Valve розпочала розблокування гравців Counter-Strike 2, забанених внаслідок використання Anti-Lag+

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

n+gibat[]r: 20.10.2023 14:42 Треба не скиглити що ігри дорогі, а більше заробляти))) :learn:
Бо то не ігри дорогі, а пересічний українець надто бідний, десь як пересічний негр з Африки :yes:
І в чім конкретно вина пересічного українця, що в державі середня заробітня 15к з мінімалкою 6.5к? В той час як в умовного депутата зарплата 49к, за те що жме кнопку на голосуванні (ту яку скажуть нажати, бо своєї сірої речовини там немає). Питання, звичайно, риторичне.
Nikolaus
Member

Повідомлення

n+gibat[]r: 20.10.2023 14:42 а більше заробляти))) :learn:
Де ж у нас так багато платять, щоб усі могли собі купувати ігри як хліб у магазині? Хоча для декого вже й хліб як розкіш.
n+gibat[]r: 20.10.2023 14:42 пересічний українець надто бідний, десь як пересічний негр з Африки :yes:
зате вільний
Nortrom
Member
Аватар користувача

Повідомлення

З виходом останнього оновлення Counter-Strike 2 тепер перевіряє версію графічного драйвера AMD на сумісність, щоб уникнути потенційного блокування облікового запису
А раньше Valve не могла сделать? :laugh:
Nikolaus
Member

Повідомлення

Nortrom: 20.10.2023 15:27
З виходом останнього оновлення Counter-Strike 2 тепер перевіряє версію графічного драйвера AMD на сумісність, щоб уникнути потенційного блокування облікового запису
А раньше Valve не могла сделать? :laugh:
А раньше не было этой чудесной технологии. Зачем было проверять?
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Якщо конкретно в цьому випадку налажали таки вольво, то АМД всерівно захищати не хочеться - могли протестувати заздалегідь, всерівно в релізне вікно не встигли, і всерівно довелось "відсрочити" реліз, бо є конфлікт з КС2 і ейспекс.
З іншої сторони, конфлікту з умовним валорантом немає, і там античіт не от ця лажа, що своїть у вольво/ейпекс. Конфлікту з батлою/р6с/пабгом/дівіжином і тд також немає (хоча античіт там одного поля ягода з каескою), як і з жодним синглом який має античіт. Навіть умовний ЕАС з фейсіта нікому бан не прописав в КС2, габен просто жлоб - бо не захотів купити права на використання ЕАС'a за стільки років (15+), хоча має достатньо коштів щоб купити всю їхню команду разом з IP.
VAC
Зображення
Kirakishou
Member

Повідомлення

daesz: 20.10.2023 14:53середня заробітня 15к
Хіба що у великих містах. Або в організаціях, де за рік роботи ти залишиш здоров’я, працюючи вантажником. А в невеликих містах та районних центрах середня заробітна плата 10к і це брудними, а часто і просто мінімалка. Я тривалий час працював просто за мінімалку і був радий, що взагалі маю роботу. Після початку війни в 2014 втратив роботу і років зо три навіть двірником працював, косив траву мотокосою з ранку до вечора за мінімалку. Деякий час пропрацював в Укртелекомі, заробітна плата в інженера теж була близька до мінімалки. Зараз теж в бюджетній організації працюю, нас в цьому році перевели на 0,8 ставки без будь-яких доплат і премій, ще й за свій рахунок по місяцю в рік маємо відгуляти. Раніше я міг дозволити собі витрачати на аніме та ігри по 100 доларів на місяць, то зараз витрачаю 25 доларів. Але я стім не видаляю, просто купую ігри на розпродажі. Та і в цілому я мало в ігри граю, мене вони перестали чіпляти ще з нульових. Ті відчуття, які отримував граючи з братом і батьком в сєгу зараз мало яка гра викликає. Зараз на донати в гача-ігри більше витрачаю, ніж на покупку ігор, бо майже нічого не чіпляє.
Misanthrop
Member
Аватар користувача
Звідки: То там то сям

Повідомлення

_nevermind: 20.10.2023 13:56 Предлагаю не прощать такого подлого удара ножом в спину от Valve, из-за чего мы все навсегда потеряли Anti-Lag+ .

Я лично удаляю Steam.

Так не только Валв банили за Антилаг+. ЕАС античит банил(Fortnite, Apex legends, Rust и тд.). Колда просто не запускалась.
Так, что Вольво ни при чем, если АМД решили химичить, несанкционированно влезая в процессы движков
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kirakishou: 20.10.2023 15:41
daesz: 20.10.2023 14:53середня заробітня 15к
Хіба що у великих містах. Або в організаціях, де за рік роботи ти залишиш здоров’я, працюючи вантажником. А в невеликих містах та районних центрах середня заробітна плата 10к і це брудними, а часто і просто мінімалка. Я тривалий час працював просто за мінімалку і був радий, що взагалі маю роботу. Після початку війни в 2014 втратив роботу і років зо три навіть двірником працював, косив траву мотокосою з ранку до вечора за мінімалку. Деякий час пропрацював в Укртелекомі, заробітна плата в інженера теж була близька до мінімалки. Зараз теж в бюджетній організації працюю, нас в цьому році перевели на 0,8 ставки без будь-яких доплат і премій, ще й за свій рахунок по місяцю в рік маємо відгуляти. Раніше я міг дозволити собі витрачати на аніме та ігри по 100 доларів на місяць, то зараз витрачаю 25 доларів. Але я стім не видаляю, просто купую ігри на розпродажі. Та і в цілому я мало в ігри граю, мене вони перестали чіпляти ще з нульових. Ті відчуття, які отримував граючи з братом і батьком в сєгу зараз мало яка гра викликає. Зараз на донати в гача-ігри більше витрачаю, ніж на покупку ігор, бо майже нічого не чіпляє.
Я середню заробітню взяв із гугла по Україні. В мому місті цьої позначти точно немає, десь на рівні 10-12к, як ви й написали; поряд, правда, є "Буковель", то більшість їдуть працювати туди, оскільки зарплати там х2, а в 80% випадків взагалі х3 від того, що на аналогічній "посаді" можна заробити тут. Знайома переїхала в Київ, а через декілька років повернулась назад сюди, тому що "в Буковелі тупо вищі зарплати, а ціни в навколишніх районних центрах чи обл центрі в 2 рази нижчі" (це +- цитата).
А про видалення стіму я ніц і не писав, теж саме - купляю ігри тільки на розпродажах, або якщо вже дуже жду - то за фул прайс на релізі, з таких останнім був КП77.

Misanthrop: 20.10.2023 15:42 Так не только Валв банили за Антилаг+. ЕАС античит банил(Fortnite, Apex legends, Rust и тд.). Колда просто не запускалась.
Так, что Вольво ни при чем, если АМД решили химичить, несанкционированно влезая в процессы движков
Я читав тільки про ейпекс і кс2, карта від АМД мені приїхала 2 дні тому, спеціально включив АЛ+ й запускав r6s/ow2/battlefront2/division 2, ow2/bf2 скачав суто на потестити, не зловив бан в жодній :dontknow:
Вчора обновив до 29.10.2, там АЛ+ вже відсутній, тільки звичайний антилаг :-/
azimut
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 20.10.2023 15:50
Kirakishou: 20.10.2023 15:41
Хіба що у великих містах. Або в організаціях, де за рік роботи ти залишиш здоров’я, працюючи вантажником. А в невеликих містах та районних центрах середня заробітна плата 10к і це брудними, а часто і просто мінімалка. Я тривалий час працював просто за мінімалку і був радий, що взагалі маю роботу. Після початку війни в 2014 втратив роботу і років зо три навіть двірником працював, косив траву мотокосою з ранку до вечора за мінімалку. Деякий час пропрацював в Укртелекомі, заробітна плата в інженера теж була близька до мінімалки. Зараз теж в бюджетній організації працюю, нас в цьому році перевели на 0,8 ставки без будь-яких доплат і премій, ще й за свій рахунок по місяцю в рік маємо відгуляти. Раніше я міг дозволити собі витрачати на аніме та ігри по 100 доларів на місяць, то зараз витрачаю 25 доларів. Але я стім не видаляю, просто купую ігри на розпродажі. Та і в цілому я мало в ігри граю, мене вони перестали чіпляти ще з нульових. Ті відчуття, які отримував граючи з братом і батьком в сєгу зараз мало яка гра викликає. Зараз на донати в гача-ігри більше витрачаю, ніж на покупку ігор, бо майже нічого не чіпляє.
Я середню заробітню взяв із гугла по Україні. В мому місті цьої позначти точно немає, десь на рівні 10-12к, як ви й написали; поряд, правда, є "Буковель", то більшість їдуть працювати туди, оскільки зарплати там х2, а в 80% випадків взагалі х3 від того, що на аналогічній "посаді" можна заробити тут. Знайома переїхала в Київ, а через декілька років повернулась назад сюди, тому що "в Буковелі тупо вищі зарплати, а ціни в навколишніх районних центрах чи обл центрі в 2 рази нижчі" (це +- цитата).
А про видалення стіму я ніц і не писав, теж саме - купляю ігри тільки на розпродажах, або якщо вже дуже жду - то за фул прайс на релізі, з таких останнім був КП77.

Misanthrop: 20.10.2023 15:42 Так не только Валв банили за Антилаг+. ЕАС античит банил(Fortnite, Apex legends, Rust и тд.). Колда просто не запускалась.
Так, что Вольво ни при чем, если АМД решили химичить, несанкционированно влезая в процессы движков
Я читав тільки про ейпекс і кс2, карта від АМД мені приїхала 2 дні тому, спеціально включив АЛ+ й запускав r6s/ow2/battlefront2/division 2, ow2/bf2 скачав суто на потестити, не зловив бан в жодній :dontknow:
Вчора обновив до 29.10.2, там АЛ+ вже відсутній, тільки звичайний антилаг :-/
це доказує що можна всякий мусор інжектити і бану не буде ахаха)
dreikk91
Member
Аватар користувача
Звідки: UA; Lviv

Повідомлення

daesz: 20.10.2023 14:53
n+gibat[]r: 20.10.2023 14:42 Треба не скиглити що ігри дорогі, а більше заробляти))) :learn:
Бо то не ігри дорогі, а пересічний українець надто бідний, десь як пересічний негр з Африки :yes:
І в чім конкретно вина пересічного українця, що в державі середня заробітня 15к з мінімалкою 6.5к? В той час як в умовного депутата зарплата 49к, за те що жме кнопку на голосуванні (ту яку скажуть нажати, бо своєї сірої речовини там немає). Питання, звичайно, риторичне.
А в програміста вже через пів року комерційного досвіду зарплата 80000, давайте ще їх хейтити?
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dreikk91: 20.10.2023 23:31
daesz: 20.10.2023 14:53
І в чім конкретно вина пересічного українця, що в державі середня заробітня 15к з мінімалкою 6.5к? В той час як в умовного депутата зарплата 49к, за те що жме кнопку на голосуванні (ту яку скажуть нажати, бо своєї сірої речовини там немає). Питання, звичайно, риторичне.
А в програміста вже через пів року комерційного досвіду зарплата 80000, давайте ще їх хейтити?
І? Від цього мінімальна/середня заробітня плата у пересічного українця росте?
Bogdanp73
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Nikolaus: 20.10.2023 14:55
n+gibat[]r: 20.10.2023 14:42 а більше заробляти))) :learn:
Де ж у нас так багато платять, щоб усі могли собі купувати ігри як хліб у магазині? Хоча для декого вже й хліб як розкіш.
n+gibat[]r: 20.10.2023 14:42 пересічний українець надто бідний, десь як пересічний негр з Африки :yes:
зате вільний



нічого,бідні студенти живуть на ролтоні і катають на метро,зате з ойфончиками свіжими) як мати здоровя то можна і заробляти,а от як не маєш отут вже інша ситуація..
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Павло: 20.10.2023 14:47
Hellsing777: 20.10.2023 14:43 Зашел поиграть, через пять мин удалил) даже киберпанк так не лагает как кс2 , а в онлайн игры с такими лагами нереально играть
А яка у вас відеокарта? :beer:
За карти не скажу, але багато знайомих, що спокійно грали у КС Г.О. не можуть грати в КС 2 через лаги. Тобто проблема таки є.
daesz: 20.10.2023 14:53
n+gibat[]r: 20.10.2023 14:42 Треба не скиглити що ігри дорогі, а більше заробляти))) :learn:
Бо то не ігри дорогі, а пересічний українець надто бідний, десь як пересічний негр з Африки :yes:
І в чім конкретно вина пересічного українця, що в державі середня заробітня 15к з мінімалкою 6.5к? В той час як в умовного депутата зарплата 49к, за те що жме кнопку на голосуванні (ту яку скажуть нажати, бо своєї сірої речовини там немає). Питання, звичайно, риторичне.
питання не тільки риторичне, але й ще поставлене не туди, розробники ігор не вині за середні ЗП українців та війну за вікном
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alligator: 21.10.2023 23:25
Павло: 20.10.2023 14:47
А яка у вас відеокарта? :beer:
За карти не скажу, але багато знайомих, що спокійно грали у КС Г.О. не можуть грати в КС 2 через лаги. Тобто проблема таки є.
daesz: 20.10.2023 14:53
І в чім конкретно вина пересічного українця, що в державі середня заробітня 15к з мінімалкою 6.5к? В той час як в умовного депутата зарплата 49к, за те що жме кнопку на голосуванні (ту яку скажуть нажати, бо своєї сірої речовини там немає). Питання, звичайно, риторичне.
питання не тільки риторичне, але й ще поставлене не туди, розробники ігор не вині за середні ЗП українців та війну за вікном

Так якщо карта від амд то там клоуни на програмістах накосячили! Тобто я грав кс 2 ще бету! Все працювало плавно! ПІсля цього амд випустили драйвер і почалися лаги! Тобто підвисання, статери... Що я був вимушений качати старий драйвер! Після релізу випускають новий драйвер у якому це пофіксили! НОООО вас може забанити.... Я вже грав на цьому драйвері бо не включав антилага... Но через декілька дні мене в гру не пустило "з надписом драйвер застарів"... Просто БРАВО!
XpertVision
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

dreikk91: 20.10.2023 23:31
daesz: 20.10.2023 14:53
І в чім конкретно вина пересічного українця, що в державі середня заробітня 15к з мінімалкою 6.5к? В той час як в умовного депутата зарплата 49к, за те що жме кнопку на голосуванні (ту яку скажуть нажати, бо своєї сірої речовини там немає). Питання, звичайно, риторичне.
А в програміста вже через пів року комерційного досвіду зарплата 80000, давайте ще їх хейтити?
У вас дивне уявлення про компенсації в ІТ
Відповісти