Вбудована графіка Intel Core Ultra 7 155H обігнала AMD Radeon 780M в OpenCL-тесті Geekbench

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Пропоную обговорити Вбудована графіка Intel Core Ultra 7 155H обігнала AMD Radeon 780M в OpenCL-тесті Geekbench

Arc A380 по продуктивності десь як GeForce RTX 3050 та Radeon RX 6500 XT.
Встройка поступово дотягується до бюджетних відеокарт цінового діапазону 10к. Непогано
Ghody
Member
Звідки: Израиль

Повідомлення

aaleksandrenko: 22.11.2023 13:53 Пропоную обговорити Вбудована графіка Intel Core Ultra 7 155H обігнала AMD Radeon 780M в OpenCL-тесті Geekbench

Arc A380 по продуктивності десь як GeForce RTX 3050 та Radeon RX 6500 XT.
Встройка поступово дотягується до бюджетних відеокарт цінового діапазону 10к. Непогано
Только вот 3050 (десктопная) на уровне гтх 1080, что делает современные встройки уже на уровне 1060/1070?
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

цей рівень близький до RX 6400 чи 1050Ti
це вже достойно!
IvanCh
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

дел
mrigi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Цікаво яке реальне споживання.
Бо коли новий ноут на Інтелі з 70Wh батареєю живе 2 години у лайтовому браузінгу, це фіаско.
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

mrigi: 22.11.2023 14:35 Цікаво яке реальне споживання.
Бо коли новий ноут на Інтелі з 70Wh батареєю живе 2 години у лайтовому браузінгу, це фіаско.
Нічого ви не розумієте, як мені колись доводив один фанат, у Інтел все працює в 10 разів швидше, тому година праці на ноуті з Інтел дорівнює 10 годинам праці на АМД, така от цікава в голубому світі математика, я навіть посоромився сперечатись з людиною тоді.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Синтетика це гарно, але непотрібно, краще покажіть фпс в іграх.
Marmota
Member

Повідомлення

Попрошу учесть, что на минуточку это была встройка у Ultra 7 i7. И было бы прекрасно (серьёзно), если бы вы могли получить ноут на условных 4 ядра/8 потоков с такой встройкой. Но i5, а тем более i3 скорее всего "обойдутся" чем-то попроще.
smilex
Member

Повідомлення

aaleksandrenko: 22.11.2023 13:53 Пропоную обговорити Вбудована графіка Intel Core Ultra 7 155H обігнала AMD Radeon 780M в OpenCL-тесті Geekbench

Arc A380 по продуктивності десь як GeForce RTX 3050 та Radeon RX 6500 XT.
Встройка поступово дотягується до бюджетних відеокарт цінового діапазону 10к. Непогано
вы немного отстали от жизни, за 9к уже продают rx6600, а за 11 будет уже rx 7600
doc-oc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Захар Беркут: 22.11.2023 14:48
mrigi: 22.11.2023 14:35 Цікаво яке реальне споживання.
Бо коли новий ноут на Інтелі з 70Wh батареєю живе 2 години у лайтовому браузінгу, це фіаско.
Нічого ви не розумієте, як мені колись доводив один фанат, у Інтел все працює в 10 разів швидше, тому година праці на ноуті з Інтел дорівнює 10 годинам праці на АМД, така от цікава в голубому світі математика, я навіть посоромився сперечатись з людиною тоді.
Я вообще не знаю на фиг нужен ноутбук, на котором нельзя работать от батареи хотя бы 6-7 часов. Это мусор уже натуральный, а не ноутбук.

Отправлено спустя 2 минуты 32 секунды:
Если реально так, то АМД только что профукали весомое преимущество на Интел…
mrigi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

doc-oc: 22.11.2023 15:57Я вообще не знаю на фиг нужен ноутбук, на котором нельзя работать от батареи хотя бы 6-7 часов. Это мусор уже натуральный, а не ноутбук.
Щоб перевозити від розетки до розетки. Для багатьох цього в принципі достатньо. Весь комп влазить в сумку, яку можна брати в салон на літак і ще багато місця залишається. Але звісно що швидка розрядка значно дратує.
Vermeer
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

waryag: 22.11.2023 15:14 Синтетика це гарно, але непотрібно, краще покажіть фпс в іграх.
согласен, но думаю под неё просто дрова могут быть сыроваты, для бенчмарков норм, а под игры ещё нужно подтянуть, ближе релизу выкатят резалты по фпс
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

mrigi: 22.11.2023 14:35 Цікаво яке реальне споживання.
Бо коли новий ноут на Інтелі з 70Wh батареєю живе 2 години у лайтовому браузінгу, це фіаско.
Є брехня, є Велика Брехня, а є Статистика
Ви розберіться звідки там ті 2 години
70 WH ніби передбачає 2 години по 35Вт. Так зараз консоль на проці АМД з графікою 780м, щоб розкрити її потенціал, вимагає 30+ Вт.
А що ви хочете від ноута?
Востаннє редагувалось 22.11.2023 22:11 користувачем ronemun, всього редагувалось 1 раз.
vpchelko
Member

Повідомлення

Пофиг

Відправлено через 4 хвилини 23 секунди:
doc-oc: 22.11.2023 15:57 Я вообще не знаю на фиг нужен ноутбук, на котором нельзя работать от батареи хотя бы 6-7 часов. Это мусор уже натуральный, а не ноутбук.

Отправлено спустя 2 минуты 32 секунды:
Если реально так, то АМД только что профукали весомое преимущество на Интел…
У меня игровой ноутбук, я его использую, как альтернативу десктопу, и поиграться можно - но не на высоких настройках, сравнивать с десктопом современным нельзя, но и сравнивать с ноутбуками, которые "живут" 7-8 часов тоже нет смысла!
А в блекауты - еще как десктоп со встроенным бесперебойником на пару часов!
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

mrigi: 22.11.2023 17:54
doc-oc: 22.11.2023 15:57Я вообще не знаю на фиг нужен ноутбук, на котором нельзя работать от батареи хотя бы 6-7 часов. Это мусор уже натуральный, а не ноутбук.
Щоб перевозити від розетки до розетки. Для багатьох цього в принципі достатньо. Весь комп влазить в сумку, яку можна брати в салон на літак і ще багато місця залишається. Але звісно що швидка розрядка значно дратує.
70Вт-год це зараз ну дуууже дешевий повербанк. В мене пару штук 20 000 міліампеників (20Аh*3,7=74Вт*год) куплених по 500 грн, а хто сам собі збирає, то крім контролера, акуми в копійки обходяться
Інтелівське 12-14 покоління, особливо е-ядра, тим більше АМД проци zen2-4, неймовірно ефективні, не гірше за ARM, ну хіба що ябку поступаються. Все залежить від плану використання. Хто хоче на довго відразу вибирає потрібний план і працює 10+ годин
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

ronemun: 22.11.2023 22:09Ви розберіться звідки там ті 2 години
70 WH ніби передбачає 2 години по 35Вт. Так зараз консоль на проці АМД з графікою 780м, щоб розкрити її потенціал, вимагає 30+ Вт.
А що ви хочете від ноута?
Ви не можете відрізнити лайтовий браузинг від ігрового навантаження?
yurius_r
Member

Повідомлення

Конкуренція це дуже добре, але окрім бенчів є сумісність з іграми вже стара історія від Intel зі станом драйверів. Сподіваюся на краще, але ж...
Ostin
Member

Повідомлення

Шкода, що для звичайного декстопу таких процесорів ніколи немає. Треба купувати спеціальну китайську коробочку, де вузькоокі беруть мобільний чип і роблять з нього міні-пк. Всі оці G процесори від амд навіть близько не стоять від тієї ж 780М.
1234waltz
Member

Повідомлення

ronemun: 22.11.2023 22:18 70Вт-год це зараз ну дуууже дешевий повербанк. В мене пару штук 20 000 міліампеників (20Аh*3,7=74Вт*год) куплених по 500 грн, а хто сам собі збирає, то крім контролера, акуми в копійки обходяться
Інтелівське 12-14 покоління, особливо е-ядра, тим більше АМД проци zen2-4, неймовірно ефективні, не гірше за ARM, ну хіба що ябку поступаються. Все залежить від плану використання. Хто хоче на довго відразу вибирає потрібний план і працює 10+ годин
Плюсану. Звісно ігровий ноут не рівня ігровому ПК, але в режимі енергозбереження (як звичайний ноут) мій працює десь 4 години, а з ігровим и важким робочим навантаженням від розетки чи зарядної станції в блекаут теж норм.

Втім, робочий ноут який міг до 6-8 годин в жорсткому енергозберигаючому режимі працювати в мене теж є. Можу сказати, що ресурс його акумуляторів за минулий сезон відключень суттєво просів і тепер в енергозбереженні десь 5 годин, а в нормальному режимі десь години 4. Думаю за цю зиму якраз його аккум і відлетить (а там вже і сам ноут треба буде міняти).
Alekss
Junior

Повідомлення

Никто не обратил внимания, что результаты были получены в бенчмарке OpenCL. Полезность данного теста для встроенной видеокарты очень сомнительна. Если вы конечно не планируете использовать свой ноутбук для инженерных или математических расчетов. Нагрузив при этом его на 100%.
Відповісти