Conqistador: ↑
14.07.2023 12:49
Не понимаю хейта в отношении среднебюджетного бренда, большинство людей не покупают премиальные решения, для своих денег (не конкретно эта модель) Чифы нормальные и конкурируют с FSP в своём сегменте
Був у мене чіфтек, одного дня я включив ПК і в мене в результаті виявилась мертва материнка, мертвий проц і одна плашка оперативки з злетівшою прошивкою (всі ХМР профілі ползітали і їх неможливо було вибрати, прийшлось купувати тайфунбурнер і прошивати біосом з іншої плашки), з тих пір на блоках живлення не економлю і іншим не раджу).
Благо залишався місяць гарантії і за проц повернули повну суму на момент покупки, а материнку відремонтували і її вдалось продати.