Чутки: AMD FSR 3 не працюватиме на відеокартах Nvidia

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Предлагаю обсудить Чутки: AMD FSR 3 не працюватиме на відеокартах Nvidia
Ой :lol: як там»»? «Промені це фігня! Длсс це пропрієтарний костиль! А ось в АМД!» :laugh:
KOLOBOKOLOM
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Может вброс, что бы посмотреть на реакцию людей, типа если людям ок будет, то закроют
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

в принципі як завжди, новини з делеєм в день-два, вже вроді як поговорили і поугарали :-/
Spiryt
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

KOLOBOKOLOM: 24.05.2023 09:28 Может вброс, что бы посмотреть на реакцию людей, типа если людям ок будет, то закроют
Какую еще реакцию ?
АМД нет дела владельцев зеленых карт, как и NVidia до владельцев красных карт
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Поки МС не втрутиться і не заставить всіх перейти на один стандарт, так вакханалія і продовжуватиметься.
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Посмотрим чьи фейковые кадры круче.
slv
Member

Повідомлення

Вполне нормальная практика конкурентов , да и вообще амуде можно понять - возможность использовать FSR на картах главного конкурента поклонников этому самому амуде не прибавила , так к чему эта благотворительность , решили они :D
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

slv: 24.05.2023 09:55 Вполне нормальная практика конкурентов , да и вообще амуде можно понять - возможность использовать FSR на картах главного конкурента поклонников этому самому амуде не прибавила , так к чему эта благотворительность , решили они :D
так власники зелених карт і не користувлись фср бо він гірше :laugh:
slv
Member

Повідомлення

Paradox1306: 24.05.2023 09:57
slv: 24.05.2023 09:55 Вполне нормальная практика конкурентов , да и вообще амуде можно понять - возможность использовать FSR на картах главного конкурента поклонников этому самому амуде не прибавила , так к чему эта благотворительность , решили они :D
так власники зелених карт і не користувлись фср бо він гірше :laugh:
Да я хотел написать об этом , да потом стер - зачем портить настроение камрадам-амудистам …
kolio
Member
Аватар користувача

Повідомлення

я б на місці Nokia замислився і повернув попріетарні порти зарядки. На кожну модель телефону різний діаметр штекера як це було раніше :)
звісно це стьоб, але в даному випадку це інтелектуальна власність тому щоб хтось з них прийшов до єдиного стандарту - навряд чи. На виході маємо купу технологій і розробникам ігор думаю це "дуже подобається"
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

kolio: 24.05.2023 10:00 я б на місці Nokia замислився і повернув попріетарні порти зарядки. На кожну модель телефону різний діаметр штекера як це було раніше :)
звісно це стьоб, але в даному випадку це інтелектуальна власність тому щоб хтось з них прийшов до єдиного стандарту - навряд чи. На виході маємо купу технологій і розробникам ігор думаю це "дуже подобається"
немає такого поняття в відеокартах як відкриті технології, ніякі рандомні юзвері не розвивають там на гіті цей фср бо пишуть свої ліби чи щось типу того. забудьте про ці маркетингові дурниці. є або або, тут все пропрієтарне і єдина причина чому амд не можуть в длсс так це те що там блоків не було бо амд не вкладались в розробку, в них лише аж в 7000 серії аі блоки намалювались і відразу пішло "а ось технологія буде лише на амд", раніше просто родить було ні на чому
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Paradox1306
Вірно, але є ще МС, котра на третій однотипній технології може психонути і заставити всіх перейти на четверту - їхню, як це нещодавно трапилось з Direct Storage.
Це єдина надія на перехід на один загальноприйнятий стандарт.
Spiryt
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

kolio: 24.05.2023 10:00 На виході маємо купу технологій і розробникам ігор думаю це "дуже подобається"
А чего им должно не нравится, когда за интеграцию технологий им заносят мешок зеленых ?
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Scoffer: 24.05.2023 10:14 Paradox1306
Вірно, але є ще МС, котра на третій однотипній технології може психонути і заставити всіх перейти на четверту - їхню, як це нещодавно трапилось з Direct Storage.
Це єдина надія на перехід на один загальноприйнятий стандарт.
та мс фіолетово, їй шо так шо так всі на вінді :gigi: знову ж таки а чи потрібен той стандарт коли є всього лише 2.5 гравців. умовно цим займаються епіки з їх юе, але багато компаній все одно в будуть ігри робити на своїх движках
Востаннє редагувалось 24.05.2023 10:19 користувачем Paradox1306, всього редагувалось 1 раз.
Nortrom
Member
Аватар користувача

Повідомлення

що там блоків не було бо амд не вкладались в розробку
В 2015 они на грани были, поэтому пока в CPU вложились. Теперь деньги есть будут потихоньку и гпу наращивать. Вообще им лучше сделать FSR 2.5, как XeSS, есть AI блоки ускоряются видяхой, а если нету то, как FSR 2 ныне.
трапилось з Direct Storage
Если быть вернееб то консоли подтолкнули ;)
ще МС, котра на третій однотипній технології може психонути і заставити всіх перейти на четверту
Вроде недавно были новости, что МС работает с AMD AI
так власники зелених карт і не користувлись фср бо він гірше
А если нету DLSS, то приходится FSR включать
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Paradox1306
МС все що погано лежить завжди тягне в DirectX. І правильно робить, бо назад в 90, коли кожен вендор мав свої унікальні API, і ігрульки тупо не запускались на альтернативних відеокартах - взагалі не прикольно.

Відправлено через 4 хвилини 30 секунд:
Nortrom: 24.05.2023 10:18были новости, что МС работает с AMD AI
Та хай хоч з нінтендою, взагалі все одно. Головне щоб до єдиного стандарту привели.
Nortrom
Member
Аватар користувача

Повідомлення

, бо назад в 90, коли кожен вендор мав свої унікальні API, і ігрульки тупо не запускались на альтернативних відеокартах - взагалі не прикольно.
То я помню мрак был. Я на консолях в то время играл, поэтому купил вставил и играй. А пк у друга помню, то не запускалась игра, то какие-то системные требования были, проще было в клуб ходит, где все настроено было, а дома консоль иметь :D
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Scoffer: 24.05.2023 10:21 Paradox1306
МС все що погано лежить завжди тягне в DirectX. І правильно робить, бо назад в 90, коли кожен вендор мав свої унікальні API, і ігрульки тупо не запускались на альтернативних відеокартах - взагалі не прикольно.
ну тут питання лише до амд, чому в них не працював длсс зрозуміло - тупо блоків не було, але чому фср3 не має працювати на зелених картах то ще не питання, онлі бажання впарити свої китайські копії технологій як ніби вони так само працюють, імхо
Scoffer: 24.05.2023 10:21 Та хай хоч з нінтендою, взагалі все одно. Головне щоб до єдиного стандарту привели.
якщо всі гравці на ринку починають щось робити разом то антимонопольний комітет починає виражати свою "трєвожность", це вам не тайп с, ці технології продають продукт
ASTON
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkiv

Повідомлення

Хоча, начебто, цікавлюся залізом і технологіями, але ніяк не можу зрозуміти про проміні. Тобто що воно таке, і чи потрібно воно мені. За відчуттями - мабуть, поки ні. Олдскулю - намагаюся отримати стабільні 144 фпс на 144Гц моніторі, і це все, що мене цікавить.
не знаю, може шось зроблять таке, менш контроверсійне, що всіх задовольнить, і буде працювати як годинник. Поки дивлюся на всі ці новини про промені і відчуваю себе "за бортом" цієї п'єси.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ASTON
Тобі може і ні за чим, а для розробників це один з небагатьох гідних методів зробити адекватне освітлення в темних приміщеннях.
Інша справа що більшості з них цікаво не це, а щоб все брильянтами відсвічувало, але тут вже не технологія винна.
Відповісти