Seagate приймає замовлення на 22-терабайтний жорсткий диск IronWolf Pro

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Kassatka
Диск скоріше вийде з ладу через проблеми плати чи виведеного з ладу компоненту чим механічно.
На 1 Гбіт/с з торенту чи ігрових хмар на старых HDD (причому 7200) впиралось у швидкодію диску.
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

Alligator: 16.04.2023 12:54 На 1 Гбіт/с з торенту чи ігрових хмар на старых HDD (причому 7200) впиралось у швидкодію диску.
Просто поки що користувався 60 Мбіт інтернетом і цього вистачало для перекачки досить великих об'ємів інфи. Ну я це добре знаю, що гігабітний інтернет у швидкість HDD упреться. Для таких випадків хранителі підключають кілька дисків і роздають частину торентів з одного, частину з другого. Але краще одразу брати диск максимального розміру, бо потім все рівно ще один захочеться, а і так вже три диски є не настільки великі. Тож буду вважати, що воно й на краще, що тільки 7200 rpm у цьому сегменті.
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Kassatka не думали просто взяти декілька дисків Seagate/WD/Toshiba/etc та поставити файлопомийку десь у кладовій? Шум не мішає, 24/7 працює, для музики та фільмів локалки вистачить с головою, а ігри у вас все одно на SSD.
Andrw
Junior

Повідомлення

Щодо витікання гелію, буду вдячний якщо хтось пояснить, що після цього буде утворюватись всередині диску. Вакуум не зможе. Повітря / азот зовні просочуватись - теж.

Перевезення літаками і для негелієвих буває проблемою, це здається в усіх hdd враховано, гнучкими мембранами.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Andrw
При ідеальній герметизації може і вакууму можна буде дочекатись років через тищу, а взагалі просто тиск дещо менший атмосферного. Гази не надто активно просочуюються з середовища з меншим тиском в середовище з більшим навіть крізь односторонню мембрану, котрою виступає метал.
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

Alligator: 16.04.2023 13:45 Kassatka не думали просто взяти декілька дисків Seagate/WD/Toshiba/etc та поставити файлопомийку десь у кладовій? Шум не мішає, 24/7 працює, для музики та фільмів локалки вистачить с головою, а ігри у вас все одно на SSD.
Мені й так шум від вінчестерів ніколи в житті не заважав. Просто не хочу раптом натрапити на дуже шумну модель HDD, якщо можна купити альтернативну зі звичайним рівнем шуму. Принципово не люблю збільшувати кількість одночасно увімкнених пристроїв, а тут ще й на додачу до старого компа чи NAS комутатор доведеться включати, бо порти у роутера вже всі зайняті. Ну і так увімкнув головний комп - всі диски (окрім для резервних копій) зразу доступні, вимкнув комп - вони теж відпочивають. Спеціально ж вже обзавівся Z-материнкою з 6 SATA й таким дорогим і таким важким корпусом, що на великі відстані вдвох треба нести, заради того, щоб можна було багато HDD підключати.
Cirax
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Andrw: 16.04.2023 23:42 Щодо витікання гелію, буду вдячний якщо хтось пояснить, що після цього буде утворюватись всередині диску. Вакуум не зможе. Повітря / азот зовні просочуватись - теж.

Перевезення літаками і для негелієвих буває проблемою, це здається в усіх hdd враховано, гнучкими мембранами.
Гелий и останется, при давлении немного ниже атмосферного.
Dima4s
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Andrw: 16.04.2023 23:42 Щодо витікання гелію, буду вдячний якщо хтось пояснить, що після цього буде утворюватись всередині диску. Вакуум не зможе. Повітря / азот зовні просочуватись - теж.

Перевезення літаками і для негелієвих буває проблемою, це здається в усіх hdd враховано, гнучкими мембранами.
в доках сіагейтовських вінтів прямо пише не піднімати вище 12тис м
https://prnt.sc/BTXFDfze_4sv
Хоча по ідеї стандартні вантажні і пасажирські літаки не мають летіти вище 12
Відповісти