ASUS запустила в Україні офіційний інтернет-магазин

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
AmericanIdol
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

одобряю, цена на топовый игровой 18" даже на пару тысяч дешевле чем у офигевших серых барыг
Vermeer
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

daesz
да, по ссылке на китгуру, которую оставил, есть этот ролик
AmericanIdol
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

рог давно не тот премиум что был 10 лет назад. Ну цена то осталась премиум, но качества уже не завозят :)
Mad Dog
Member

Повідомлення

під кожною ціною:
Ціна може не відповідати технічним характеристикам, зазначеним нижче.
:gigi:
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Vermeer: 16.05.2023 12:45 daesz
да, по ссылке на китгуру, которую оставил, есть этот ролик
Не відкривав ваш лінк, але це відео нещодавно проскакувало в ютуб-фіді, тому запам'ятав :)
Dee_q3
Member

Повідомлення

Mad Dog: 16.05.2023 12:47 під кожною ціною:
Ціна може не відповідати технічним характеристикам, зазначеним нижче.
:gigi:
Если навести на значек "і" там инфа еще интереснее)
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

AmericanIdol: 16.05.2023 12:40 одобряю, цена на топовый игровой 18" даже на пару тысяч дешевле чем у офигевших серых барыг
Не знаю де ви там знайшли ціни, глянув по каталозі МП і відеомапи, цін не зміг знайти + немає жодної карти з 40х0 серії крім 4090 / 67х0(-хт) також відсутні в асортименті повністю :с
На ноути ціни є, бачу вже :)
Востаннє редагувалось 16.05.2023 12:58 користувачем daesz, всього редагувалось 2 разів.
Mad Dog
Member

Повідомлення

Dee_q3: 16.05.2023 12:49
Mad Dog: 16.05.2023 12:47 під кожною ціною:



:gigi:
Если навести на значек "і" там инфа еще интереснее)
Та мені вистачило що я вибрав ноут за 25 799 грн, натиснув Придбати і він став 32 499 грн :super:
Shandor1982
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Наче прикольно, але конфігуратор рандомно обраної моделі не працює.
GreeD_AxiViLoN
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Mad Dog: 16.05.2023 12:51
Dee_q3: 16.05.2023 12:49

Если навести на значек "і" там инфа еще интереснее)
Та мені вистачило що я вибрав ноут за 25 799 грн, натиснув Придбати і він став 32 499 грн :super:
Там карту надо 3050 выбрать, с 2050 дороже....ЧЕ!? :lamer:
slv
Member

Повідомлення

Це добра справа , будем сподиватися, що ціноутворення на свої продукти Асус буде складати з урахуванням думок и рекомендаций єкспертів нашого форуму
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

ну і в чому перевага цього чуда над регулярними магазинами? може рік додаткової гарантії? хоча від асусового сервісу сенсу все одно як кіт наплакав
The_Rusik
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Ноута за 26к с 3050 нет в наличии
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Я занадто бідний щоб користуватись офіціалами. Все життя пасусь на барахолках, смітниках та в сірих магазинах. Думаю на один комп'ютер да зекономив
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

76 000 гривень за ноут з 3050 Ті . я в шоці
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Так это добровольно принудительно :gigi: Если отзывы плохие то не будут засылать техноблогеру экземпляры. Вот так остаются только те кто свои и вне зависимости от качества пилят хороший отзыв. Крупные типа лайнуса вообще могут не нуждаться ни в чём но таких единицы.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Donate: 16.05.2023 14:22 Так это добровольно принудительно :gigi: Если отзывы плохие то не будут засылать техноблогеру экземпляры. Вот так остаются только те кто свои и вне зависимости от качества пилят хороший отзыв. Крупные типа лайнуса вообще могут не нуждаться ни в чём но таких единицы.
люба людина яка навіть тут на форумі посидить місяць-другий вже в курсі в кого яке рма і хто зайка, а хто асус
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Paradox1306: 16.05.2023 14:23 люба людина яка навіть тут ан форумі посидить місяць-другий вже в курсі в кого яке рма і хто зайка, а хто асус
Залежить від того ще куди відправляєте. В мене з асусом лише позитивні враження, відправив вони це пофіксили або повернули кошти. Прям щось такого щоб повертали товар я не бачив. Але у меня лише все 100% офіційне, якісь інші магазини можуть робити свої таємні справи :gigi: Самий напевно спірний крінж була з мамкою в якої чомусь лише нра наступний день відвалювався намертво LAN але нічого вислали нову :laugh:
Востаннє редагувалось 16.05.2023 14:30 користувачем Donate, всього редагувалось 1 раз.
Відповісти