PowerColor Radeon RX 7900 XTX Red Devil може перегріватися через погано нанесену термопасту

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka: 17.05.2023 18:41Або просто встановити фулкавер ватер і не паритись від слова зовсім.
фулкавер і не паритись це неможна в 1 реченні :gigi:
gehka3
Катярко
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Hotspur
Счас от водянщиков отгребёшь :laugh:
Metric
Junior

Повідомлення

MessiaH
Жесть у тебе що скріпт якийсь на спам там написаний ? Що не зайду в тему ти про свою резервну 6900 тут затіраєш, я вже починаю ловити люту посмішку.
kawalot
Member
Звідки: Kropyvnytskiy

Повідомлення

Hotspur: 17.05.2023 18:44 фулкавер і не паритись це неможна в 1 реченні :gigi:
Я з-за боязні водянок навіть готову водянку на процесор не взяв, бо манав, щоб у випадку чого накрилась мідним тазом карта за 1200 доларів.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kawalot: 17.05.2023 19:04Я з-за боязні водянок навіть готову водянку на процесор не взяв, бо манав, щоб у випадку чого накрилась мідним тазом карта за 1200 доларів.
саме так. СВО буває тече абсолютно просто так :lol:
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka: 17.05.2023 18:41Або просто встановити фулкавер ватер і не паритись від слова зовсім.
Як тільки системи рідиного охолодження перейдуть на трансформаторну оливу, так одразу. Воді довіри немає.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kawalot: 17.05.2023 19:04Я з-за боязні водянок
Hotspur: 17.05.2023 19:39СВО буває тече абсолютно просто так
Scoffer: 17.05.2023 20:11Воді довіри немає.
Довірюсь експертам особисто зібравшим не одну кастомку...... :gigi:
oversteve
Member
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Hotspur: 17.05.2023 19:39
kawalot: 17.05.2023 19:04Я з-за боязні водянок навіть готову водянку на процесор не взяв, бо манав, щоб у випадку чого накрилась мідним тазом карта за 1200 доларів.
саме так. СВО буває тече абсолютно просто так :lol:
не просто так, із-за браку на виробництві, але коли ти дізнаєшся, що тобі "пощастило", то може бути вже пізно :laugh:
https://www.techgamingreport.com/arctic ... long-term/
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka
В тому і справа що я не збираюсь збирати ніякі кістомки. А тоді ще й регулярно їх обслуговувати. Наче інших розваг в житті немає :laugh:
Мені, будь ласка, готове заводське рішення "поставив і забув".
kawalot
Member
Звідки: Kropyvnytskiy

Повідомлення

Sanьka: 17.05.2023 20:20 Довірюсь експертам особисто зібравшим не одну кастомку...... :gigi:
Я не писав, що я експерт з водянок. Просто оповів, як до них відношусь. Що робити зі своїм залізом це особиста справа кожного. Особисто я боюсь використовувати водяне охолодження, тим паче коли для мене зиску з нього буде майже ніякого.
n+gibat[]r
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Vpupkin: 17.05.2023 17:37 У меня была похожая ситуация с масясяй 2080ти, примерно через 10 месяцев начала расти температура и разница с хотспотом, вскрыл, там посередине сухое пятно и прозрачная жижа вокруг нега, а по углам зеркало, через год карту настиг отвал.
Отвальные карты не беда, ведь есть ОЛХ где её всегда можно впарить как немайненную нереболленную :lol:
slv
Member

Повідомлення

Amude - как не срачка, так горячка :lol:
firestarter256
Member
Аватар користувача
Звідки: Дэнвер

Повідомлення

Hotspur
а что не так водянку оттестить с утюгом без проца и матери? или руки не от туда

ПС Сидел и думал от чего у меня минусов вагон. Оказалось проще у Интел с Нвидии проблем меньше и людей от их на форуме нет
Востаннє редагувалось 17.05.2023 21:22 користувачем firestarter256, всього редагувалось 1 раз.
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

n+gibat[]r: 17.05.2023 20:49Отвальные карты не беда, ведь есть ОЛХ где её всегда можно впарить как немайненную нереболленную
Всё проще, сдал по гарантии.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka: 17.05.2023 20:20Довірюсь експертам особисто зібравшим не одну кастомку......
я кожен рік читаю як тут в кого що сгоріло :rotate: вже років 10 :lol:
firestarter256
Member
Аватар користувача
Звідки: Дэнвер

Повідомлення

Sanьka
У мну кастом уже почти 20 лет и что? Купил ключик с Моментом под зажим и раз в год проверяю сгоны!
Guest003
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ, Україна

Повідомлення

Оце несподіванка. У мене була Red Devil 5700XT і це була дуже крута по якості карта.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Короче як завжди проблеми з водянками у тих , у кого і водянки нема.
Зате вони десь щось чули/ свічку тримали /поруч стояли :gigi:
Жах, треба подивитись, а то ще сусідів затоплю системником ))))

По темі : купуючи цеглину на 300вт за 1.5к уе - кастом не виглядає як щось надлишкове. Навпаки це саме гармонічне поєднання до такого заліза.
А ось повітряне одоробло на 2кг ваги, що прогинає текстоліт та ще й з якимись косяками(камери "криві" , помазали не так тощо) якраз таке собі рішення.
Востаннє редагувалось 17.05.2023 22:01 користувачем Sanьka, всього редагувалось 2 разів.
EvhenS
Member
Аватар користувача
Звідки: Черкаси

Повідомлення

В Радеоні 7 за вдвічі меншу РРЦ, були графітові прокладочки.
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka: 17.05.2023 21:55 Короче як завжди проблеми з водянками у тих , у кого і водянки нема.
Зате вони десь щось чули/ свічку тримали /поруч стояли :gigi:
Жах, треба подивитись, а то ще сусідів затоплю системником ))))
Тобто ви стверджуєте, що водянки не протікають? :insane:
Відповісти