Покупки в Китае: aliexpress.com и другие площадки, доставляющие товар в Украину

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
InHale
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

Покупки в Китае: aliexpress.com и другие площадки, доставляющие товар в Украину

Пообсуждать сам товар - в тематических разделах (выбор "чего либо" и тп)

Покупки на amazon.com
Покупки на ebay.com
Покупки на newegg.com и в других магазинах США, где часто не принимают к оплате карты украинских банков
Покупки на computeruniverse.net

Экспресс доставка посылок в/из Украину со всего мира

Пообсуждать цены: Стоимость комплектухи: прогнозы, мысли, размышления

спойлер
Всем привет, ищу помощи у людей которые заказывают или заказывали товар с aliexpress. Почитал чучуть статей в интернете... но не сильно забрался.
За полнил форму профиля ( адрес получение посылки ):
http://i.piccy.info/i7/bfa3ae8d5567dcc7 ... Snymok.png" target="_blank
есть - privat internet card, для оплаты.
А что дальше делать не могу понять ))) я так понял что надо привязать к 1 с плтежных систем ? или сразу делать оплату с номера карточки ? :shuffle:
буду благодарен за помощь... :beer:
Востаннє редагувалось 22.11.2018 10:37 користувачем gehka3, всього редагувалось 1 раз.
Причина: !
WalkMan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dark Knight: 09.03.2023 18:24и что с того что просто название?
🤡
Dark Knight: 09.03.2023 18:24дешевый и бомжацкий
🤡
Dark Knight: 09.03.2023 18:24скупой платит дважды.
скупий просто зажав заплатити за доставку :gigi:
LiquidStorm
Member
Аватар користувача
Звідки: Banderstadt

Повідомлення

Скупий, але хитрий покупець, замовляє кілька посилок з безкоштовною доставкою одним днем і отримує в результаті консолідовану посилку, що поїде НП і добереться на 30 днів швидше за прогноз.
NFS-Racer
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

LiquidStorm
консолідована доїде повільніше окремих посилок оскільки витрачається час на збирання посилки з різних складів у Китаї. Замовляв одразу кілька товарів, приїхав один, через тиждень приїхала консолідована посилка, по треку було видно що тиждень вона десь збиралась
Dark Knight
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

AnastasiiaSMN: 09.03.2023 21:39

Так, ця компанія "Cainiao", уже 63 дні, і від 12 січня статус "покинуло країну відправлення", теж чекаю можливості повернути гроші
так само зависло 12 січня.
help document - тупо ні про що, відписка для наполегливих.
Зображення
AnastasiiaSMN
Junior

Повідомлення

Dark Knight: 10.03.2023 00:35
AnastasiiaSMN: 09.03.2023 21:39

Так, ця компанія "Cainiao", уже 63 дні, і від 12 січня статус "покинуло країну відправлення", теж чекаю можливості повернути гроші
так само зависло 12 січня.
help document - тупо ні про що, відписка для наполегливих.
Зображення
Раніше таких проблем з доставкою з Аліекспрес ніколи не було :(
TombRaider
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

AnastasiiaSMN: 09.03.2023 21:39
Dark Knight: 09.03.2023 16:27


а який спосіб доставки при цьому ?
якщо Cainiao - то вважай що погано/хана.

в мене така посилка вже більше 60 днів, десь в Китаї зависла на китайскому пункті/ або загубилася.
продавану писав - а йому пофіг :gigi:
чекаю коли кінчиться 90 днів, і подам на Refund money - Алі все поверне. і хай йому грець продавцю.

а так чекай просто, може трекінг ворухнеться - завжди можна зробити Refund.
Так, ця компанія "Cainiao", уже 63 дні, і від 12 січня статус "покинуло країну відправлення", теж чекаю можливості повернути гроші
Не пробовали на Укрпочта ходить? Хватит уже бред писать, трек не отслежка решили экономить на доставке то уже ваша проблема :)
quadrotony
Member
Аватар користувача

Повідомлення

хто знає що за сайт 1688
це просто алібаба тільки інша адреса, чи що? дуже схоже
логотип однаковий

TombRaider
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

quadrotony: 15.03.2023 14:54 хто знає що за сайт 1688
це просто алібаба тільки інша адреса, чи що? дуже схоже
логотип однаковий

Для внутрішнього ринку Китаю типа тао, або покупка через посередників
AnastasiiaSMN
Junior

Повідомлення

TombRaider: 15.03.2023 14:41
AnastasiiaSMN: 09.03.2023 21:39

Так, ця компанія "Cainiao", уже 63 дні, і від 12 січня статус "покинуло країну відправлення", теж чекаю можливості повернути гроші
Не пробовали на Укрпочта ходить? Хватит уже бред писать, трек не отслежка решили экономить на доставке то уже ваша проблема :)
Я була на Укрпошті, там сказали, що посилка ще проходила таможню, це перше!
Друге - завжди замовлялю товари з безкоштовною доставкою уже років 7-8, і таких проблем не було, тому цікавлюсь, чи були у когось такі ситуації і як все вирішилось !
Dark Knight
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

AnastasiiaSMN: 16.03.2023 10:46

Я була на Укрпошті, там сказали, що посилка ще проходила таможню, це перше!
Друге - завжди замовлялю товари з безкоштовною доставкою уже років 7-8, і таких проблем не було, тому цікавлюсь, чи були у когось такі ситуації і як все вирішилось !
Не звертай уваги, то людина TombRaider просто не розуміє ситуацію, бо він в ній ніколи не був.

У мене так ж ситуація як і в тебе - тому просто чекаємо на початок квітня, коли закінчаться 90 днів, та подаєш заяву на REFUND.
я так вже робив, і Алі мені повертав всі кошти - якщо посилка не доїхала до замовника.
просто не зв"язвуватися на майбутне з "Cainiao", а доплатити 20-30 грн за "Aliexpress standart shipping" і бути спокійним. :)

товар якийсь маленький та дрібний мабуть?
AnastasiiaSMN
Junior

Повідомлення

Dark Knight: 16.03.2023 11:27
AnastasiiaSMN: 16.03.2023 10:46

Я була на Укрпошті, там сказали, що посилка ще проходила таможню, це перше!
Друге - завжди замовлялю товари з безкоштовною доставкою уже років 7-8, і таких проблем не було, тому цікавлюсь, чи були у когось такі ситуації і як все вирішилось !
Не звертай уваги, то людина TombRaider просто не розуміє ситуацію, бо він в ній ніколи не був.

У мене так ж ситуація як і в тебе - тому просто чекаємо на початок квітня, коли закінчаться 90 днів, та подаєш заяву на REFUND.
я так вже робив, і Алі мені повертав всі кошти - якщо посилка не доїхала до замовника.
просто не зв"язвуватися на майбутне з "Cainiao", а доплатити 20-30 грн за "Aliexpress standart shipping" і бути спокійним. :)

товар якийсь маленький та дрібний мабуть?
Так, дрібний
Навіть раніше не звертала увагу на компанію доставки, тепер завжди буду)
tvojemale
Member
Аватар користувача
Звідки: Львівська обл

Повідомлення

Ситуація- пропала посилка з смартфоном з аліка, три тижні тому заїхала на сортування до Львова, давав запити через фейсбук укрпошти, сьогодні відписали, що проведена перевірка не зясувала де ваша посилка, хай відправник подає на відшкодування( Там в фейсбук пошти ще один клієнт відписався якому також на сортуванні у Львові смартфон смикнули, хтось налагодив непоганий бізнес, і ніхто ні за що не відповідає(
Як це все правильно розрулити через аліекспресс?
WalkMan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

tvojemale
чекай коли буде закінчення терміну на доставку та подавай на повне відшкодування
tvojemale
Member
Аватар користувача
Звідки: Львівська обл

Повідомлення

WalkMan

Закінчення терміну доставки це там де пише 49 днів чи 22 квітня?

poco.jpg
LiquidStorm
Member
Аватар користувача
Звідки: Banderstadt

Повідомлення

49 - через стільки днів, якщо не буде скарги, Алі автоматично підтвердить отримання посилки
22 квітня - дата очікуваної доставки

Якщо трек не рухається з останнього статусу тривалий час, 2+ тижні, скаргу подати можна через робо-бабу, не чекаючи ще місяць.
Vitalio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ивано-Франковск

Повідомлення

tvojemale: 23.03.2023 08:36 Ситуація- пропала посилка з смартфоном з аліка, три тижні тому заїхала на сортування до Львова, давав запити через фейсбук укрпошти, сьогодні відписали, що проведена перевірка не зясувала де ваша посилка, хай відправник подає на відшкодування( Там в фейсбук пошти ще один клієнт відписався якому також на сортуванні у Львові смартфон смикнули, хтось налагодив непоганий бізнес, і ніхто ні за що не відповідає(
Як це все правильно розрулити через аліекспресс?
А від якої китайської служби брали доставку? (Це так щоб для статистики знати)

PS: якщо мобілка дорожче 150€ то можливо підпала митним зобов'язанням, якщо н-д: вона по скидці близько 150€, а митник Петро пробив по сайту іншому, а там ціна більше , яка вимагає мита і тд і тп (можливо хтось з таким стикався)... Просто не знаю чи є поняття "інвойс" з аліку при митному контролі
Востаннє редагувалось 23.03.2023 18:51 користувачем Vitalio, всього редагувалось 2 разів.
tvojemale
Member
Аватар користувача
Звідки: Львівська обл

Повідомлення

LiquidStorm

З 6.03 ніякого руху, "Відправлення з сортувального центру м.Львів" раніше після такого через два дні забирав посилку.
То вже більше двох тижнів, тим більше пошта написала, що посилку втратили (читай вкрали) можна подавати на рефаунд?

poco2.jpg
Отправлено спустя 4 минуты 11 секунд:
Vitalio: 23.03.2023 18:47А від якої китайської служби брали доставку? (Це так щоб для статистики знати)
Free Shipping
From China to CHERVONOHRADSKYI via AliExpress Standard Shipping
Vitalio: 23.03.2023 18:47PS: якщо мобілка дорожче 150€ то можливо підпала митним зобов'язанням, якщо н-д: вона по скидці близько 150€, а митник Петро пробив по сайту іншому, а там ціна більше , яка вимагає мита і тд і тп (можливо хтось з таким стикався)... Просто не знаю чи є поняття "інвойс" з аліку при митному контролі
200$ але митницю пройшла за два дні для подальшої доставки, вкрали на сортуванні у Львові.
WalkMan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

tvojemale
подавай на відшкодування, а на OLX викупиш з хорошою знижкою :D
tvojemale
Member
Аватар користувача
Звідки: Львівська обл

Повідомлення

WalkMan

Алік написав- гуляй до 13го травня, якщо посилка не доїде, то тоді на рефаунд подавай.

Latest tracking available. If you don't receive your order by 2023-05-13 18:39:58, you can apply for a refund.
Vitalio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ивано-Франковск

Повідомлення

tvojemale: 23.03.2023 19:00 WalkMan

Алік написав- гуляй до 13го травня, якщо посилка не доїде, то тоді на рефаунд подавай.

Latest tracking available. If you don't receive your order by 2023-05-13 18:39:58, you can apply for a refund.
А хто відповідатиме за рефаунд? Китайська сторона доставила - так, Україна прийняла иа розмитила - так. А сортуавальники українські привласнили собі(обласні, районні), висновок - буде відшкодовувати Укрпошта?

По ідеї китайська сторона має робити офіційне звернення в українське представництво, а наші в свою чергу мають зробити формальну перевірку/ розслідування де воно там посіялося, та у висновку відшкодувати... Хоча якщо
покупець завжди правий
там де Ви платили гроші - звідти вони мають прийти Вам назад на карту. А уже офіційні звернення/розслідування Вас не мають обходити B-) , хай верха/низи між собою рішають і шукають винуватого

Обов'язково відпишіться чим все закінчилось
Відповісти