Ремонт мышек (замена микриков/энкодера и другое), паракорд на мышку (разные цвета)

Прочие объявления
Відповісти
Автор
Повідомлення
Halfway2
Junior
Звідки: Ивано-Франковск

Повідомлення

Покупал здесь на форуме мышку Logitech G903, и решил сразу поменять микрики. Договорились с tolebamber про замену,человек оформил мышку,микрики,глайды на себя ,а я просто перевел деньги.Микрики ставил TTC GOLD Dustproof 60 Million .Работа сделана качественно и акуратно,с профилактикой ,суму за работу считаю адекватной , учитывая плату за доставки ) Рекомендую ! :up:
fludimir
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Еще раз спасибо tolebamber за замену микриков, тоже в Logitech G903. Чудесно конечно что логитек в свои отличные и недешевые мышки ставит такие хреновые микрики что их приходится менять через пару лет, интересно насколько новые микрики надежнее?
tolebamber
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

fludimir
Кастомные более надежные, есть мыши где уже кастомные стоят из коробки (Huano, Kailh и т.д.)
orderman
Junior
Звідки: Черкаська обл.

Повідомлення

Відправив 2 мишки на заміну мікриків та паракорд, tolebamber дуже швидко замінив + бонусом енкодер на одній мишці :). Результатом задоволений :super:
soroka95
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Відправляв G603 та G Pro на лікування, tolebamber оперативно та якісно виправив недоліки Logi :beer:
thesann
Junior
Звідки: Харьков

Повідомлення

tolebamber вылечил от даблклика G602.
Рекомендую.

Планирую сотрудничать дальше :beer:
YaKuZa_DiNo
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Дякую tolebamber, за швидку та професійну роботу!
Відправляв на ремонт Razer Viper Ultimate, Не працював скролл.
Замінив старий на новий енкодер Huano.
Рекомендую до співпраці!
super37
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев - UA УКРАІНА

Повідомлення

Додам і я пару приемних слів про автора tolebamber
дуже оперативно та якісно позбавив моїх гризунів від усіх їхніх хвороб
Рекомендую до співпраці!
Jekanu4
Junior

Повідомлення

Звернувся до tolebamber з приводу заміни енкодера на g703, заодно вирішив поміняти і кнопки. Все зроблено якісно та дуже швидко, працює мишка краще ніж була нова. Рекомендую до співпраці. :beer:
Helixir
Junior
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

tolebamber

Вилікував мені Razer Viper Ultimate від рандомного скроллу і даблкліків mid-button.
Заміна енкодеру + мід-свіча.

Задоволений роботою майстра, тим паче в швидкі строки.
Рекомендую до співпраці.
:beer:
arkhivarius
Junior

Повідомлення

Сегодня получил еще одного вылеченного пациента logitech anywhere
Мастер остается верен себе - оперативно, качественно, очень понятный ценник.
спойлер
Зображення
Зображення
Mainkoon
Member
Аватар користувача
Звідки: ми з України

Повідомлення

Замовляв у tolebamber заміну чотирьох мікріків на G102 та шнура. Робота виконана швидко: позачора відправив, а сьогодні вже забрав з пошти. Дуже приємна ціна.
Кліки чіткі, натискаєш з задоволенням. З паракордом так взагалі здається, що миша бездротова. Тепер не треба совати та зручно розташовувати шнур. Вважаю, що хоча б заміну шнура потрібно робити якомога раніше.
Foliver
Junior

Повідомлення

Автор фактически произвел реставрацию Razer Viper, вылечил колесо, боковые кнопки. Убрал общий люфт, заменил глайды + мышь стала тише.
Абсолютная рекомендация. И спасибо еще раз! :beer:
N_Cooler
Junior
Звідки: Львів

Повідомлення

Придбав і одразу вирішив доробить G403 у автора. Якістю роботи задоволений на всі 100. Рекомендую до співпраці.
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Заказал у tolebamber замену микриков для Logitech G903 и Logitech MX Master 3.
Оперативно и качественно выполненная работа, результатом очень доволен.
Бесшумные микрики Huano Silent - огонь :)
Рекомендую к сотрудничеству :up:
MaKalkin
Junior
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

Огромная благодарность tolebamber за быструю и качественную работу.
15-летний Razer Diamondback 3G с паракордом и микриками Huano - это моя новая мышь, на которую не могу нарадоваться :super:
ТС сделал грызуна в течение вечера и отправил уже утром. Отдельная благодарность за приятную цену, за чистку корпуса и за глайды.

Как уже писали до меня: мышь с таким шнурком кажется беспроводной, лучше и не скажешь :)
От всей души рекомендую Мастера.
trojan1394
Junior

Повідомлення

Добрий день, ремонтував у tolebamber свою улюблену мишу Roccat Kain 200 Aimo Wireless була заміна оптики та відновлення живлення, та заміна енкодера, вже користуюсь місяць, все працює чудово, майстер знає своє діло :super:
timyrdp
Junior

Повідомлення

А з клавою ви такі хірургічні операції проводите? Цікавить заміна світлодіодів.
Tserian
Junior

Повідомлення

Хочу подякувати майстру.
Відправляв старенького гризуна Steelseries Diablo III, в якого енкодер жив своїм життям. Разом з енкодером були замінені й кнопки, а бонусом і паракорд.
Користуватися мишею стало набагато приємніше, робота енкодера - слів немає, дуже приємний хід.
Тепер я точно знаю до кого звертатись у разі чого. :beer:
tolebamber
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Tserian
Родной провод был очень ужасен, менять однозначно надо было.
Відповісти