Valve представила Counter-Strike 2. Тестування вже розпочалося

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
jaydee
Junior
Звідки: Краматорск

Повідомлення

Предлагаю обсудить Valve представила Counter-Strike 2. Тестування вже розпочалося
Этот год войдет в историю
Martix
Member
Звідки: Цитадель

Повідомлення

Предлагаю обсудить Valve представила Counter-Strike 2. Тестування вже розпочалося
Обновление игры следует начать с античита, косметика и прочие нововведения Гейб может засунуть оставить себе. :baby:

Отправлено спустя 41 секунду:
jaydee: 22.03.2023 20:00Этот год войдет в историю
Фуух, а то прошлый то не вошел... :facepalm:
спойлер
:puke:
shnok
Member
Аватар користувача

Повідомлення

про античіт ні слова...
afhpwnd
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

Пасхалки про Україну будуть? :think:
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

jaydee: 22.03.2023 20:00 Этот год войдет в историю
Лаври найбільш деградантської гри усіх часів та народів нарешті перейдуть від CS: GO до нового лідера. :idea: :puke:
oversmoke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kassatka: 22.03.2023 20:26 Лаври найбільш деградантської гри усіх часів та народів нарешті перейдуть від CS: GO до нового лідера. :idea: :puke:
А что там не так с этим GO? А то не довелось играть в него. Сильно хуже 1,6?
DEF__IniT__
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kassatka
Я б розділив це звання між всіма "3 в ряд" і клікерами

Відправлено через 1 хвилину 34 секунди:
oversmoke
Та +- теж саме, тільки з шапками, просто мусье хоче показати свою винятковість і хейтить популярне
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

oversmoke: 22.03.2023 20:33 А что там не так с этим GO? А то не довелось играть в него. Сильно хуже 1,6?
На щастя мені теж не доволося грати в нього, й сподіяваюсь ніколи не доведеться. Проте ця гра за рахунок своєї популярності й свого контингенту продукує стільки низькопробного контенту направо й наліво, що й за залізним занавісом не сховаєшся.
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

рассеять дым с помощью автомата или гранаты - это кринж...
jaydee
Junior
Звідки: Краматорск

Повідомлення

Martix: 22.03.2023 20:02 Предлагаю обсудить Valve представила Counter-Strike 2. Тестування вже розпочалося
Обновление игры следует начать с античита, косметика и прочие нововведения Гейб может засунуть оставить себе. :baby:

Отправлено спустя 41 секунду:
jaydee: 22.03.2023 20:00Этот год войдет в историю
Фуух, а то прошлый то не вошел... :facepalm:
спойлер
:puke:
т.е победа Украины в этом году для некоторых нечего не значит?!
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kassatka: 22.03.2023 20:37
oversmoke: 22.03.2023 20:33 А что там не так с этим GO? А то не довелось играть в него. Сильно хуже 1,6?
На щастя мені теж не доволося грати в нього, й сподіяваюсь ніколи не доведеться. Проте ця гра за рахунок своєї популярності й свого контингенту продукує стільки низькопробного контенту направо й наліво, що й за залізним занавісом не сховаєшся.
Забаньте його! Я такого відвертого флуду ще не бачив, пише, що люди які грають кс деграданти... Но він ніразу не грав... тупо максимально відвертий вкид і провокація :rotate:
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Хороший шаг или даже прыжок вперёд, интересно как заядлые каэсеры примут этот апдейт.
shnok
Member
Аватар користувача

Повідомлення

jaydee: 22.03.2023 20:45
Martix: 22.03.2023 20:02 Предлагаю обсудить Valve представила Counter-Strike 2. Тестування вже розпочалося
Обновление игры следует начать с античита, косметика и прочие нововведения Гейб может засунуть оставить себе. :baby:

Отправлено спустя 41 секунду:

Фуух, а то прошлый то не вошел... :facepalm:
спойлер
:puke:
т.е победа Украины в этом году для некоторых нечего не значит?!
зрівнювати гру і війну - різні речі
Misanthrop
Member
Аватар користувача
Звідки: То там то сям

Повідомлення

Шановні. Про античіт немає сенсу щось казати. Завжди найдеться діра у безпеці.
Activision дуже багато розпиналися щодо свого нового Рикошету. Який він класний, що він читаків у безпомічних болванчиків перетворює без урону.
Але те що коїться зараз у COD у ніяке порівняння не йде з CS GO. Бо казати можна багато, а от тихо собі банити читаків та відправляти підозрюваних у тіньовий бан, щоби вони грали з такими самими підозрбваними...
Таку систему я бачив тільки у CS:GO. І вона захоплююча та недосяжлива для багатьох інших проектів, з набагато більшим бюджетом
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

DEF__IniT__: 22.03.2023 20:35 Я б розділив це звання між всіма "3 в ряд" і клікерами
Клікери дійсно одні з найтупіших ігор, але ніхто ж не задрочує в один і той же клікер місяцями й роками, й не обирає фах кіберспортсмена по галузі клікерів. А якщо зіграти в клікер кілька разів і потім покинути, то можна зустріти цікавий сюжет і гумор й це не витягне з тебе чимало сил. Моя перша гра, яку я відважився купити в Стімі - був саме клікер за 17 грн. про передвиборчі перегони Порошенка й Зеленського. Доволі цікава гра з хорошим гумором вийшла як за 17 гривень на один день, жаль що її продаж у Стімі прибрали, лише сторінка в спільноті Стім лишилася і куплена гра в мене в бібліотеці не зникла. Потім ще таку ж подібну гру про перегони Байдена й Трампа купив, теж непогано. І клікер про типове життя рашкованського ватника - не менш цікава як на один день приколотися.
Ігри "три в ряд", як на мене, найпростіша й назручніша річ вбити час в дорозі зі смартфоном у руках поряд з різними сканвордами. Не бачу сенсу купляти дорогий смартфон для складних ігор і ризикувати, тягаючи його з собою. Хоча звісно куди краще почитати щось, в тому числі fb2-рідером якщо з мобільним інтернетом проблеми , або ж зіграти в го, шахи, шашки чи подібні логічні ігри на смартфоні. Я за менше року досвіду зі смартфоном "три в ряд" на ньому не грав, додаток для гри в го на смартфон купив, але майже не грав, слухати скачаний ютуб припинив через глючні наушники, в основному читаю новини й книги. А от на компі свого часу в багато різних ігор "три в ряд" грати пробував, переважно якщо не треба сильно напружуватися з часовим лімітом, а грати на розслабоні. Тож можете й мене вважати деградантом. :laugh: Але в будь-якому разі я ніколи не відносив "три-в-ряд" до улюблених жанрів, в які полюбляю грати найчасше й на тривалій основі, а не день-два одну гру пройти.

Відправлено через 10 хвилин 13 секунд:
Павло: 22.03.2023 20:52 Я такого відвертого флуду ще не бачив, пише, що люди які грають кс деграданти... Но він ніразу не грав... тупо максимально відвертий вкид і провокація :rotate:
Я грав в своєму житті в Half-Life після купівлі першого компа, а також з друзями по локалці в древній Counter-Strike десь в 2008-2011 році не знаю версія 1.6 чи яка там інша, мені цього вистачило, щоб на все життя зрозуміти, що шутери - найбільш деградантський поганий жанр, що не варто й пробувати інші шутери. Ну а на CS: GO качу найбільшу бочку через те, що це найбільш популярна гра на Стімі й через те, що загальновідомий факт, яке токсичне ком'юніті в найбільш популярних CS: GO та Dota 2, навіть ніколи не граючи в ці ігри все рівно не раз перетнешся. Але Dota 2 хоча б позашлюбний нащадок найвеличнішого Warcraft 3, а не шутера.
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

Kassatka
смысл от этих простыней ?))
кто хочет - тот играет , кто нет - тот нет . Прям как Кличко я сказал :rotate:

телега, танцы , шапито , очко
писал своей любимой
окрыленный
кличко
terminahtor
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Kassatka
Що, мамка забирала мишку і клаву в дитинстві і не давала пограти в гта3, що так срака горить?))) чи тебе постійно принижували в онлайні?)
Снобізмом так і несе :puke:
Навіть не знаю як реагувати на твій висер. Саме так, це саме висер, а не пост.
Востаннє редагувалось 22.03.2023 21:29 користувачем terminahtor, всього редагувалось 2 разів.
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

KimRomik: 22.03.2023 20:39рассеять дым с помощью автомата или гранаты - это кринж...
неа , нет там такого . Можно потушить огонь дымовухой
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

nochnik89: 22.03.2023 21:28
KimRomik: 22.03.2023 20:39рассеять дым с помощью автомата или гранаты - это кринж...
неа , нет там такого . Можно потушить огонь дымовухой
В CS 2 планують, чекни відосік)
спойлер
Востаннє редагувалось 22.03.2023 21:31 користувачем feniks_tm, всього редагувалось 1 раз.
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

а стоп , Вы про новый кс )) да , глянул ))) ну патроны прошивают , да пока посмотрим как это будет в реальности
Не заядлый игрок в кс , но иногда могу пошпилить
Відповісти