Попередні специфікації чипів Intel Core 14-го покоління для настільних ПК

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
alexeygalas
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна Хмельницький

Повідомлення

Пропоную обговорити Попередні специфікації чипів Intel Core 14-го покоління для настільних ПК

Усе зсунулось на 1 позицію по кількості ядер.

Тепер 13600 це 14500
Intel74320ASuperFin+
Member
Аватар користувача
Звідки: Intel "7" 10nm++

Повідомлення

Алдер лейк v3? Где хваленые Интел 4 аля 7 нанометров? На ой3 влезли 2 нормальных ядра, а для ой9 не смогли еще столько же вместить? После "успеха" Ракеты уже не влезают больше 8P ядер :lol: ?
Stray
Member

Повідомлення

я чомусь думав що у 14 лінійці мав би бути новий техпроцес :spy:
*тоді це був би кофортний варіант 13го покоління
Gelonyrum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

i5 14400 виглядає цікаво з 14 ядрами, питання тепер за ціною)
cadet-ua
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

+5% повертається?
Leqi
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

ну тепер AMD скине ціну на свої проци в 50-100$ і знову вони стануть більш вигідними для покупки, в перерахунку $=продуктивність
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

І5 14600к 8 продуктивних ядер? Це як 13700к але за 330 баксів, непогано ;)
ImperiumAeternum
Member

Повідомлення

Очередное поколение «+200 МГц»
manbearboar
Member

Повідомлення

Это новость по мотивам видео RedGamingTech - фантазера, который ещё и никогда не угадывает в своих фантазиях.

DLVR полезен только на низком потреблении до 40Вт, основной проблемы 13 поколения он не решит.
Востаннє редагувалось 12.07.2023 15:17 користувачем manbearboar, всього редагувалось 1 раз.
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Чекав 8600 рязань, але спочатку подивлюсь що там 14600/К покаже, і головне за скільки
Mad Dog
Member

Повідомлення

Якщо у нижньому сегменті суттєво не знизять частоти і не піднімуть ціну то буде дуже не погано.
умовний 14100 з 6/12 за 120-150 баксів який у абсолютній більшості ігор розкриє потенціал всіх низко та середньо бюджетних відеокарт? :up:
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ImperiumAeternum: 12.07.2023 15:05 Очередное поколение «+200 МГц»
Не тільки! +200мгц та +50вт+, ви зможете вперше отримати неймовірну потужність 400вт+ тепла на наших флагманах! Поспішайте встигнути! Зима близько, а Інтел подарує вам тепло та затишок у кожну оселю!
А то макетолухи Інтел недопрацьовують, я тут замість них трохи прорекламую нові процесори Інтел.
Mike88
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

i7-8700K став i3-14100 :lol:
penetrator
Member
Звідки: Stockholm

Повідомлення

Чую i5 8+8 заменит мой 8700к :rolleyes:
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Вроде интересненько, аж целых 3 серии цп на одном сокете, пахнет невиданной щедростью. :rolleyes:
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

Mike88: 12.07.2023 15:49 i7-8700K став i3-14100 :lol:
14100 на DDR5 буде швидше )
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Mike88: 12.07.2023 15:49 i7-8700K став i3-14100 :lol:
Постривайте, ще побачимо Пентіум та Целерон з 8а ядрами та 16 потоками, це ж файно.
Denis_Ruban
Junior
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Якось застряг на lga-1200&2066 зі своїми DDR4 i PCI.E-3.0, і све ОК :)
Задачі виконують, достатньо швидко і надійно; і при цьому складні нетривіальні задачі. Повітряне охолодження влаштовує. Не бачу сенсу в гонитві кудись далі.

Напевно я щаслива людина, радію тому, що є B-)

Плюс, з залізом, яке реалізує твої ідеї, потенціал, розробки, так би мовити задовольняє тебе, з'являється вже емоційний зв'язок. Не можна так бездушно від нього кожних пів року позбуватись. Хіба ж ми не для цього тут на форумі, що любимо ось це залізо, не важливо яке?

Чи можливо я помиляюсь? :-/
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Denis_Ruban: 12.07.2023 16:49 Якось застряг на lga-1200&2066 зі своїми DDR4 i PCI.E-3.0, і све ОК :)
Задачі виконують, достатньо швидко і надійно; і при цьому складні нетривіальні задачі. Повітряне охолодження влаштовує. Не бачу сенсу в гонитві кудись далі.

Напевно я щаслива людина, радію тому, що є B-)

Плюс, з залізом, яке реалізує твої ідеї, потенціал, розробки, так би мовити задовольняє тебе, з'являється вже емоційний зв'язок. Не можна так бездушно від нього кожних пів року позбуватись. Хіба ж ми не для цього тут на форумі, що любимо ось це залізо, не важливо яке?

Чи можливо я помиляюсь? :-/
70 фпс в TLoU та cp77 якось не ок
Відповісти