В Європі ціна GeForce RTX 4060 Ti вже опустилася нижче рекомендованої

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Phos4
Member
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Ну мені особисто подобається що в новому поколінні нарешті зменшився тдп, на те як від покоління до покоління воно росло вже було страшно дивитись, коли в компі стояла відяха з жором 200+ ват то влітку комп прямо вогнем дихав, я не уявляю як люди живуть в одній кімнаті разом з якоюсь 4090. Якби при цьому всьому щей ціни на рівні колишнього 10хх покоління то було б доволі цікаво, а так виглядає як прохідне покоління на той час поки інженери працюють над чимось путнім.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

venom253: 25.05.2023 13:43 Заробляють вони взагалі на іншій продукції, а ці пк-відеокарти, так, чисто халтурка, не продадуться - біс з ним, перестанемо випускати)
Не знаю як у вас з математикою, але за попередній квартал - 30% їхнього доходу були якраз таки пк-відеокарти. Якщо ви думаєте, що інвестори поплескають куртку по плечі за такі от рішення, як ви розписуєте, то ви на копіумі сидете, як та ж куртка, яка думає, що хтось буде купувати цей хлам по такій ціні.
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Phos4: 25.05.2023 13:47Ну мені особисто подобається що в новому поколінні нарешті зменшився тдп, на те як від покоління до покоління воно росло вже було страшно дивитись
На перший погляд, воно-то добре, і виглядає прогресом. Але якщо порівнювати "ТДП" окремо 128-бітних карт між поколіннями, чи ж 192-бітних..., то вже не так радієш прогресу по цьому показнику. Просто треба враховувати, що Хуанг девальвував назви лінійок в цьому поколінні.
oversmoke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kanebckuu: 25.05.2023 12:36 Хто буде купувати це чудо за таку ціну?
Ну тут 2 варианта: или будут брать карты по ценам которые будут или будут мигрировать на приставки, смартфоны. Сейчас усиленно штампуют карманные приставки все кому не лень. Новое поколение геймеров уже не будет любить ПК гейминг. Максимум ноутбук купят. Не получилось загнать в облачный гейминг, а в носимые устройства может и получится. Мобила копейки стоит в сравнении с ПК, купил и можно тыкать пальцем в экранчик, плюс всегда в кармане лежит.
Phos4
Member
Звідки: Луцьк

Повідомлення

SergN
Просто треба враховувати, що Хуанг девальвував назви лінійок в цьому поколінні.
Так воно і є, але на мою думку якби при цьому він трохи зменшив рекомендовані ціни в лінійці то люди б нормально сприйняли нову лінійку навіть закриваючи очі на всі нюанси тому що паралельно з тдп в останніх поколіннях росли і ціни, і якщо в топових продуктах є простір для маневру, все ж таки люди які їх купують в більшості своїй не останні гроші віддають, то ціни на мідл і лоу-мідл вже просто за гранню адекватності.
VBerezovsky
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Phos4: 25.05.2023 13:47 Ну мені особисто подобається що в новому поколінні нарешті зменшився тдп, на те як від покоління до покоління воно росло вже було страшно дивитись, коли в компі стояла відяха з жором 200+ ват то влітку комп прямо вогнем дихав, я не уявляю як люди живуть в одній кімнаті разом з якоюсь 4090. Якби при цьому всьому щей ціни на рівні колишнього 10хх покоління то було б доволі цікаво, а так виглядає як прохідне покоління на той час поки інженери працюють над чимось путнім.
Чудово живу в кімнаті з TUF 4090, температура не підіймається вище 65-68 градусів під максимальним навантаженням в блендері або іграх.
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

VBerezovsky: 25.05.2023 15:17
Phos4: 25.05.2023 13:47 Ну мені особисто подобається що в новому поколінні нарешті зменшився тдп, на те як від покоління до покоління воно росло вже було страшно дивитись, коли в компі стояла відяха з жором 200+ ват то влітку комп прямо вогнем дихав, я не уявляю як люди живуть в одній кімнаті разом з якоюсь 4090. Якби при цьому всьому щей ціни на рівні колишнього 10хх покоління то було б доволі цікаво, а так виглядає як прохідне покоління на той час поки інженери працюють над чимось путнім.
Чудово живу в кімнаті з TUF 4090, температура не підіймається вище 65-68 градусів під максимальним навантаженням в блендері або іграх.
Яка витримка. Мені коли в кімнаті більше 24 градусів вже стає зле
Dilfin
Member

Повідомлення

venom253: 25.05.2023 13:43
Dilfin: 25.05.2023 12:38

Хуаніто скоротить виробництво, скоротить працівників, затримає випуск 4060, а потім заб'ють на ці моделі взагалі і випустять 4060 super на 16 ліній і 16 Гб і можливо з пам'яттю 192 біт, але це не точно.)
Та їм особливо нема за що паритись - почитайте останню новину тут на оверах про доходи nvidia. Заробляють вони взагалі на іншій продукції, а ці пк-відеокарти, так, чисто халтурка, не продадуться - біс з ним, перестанемо випускати)
Але ігровий підрозділ на другому місці і кожна сім'я б хотіла мати вдома ігровий медіацентр який може відображати фотореалістичну комп'ютерну графіку, що зараз дозволялє Unreal Engine 5, є безліч відео на що він здатен
спойлер
тому в перспективі це дуже вигідна ніша на ринку розваг.
penetrator
Member
Звідки: Stockholm

Повідомлення

daesz: 25.05.2023 14:00
venom253: 25.05.2023 13:43 Заробляють вони взагалі на іншій продукції, а ці пк-відеокарти, так, чисто халтурка, не продадуться - біс з ним, перестанемо випускати)
Не знаю як у вас з математикою, але за попередній квартал - 30% їхнього доходу були якраз таки пк-відеокарти. Якщо ви думаєте, що інвестори поплескають куртку по плечі за такі от рішення, як ви розписуєте, то ви на копіумі сидете, як та ж куртка, яка думає, що хтось буде купувати цей хлам по такій ціні.
Тем временем инвесторы:
Зображення
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

penetrator: 25.05.2023 15:33 Тем временем инвесторы:
Зображення
Все що я побавич, це вашу не здатність прочитати 2 рядки тексту.
VBerezovsky
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kalakawa: 25.05.2023 15:23
VBerezovsky: 25.05.2023 15:17

Чудово живу в кімнаті з TUF 4090, температура не підіймається вище 65-68 градусів під максимальним навантаженням в блендері або іграх.
Яка витримка. Мені коли в кімнаті більше 24 градусів вже стає зле
Та не в кімнаті ж 65 градусів :laugh:
В кімнаті нормальна температура, 23 градуси.
Dilfin
Member

Повідомлення

sergiiua: 25.05.2023 12:52
Dilfin: 25.05.2023 12:48

мамині "кібератлети"
Якісь нищі вони стали, не можуть 4070+ купити :)
Ви думаєте, що міліонери все купляють? Є така річ, як раціональне використання коштів, не кожен хоче вважати себе лохом і купляти все підряд за любі гроші.
oversmoke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

penetrator: 25.05.2023 15:33 Тем временем инвесторы:
Бессмысленно скидывать интернет-экспертам такое. Они всё знают и умнее тех, кто ворочает миллиардами. Сейчас они распишут как должно быть, кого надо уволить и кто скоро обанкротится.
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

Dilfin: 25.05.2023 15:24 кожна сім'я б хотіла мати вдома ігровий медіацентр який може відображати фотореалістичну комп'ютерну графіку, що зараз дозволялє Unreal Engine 5, є безліч відео на що він здатен
спойлер
тому в перспективі це дуже вигідна ніша на ринку розваг.
Вмикнув на своєму 50-дюймовому екрані й відразу пікселізація 1080p>4K жахливо зіпсувала всі натяки на фотореалістичність. Довелося відсунутися десь на 1,5 метри від дисплею, тоді дійсно виглядає вражаюче. :super:
А щоб таке в реалтаймі в 4K рендерити з норм FPS, щоб ривкоподібність знову всі враження не зіпсувала, то поки що напевне ніякої 4090 не вистачить. :(
Востаннє редагувалось 25.05.2023 16:30 користувачем Kassatka, всього редагувалось 1 раз.
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Kassatka
є ще таке
спойлер
Dilfin
Member

Повідомлення

Kassatka: 25.05.2023 16:27
Dilfin: 25.05.2023 15:24 кожна сім'я б хотіла мати вдома ігровий медіацентр який може відображати фотореалістичну комп'ютерну графіку, що зараз дозволялє Unreal Engine 5, є безліч відео на що він здатен
спойлер
тому в перспективі це дуже вигідна ніша на ринку розваг.
Вмикнув на своєму 50-дюймовому екрані й відразу пікселізація 1080p>4K жахливо зіпсувала всі натяки на фотореалістичність. Довелося відсунутися десь на 1,5 метри від дисплею, тоді дійсно виглядає вражаюче. :super:
А щоб таке в реалтаймі в 4K рендерити з норм FPS, щоб ривкоподібність знову всі враження не зіпсувала, то поки що напевне ніякої 4090 не вистачить. :(
Все реально, навіть 3090 справляється не погано
спойлер
спойлер
а те, що поганооптимізовані ігри з кривою графікою не витягує і 4090 то факт.
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

Геральт: 25.05.2023 16:29 Kassatka
є ще таке
спойлер
А от якщо обличчя не заблюрювати, то напевне знову миттю всі натяки на фотореалістичність розвіяться й добре буде видно, що ці обличчя штучно намаловані. Нейромережі для малювання й для дипфейків вже вміють реалістичне обличчя малювати, й обов'язково наступним кроком потрібно в іграх відмальовувати обличчя людей нейромережею. Але коли з таким ігровим персонажем треба буде поспілкуватися зблизька, й щоб обличчя виражало емоції - будь-яка нейромережа сучасного рівня лажанеться.

Впровадьте подібне до UE5 зображення наприклад в черговий новий Total War, і я відразу почну кошти на 4090/5090 відкладати. А так я поки не можу точно уявити через скільки років 2 чи 7 всі ці технології станом на 2023 рік можна буде мені реально особисто опробувати в грі, яка б була грабельною, а не лише бути змушеним дивитися проходження на Ютубі/Твічі іншими.
Draqoon
Member
Аватар користувача
Звідки: КиyB

Повідомлення

Kassatka: 25.05.2023 16:56
Геральт: 25.05.2023 16:29 Kassatka
є ще таке
спойлер
А от якщо обличчя не заблюрювати, то напевне знову миттю всі натяки на фотореалістичність розвіяться й добре буде видно, що ці обличчя штучно намаловані. Нейромережі для малювання й для дипфейків вже вміють реалістичне обличчя малювати, й обов'язково наступним кроком потрібно в іграх відмальовувати обличчя людей нейромережею. Але коли з таким ігровим персонажем треба буде поспілкуватися зблизька, й щоб обличчя виражало емоції - будь-яка нейромережа сучасного рівня лажанеться.

Впровадьте подібне до UE5 зображення наприклад в черговий новий Total War, і я відразу почну кошти на 4090/5090 відкладати. А так я поки не можу точно уявити через скільки років 2 чи 7 всі ці технології станом на 2023 рік можна буде мені реально особисто опробувати в грі, яка б була грабельною, а не лише бути змушеним дивитися проходження на Ютубі/Твічі іншими.
Якщо зробити обличчя неправильно то воно буде як у упиря з відьмака 3 uncanny valley effect
Обличчя Оріaнни для мене вже занадто реалістичне та підозріле :kbd:
Є ще ігри Siren де обличчя натягнули на персонажів і це моторошно, але це жахастик
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Та вже давно з обличчями все норм. Якщо в девів руки з правильного місця.
спойлер
Kanebckuu
Junior

Повідомлення

oversmoke: 25.05.2023 14:32
Kanebckuu: 25.05.2023 12:36 Хто буде купувати це чудо за таку ціну?
Ну тут 2 варианта: или будут брать карты по ценам которые будут или будут мигрировать на приставки, смартфоны. Сейчас усиленно штампуют карманные приставки все кому не лень. Новое поколение геймеров уже не будет любить ПК гейминг. Максимум ноутбук купят. Не получилось загнать в облачный гейминг, а в носимые устройства может и получится. Мобила копейки стоит в сравнении с ПК, купил и можно тыкать пальцем в экранчик, плюс всегда в кармане лежит.
Куплю приставку чисто щоб мати чим в туалеті зайнятися)
Відповісти