Assassin's Creed Mirage — коротка гра з поганою продуктивністю і не найвищими оцінками

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

bombeybox: 05.10.2023 14:12
Павло: 05.10.2023 13:59Но ви на повному серйозі кидаєте криворукі «поробки» як приклад…
Криворукі "поробки" — це ПК-геймінг яким я його знаю років... 15, лол :lol: Будь ласка мені фактами відповідайте, а не своїми власними забаганками, стосовно того, що для вас існує, а що ні.
Я вам кажу по факту, Кожні два роки виходило нове покоління відеокарт, Кожного покоління була флагманська відеокарта і Кожну флагманську відеокарту Кожного разу ставила на коліна певна кількість ігор, які виходили саме за період цих двох років до нового покоління, бо з Кожним новим поколінням завжди виходили технології, які перетворювали це нове покоління по перформансу на оцей мем:
спойлер
Зображення
Це замкнуте коло, інакше не буде.
На цей раз зміни були : гра 2020 поклала на коліна флагман з наступного покоління (4090) :-P
bombeybox
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

daesz: 05.10.2023 14:17На цей раз зміни були : гра 2020 поклала на коліна флагман з наступного покоління (4090)
Ну можна зробити поправку на те, що Кібер зразка 2020 і Кібер Іллюзя Свободи з трасуванням шляху - це дві технологічно різні ігри, на момент релізу в 2020 цих технологій не існувало.
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

bombeybox: 05.10.2023 14:12
Павло: 05.10.2023 13:59Но ви на повному серйозі кидаєте криворукі «поробки» як приклад…
Криворукі "поробки" — це ПК-геймінг яким я його знаю років... 15, лол :lol: Будь ласка мені фактами відповідайте, а не своїми власними забаганками, стосовно того, що для вас існує, а що ні.
Я вам кажу по факту, Кожні два роки виходило нове покоління відеокарт, Кожного покоління була флагманська відеокарта і Кожну флагманську відеокарту Кожного разу ставила на коліна певна кількість ігор, які виходили саме за період цих двох років до нового покоління, бо з Кожним новим поколінням завжди виходили технології, які перетворювали це нове покоління по перформансу на оцей мем:
спойлер
Зображення
Це замкнуте коло, інакше не буде.
Можливо я напишу маячню но дійсно хороші ігри в які вкладено багато сил і в яких позитивні оцінки як правило добре оптимізовані! :beer:
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

bombeybox: 05.10.2023 14:20
daesz: 05.10.2023 14:17На цей раз зміни були : гра 2020 поклала на коліна флагман з наступного покоління (4090)
Ну можна зробити поправку на те, що Кібер зразка 2020 і Кібер Іллюзя Свободи з трасуванням шляху - це дві технологічно різні ігри, на момент релізу в 2020 цих технологій не існувало.
Так пас трейсинг добавили ще в квітні :-P
bombeybox
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

daesz: 05.10.2023 14:39Так пас трейсинг добавили ще в квітні
Добавили в квітні, довели до розуму - тільки зараз
спойлер
Зображення
(більш-менш до розуму, самі деви сказали шо ще є куди розвивати його, були б тільки бабки на фінансірованіє (с))
Spiryt
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Павло: 05.10.2023 14:33
bombeybox: 05.10.2023 14:12
Криворукі "поробки" — це ПК-геймінг яким я його знаю років... 15, лол :lol: Будь ласка мені фактами відповідайте, а не своїми власними забаганками, стосовно того, що для вас існує, а що ні.
Я вам кажу по факту, Кожні два роки виходило нове покоління відеокарт, Кожного покоління була флагманська відеокарта і Кожну флагманську відеокарту Кожного разу ставила на коліна певна кількість ігор, які виходили саме за період цих двох років до нового покоління, бо з Кожним новим поколінням завжди виходили технології, які перетворювали це нове покоління по перформансу на оцей мем:
спойлер
Зображення
Це замкнуте коло, інакше не буде.
Можливо я напишу маячню но дійсно хороші ігри в які вкладено багато сил і в яких позитивні оцінки як правило добре оптимізовані! :beer:
RDR2 вообще не согласен с этим. Как и еще пачка хороших игр, но с плохой оптимизацией на релизе
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Spiryt: 05.10.2023 14:54
Павло: 05.10.2023 14:33 Можливо я напишу маячню но дійсно хороші ігри в які вкладено багато сил і в яких позитивні оцінки як правило добре оптимізовані! :beer:
RDR2 вообще не согласен с этим. Как и еще пачка хороших игр, но с плохой оптимизацией на релизе
Деякий час займався біля тестувальную тематикою ігор, можу заявити, що протестувати всі варіанти роботи CPU + GPU за рахунку 100500 версій тільки однієї Windows 10 неможливо при будь якому бюджеті, кількості тестувальників, розробників й т.д.

Але у той же час виникають питання як таке могли пропустити для СІНГЛ версії гри на актуальних збірках з стандартною Windows 10 актуального оновлення...
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

daesz: 05.10.2023 14:39Так пас трейсинг добавили ще в квітні
Там до сих пор висит приметка что это предварительная версия, по сути ПТ ещё не вышел из состояния тестирования.
Kruler
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

какой-то кринж. то все поносят юбисофт за то что игры слишком затянуты, теперь слишком короткие.
имхо, это просто вы душнилы.
Dremjke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Тоже привелкает, что игра без открытого мира и на условных 20 часов.
Nutbar
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Alligator: 05.10.2023 15:18 Деякий час займався біля тестувальную тематикою ігор, можу заявити, що протестувати всі варіанти роботи CPU + GPU за рахунку 100500 версій тільки однієї Windows 10 неможливо при будь якому бюджеті, кількості тестувальників, розробників й т.д..
Ага. Яскравий приклад це заява від EA що до оптимізації Jedi Survivor. Хай напишуть ОДИН конфіг, на якому все має працювати відмінно. І оце так поворот: такого нема :tomat: Тож все це відмазки.
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Nutbar: 05.10.2023 18:29
Alligator: 05.10.2023 15:18 Деякий час займався біля тестувальную тематикою ігор, можу заявити, що протестувати всі варіанти роботи CPU + GPU за рахунку 100500 версій тільки однієї Windows 10 неможливо при будь якому бюджеті, кількості тестувальників, розробників й т.д..
Ага. Яскравий приклад це заява від EA що до оптимізації Jedi Survivor. Хай напишуть ОДИН конфіг, на якому все має працювати відмінно. І оце так поворот: такого нема :tomat: Тож все це відмазки.
EA це яскравий приклад як маючи на руках грандіозний хіт Need for Speed: Most Wanted (2005) за майже 20 років не випустити ремейк/ремастер/сиквел та гребти сотні мільйонів як це роблять рокстар з юбіками. З того що виходило під назвою Most Wanted нічого спільного з грою немає.
hophey
Member
Аватар користувача

Повідомлення

А по тестам с ютуба на ультрах 1070 вполне себе 45 фпс выдает
fractal
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

bombeybox: 05.10.2023 12:37
Yalg: 05.10.2023 12:194090 несмотря на то что огрызок от отгызка тянёт абсолютно все игры в 60фпс на макс качестве без рт, длсс и прочей ереси.
АБСОЛЮТНО ВСІ, крім оцієї гри без РТ і ДЛСС
спойлер
і оцієї гри без РТ і ДЛСС
спойлер
я ще можу десяток знайти, мені не важко.

Не тягне 4090 нативний 4к, ніколи, за останні років 10-15, такого не було, щоб один ГПУ ідеально тягнув тупо Весь, будь-який код і, я думаю, ніколи такого і не буде.
То есть ты берешь игры в которых что бюджет, что оптимизация на нуле и говоришь, что они хреново идут, при том ты берешь релизные версии игр, которые не патчились даже.

Отправлено спустя 4 минуты 7 секунд:
penetrator: 05.10.2023 13:38 11 часов для игры с хорошим сюжетом и геймплеем это нормально.
Эти открытые миры с бесконечным др**ем однотипных заданий/мобов/локаций уже подзадрали.
Другое дело если в эти 11 часов не запихнули хороший сюжет/геймплей.

Прошвырнулся по стиму своему - все самые лучшие игры были пройдены за 10-15 часов.
Исключения типа Ведьмака 3 лишь подтверждают правило - хорошей игре не нужны сотни часов однотипного геймплея.
после постановок в БГ3, Хорайзон - ужаснейшие постановки, лица, анимация, ощущение что дропнулись лет на 5 назад. Жалею, что купил и уже не вернуть, был бы стим...

Отправлено спустя 6 минут 5 секунд:
bombeybox: 05.10.2023 14:12
Павло: 05.10.2023 13:59Но ви на повному серйозі кидаєте криворукі «поробки» як приклад…
Криворукі "поробки" — це ПК-геймінг яким я його знаю років... 15, лол :lol: Будь ласка мені фактами відповідайте, а не своїми власними забаганками, стосовно того, що для вас існує, а що ні.
Я вам кажу по факту, Кожні два роки виходило нове покоління відеокарт, Кожного покоління була флагманська відеокарта і Кожну флагманську відеокарту Кожного разу ставила на коліна певна кількість ігор, які виходили саме за період цих двох років до нового покоління, бо з Кожним новим поколінням завжди виходили технології, які перетворювали це нове покоління по перформансу на оцей мем:
спойлер
Зображення
Це замкнуте коло, інакше не буде.
Факты:
1. Читаем комменты: https://www.reddit.com/r/remnantgame/co ... rmance_pc/
2. Читаем комменты: https://steamcommunity.com/app/1282100/ ... 355163525/
3. Читаем комменты: https://www.reddit.com/r/Amd/comments/1 ... rformance/
4. Читаем статью: https://gameishard.gg/news/immortals-of ... ngs/48295/
Draqoon
Member
Аватар користувача
Звідки: КиyB

Повідомлення

Після Ghost of Tsushima Director's Cut майже немає бажання грати в асасинів, сподіваюсь на пк завезуть Привида, гарна гра хоч і дубова фізика яка не дозволляє карабкатися по горам чи спускатися з них без смерті :gigi:
bombeybox
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

це не факти, це - виправдання і відмазки про погану оптимізації від чєла, який купив карту за 2000 баксів, а вона не тягне нативний 4к.

А ось тобі факти - погана оптимізація є, була і буде, завжди, треба просто це прийняти
Про патчі, які нерфили графіку в Ремнанті я знаю напевно більше твого, як і про ще десятки ігор, чи авторських проєктів, які не будуть йти на 4090 в нативному 4к60.

4090 - Не тягне будь-який код в 4к60, але вона і Не повинна, Хуанг половину транзисторного бюджета гпу відвалив на тензори і РТ блоки не для того, щоб власник такої крутої відеокарти, юзав її в нативі, без по-справжньому крутих фіч :up:
Dark_Angel3000
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Что не так с оптимизацией?
в 4к на 4090 100+
играю в 3440*1440 ниже 150 и не опускается, около 170fps в среднем ( в самой игре)
спойлер
Зображення
Yalg
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Появился тест на techpowerup, я смотрю скрины и они просто жесть как шумные и мыльные.
Bukakanga
Member

Повідомлення

судя по вот этому видео - оптимизация как раз радует на фоне большинства поделий 2023 года

j3s0n
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ігра така цікава, шо я навіть піратку качати не стану навіть коли взломають, враховуючи шо я у оріджинс і одісею грав по 150 годин.
Відповісти