Вийшли перші огляди відеокарти GeForce RTX 4060

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Firebrand: 29.06.2023 11:40
kalakawa: 29.06.2023 11:19Хуанг принаймні дав длсс, фг та промені за конські ціни
когда вижу такой пост, в очередной раз хочу спросить: зачем вы оправдываете зеленую компанию? Что она дала, софтину которая вас дурит и лучи, которые не стоят той производительности, которую сжирают? Вчера включил лучи на хогвартсе..... та это ж...та это ж....чистой воды......
спойлер
(подставьте любое ругательное слово)
Виправдовую? Лише констатую що вони дають кращу пропозицію на ринку. Мені їх цінова політика та конфігурація пам'яті теж не до вподоби
Востаннє редагувалось 29.06.2023 12:05 користувачем kalakawa, всього редагувалось 2 разів.
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Геральт
спойлер
Зображення
venom253
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

На оверах як завжди ниття, наче у дітей цукерку відібрали)
Ну вийшла нова 4060 лиш трохи швидша 3060 - невже це так важливо для вас? Невже кожен коментатор збирався її купувати?
Для власників якихось GTX-серій всеодно вигідне придбання, для власників RTX - навіщо взагалі апдейтитись?
Попит все розставить на свої місця - фінансово провальне покоління змусить зелених\червоних випустити щось більш вартісне наступного разу.
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

venom253
Наприклад, я розглядав 4060 як доречну заміну моїй, вже не юній, 1080ті. Але-але, я не вважаю що треба вкидати гроші в "оцей-во" шмат текстоліту. Це все одно що чекати смачну піццу із сирними бортиками а отримати піццу із атб котра в морозильнику лежала пару тижнів.
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

venom253: 29.06.2023 12:27 На оверах як завжди ниття, наче у дітей цукерку відібрали)
Ну вийшла нова 4060 лиш трохи швидша 3060 - невже це так важливо для вас? Невже кожен коментатор збирався її купувати?
Для власників якихось GTX-серій всеодно вигідне придбання, для власників RTX - навіщо взагалі апдейтитись?
Попит все розставить на свої місця - фінансово провальне покоління змусить зелених\червоних випустити щось більш вартісне наступного разу.
Це так не працює, бо до Хуанга додому з двух ніг ввірвався штучний інтелект, на який він може витратити весь свій транзисторний бюджет і зібрати кратно більшу маржу ніж з геймерів. І на відміну від майнінгу, ця тема назавжди
Artem_K
Member
Аватар користувача
Звідки: Все складно

Повідомлення

venom253
Куртка сам винен, спочатку підняв планку випустивши карту 3060 192-bit 12 Гб, а потім, на фоні очикувань, зробив оце. Я так розумію, багато хто з власників умовних 1060 почали придивлятися до апгрейду й тут вийшло... Ось і ниють )
venom253
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

AntonyKandaurov: 29.06.2023 12:32 venom253
Наприклад, я розглядав 4060 як доречну заміну моїй, вже не юній, 1080ті. Але-але, я не вважаю що треба вкидати гроші в "оцей-во" шмат текстоліту. Це все одно що чекати смачну піццу із сирними бортиками а отримати піццу із атб котра в морозильнику лежала пару тижнів.
Ммм, клас - чому вже не почекати на 4050? :lol:
Тобто, ви віддали 700дол на старті за топову відеокарту лінійки, а зараз плачете що 300дол- лоу-мілд карта не стане доречною заміною?) Браво!
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

Artem_K
Тоді шукачі скарбів були в моді і дядько підкинув їм доречну лопату, бо 3060 з 6гб нафіг їм би не здалась, а тут така лялька.
venom253
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Artem_K: 29.06.2023 12:37 venom253
Куртка сам винен, спочатку підняв планку випустивши карту 3060 192-bit 12 Гб, а потім, на фоні очикувань, зробив оце. Я так розумію, багато хто з власників умовних 1060 почали придивлятися до апгрейду й тут вийшло... Ось і ниють )
Так між умовною 1066 і сабжем - прірва, остання на 50% швидша, якщо вірити тому ж techpowerup.
А з іншої сторони - просто ідеш і купуєш 3060-12 - хороша ж відяха за свій прайс, ще й з невеличким запасом на майбутнє.
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

venom253
Я купив 1080ті б/в. 4060 хотів брати нову але після того як анонсували її характеристики, та ще й сказали який там чіп - бажання брати кудись зникло. Ну не готовий я брати 4050, яку обізвали 4060. Щось схоже було у 2012 році, коли ноутбучна 650gt відрізнялася від 660gtx тільки частотою буста. Зате джитіікс, наклеєчка красива!11!
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

venom253: 29.06.2023 12:40 ви віддали 700дол на старті за топову відеокарту лінійки
ну как бе есть еще б/у рынок. ;)
venom253
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Firebrand: 29.06.2023 12:45
venom253: 29.06.2023 12:40 ви віддали 700дол на старті за топову відеокарту лінійки
ну как бе есть еще б/у рынок. ;)
Це нічого не змінює. Нащо після б\в топа брати новий лоу-мідл? Можна так само звернутись до б\в ринку і отримати більше за ті ж гроші і не нити в коментарях)
Востаннє редагувалось 29.06.2023 12:52 користувачем venom253, всього редагувалось 1 раз.
ДядяСаша
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

В принципі карта непогана, якщо розглядати її в якості акселератора в іграх FullHD. Жре мало, є всі нові програмні фічі Хуанга і дає в іграх масові 60фпс.
То ще може випустять 4060 з 12 гігами і збільшеним жором, для тих кому карта не зайшла*?
Взагалі мені здається цей продукт повинен називатись 4050ті і мати 75Ватне споживання, як в колишніх тішках, але тоді не було б 60 кадрів.... Це компромісне рішення!
Nortrom
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Как хуанг превратил 370 баксов в 1200, и стрижет л**ов :laugh:
Зображення
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

ДядяСаша
Не тільки вам здається.
venom253
Мати кращу продуктивність за менший жор, нє?
manbearboar
Member

Повідомлення

Nortrom: 29.06.2023 12:59 Как хуанг превратил 370 баксов в 1200, и стрижет л**ов :laugh:
Они сами такой путь выбрали, покупая видеокарту по принципу "Берём невидию за столько денег сколько есть".

Не надо тут на Хуанга перекладывать ответственность.
Kravan
Member

Повідомлення

ДядяСаша: 29.06.2023 12:52 В принципі карта непогана, якщо розглядати її в якості акселератора в іграх FullHD. Жре мало, є всі нові програмні фічі Хуанга і дає в іграх масові 60фпс.
То ще може випустять 4060 з 12 гігами і збільшеним жором, для тих кому карта не зайшла*?
Взагалі мені здається цей продукт повинен називатись 4050ті і мати 75Ватне споживання, як в колишніх тішках, але тоді не було б 60 кадрів.... Це компромісне рішення!
fixed

"Взагалі мені здається цей продукт повинен називатись 4050 і мати 75Ватне споживання, як в колишніх тішках, але тоді не було б 60 кадрів...."
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Artem_K: 29.06.2023 09:39Я би формулював не найкраща, а найвигідніша, бо ймовірність отримати якись дива у красних так і залишається вищою.
після масових загорянь перехідників з гівна і палок у НВІДІА у картах за 3000 доларів я би пластинку змінив

Відправлено через 42 секунди:
dicer46: 29.06.2023 10:23Чому всі пишуть про 6700(хт)?
6750 ХТ. ціни хотлайна подивись
Artem_K
Member
Аватар користувача
Звідки: Все складно

Повідомлення

Hotspur
Я не про конструктивні прорахунки які у обох компаній бувають. У 4090 доречі перекос по фазах живлення, а перехідники, то вже симптом, а не причина. У червоних питання були до 5700ХТ, де прорахунки з моніторингом й вероятність локального прогорання чипу.
Я про поведінку у софті та іграх. З моїх останніх червоних карт й до оглядів топів 7000-ї серії нічого не змінилося.
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Nortrom: 29.06.2023 12:59 Как хуанг превратил 370 баксов в 1200, и стрижет л**ов :laugh:
Зображення
согласно этого графика, последняя хоть как то вменяемая цена за топ, была 700 долл за 1080ти, дальше началось безумие и веселье. :insane:
Відповісти