Драйвер Radeon Adrenalin 23.5.1 підвищує продуктивність у The Lord of the Rings: Gollum

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Spiryt
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Пропоную обговорити Драйвер Radeon Adrenalin 23.5.1 підвищує продуктивність у The Lord of the Rings: Gollum
Уже есть оценочки этого шедевра - над драйверами могли бы даже не париться
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Під Jedy 23.4.1, під Gollum 23.5.1...а в мене є ще старенька 7700 під яку драйвер вже роками не оновлюється але яка, тим не менше, ігри запускає. Колись трава таки була зеленіша
Vitys11a
Member
Звідки: Одесса

Повідомлення

Геральт: 25.05.2023 12:10 Під Jedy 23.4.1, під Gollum 23.5.1...а в мене є ще старенька 7700 під яку драйвер вже роками не оновлюється але яка, тим не менше, ігри запускає. Колись трава таки була зеленіша
А що не так ?
Запустити то воно запустить , проте з оновленням драйверів вища продуктивніть . Це ж безкоштовний ап продуктивності картки і на нього жалієтесть )
П.С мене більш порадував фікс в COD , думав що у мене щось не так , а ні . Ну хоч виправили :rolleyes:
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Vitys11a
Чудес не буває. Якщо є покращення швидкодії, то має бути і погіршення якості. Хтось в якійсь сусідній темі скидав посилання на "оптимізації" в Асасіні
taras_cs
Member
Аватар користувача
Звідки: Варшава-Київ-Дніпро

Повідомлення

Vitys11a: 25.05.2023 12:58П.С мене більш порадував фікс в COD , думав що у мене щось не так , а ні . Ну хоч виправили
Оновіть інфо конфігурації в профайлі, будь ласка
Vitys11a
Member
Звідки: Одесса

Повідомлення

taras_cs: 25.05.2023 14:12
Vitys11a: 25.05.2023 12:58П.С мене більш порадував фікс в COD , думав що у мене щось не так , а ні . Ну хоч виправили
Оновіть інфо конфігурації в профайлі, будь ласка
питання було з рх474
спойлер
У мене конфіг настільки не постійний що не має сенсу його добавляти сюди
kawalot
Member
Звідки: Kropyvnytskiy

Повідомлення

А баг з частотою відеопам'яті в простої у нових відеокарт вони збираються виправляти? Чи пофіг, нехай відеокарта в простої жере 50 Вт замість 20? Встановив цей драйвер, а баг так і залишився, частота відеопам'яті періодично так і продовжує залипати на відмітці 909МГц, підвищитись може, а ось нижче не падає поки не перезавантажиш пк (хотя і це не завжди допомагає і треба вимкнути і заново увімкнути комп).
Vecchio
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kawalot: 25.05.2023 18:07 А баг з частотою відеопам'яті в простої у нових відеокарт вони збираються виправляти? Чи пофіг, нехай відеокарта в простої жере 50 Вт замість 20? Встановив цей драйвер, а баг так і залишився, частота відеопам'яті періодично так і продовжує залипати на відмітці 909МГц, підвищитись може, а ось нижче не падає поки не перезавантажиш пк (хотя і це не завжди допомагає і треба вимкнути і заново увімкнути комп).
Собираются.
Известные вопросы

При использовании некоторых дисплеев с высоким разрешением и высокой частотой обновления на графических процессорах серии Radeon™ RX 7000 иногда наблюдалось высокое энергопотребление в режиме ожидания.
А вообще, писать о проблеме лучше сюда - https://old.reddit.com/r/Amd/comments/1 ... thread_q2/
kawalot
Member
Звідки: Kropyvnytskiy

Повідомлення

Vecchio: 25.05.2023 23:04 А вообще, писать о проблеме лучше сюда - https://old.reddit.com/r/Amd/comments/1 ... thread_q2/
Та вже писав, але поки що тиша з рішенням цього багу.
Відповісти