Assassin's Creed Mirage — коротка гра з поганою продуктивністю і не найвищими оцінками

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
er[socrates]
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

За словами IGN, основну сюжетну лінію можна пройти за 11 годин, а на додаткові завдання піде ще близько 6 годин. Це дуже мало за мірками серії Assassin's Creed.
да ладно. Одиссея 80ч, Вальгалла 150ч, а тут всего 20?
bombeybox
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Spiryt: 05.10.2023 12:26Ведь 4090, как раз берут, что б отключать лучи
Мессія купив 4090 для свого 4к 60 герц монітора, щоб ніколи не вмикати ДЛСС, бо він на око бачить різницю між 4к Taa і 4к Dlss Quality :facepalm:
unique-neon
Member

Повідомлення

bombeybox: 05.10.2023 12:24, і не юзати це все
Буст картинки мінімальний, падіння фпс х2 в парі з ультрами, і часто з тими ж артефактими що і скрінспейс, бо нерідко комбінований рендер юзають. Рейтрейсінг, точність, вмикаєш - а персонаж і далі відкидує тінь лише від одного джерела світла, лише тінь більш м'яка.
bombeybox
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

unique-neon: 05.10.2023 12:30Буст картинки мінімальний
Розкажіть це Кіберпанку\Контролу\Метро\Алану Вейку\Відьмаку і ще з десятку ігор.
Spiryt
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

bombeybox: 05.10.2023 12:28
Spiryt: 05.10.2023 12:26Ведь 4090, как раз берут, что б отключать лучи
Мессія купив 4090 для свого 4к 60 герц монітора, щоб ніколи не вмикати ДЛСС, бо він на око бачить різницю між 4к Taa і 4к Dlss Quality :facepalm:
Там просто тяжелый случай
bombeybox
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Yalg: 05.10.2023 12:194090 несмотря на то что огрызок от отгызка тянёт абсолютно все игры в 60фпс на макс качестве без рт, длсс и прочей ереси.
АБСОЛЮТНО ВСІ, крім оцієї гри без РТ і ДЛСС
спойлер
і оцієї гри без РТ і ДЛСС
спойлер
я ще можу десяток знайти, мені не важко.

Не тягне 4090 нативний 4к, ніколи, за останні років 10-15, такого не було, щоб один ГПУ ідеально тягнув тупо Весь, будь-який код і, я думаю, ніколи такого і не буде.
Yalg
Member
Аватар користувача

Повідомлення

bombeybox: 05.10.2023 12:24РТ и ДСС
, і не юзати це все
unique-neon: 05.10.2023 12:25А без ультра, які зазвичай без переваги в картинці дико садять фпс, і всі 100-140-[далі монітор не тягне]
Spiryt: 05.10.2023 12:26Ведь 4090, как раз берут, что б отключать лучи
Тем не менее "ррррряяя!111 не тянет 4к" по отношению к 4090 на сегодняшний день - ложь. Все тянет.
Пора снять розовые очки, уверовавшие.
Enjoy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Игровые новости тут как всегда :laugh: то, что она хорошо работает на других картах в других разрешениях, это уже не имеет значение ?
At 1080p/Ultra Settings, our top five GPUs were able to run the benchmark with over 60fps at all times. The AMD Radeon RX Vega 64 was close to a 60fps experience, though it had numerous drops to the low 50s."
https://www.dsogaming.com/pc-performanc ... -analysis/
unique-neon
Member

Повідомлення

bombeybox: 05.10.2023 12:32Розкажіть це Кіберпанку\Контролу\Метро\Алану Вейку\Відьмаку і ще з десятку ігор.
Кіберпанку - суб'єктивне, основний ефект більша яксравість
Відьмаку - чим рт ао відрізняється від звичайного не помітив, треба знати куди дивитись, рт тіні і відзеркалення артефачать (одні на рослинах, інші на воді)
Контролу - тіні всі в шумах
Метро - грав тільки рт версію, нічого не скажу (хоча можливо це там комбіновані відбиття були з скрін спейсом)
Алану Вейку - не грав, теж нічого не скажу
bombeybox
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

unique-neon
Друже, якщо для вас повноцінне Трасування шляху в грі = "більше яскравості", вам 4090 непотрібна від слова зовсім.
penetrator
Member
Звідки: Stockholm

Повідомлення

11 часов для игры с хорошим сюжетом и геймплеем это нормально.
Эти открытые миры с бесконечным др**ем однотипных заданий/мобов/локаций уже подзадрали.
Другое дело если в эти 11 часов не запихнули хороший сюжет/геймплей.

Прошвырнулся по стиму своему - все самые лучшие игры были пройдены за 10-15 часов.
Исключения типа Ведьмака 3 лишь подтверждают правило - хорошей игре не нужны сотни часов однотипного геймплея.
unique-neon
Member

Повідомлення

bombeybox
У мене повноцінне трасування шляху - це длсс перфоменс, чи ультраперфоменс (апскейл до 4К при цьмоу), бо інакше інпут лаг навіть з геймпадом по блутуз шалений
І до недавнього апдейту це трасування шляху явно розмазувало тіні в русі
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

penetrator: 05.10.2023 13:38 Эти открытые миры с бесконечным др**ем однотипных заданий/мобов/локаций уже подзадрали.
Так вас ніхто не заставляє це все робити - пробіглись сюжет і некст.
bombeybox
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

unique-neon: 05.10.2023 13:38У мене повноцінне трасування шляху - це длсс перфоменс, чи ультраперфоменс (апскейл до 4К при цьмоу), бо інакше інпут лаг навіть з геймпадом по блутуз шалений
В мене все так само як у вас тільки для 1440р, DLSS Super Resolution + Frame Generation (Reflex) + Ray Reconstruction + HDR10 scRGB = 100фпс або 60-70ms PC Latency в Оверлеї Нвідіа в Трасуванні шляху, ніякого інпутлагу, особливо на геймпаді з якого я зараз і проходжу Кіберпанк.
Востаннє редагувалось 05.10.2023 13:49 користувачем bombeybox, всього редагувалось 1 раз.
unique-neon
Member

Повідомлення

bombeybox: 05.10.2023 13:31вам 4090 непотрібна від слова зовсім
Та ні, нормально апгрейднувся, х3 FPS при x2 розширенні
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

У цієї новини є один плюс! Вона не про старефілд :lol:
WhiteNigger
Member
Звідки: Атырау

Повідомлення

Я одиссею за 100 часов проходил с побочками, а тут 17, улиточного жюрнолисткого копошения
unique-neon
Member

Повідомлення

bombeybox: 05.10.2023 13:44В мене все так само як у вас тільки для 1440р
Схоже, в 4k цінник непропорційно вищий за цю технологію. Ну мені приємніше чіткіші об'єкти бачити. Як казав - суб'єктивне
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

bombeybox: 05.10.2023 12:32
unique-neon: 05.10.2023 12:30Буст картинки мінімальний
Розкажіть це Кіберпанку\Контролу\Метро\Алану Вейку\Відьмаку і ще з десятку ігор.
В цих іграх 4090 прекрасно справляється як і у всіх інших! А те, що через криворуких програмістів ви вважаєте, що 4090 не для 4к так це ваші проблеми! Такі як ви якраз купляють ігри на релізі а потім ниють про баги і низький фпс :-/ Для мене якщо розробник забив на оптимізацію то цієї гри не існує! Но ви на повному серйозі кидаєте криворукі «поробки» як приклад…
bombeybox
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Павло: 05.10.2023 13:59Но ви на повному серйозі кидаєте криворукі «поробки» як приклад…
Криворукі "поробки" — це ПК-геймінг яким я його знаю років... 15, лол :lol: Будь ласка мені фактами відповідайте, а не своїми власними забаганками, стосовно того, що для вас існує, а що ні.
Я вам кажу по факту, Кожні два роки виходило нове покоління відеокарт, Кожного покоління була флагманська відеокарта і Кожну флагманську відеокарту Кожного разу ставила на коліна певна кількість ігор, які виходили саме за період цих двох років до нового покоління, бо з Кожним новим поколінням завжди виходили технології, які перетворювали це нове покоління по перформансу на оцей мем:
спойлер
Зображення
Це замкнуте коло, інакше не буде.
Відповісти