела... На пс5 я бы катал в 60 кадров с урезанной графикой. ПС5 отличная стационарная консоль, картинка на высоте, но хороший пк она никогда не заменит, она может только дополнить.
верно, не заменит :beer: но вот в сплит скрин вариантов больше, тот же Дьябло 4, с женой играем, часа по 4-6 в неделю, 3 Дьябло так же проходили и т.д На плойке есть ещё 1 хороший момент, плавная картинка, чего на ПК в некоторых играх бывает не легко добиться, там же всё "из коробки"(за редкими исключениями), в целом согласен :up:
Именно так) Людишки, которые любят не играть, а копаться в настройках этого понять не могут :laugh: Тут игру запустили сразу играешь, а не маразмом страдаешь) Да и вообще глупо сравнивать при такой-то цене. За стоимость PS5 в чёрную пятницу у меня затарились все знакомые по 18999грн. Можно только рахитическую видеокарту взять вообще без ничего) Ну, а я с удовольствием продам свою в следующем году и немного добавив возьму Pro версию)
bes
Member
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

я не знаю чего вы пытаетесь тут предсказать если тоже самое было и с пс4, в конце поколения будет просто стабильней фпс в эксклюзивах и все
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

doc-oc: 11.12.2023 20:17 За стоимость PS5 в чёрную пятницу у меня затарились все знакомые по 18999грн. Можно только рахитическую видеокарту взять вообще без ничего) Ну, а я с удовольствием продам свою в следующем году и немного добавив возьму Pro версию)
От тільки графон там гірше та ігри платні. Плюс (точніше мінус) моди, відсутні жанри та інші дрібниці. Плойка хіба що як доповнення. Як заміна не підходить.
Відповісти