Intel підвищила швидкодію відеоадаптерів Arc A-серії у свіжому драйвері

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Gelonyrum
Подивився з тайм коду. Так і не зрозумів яка конкретно модель. Перекрутив на початок, включив субтитри (раптом я недочуваю). Та ні, ні моделі (з вигляду ніби 5700/XT ref), ні версії драйверів/вінди. Чиста система? А біс його знає. Та ж модель в тому ж ящику так само себе веде? А невідомо. То не технічний якийсь розбір а тупо ниття "в мене рандомні чорні екрани, я міняв БП (який є спонcором ролика). Це допомогло, але не дуже." І там ще "райзер" прозвучало, після чого дивитись перестав. Одним словом, проблему в певних користувачів не заперечую, але й в тотальну масовість не вірю.
зі. Горизонтальне встановлення карти потішило :)
В знайомого артефакти/блимання екрану при вкл. ПК, карта АМД. Мордувався, запускаючи комп з 10го разу кнопкою reset. Також десь так півроку чекав )
А причиною був зв. блок живлення монітора. B-)
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ZSX: 05.10.2023 14:58 Павло
Захар Беркут
А увімкнути мозок? Ні?
Intel ще бозна коли казали, що сподівалися нашвидкоруч переписати драйвери для вбудованої графіки під дискретну і потерпіли фіаско. Вони зосередилися на написанні драйверів під DX12, а потім під усе інше. Тому так, потенціалу для покращання там багато, особливо для старих ігор на DX9. Ще треба зауважити, що розробники до цього не мали справу з дискретною графікою.
Що до AMD, то скільки років пройшло з моменту об'єднаяння з ATI? І за цей час їм тільки ленивий не накидував за проблеми з драйверами.
Ось почекаємо 10+ років і подивимося які драйвери будуть у Intel. Чи будуть взагалі.
Тобто гроші вони беруть нормальні не 50 % від ціни не 75% а фулл прайс! Но ігри грати усі які ви хочете ви не можете бо драйвера недороблені… Но потрібно увімкнути мозок і їх зрозуміти… Бо «мегакорпорація» раптово немає ресурсів для викатки готового продукту…
Ви просто ідеальний клієнт!
vmsolver
Member

Повідомлення

Gelonyrum: 05.10.2023 15:28Скільки там років пройшло від релізу R9 380 до релізу RX 5700? (2015 - 2019 якщо комусь лінь шукати) Так от, низький фпс в деяких іграх з недогрузом відеокарти, коли немає ботлнеку зі сторони процесора та рандомні чорні екрани як були, так і залишались. На 380 РІК чекав поки пофіксають і зі злістю продав, на 5700 пів року чекав і результат той же.
А если учесть, что R9 380 это чуть разогнанная HD7950 с датой релиза январь 2012 года, всё заиграет чуть более яркими красками.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

vmsolver: 05.10.2023 17:04
Gelonyrum: 05.10.2023 15:28Скільки там років пройшло від релізу R9 380 до релізу RX 5700? (2015 - 2019 якщо комусь лінь шукати) Так от, низький фпс в деяких іграх з недогрузом відеокарти, коли немає ботлнеку зі сторони процесора та рандомні чорні екрани як були, так і залишались. На 380 РІК чекав поки пофіксають і зі злістю продав, на 5700 пів року чекав і результат той же.
А если учесть, что R9 380 это чуть разогнанная HD7950 с датой релиза январь 2012 года, всё заиграет чуть более яркими красками.
А якщо взяти до уваги, що інтел випускають карти (мінімум) з 2010 і роблять дрова до них, то.. ой, зачекайти, вони ж принили підтримку HD Graphics вже. Питання відпало :gigi:
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

ZSX: 05.10.2023 14:58А увімкнути мозок? Ні?
Intel ще бозна коли казали, що сподівалися нашвидкоруч переписати драйвери для вбудованої графіки під дискретну і потерпіли фіаско. Вони зосередилися на написанні драйверів під DX12, а потім під усе інше. Тому так, потенціалу для покращання там багато, особливо для старих ігор на DX9. Ще треба зауважити, що розробники до цього не мали справу з дискретною графікою.
Що до AMD, то скільки років пройшло з моменту об'єднаяння з ATI? І за цей час їм тільки ленивий не накидував за проблеми з драйверами.
Ось почекаємо 10+ років і подивимося які драйвери будуть у Intel. Чи будуть взагалі.
Я якщо зняти рожеві зелені окуляри фаната нвідіа, то і у них є проблеми з драйверами
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Gelonyrum: 05.10.2023 16:29
Геральт: 05.10.2023 16:11 Та що ви там з тими бідолашним картами виробляєте? Все життя на АТІ/АМД (в тому числі 5700XT більше 2х років). Проблем не не щоб вже геть не було, але щоб рік щось там чекати...
А без детального опису проблеми і що робилось для її локалізації/вирішення звичайно, що напишуть про руки.
Ох ви навіть уявити не можете які брудні речі я з ними витворяв, я їх купував, вставляв в ПК, накатував драйвери і користувався ПК) :gigi:

А детального опису не існує, там все рандомно, жодної закономірності цих чорних екранів я не знайшов, могли бути як під час гри та і під час перегляду відео на ютубі, просто екран відрубався поки все решта працювало в штатному режимі (можна було визначити по наявності звуку з гри та музики). При чому всі бенчмарки, стрестести і т.д. проходились без жодної проблеми, а під час використання в абсолютно рандомний момент появлявся цей "прекрасний" чорний екран.
спойлер
З таймкодом, чисто для ознайомлення, що не все так чудово в червоних відеокарт як малюють в інтернеті.
А ви дивились те відео? Там чарівні чорні екрани та перезавантаження системи і на Нвідії в них відбувались, про що я можу сказати, з власного досвіду - хлопці там дійсно криворукі, що АМД, що Нвідія коли в мене була, я не мав таких проблем. Так що думка з таких відео незрозуміла, може в них там щось інше в системі не так налаштовано, може в них сама система Віндовс не налаштована, а може ще щось.
bez5dva
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

daesz: 05.10.2023 15:07 Тим часом на картах червоних все працює починаючи з релізного дня, і навіть якщо бувають проблеми - то вони фіксяться в рекордні сроки.

:lol: :up:
ZSX
Member

Повідомлення

Павло
В українській мові немає сполучення "но", є "але".
Я написав причину звідки береться той "потенціал", усе інше геть ваші здогадки. Місцевий власник Intel карти вже давно написав для чого вона підходить, а для чого ні.
Тут не одноразово бачив власників FX-8350, що чекали роками доки їх процесор "розкриється", то чому не можна почекати з картою Intel?

daesz
Ви плутаєте вбудовану і дискретну графіку. У розробників не вистачило досвіду для розробки драйверів для дискретної графіки, а карти вже готові. Чекати на драйвера і тестувати самостійно, чи продати і зібрати телеметрію, щоб виправити драйвера?
Чому гівнокодерам можна випускати лайно-ігри, накшталт Star-щось там таке, а розробникам відеокарт не можна випустити погані драйвери, а потім їх довести до ладу?
Чому "розумники" готові купувати забаговані ігри, і чекати роками допоки їх виправлять, але не готові купувати забаговані драйвери?
Питання риторичні...
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ZSX: 05.10.2023 20:36 Павло
В українській мові немає сполучення "но", є "але".
Я написав причину звідки береться той "потенціал", усе інше геть ваші здогадки. Місцевий власник Intel карти вже давно написав для чого вона підходить, а для чого ні.
Тут не одноразово бачив власників FX-8350, що чекали роками доки їх процесор "розкриється", то чому не можна почекати з картою Intel?

daesz
Ви плутаєте вбудовану і дискретну графіку. У розробників не вистачило досвіду для розробки драйверів для дискретної графіки, а карти вже готові. Чекати на драйвера і тестувати самостійно, чи продати і зібрати телеметрію, щоб виправити драйвера?
Чому гівнокодерам можна випускати лайно-ігри, накшталт Star-щось там таке, а розробникам відеокарт не можна випустити погані драйвери, а потім їх довести до ладу?
Чому "розумники" готові купувати забаговані ігри, і чекати роками допоки їх виправлять, але не готові купувати забаговані драйвери?
Питання риторичні...
Увімкніть мозок і зрозумійте, що мову створили ЛЮДИ а не книжка з якої ви вичитали, що там чогось немає! У книжці пише проЄкт... Я так говорити не збираюсь! І вам не вказую як вам спілкуватись! Слів немає но вони є... МАГІЯ!
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Це взагалі якийсь :censoured:
Як і всі ці спалахуйки, лупиздики, розчепірки, міністерКенії і тд . Паплюжать українську мову..
ZSX
Member

Повідомлення

Павло
Мову створили розумні люди, а такі я ви паплюжать її своїм "суржиком".
ДядяСаша
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

LATEXFAUNA.

Отправлено спустя 24 секунды:
LATEXFAUNA.
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

waryag
та ось нещодавно, ресетив вінду на ноуті бо щось почав дуже дивно працювати. вінда запустилась, накатила дров із центра апдейта. заходжу в експірієнс, дивлюся - висить на скачування новий драйвер. окєй, тиркаю завантажити - вантажить і знову пропонує завантажити. зробив так рази два, плюнув - пішов руцями скачав драйвер і поставив його.
це дрібниця, але-але.
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ZSX: 05.10.2023 20:59 Павло
Мову створили розумні люди, а такі я ви паплюжать її своїм "суржиком".
Я знаю багато розумних людей які сидять у високих кабінетах і приймають важливі рішення... Вони усі розумні! Но чомусь саме такі люди допустили цей суржик на наше телебачення! І медіапростір! Такий самий розумний Ющенки... Щирий українець різав наші літаки... Но усі вони розумні... Бо спілкуються без суржика... І не паплюжать нашу мову!
Я виріс у селі, і слова якими я спілкуюсь я не придумував а почув від людей... І знову-таки чомусь ви вважаєте себе якимось особливим бо ви знаєте мову по книжці...
Забути 25 років життя у суспільстві яке спілкувалось суржиком бо вам щось там паплюжить у голові :facepalm:
А вам у книжці не написали, що багато людей були вимушеними переселенцями як наприклад моя бабуся і які із собою приносили нові слова яких РАПТОВО немає у вас у книжці... Та то проблеми селюків такому благородному пану як ви це не потрібно знати! Головне, щоб не паплюжили мову своїм суржиком! Ви ж розумна людина! Яка на форумі комусь кого не знає проясняє за мову! Звучить РОЗУМНО!
-orion-
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Gelonyrum: 05.10.2023 16:29
Геральт: 05.10.2023 16:11 Та що ви там з тими бідолашним картами виробляєте? Все життя на АТІ/АМД (в тому числі 5700XT більше 2х років). Проблем не не щоб вже геть не було, але щоб рік щось там чекати...
А без детального опису проблеми і що робилось для її локалізації/вирішення звичайно, що напишуть про руки.
Ох ви навіть уявити не можете які брудні речі я з ними витворяв, я їх купував, вставляв в ПК, накатував драйвери і користувався ПК) :gigi:

А детального опису не існує, там все рандомно, жодної закономірності цих чорних екранів я не знайшов, могли бути як під час гри та і під час перегляду відео на ютубі, просто екран відрубався поки все решта працювало в штатному режимі (можна було визначити по наявності звуку з гри та музики). При чому всі бенчмарки, стрестести і т.д. проходились без жодної проблеми, а під час використання в абсолютно рандомний момент появлявся цей "прекрасний" чорний екран.
спойлер
З таймкодом, чисто для ознайомлення, що не все так чудово в червоних відеокарт як малюють в інтернеті.
У меня и на 1060 были черные экраны. Пофиксилось сменой винды на более новую сборку. На самом деле от винды чаще зависит больше чем от самого драйвера.
Alexsandr
Member

Повідомлення

VBerezovsky: 05.10.2023 15:29 Є інформація, що Інтел прокидали самі Bethesda і прислали копії гри не задовго до релізу, а разом з тими, хто оформлював передзамовлення, тобто 1 вересня. Якщо це правда, то у Інтел було 5 днів, щоб випустити драйвер, з яким Старфілд хоча б просто запускався.
В таких ситуациях игра/приложения должны запускаться. ДА может быть более низкое быстродействие, но запуск должен быть. Я опасаюсь, что у интел на каждый софт или программу свои оптимизации без которых софт просто не запустится, какой-то базы где все согласно стандарта работает по видимому нет у них.

Отправлено спустя 4 минуты 44 секунды:
ZSX: 05.10.2023 20:59 Мову створили розумні люди, а такі я ви паплюжать її своїм "суржиком".
Мову створили люди і для людей, потім прийшли інші люди і почали навчати як повинно бути правильно для їх слуху. Суржик така ж жива мова як і інші варінти. Захід, сход, та навіть окремі села мають свій говір і свої слова, які спеціфічні для цієї місцевості. Якщо ці слова сподобаються іншим, вон підуть далі в мову до інших.
WhiskeyInTheJar
Member

Повідомлення

daesz: 05.10.2023 20:54 Це взагалі якийсь :censoured:
Як і всі ці спалахуйки, лупиздики, розчепірки, міністерКенії і тд . Паплюжать українську мову..
Заставь дурака Богу молиться и он попереводит все что можно, лишь бы не как у всех. А потом пользуются "блоками харчування" и "відеомапами".
Stray
Member

Повідомлення

WhiskeyInTheJar: 05.10.2023 23:30 Заставь дурака Богу молиться и он попереводит все что можно, лишь бы не как у всех. А потом пользуются "блоками харчування" и "відеомапами".
зараз би послухати страждання "ущемленного русскоговорящего" про чистоту української мови - як ти там взагалі тримаєшся? :gigi:
ImperiumAeternum
Member

Повідомлення

ZSX: 05.10.2023 20:36 Павло
В українській мові немає сполучення "но", є "але".
Есть, причём в точно таком же значении как у Павла.
спойлер
НО 2, спол. протиставний, розм., рідко. Те саме, що але 1. Енея мислі турбували, Но сон таки своє бере (Іван Котляревський, I, 1952, 199); [Пилип:] Брешуть, дуже брешуть, но для інтересу послухать цікаво (Олександр Корнійчук, II, 1955, 151).
Словник української мови: в 11 томах. — Том 5, 1974. — Стор. 432.Коментарі
Святой
Member
Звідки: Украина

Повідомлення

FX-8350, що чекали роками доки їх процесор "розкриється"
А Зионы когда раскрылись? ;) Многокотловые камни не сразу раскрываются.
Відповісти