У мультиплеєр Call of Duty: Modern Warfare 2 можна грати безплатно з 16 до 20 березня

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
erazel
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Пропоную обговорити У мультиплеєр Call of Duty: Modern Warfare 2 можна грати безплатно з 16 до 20 березня

Ну хтось може піти в ЗСУ і матиме реальний КОД, 5Д з повним зануренням . Я не знаю у кого тут зараз стане натхнення на ігри про війну, якщо чесно.
Kypatop01
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

erazel: 16.03.2023 08:49 Ну хтось може піти в ЗСУ і матиме реальний КОД, 5Д з повним зануренням . Я не знаю у кого тут зараз стане натхнення на ігри про війну, якщо чесно.
Причем вдохновение к игрушкам? Или вы из тех кто считает что игры, например, способствуют насилию в реальной жизни? :spy:

По теме: практически все метовые стволы остались сильные, рпк можно сменить на raal или iso, вместо вектора только дробь с фаербризом, аналогов нет, снайперки как не работали нормально - так и не работают, юзабельный только сигнал.
В мультиплеере не сильно знаю, но, вроде, большинство поменяло метовые вазневы на МПшки, но сам не тестил...
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

erazel: 16.03.2023 08:49 Ну хтось може піти в ЗСУ і матиме реальний КОД, 5Д з повним зануренням . Я не знаю у кого тут зараз стане натхнення на ігри про війну, якщо чесно.
Це вже люди самі якось розберуться, а можна ще не видаляти посилання на новину?
Dremjke
Member
Аватар користувача
Звідки: North

Повідомлення

erazel: 16.03.2023 08:49Ну хтось може піти в ЗСУ і матиме реальний КОД, 5Д з повним зануренням .
Я так розумію, що ти вже в ЗСУ? Охороняєш західні рубежі?
erazel: 16.03.2023 08:49Я не знаю у кого тут зараз стане натхнення на ігри про війну, якщо чесно.
Так то не твого розуму діло, кому і чим займатись. Охороняй далі західні рубежі нашої держави.

Отправлено спустя 1 минуту 45 секунд:
okypant: 16.03.2023 09:07В мультиплеере не сильно знаю, но, вроде, большинство поменяло метовые вазневы на МПшки, но сам не тестил...
В этом плане особо ничего не изменилось, буквально вчера вечером после работы решил побегать и "все на местах".
1okisan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Не подскажите с какого времени можно будет играть бесплатно в мультик? Спасибо.
koteyjah
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

думаю с 8ми вечера, но это не точно
erazel
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Telcontar: 16.03.2023 09:09 Це вже люди самі якось розберуться
А я що забороняю комусь чи що? Просто кажу що зараз ігри про війну сприймаються якось занадто гостро чи що, а не як щось евфимерне та далеке.
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

erazel
Сприйняття у людей різне, хтось від різких звуків тепер буде все життя сіпатись, а комусь байдуже і він буде й далі гратися у стрілялки :dontknow:
MqM
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

erazel: 16.03.2023 08:49 Пропоную обговорити У мультиплеєр Call of Duty: Modern Warfare 2 можна грати безплатно з 16 до 20 березня

Ну хтось може піти в ЗСУ і матиме реальний КОД, 5Д з повним зануренням . Я не знаю у кого тут зараз стане натхнення на ігри про війну, якщо чесно.
КОД має таке відношення до війни, як і голлівудські бойовики типу Рембо :weep:
Вже геймери КОД їхали добровольцями до нас, але виявилося все зовсім не як у грі
Creature4O
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Бляха слайди на дупі по асфальту та камінню це просто :facepalm:

erazel
Люди починають розуміти що війна це геть не весело тільки коли їх особисто це торкнеться. Хоча до деяких персонажів навіть тоді не доходить. Знаю людей хто зараз на фронті і купляє ноутбуки\стімдеки щоб пограти в танки чи ще щось :dontknow:
MqM
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Creature4O: 16.03.2023 13:06 Бляха слайди на дупі по асфальту та камінню це просто :facepalm:

erazel
Люди починають розуміти що війна це геть не весело тільки коли їх особисто це торкнеться. Хоча до деяких персонажів навіть тоді не доходить. Знаю людей хто зараз на фронті і купляє ноутбуки\стімдеки щоб пограти в танки чи ще щось :dontknow:
Війна не весело, та багато чого іншого, але люди люблять драми і тд
Дно в тому, що вони грають ті білоруські ватні танки, з якими було багато скандалів, наприклад бани за назву Азов
OC Falcon
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Creature4O: 16.03.2023 13:06 Люди починають розуміти що війна це геть не весело тільки коли їх особисто це торкнеться. Хоча до деяких персонажів навіть тоді не доходить. Знаю людей хто зараз на фронті і купляє ноутбуки\стімдеки щоб пограти в танки чи ще щось :dontknow:
Потому что если не отвлекаться и жить этим круглосуточно, то крыша не просто поедет, а улетит со свистом. Ей и так приходится нелегко, и без последствий уже не обойдется никак, увы.
Забавно, что подобные вещи обычно пишут клавиатурные воины, которые сами почему-то не спешат на фронт. Зато другим поуказывать - это святое. Когда уже этот совок исчезнет :facepalm:
Rikko
Member
Аватар користувача
Звідки: Южанин

Повідомлення

OC Falcon
а совок тут причем? Его кучу лет как нет... Мышление тупое уже тогда пишите
OC Falcon
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Rikko: 16.03.2023 15:36 OC Falcon
а совок тут причем? Его кучу лет как нет... Мышление тупое уже тогда пишите
Это чисто совковая тема - пытаться навязывать другим свое мнение, лезть с непрошенными советами и указаниями, использовать манипулятивные приемы и дискриминацию по разным признакам и в целом считать, что другие тупее и хуже тебя.
Homo Soveticus в чистом виде.
kak_tak
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

В 19:00 по Киеву откроется доступ для бесплатной игры.
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

На цих вихідних в Стім можна було безплатно грати в Total War: Warhammer III. Так про це новини тут не було, чисто випадково дізнався в суботу з новини на Unian. Зате про якесь каловдутіє новина є й уже п'ятнадцять комментів настрочили. :(
Я з якимись з ранніх каловдутій стикнувся вперше десь в період з 2003 по 2008, потрапив диск у руки. За картинкою на палітурці мало що втямиш, сподівався, що можливо якась стратегія про війну. Встановив, запустив, побачив, що це насправді гра від першої особи й звісно, що вдруге це каловдутіє вже не запускав.
Що ж стосується Warhammer III, то як би я злісно ненавидів Денуву й ігровий движок Варскейп, все ж це гра дійсно з величезним розмахом AAA, яка користувалася популярністю й яка майже завжди фігурує в усіх тестуваннях процесорів і відеокарт - або якийсь Total War: Warhammer, або щось інше з останніх варскейпових Total War.
Все ж таки дуже радий, що прочитав цю новину в Unian, бо таку масштабну гру дійсно варто спробувати, а ознайомлювальних версій через Денуво нема. Є правда якісь там ознайомлювальні Warhammer I та Warhammer II, але не доходили руки їх пробувати, все рівно знав що це Варскейп, отже ні зручного моддингу, ні хороших механік на страткарті, коли з задоволенням граєш Total War і як чисту покрокову стратегію з автобоями. Награв кілька годин в цей Warhammer III, але більшою мірою знайомився, тестував продуктивність своєї GTX 960, переглядав фракції та стартові позиції і стравлював між собою комп'ютерних ботів в режимі битві, щоб поспостерігати за юнітами. Загалом залишився досить задоволеним. Цікавий і дуже детально пророблений всесвіт, дуже багато цікавих рас, захоплюючі вступні відеоролики, коли обираєш, яким саме лордом хочеш розпочати кампанію за обрану расу. Режим битви можливо нічим особливим не красивіший за Rome: Total War Remastered окрім фентезійного розмаїття юнітів, проте стратегічна карта дуже-дуже красива, якщо порівнювати Rome 1 (Remastered) чи Medieval 2. Колись можливо й варто буде купити колекцію Warhammer 1/2/3 з великою знижкою колись нескоро в кращі часи, навіть не зважаючи що цим профінансуєш клятий Денуво, хоча б як творцям Риму 1, в подяку за ремастер Риму 1 й в надії на ремастер другої Міді. Поки що ж одночасно з акцією на Warhammer була дуже велика знижка на Frostpunk, тож прикупив собі, бо треба мати такий шедевр в колекції, грати в який ще ні разу не пробував, але дивився стріми.

Під спойлером навожу результати тестування моєї GTX 960 4 Гб у справжній масштабній ААА-грі Total War: Warhammer III в Full HD та 4K з різними налаштуваннями. Якщо коротко, вдалося в 4K досягти більш-менш грабельних 12 FPS в битвах при середніх налаштуваннях з середніми текстурами.
Детально
Ну а так дійсно хороший тест, якщо не на проц де абсолютно пофіг, то на відеокарту цей TW: Warhammer III. Якщо вже цю гру відяха тягне, то й будь яку-яку іншу нормальну гру потягне без проблем. А по суті крім Total War на Васкейпі інших ігрових тестів майже ніхто ніхто не робить, одне лайно замість ігор. Отож і я потестував свою GTX 960 4 Гб, на Core i7-11700, на Z590 зі знятими лімітами споживання для проца і комплект 32 Гб двохранкової пам'яті DDR4-3600 16-20-20-39.
По замовчуванню я отримав 1920x1080 з середніми налаштуваннями, але текстури на максимум. Тест битви дає 38,8 FPS, тобто надлишковий ФПС з дуже заниженою якістю.
Високі налаштування при максимальних текстурах дають 19,6 FPS. Максимальні налаштування якимось чином навіть більше 19,9 FPS, Якщо ввімкнути високі налаштування, і до цього змінити розмір загону на максимум (а хочеться щоб у битвах було більше солдат) і ввімкнути відображення (не RTX :D ), то 19,1 FPS. Тобто в Full HD на GTX по факту можна ставити все на ультра, хоч і не обов`язково і отримати цілком комфортний FPS, при якому не помічаю якоїсь неплавності при русі солдат по полю болю.
Але на 50-дюймовому екрані Full HD виглядає досить нечітко, ніякі високі/ультра налаштування й максимальні текстури цього не виправлять. Отож далі спробував згвалтувати свою GTX 960 в сучасній AAA грі в 4K й досягти грабельного результату. Спочатку виставив 4K і налаштування на низькі. При цьому налаштування текстур гра чомусь при цьому ставить на Макс. Звичайно максимальні текстури на слабій відясі з 4 Гб пам'яті в 4K призвели до дуже тормознутого варіанту в 7,3 FPS. Тут уже добре видно, що все перетворюється в слайд шоу, солдати рухаються ривкоподібно, а не плавно. Я коли кілька років грав у Full HD на Core 2 Quad + Radeon HD 7750 1 Гб, то у Rome: Total War десь такий а то й гірший FPS отримував у масштабних битвах, і цілком успішно грав, але якщо є альтернатива, то звичайно куди краще Full HD з 19 чи 38 FPS у Warhammer 3, ніж 7,3 FPS у 4K. Але якщо почати налаштовувати вручну, то перше треба знизити якість текстур хоча б на середні. А далі можна вже загальні налаштування не на мінімальні, а на середні, і максимальну кількість солдат у загоні, і відображення й загалом отримати рівно 12,0 FPS. Це, звісно трохи менше мінімальної комфортної межі в 15 FPS, але вже набагато комфортніше, ніж 7,3 FPS. Солдати по полю бою рухаються не ривкоподібно, хоч і не ідеально плавно. Грати цілком можна. Тест в режимі стратегічної карти дає вже 10,3 FPS й при цьому після тесту отримую повідомлення про нестачу відеопам'яті й що налаштування були зменшені на час до кінця сеансу. Тобто якщо одні битви ганяти, то нестачі відепам'яті нема, а на стратегічній карті є. Ну я ці налаштування для себе й залишив, в битвах вони оптимальні, а якщо на стратегічній карті й понижуються з середніх на мінімальні, то нестрашно, головне 4K лишається й в загоні максимальна кількість солдатів. Й далі вже грав у 4K.
Ну а так на майбутнє, думаю RTX 3060 для 4K буде цілком досить для сучасних ігр, а 4070, щоб зі значним запасом на майбутнє.
SKYJAKER
Member
Аватар користувача
Звідки: м Камянське

Повідомлення

як запустить той мульт ? у мене у списку завантаження доступна тільки варзон
Creature4O
Member
Аватар користувача

Повідомлення

OC Falcon: 16.03.2023 14:47
Creature4O: 16.03.2023 13:06 Люди починають розуміти що війна це геть не весело тільки коли їх особисто це торкнеться. Хоча до деяких персонажів навіть тоді не доходить. Знаю людей хто зараз на фронті і купляє ноутбуки\стімдеки щоб пограти в танки чи ще щось :dontknow:
Потому что если не отвлекаться и жить этим круглосуточно, то крыша не просто поедет, а улетит со свистом. Ей и так приходится нелегко, и без последствий уже не обойдется никак, увы.
Забавно, что подобные вещи обычно пишут клавиатурные воины, которые сами почему-то не спешат на фронт. Зато другим поуказывать - это святое. Когда уже этот совок исчезнет :facepalm:
Якщо покажеш де я кому на що вказую, то я вибачусь, а як ні, то запхай свій язик собі в дупу. Ми тут спілкуємося і висловлюємо свої думки, або погляди. А от у тебе як раз совкове мислення усіх затикати і та переходити на особистості.
Rikko
Member
Аватар користувача
Звідки: Южанин

Повідомлення

OC Falcon
Ну тогда уже японский империализм!
Чё уж там.
Или мм кампрадорский капитализм и его ветвь.
Мне кажется у вас мания какая-то или сравнений больше нет корректных...
Відповісти