Cyberpunk 2077 отримає режим з покращеним трасуванням променів у квітні

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
xtbtch
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MessiaH: 23.03.2023 13:32
erkins007: 23.03.2023 11:15А вот как карты амд их станут тянуть, тогда резко станут нужны.
я юзер 4090 и заявляю прямо и открыто - лучи не нужны, это хрень, которое особо на картинку не влияет, зато жрёт фпс бешенно и наверное никогда эту фичу до ума не доведут

Отправлено спустя 1 минуту 18 секунд:
Vpupkin: 23.03.2023 13:30Мне dying light 2 с лучами в 120фпс направится больше чем без лучей в 200фпс.
вообще не вижу где там в дайинг лайт 2 лучи, играбельно только за счёт длсс 3
спойлер
Посмотри как великолепно выглядят Анч 4 и God of War безо всяких лучей, просто у одних художников руки из плечей растут, у других - из задницы и никакие лучи это не исправят
Всё правильно, лучи нужны, но только в выключенном состоянии.

Отправлено спустя 4 минуты 12 секунд:
balao: 23.03.2023 13:01
xtbtch: 23.03.2023 12:45 Ну вот когда потянет 1080р60 с лучами, тогда и поговорим, а пока что это сказки для отсталых детей от хуана, лишь бы мамка купила карту за любые деньги, но маркетолох из него так себе, так что пусть старается лучше
уже
метро с лучами и контрол без проблем тянутся мейнстримными картами, я играл в ~60фпс, на 4к мониторе с длсс, т.е реально карта рендерила или фуллхд картинку или чуть больше и растягивала на 4к монитор
киберпанк - да, более тяжёлый и жрущий
Не, в 4к с лучами ещё не тянет, даже не мечтай, а включать длсс мыло, ну такое себе, это какой то горбатый монстр на костылях в виде типа лучей в 4к с длсс и фср🤗
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Paradox1306: 23.03.2023 13:27
Геральт: 23.03.2023 13:21 НВ карти також промені нормально не тягнуть. Так що там також ще покоління 2 чекати. А фіча яка садить швидкодію в 2 рази дійсно не потрібна. Як тільки різниця буде в 5-10% от тоді вже розгляну ті промені як must have.
не розглядайте, а всі люди вже років 2 як грають собі в ігри з промінчиками з нормальним фреймрейтом і все норм :laugh:
в апскейл вони грають в 2,5 іграх. За останній рік всі забавки які проходив записував у блокнотик зарази цікавості. Променястих ігр було 5, всього ігр - 10. Отже половина. Проте, деякі променясті (FC6) я проходив з променями. А в деяких (КПК2077) я б їх не використовував навіть якби на швидкодію взагалі не впливали. І вийшло в мене, що було всього лиш 1-2 гри де ті промені нормально реалізовані. Отаке от
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Геральт: 23.03.2023 13:52 Проте, деякі променясті (FC6) я проходив з променями. А в деяких (КПК2077) я б їх не використовував навіть якби на швидкодію взагалі не впливали
та далі можна і не продовжувати :lol:
там де променів не видно я проходив би з променями, а там де їх видно я прохожу без. логіка
П.С. 6900хт, ясно чому так, обідки що коли промені нормально реалізовані то амд виходить з чату
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Paradox1306: 23.03.2023 13:54
Геральт: 23.03.2023 13:52 Проте, деякі променясті (FC6) я проходив з променями. А в деяких (КПК2077) я б їх не використовував навіть якби на швидкодію взагалі не впливали
та далі можна і не продовжувати :lol:
там де променів не видно я проходив би з променями, а там де їх видно я прохожу без :gigi:
аааа, 6900хт, ясно чому так, обідки що коли промені нормально реалізовані нормально то амд виходить з чату
Не зовсім так. Там де воно не садить швидкодію (FC6) чи псує картинку (КПК) можна і включити. Якщо хоча б 1 з 2 умов не справджується, то залишаю промені поціновувачам, а сам граю в рідному рендері, але без променів. А нормально реалізовані вони в Вартових Галактики. І гарно і доступно, так би мовити
Ось так виглядає "чат" з НВ картами в КПК на потірбній мені роздільчій. І це ще апскейл
спойлер
Зображення
Востаннє редагувалось 23.03.2023 14:08 користувачем Геральт, всього редагувалось 1 раз.
xtbtch
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Геральт: 23.03.2023 13:52
Paradox1306: 23.03.2023 13:27
не розглядайте, а всі люди вже років 2 як грають собі в ігри з промінчиками з нормальним фреймрейтом і все норм :laugh:
в апскейл вони грають в 2,5 іграх. За останній рік всі забавки які проходив записував у блокнотик зарази цікавості. Променястих ігр було 5, всього ігр - 10. Отже половина. Проте, деякі променясті (FC6) я проходив з променями. А в деяких (КПК2077) я б їх не використовував навіть якби на швидкодію взагалі не впливали. І вийшло в мене, що було всього лиш 1-2 гри де ті промені нормально реалізовані. Отаке от
Да, променья ещё те, одно название.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Геральт: 23.03.2023 14:03 Не зовсім так. Там де воно не садить швидкодію (FC6) чи псує картинку (КПК) можна і включити. Якщо хоча б 1 з 2 умов не справджується, то залишаю промені поціновувачам, а сам граю в рідному рендері, але без променів. А нормально реалізовані вони в Вартових Галактики. І гарно і доступно, так би мовити
для юзерів ці промінчики мають давати хоч щось в плані візуала, а ви розповідаєте про хорошу реалізацію там де вони мало фпс садять і дають взагалі нічого в плані візуала. це якраз яскраві приклади "прикрутили аби було". зелені не просто так прицепились до кіберпанка, в цій грі воно досить сильно бустить картинку, але і відповідно вимагає і потужностей карти
ну і на рахунок апскейлу, а які мінуси? он в темі про длсс3 публікували натив вс длсс і навіть сліпому видно буде що длсс виглядає краще
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Paradox1306: 23.03.2023 14:13 для юзерів ці промінчики мають давати хоч щось в плані візуала, а ви розповідаєте про хорошу реалізацію там де вони мало фпс садять і дають взагалі нічого в плані візуала. це якраз яскраві приклади "прикрутили аби було". зелені не просто так прицепились до кіберпанка, в цій грі воно досить сильно бустить картинку, але і відповідно вимагає і потужностей карти
ну і на рахунок апскейлу, а які мінуси? он в темі про длсс3 публікували натив вс длсс і навіть сліпому видно буде що длсс виглядає краще
Господи, FC6 це не приклад гарної реалізації. Це антиприклад. І навів я його до того, що навіть у формально променястих ігр сенсу в тих променях немає (а отже і сенсу обмежувати себе при виборі карти для такої гри). А тими 1-2 прикладами будуть вже згадані Вартові Галактики. Другу гру вже не памятаю, може павук. А в КПК воно стробоскопить картинку а не бустить. і я то бачив на власні очі, а не в ютубах.
balao
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Геральт: 23.03.2023 14:27 Господи, FC6 це не приклад гарної реалізації. Це антиприклад. І навів я його до того, що навіть у формально променястих ігр сенсу в тих променях немає (а отже і сенсу обмежувати себе при виборі карти для такої гри). А тими 1-2 прикладами будуть вже згадані Вартові Галактики. Другу гру вже не памятаю, може павук. А в КПК воно стробоскопить картинку а не бустить. і я то бачив на власні очі, а не в ютубах.
у меня не стробоскопит
напротив, нормальные отражения в кп возможны только с лучами, без них отражений считай нет, вместо них непонятная мазня
ну и более реалистичные рассеяния света и тени приходят именно с лучами. я играл с ними. в целом меня устроил уровень производительности при картинке что я получил играя на 3070, но есть пара мест где карта физически на любых настройках и разрешениях едва переваливается за 40 фпс (41-45), можно было бы возмутиться и отключить, но в той паре мест нет екшона, потому я забил и не стал портить себе всю остальную игру из-за этого

Отправлено спустя 23 минуты 53 секунды:
по поводу скриншота выше: обрати внимание что это рт _ультра_ хотя положительные изменения уже есть на средних лучах, и не понятно что за локация была в тесте
Dremjke
Member
Аватар користувача
Звідки: North

Повідомлення

xtbtch
xtbtch: 23.03.2023 12:28Ты обиделся из за этого? Ну это ребячество, пора взрослеть.

Ты приходишь в каждую тему, связанную с видеоиграми и серишь своим "авторитетным" мнением. Закрой свой хавальник и не появляйся на форуме, не порть людям тематическое общение.


Отправлено спустя 8 минут 28 секунд:
Kravan: 23.03.2023 13:46Ага, вам снять видео как игра иддет на Стим Дек без просадок?))))) На железе уровня я даже не знаю какого года)))
30 fps при high графике, я в курсе :) Но мы говорим конкретно про ПК, а так же про говённую оптимизацию самой игры, не смотря на то, что за 2 с небольшиим года патчами ситуацию значительно исправили, но не до конца.
balao
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dremjke: 23.03.2023 15:05 30 fps при high графике, я в курсе :) Но мы говорим конкретно про ПК, а так же про говённую оптимизацию самой игры, не смотря на то, что за 2 с небольшиим года патчами ситуацию значительно исправили, но не до конца.
всмысле плохая оптимизация? нормальная она там
чем ты не доволен? тем что процессора много жрёт? а толпы пешеходов и потоки машин кто считать будет, ты в своей голове?)
много ресурсов видяхи жрёт? так в фуллхд без лучей до сих пор можно и на 1060 поиграть, кто тебе запрещает? если графона накрутить, то чего удивляться если каждый непись которых много детализирован сильно лучше чем в играх ещё не далёкого прошлого? плюс всякие новые технологии
у меня есть множество вопросов к киберпанку, глюков у него много. но никаких вопросов к оптимизации
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

balao: 23.03.2023 14:55 по поводу скриншота выше: обрати внимание что это рт _ультра_ хотя положительные изменения уже есть на средних лучах, и не понятно что за локация была в тесте
Конкретно в КПК я бачив аляпуваті масні? та блискучі поверхні. Там де вони б за всією логікою блистіти не мали б. І як на мене це не позитивні зміни. Міг спокійно проходити на середніх променях з FSR на АМД карті. Але ніт. Краще рідний рендер без отого всього. А тест скоріш за все вбудований. Там здається якийсь бар був, трохи відкритого простору, ще там щось. Різні локації.
xtbtch
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dremjke: 23.03.2023 15:05 xtbtch
xtbtch: 23.03.2023 12:28Ты обиделся из за этого? Ну это ребячество, пора взрослеть.

Ты приходишь в каждую тему, связанную с видеоиграми и серишь своим "авторитетным" мнением. Закрой свой хавальник и не появляйся на форуме, не порть людям тематическое общение.


Отправлено спустя 8 минут 28 секунд:
Kravan: 23.03.2023 13:46Ага, вам снять видео как игра иддет на Стим Дек без просадок?))))) На железе уровня я даже не знаю какого года)))
30 fps при high графике, я в курсе :) Но мы говорим конкретно про ПК, а так же про говённую оптимизацию самой игры, не смотря на то, что за 2 с небольшиим года патчами ситуацию значительно исправили, но не до конца.
Тебя просто силой променьев накрыло и ты не видишь что у тебя всего лишь 24 фпс, в этом всё дело
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

Kravan: 23.03.2023 13:46 Та, нет смысла тут спорить. Тут нет геймеров, тут есть фанаты какого-то лагеря, свидетели лучей, паладины антилуча, инквизиторы процов АМД, и поклонники синего короля. И в игры тут почти никто не играет, тут люди жарят в оверлей, потребление и цифровое показаание ФПС, я удивлюсь если тут кто-то выкючает оверлей при игре.
Так і дійсно, ігри вже й близько не приносять того захоплення й задоволення, що 20-25 років назад, незважаючи на всі 4K і більш сучасні технології графону. :( Хоч ніби ще не надто старий, але вік впливає. Я от не фанат якогось залізячного табору чи променів/антипроменів, а "паладін" жанру RTS замість геймера. Якщо трапляються періоди чистого геймінгу, то 1-2 місяці на рік. В основному за компом займаюся чимось іншим. А якщо іграми, то не власне грою, а моддингом чи перекладом ігор на українську мову, при цьому сама гра запускається тільки щоб перевірити результати моддингу/перекладу, й тут уже байдуже на якість зображення та кількість FPS, аби тільки завантажувалося пошвидше.
LalassuXul
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kalakawa: 23.03.2023 12:40
LalassuXul: 23.03.2023 12:30
Ну я зараз на "типу" фул хд з 6600хт.
От рдр2 якраз вирішив зацінити.
Ну, а 4к+120фпс за срі хандред бакс, то на перспективу майбутнього апгрейду.
якісь потрійні стандарти. якщо без променів, то вистачає 1080р\60фпс, а як за промені мова заходить, то або 2160р\120фпс, або непотрібні нам ваші промені ап-тьфу на вас
Суто моя суб'єктивщина.
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MessiaH: 23.03.2023 13:36для загрузки ОС нужны, для игр нет, проверено на куче игр и ноль разницы
Ага, а потом "ой игра г*вно постоянно статерит при подгрузке текстур".

Если игра коридорная, или стратегия допустим, то там действительно на фпс влияния нет. Если же это игра с открытым миром, то средний фпс будет с шдд такой же, но статеры ловить на нем вы будете постоянно и регулярно.
Купить 4090 и зажать на ссд это конечно гениальное решение. У меня он со времён 1080ти с 2017 года, ещё тогда на отдельных играх влияло, а щас почти для всех нужен и стоит в рекомендациях.
MessiaH
Member
Аватар користувача

Повідомлення

erkins007: 23.03.2023 16:23Ага, а потом "ой игра г*вно постоянно статерит при подгрузке текстур".
erkins007: 23.03.2023 16:23Если игра коридорная, или стратегия допустим, то там действительно на фпс влияния нет. Если же это игра с открытым миром, то средний фпс будет с шдд такой же, но статеры ловить на нем вы будете постоянно и регулярно.
Нет, всё зависит от движка, если это ублюдский УЕ4, то там хоть сдд, хоть hdd всё-равно будет статеррить, если нормальный движок то и hdd достаточно. Купил полную версию Форспокена и она одинаково статеррит как мразь что на hdd, что на сдд. Только скорость загрузки выше на сдд, там в районе секунды реально, в том как эта сволочь идёт после загрузки разницы нет, зато падлы демкой заманили, та летала как ссаный веник, а в полной версии мне на 4090 даже без лучей в 4к длсс нужен или фср
спойлер

balao
Member
Аватар користувача

Повідомлення

erkins007: 23.03.2023 16:23
MessiaH: 23.03.2023 13:36для загрузки ОС нужны, для игр нет, проверено на куче игр и ноль разницы
Ага, а потом "ой игра г*вно постоянно статерит при подгрузке текстур".

Если игра коридорная, или стратегия допустим, то там действительно на фпс влияния нет. Если же это игра с открытым миром, то средний фпс будет с шдд такой же, но статеры ловить на нем вы будете постоянно и регулярно.
Купить 4090 и зажать на ссд это конечно гениальное решение. У меня он со времён 1080ти с 2017 года, ещё тогда на отдельных играх влияло, а щас почти для всех нужен и стоит в рекомендациях.
справедливости ради у многих игр, в том числе у того же кп есть режим работы с хдд, как я понимаю игра тогда заранее затягивает нужные ресурсы в раму, тогда в теории игра будет долго стартовать но работать нормально
проверять я это конечно не буду =)
MessiaH
Member
Аватар користувача

Повідомлення

balao: 23.03.2023 16:46справедливости ради у многих игр, в том числе у того же кп есть режим работы с хдд, как я понимаю игра тогда заранее затягивает нужные ресурсы в раму, тогда в теории игра будет долго стартовать но работать нормально
Да, с Кибербагом вообще непонятка, я проходил на 6900хт версию то ли 1.52, то ли 1.56. Играл в 4к с фср 1.0 ультракачество без лучей, потом завезли фср 2.0, я запустил и эта сволочь тормозит дичайше, выше 40 фпс не поднималась на 6900хт. На 4090 в 4к без лучей карта загружена 99% и 40 фпс, включаю лучи, опять 40 фпс, включаю длсс и 75+фпс, как так не знаю, без лучей в 4к должно быть где-то 75-80фпс
balao
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MessiaH: 23.03.2023 16:49 Да, с Кибербагом вообще непонятка, я проходил на 6900хт версию то ли 1.52, то ли 1.56. Играл в 4к с фср 1.0 ультракачество без лучей, потом завезли фср 2.0, я запустил и эта сволочь тормозит дичайше, выше 40 фпс не поднималась на 6900хт. На 4090 в 4к без лучей карта загружена 99% и 40 фпс, включаю лучи, опять 40 фпс, включаю длсс и 75+фпс, как так не знаю, без лучей в 4к должно быть где-то 75-80фпс
я таких аномалий не наблюдал, судя по глазомеру на моей зелёной карте соотношение производительности/графона никак не поменялось с момента первой установки, всё логично и предсказуемо (игра на ссд, карта зелёная)
возможно амд активно меняет драйвер драйвер но что-то идёт не так, а возможно таки работа с хдд не такая гладкая как хотелось бы, может кто на такой же карте подтвердит или опровергнет
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

При моддингу швидкість завантаження гри критична - зробиш невеличку зміну й запускаєш кожного разу гру заново, щоб перевірити чи коректно працює. Особливо стосується ігор від Парадоксів з тисячами дрібних текстових файлів. Total War постійно завантажується туди-сюди при переході з глобальної карти на тактичну й назад. Сейви-лоади в багатьох іграх багато часу забирають. Справлявся до 2021 року без SSD, але в геймінгу SSD дуже доречні. А от Вінда завантажується один раз, можна й зачекати, а робочі програми зазвичай вантажаться швидко. Якщо комп сучасний, то в мене на роботі якось і без SSD все чудово для робочих задач. В геймінгу SSD, на мій погляд важливіше, особливо враховуючи як багато місця займають сучасні ігри. Якщо не розглядати специфічні задачі, які дійсно вимагають високої продуктивності дискової системи.
Відповісти