Заборона P2P в Україні ?

Разговоры обо всем
Автор
Повідомлення
Lucas55
Member
Аватар користувача
Звідки: Сверхскопление Ланиакея Местная группа галактик Млечный Путь Солнечная система планета Земля

Повідомлення

19 березня 2023 " У Держслужбі спецзв’язку та захисту інформації попередили українців, що російські хакери встановлюють заражене вірусом Troяn ISO та установчі файли на безкоштовних торент-трекерах та згодом отримують доступ до комп’ютерів "
https://novyny.online.ua/ukrayintsiv-po ... i_n855323/
3 20 березня починає пропадати інтернет при спробі входу на будь які сайти пов'язані с P2P. Також не працює utorrent. Здається на фоні боротьби з тероризмом, влада закручує чергові гайки, забороняє все підряд не розбираючись
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Нічого не знаю, мій NAS вчора сотню Гб "контенту" добродіям роздав :gigi:
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

Lucas55: 23.03.2023 16:33 19 березня 2023 " У Держслужбі спецзв’язку та захисту інформації попередили українців, що російські хакери встановлюють заражене вірусом Troяn ISO та установчі файли на безкоштовних торент-трекерах та згодом отримують доступ до комп’ютерів "
https://novyny.online.ua/ukrayintsiv-po ... i_n855323/
3 20 березня починає пропадати інтернет при спробі входу на будь які сайти пов'язані с P2P. Також не працює utorrent. Здається на фоні боротьби з тероризмом, влада закручує чергові гайки, забороняє все підряд не розбираючись
Ну по перше utorrent помийка, видалив його коли при черговому оновленні цієї помийки в систему залетів майнер, це з років 5 тому. Нещодавно знайома теж щось качала через utorrent і налетіло вірусні.
qBitTorrent спробуйте для початку.
Жодних проблем з торентами поки не помічав :dontknow:
Lucas55
Member
Аватар користувача
Звідки: Сверхскопление Ланиакея Местная группа галактик Млечный Путь Солнечная система планета Земля

Повідомлення

Васильович: 23.03.2023 16:45Нічого не знаю, мій NAS вчора сотню Гб "контенту" добродіям роздав
можливо це залежить від провайдера
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Lucas55
Статья из разряда - покупайте всё лицензионное и будет вам счастье - особенно тем, кто это продаёт... Статья рассчитана в принципе на чайников.
Polaris
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Платный VPN даже самый дешёвый решает все проблемы.
+1 За qBitTorrent :beer:
Lucas55
Member
Аватар користувача
Звідки: Сверхскопление Ланиакея Местная группа галактик Млечный Путь Солнечная система планета Земля

Повідомлення

Евгений King: 23.03.2023 16:55qBitTorrent спробуйте для початку.
працює, дякую :) :up:
seraphic
Member
Аватар користувача
Звідки: Дон.обл

Повідомлення

Ужас, всегда так было и вот опять :laugh: по моему субъективному мнению главный вирус это и есть держслуба спецсвязи, на кой им сдались обычные пользователи сети... пусть державные ресурсы защищают а пользователи и сами как то разберутся
terminahtor
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Терміново треба встигнути завантажити весь Інтернет, поки не заблокували.
Lucas55
Member
Аватар користувача
Звідки: Сверхскопление Ланиакея Местная группа галактик Млечный Путь Солнечная система планета Земля

Повідомлення

Евгений King: 23.03.2023 16:55qBitTorrent спробуйте для початку
уже не працює, не довго музика грала
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Lucas55
А вы qBitTorrent запускаете от имени администратора? Дело в том, что qBitTorrent может не качать, бывает у него так, если запуск идёт не от имени администратора.
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Lucas55: 24.03.2023 12:23уже не працює, не довго музика грала
Та це більше схоже на якісь банальні проблеми з інетом в твого провайдера.
Avenger80: 24.03.2023 12:28qBitTorrent может не качать, бывает у него так, если запуск идёт не от имени администратора
Який жах :-/
Lucas55
Member
Аватар користувача
Звідки: Сверхскопление Ланиакея Местная группа галактик Млечный Путь Солнечная система планета Земля

Повідомлення

Avenger80: 24.03.2023 12:28А вы qBitTorrent запускаете от имени администратора? Дело в том, что qBitTorrent может не качать, бывает у него так, если запуск идёт не от имени администратора.
учора запускав як є, без всяких адмі-в, і вчора качало. Сьогодні - всьо. (Статус закачки - простаивает). Походу провайдер блочить як і казав
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Lucas55
Обалденный у вас провайдер, может нужно его послать за кораблём, если это конечно не сбой? :) Или у нас уже как Европе? Но там, как я понимаю, можно скачать, но тебе приходит предупреждение.
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Lucas55: 24.03.2023 12:53Походу провайдер блочить як і казав
А включи примусове шифрування в торренті (не знаю, як саме в qBitTorrent це робиться).
І ще - а ти з наших трекерів качаєш? Бо деякі наші провайдери блочать цілі русняві блоки ІР адрес і з оркостану нічого не качатиме "чисто фізично".
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

тьфу ты )) я уже подумал p2p торговля или платежи :D , а тут такая мелочь. Никто такого ничего не запретит , нету ресурсов
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

nochnik89
Я тоже подумал про торговлю сначала. :gigi:
Martix
Member
Звідки: Цитадель

Повідомлення

Avenger80: 23.03.2023 17:21Статья рассчитана в принципе на чайников.
Скорее, как это сейчас можно называть на "потребителей контента".
Раньше был рьяным антипиратчиком, весь софт и игры лицензионные. Даже пару фильмов в стриминговых сервисах покупал из принципа, что качество должно поощряться. Глядя куда теперь скатилось "качество" контента, что продвигается, что "ценно" и что "нормально" я уже изрядно пересмотрел свои взгляды. :shuffle:
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

nochnik89: 24.03.2023 13:00я уже подумал p2p торговля или платежи
Ага, я спочатку теж - особливо, на фоні новин про заборону прямого заведення гривень на криптобіржі :gigi:
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

Васильович
Avenger80
ну моряк моряка ))) видит из далека :beer:
Відповісти