Nvidia збільшує замовлення на процесори для прискорювачів обчислень

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пропоную обговорити Nvidia збільшує замовлення на процесори для прискорювачів обчислень

вгадайте що подорожчає
спойлер
починається на "dlss 40", закінчується на "0", "0 ti"
minesweeper
Member
Аватар користувача

Повідомлення

вгадайте що подорожчає
спойлер
починається на "dlss 40", закінчується на "0", "0 ti"
не мели дурниць
EkselentE
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ох уж эта экономика. Закон сохранения "физики" соблюден. Что-то уменьшили(видеокарт), а чего-то увеличили. В результате о прибыли можно не беспокоится. А вот значительного удешевления видеокарт видать точно не предвидится.
stoned
Member
Аватар користувача
Звідки: omicron persei 420

Повідомлення

Хуанг із шкіряного жупану геть лізе аби збудувати машину судного дня або зробити свою нейро-копію для вічного володіння компанією? :gigi:
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kalakawa: 13.05.2023 10:53 Пропоную обговорити Nvidia збільшує замовлення на процесори для прискорювачів обчислень

вгадайте що подорожчає
спойлер
починається на "dlss 40", закінчується на "0", "0 ti"
Тут інша справа, на 99% впевнений що на хайпі chatgpt всі полізли створювати своє. Гроші є, а ось цих професійних відеомап немає :laugh:
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Donate: 13.05.2023 11:38 Тут інша справа, на 99% впевнений що на хайпі chatgpt всі полізли створювати своє. Гроші є, а ось цих професійних відеомап немає :laugh:
зелені карти і там під аі нормально трудяться, вони ж давно в це вбухали грошей, тут же на форумі пару людей бігали під це діло карти вибирали навіть
manbearboar
Member

Повідомлення

Intel уже десятилетиями пилит ускорители вычислений общего назначения вроде Larrabee и всякие Ponte Vecchio, а в итоге с AI бума капитализизуется Невидия.
Phos4
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

manbearboar
Я так розумію шо інтел впринципі зливає тонни нафти в безодню і їм норм тому що уряд їм не дасть потонути, кожна друга новина про інтел на оверах про те що вони щось закрили щось продали щось розформували.
MetalistForever
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Там новость, на других ресурсах ,
что : "NVIDIA снимет с производства популярную видеокарту GeForce RTX 3060 Ti "
Keyser Soze
Member

Повідомлення

Это та TSMC, которая сейчас на 50-60% загружена? Верю... :gigi:
+
73e842190a9d0457ebe730a4a16e7c12.jpg
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

kalakawa: 13.05.2023 10:53вгадайте що подорожчає

починається на "dlss 40", закінчується на "0", "0 ti"
Щось не пригадую таких карт :-P
Phos4: 13.05.2023 16:02Я так розумію шо інтел впринципі зливає тонни нафти в безодню і їм норм тому що уряд їм не дасть потонути, кожна друга новина про інтел на оверах про те що вони щось закрили щось продали щось розформували.
А я не пригадую таких новин за останній час. Про збитки було, про процесори, арки і драйвера до них - було, багато, і це 99% новин про інтел.
Phos4
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

waryag
А ви стрічку новин хоть трохи погортайте
https://www.overclockers.ua/ua/news/har ... 08/132628/
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Phos4
Одна новина з 5-10 останніх, і там про скорочення штату, а не
вони щось закрили щось продали щось розформували
Phos4
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

waryag
Ну я мав на увазі що більшість новин про компанію в негативному ключі, скорочення штату навряд чи від доброго життя.
manbearboar
Member

Повідомлення

waryag
Из совсем недавнего - закрыли разработку ASIC для Майнинга.
Из недавнего громкого - закрыли оптан и списали его складских запасов на 500млн.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

manbearboar: 14.05.2023 20:17 Из совсем недавнего - закрыли разработку ASIC для Майнинга.
Зображення
manbearboar: 14.05.2023 20:17 Из недавнего громкого - закрыли оптан и списали его складских запасов на 500млн.
Я бы сказал - относительно давнего и прогнозируемого.
Phos4: 14.05.2023 19:44 Ну я мав на увазі що більшість новин про компанію в негативному ключі, скорочення штату навряд чи від доброго життя.
Є гарні, є погані, як і у будь-якої компанії. Не бачу трагедії.
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

manbearboar: 14.05.2023 20:17Из недавнего громкого - закрыли оптан и списали его складских запасов на 500млн.
А где распродажа или самовывоз?
Phos4
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

waryag
Останніх декілька років були для них відверто невдалими, в будь якому випадку так виглядає зі сторони, це і втрата напрямку ссд, і конкурент на ринку проців випустив достойні продукти, і вся ця історія з техпроцессами яка вилилась в падіння акцій, і асики, і відяхи їхні не поспіли до сезону. Але так звісно це не трагедія для них, вони мажуть дозволити собі все це і ще стільки ж зверху в першу чергу тому що уряд їх фінансує, так що вони точно не пропадуть.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Phos4: 15.05.2023 00:01Останніх декілька років були для них відверто невдалими, в будь якому випадку так виглядає зі сторони, це і втрата напрямку ссд, і конкурент на ринку проців випустив достойні продукти, і вся ця історія з техпроцессами яка вилилась в падіння акцій, і асики, і відяхи їхні не поспіли до сезону. Але так звісно це не трагедія для них, вони мажуть дозволити собі все це і ще стільки ж зверху в першу чергу тому що уряд їх фінансує, так що вони точно не пропадуть.
Я би сказав, що якраз остання пара років для інтела відносно вдала. Їм нарешті вдалося налагодити новий техпроцесс, створити нову архітектуру і в цілому вирішити проблему е-ядер. Ринкову долю в процесорах збережено, в відеокартах вона активно зростає. В мінусі - проблеми зі збитковістю.
Ще й конкруент напрочуд невдало вивів на ринок нове покоління процесорів, допустивши ледь не всі можливі помилки.

Відправлено через 51 секунду:
VovaII: 14.05.2023 21:44 А где распродажа или самовывоз?
Здається, бачив на алі. Але це було не так вже й недавно.
Phos4
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

waryag
Ну я не знаю як за бугром з дискретними відяхами інтел, в україні вони присутні в кількості музейних експонатів, та вже звісно що доля зростає, відносно нуля і одна відяха це вже 100% виріст, на реддіті в основному люди які купили\хочуть купити дискретку інтел кажуть що роблять це або заради інтересу або просто щоб підтримати нового гравця тобто ентузіасти, звичайно я б і сам хотів щоб у них все вийшло у цьому напрямку і якби був багатший і собі б прикупив і закинув на поличку, думаю через років 10-15 колекціонери будуть їх з руками відривати за дурні гроші.
Відповісти