AMD Ryzen 7 7840U виявився швидшим за Ryzen 9 6980HX у тесті Cinebench R23

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Yuggot
Junior

Повідомлення

Предлагаю обсудить AMD Ryzen 7 7840U виявився швидшим за Ryzen 9 6980HX у тесті Cinebench R23

Отправлено спустя 16 минут 18 секунд:
Неделя назад купили ноут HP probook на Ryzen 5 5600U существенно дешевле чем аналогичные . Производительность очень даже нечего , приятно удивил. И это Zen 3 а тут уже 4-й, не знаю по моему мобильный сегмент на шаг впереди чем десктоп по всем направлениям.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Yuggot

На счёт проца согласен, хорошая покупка, а вот на счёт того что мобильный сегмент на шаг впереди десктопа это врядли.
Lynch
Member
Аватар користувача
Звідки: Полтава

Повідомлення

Yuggot: 19.03.2023 16:50 Предлагаю обсудить AMD Ryzen 7 7840U виявився швидшим за Ryzen 9 6980HX у тесті Cinebench R23

Отправлено спустя 16 минут 18 секунд:
Неделя назад купили ноут HP probook на Ryzen 5 5600U существенно дешевле чем аналогичные . Производительность очень даже нечего , приятно удивил. И это Zen 3 а тут уже 4-й, не знаю по моему мобильный сегмент на шаг впереди чем десктоп по всем направлениям.
Це дивлячись з чим Ви порівнюєте. От в мене є ігровий ПК і я вперше в цьому році придбав «ігровий» ноут. То порівнюючи їх, ноутбук добряче так позаду.
l-m
Member

Повідомлення

Якщо 14825 папуг це при 28 Вт споживання, то результат шикарний.
Siryi Wolf
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Ну так, пішов я нахрін з мріями про ноут середньої потужності з гарною вбудовановаю графікою, та хоч трохи дешевше Ланоса..
inquisition
Member
Звідки: Днепр

Повідомлення

Siryi Wolf: 19.03.2023 18:20 Ну так, пішов я нахрін з мріями про ноут середньої потужності з гарною вбудовановаю графікою, та хоч трохи дешевше Ланоса..
У тебя есть выбор. И на том и на том можно работать. Научившись современной профессии и приобретя скиллы с современным ноутбуком можно работать из любой точки планеты, заработать на квартиру, спорткар и всё, чего захочется. Работать на ланосе можно тоже в любой точке планеты, только заработаешь ты максимум на отпуск в условной Кирриловке раз, ну может быть даже 2 в год. "Делайте правильные выводы" © доктор Комаровский :beer:
З.Ы. Дешёвыми технологии уже никогда не будут.
Buldozer.
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

inquisition: 19.03.2023 19:16
Siryi Wolf: 19.03.2023 18:20 Ну так, пішов я нахрін з мріями про ноут середньої потужності з гарною вбудовановаю графікою, та хоч трохи дешевше Ланоса..
У тебя есть выбор. И на том и на том можно работать. Научившись современной профессии и приобретя скиллы с современным ноутбуком можно работать из любой точки планеты, заработать на квартиру, спорткар и всё, чего захочется. Работать на ланосе можно тоже в любой точке планеты, только заработаешь ты максимум на отпуск в условной Кирриловке раз, ну может быть даже 2 в год. "Делайте правильные выводы" © доктор Комаровский :beer:
З.Ы. Дешёвыми технологии уже никогда не будут.
Ты собрал все дизы от всех тутошних владельцев ланосов :lol:
cadet-ua
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Siryi Wolf: 19.03.2023 18:20 Ну так, пішов я нахрін з мріями про ноут середньої потужності з гарною вбудовановаю графікою, та хоч трохи дешевше Ланоса..
Ланос теж машина.
Lucas55
Member
Аватар користувача
Звідки: Сверхскопление Ланиакея Местная группа галактик Млечный Путь Солнечная система планета Земля

Повідомлення

inquisition: 19.03.2023 19:16Работать на ланосе можно тоже в любой точке планеты, только заработаешь ты максимум на отпуск в условной Кирриловке раз, ну может быть даже 2 в год
так може він кокаїн в ланосі перевозить, або уран. Ти бачив як Джонні Депп кокаін возив ? У нього гроші в квартиру не влазили :D
Так ще може утерти носа всім тим ванільним удальонщикам :laugh:
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

inquisition
Ага знаємо таких заробітчан, навчились заробляли гроші, а потім роки з 4-5 у дурдомі опинялись, як виявляється ця робота, як пояснили фахівці, має дуже високий відсоток нервових зривів та психозів, навіть шизофренію викликає. Але про це чомусь не дуже розповсюджуються радники.
MOD.ANDREWS
Member
Звідки: Вінницька обл

Повідомлення

Боти теми клепають кожен день :facepalm:
inquisition
Member
Звідки: Днепр

Повідомлення

Захар Беркут: 20.03.2023 12:29 inquisition
Ага знаємо таких заробітчан, навчились заробляли гроші, а потім роки з 4-5 у дурдомі опинялись, як виявляється ця робота, як пояснили фахівці, має дуже високий відсоток нервових зривів та психозів, навіть шизофренію викликає. Але про це чомусь не дуже розповсюджуються радники.
Шмарклі розвішувати не потрібно і не забувати займатися фізкультурою - не прийдеться ходити до тих фахівців, які дупля не відстрелюють що таке IT. ~ 10 років в двох величезних компаніях і ніхто ще дахом не поїхав власне як і на Ланосі ніхто із моїх знайомих :laugh:
Так що схаменись, салага :teacher:
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

inquisition
Гарні поради але не діють, мені довелось познайомитись з дійсністю, коли возили гуманітарку у лікарні, так от статистика приблизно 40-45% ІТшники у лікарні, 40-45% військові, та близько 10% інші. Поспілкувався з знайомим, так що ви помиляєтесь, і спорт, і відпочинок, і багато чого робили, і не врятувало. А ви до речі як собі уявляєте - вам особисто відрахуються усі з компанії про хвороби?
inquisition
Member
Звідки: Днепр

Повідомлення

Buldozer.: 20.03.2023 09:36
inquisition: 19.03.2023 19:16

У тебя есть выбор. И на том и на том можно работать. Научившись современной профессии и приобретя скиллы с современным ноутбуком можно работать из любой точки планеты, заработать на квартиру, спорткар и всё, чего захочется. Работать на ланосе можно тоже в любой точке планеты, только заработаешь ты максимум на отпуск в условной Кирриловке раз, ну может быть даже 2 в год. "Делайте правильные выводы" © доктор Комаровский :beer:
З.Ы. Дешёвыми технологии уже никогда не будут.
Ты собрал все дизы от всех тутошних владельцев ланосов :lol:
Да и бес с ними :facepalm: У меня брат старший такой же болван. Есть жена, есть ребёнок, нет своего жилья, живёт с родителями, мозгов и соображалки нет, всю жизнь на гос. службе, куда каждый раз кто-то знакомый пропихивал, замолвив словечко, среди таких же дешёвых коллег (и дешёвых и бедных), зато Ланос купил топовый лет 10 назад, так и остался жить в Луганске и ни один чужой успешный пример ему не пример. При этом в самые дикие времена я ютил его и жену у себя, родителей и двух друзей. Говорил - займись образованием, не сиди впустую не прожигай время. Палец об палец оба не ударили и уехали в Луганск обратно к своему любимому Ланосу и дитя там родили. :popcorn:

Отправлено спустя 12 минут 25 секунд:
Захар Беркут: 20.03.2023 21:26 inquisition
Гарні поради але не діють, мені довелось познайомитись з дійсністю, коли возили гуманітарку у лікарні, так от статистика приблизно 40-45% ІТшники у лікарні, 40-45% військові, та близько 10% інші. Поспілкувався з знайомим, так що ви помиляєтесь, і спорт, і відпочинок, і багато чого робили, і не врятувало. А ви до речі як собі уявляєте - вам особисто відрахуються усі з компанії про хвороби?
Вони всі на виду і на слуху кожен день, так що так - вважайте, що звітують. І на IT як таковому в плані розробки і все що навкруги неї робота за лептопом не замикається. Купа професій, які дозволяють працювати з любого місьця в світі, високооплачуванні, не потребують навіть роботи в великому колективі, ніякого стресу практично, повна свобода руху і часу. Я знаю про що говорю тому, що я знаю і спілкуюсь з величезною кількістю людей в професіі. Те, що ви говорите правду про "поїхавших" на нервах людей з IT сфери, я не заперечую, але я не знаю жодного. Фізичні навантаження (спортік) і спокій дома, близькі нормальні стосунки з рідними та підтримка всіх, кого знаю, витягують з любих депресій і нервових зривів.
Але це вже зовсім розмова не по сабжу, хоч і навколо нього. :kbd: Якщо що, ожна перебратись в інше місце для таких розмов :beer:
Softas
Member

Повідомлення

inquisition: 19.03.2023 19:16
Siryi Wolf: 19.03.2023 18:20 Ну так, пішов я нахрін з мріями про ноут середньої потужності з гарною вбудовановаю графікою, та хоч трохи дешевше Ланоса..
У тебя есть выбор. И на том и на том можно работать. Научившись современной профессии и приобретя скиллы с современным ноутбуком можно работать из любой точки планеты, заработать на квартиру, спорткар и всё, чего захочется. Работать на ланосе можно тоже в любой точке планеты, только заработаешь ты максимум на отпуск в условной Кирриловке раз, ну может быть даже 2 в год. "Делайте правильные выводы" © доктор Комаровский :beer:
З.Ы. Дешёвыми технологии уже никогда не будут.
Я так розумію, що ви маючи комп, легко собі можете купити спорткар. Чи судячи з вашого профілю і на новий ланос грошей не вистачає.
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Softas: 20.03.2023 22:39
inquisition: 19.03.2023 19:16

У тебя есть выбор. И на том и на том можно работать. Научившись современной профессии и приобретя скиллы с современным ноутбуком можно работать из любой точки планеты, заработать на квартиру, спорткар и всё, чего захочется. Работать на ланосе можно тоже в любой точке планеты, только заработаешь ты максимум на отпуск в условной Кирриловке раз, ну может быть даже 2 в год. "Делайте правильные выводы" © доктор Комаровский :beer:
З.Ы. Дешёвыми технологии уже никогда не будут.
Я так розумію, що ви маючи комп, легко собі можете купити спорткар. Чи судячи з вашого профілю і на новий ланос грошей не вистачає.
А що у нього з профілем? Не зрозумів ваш акцент.
Hum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Работа делится на два типа - работаешь на себя или работаешь "на дядю". Никакой доход не стоит того, что бы испытывать психологический дискомфорт.
inquisition
Member
Звідки: Днепр

Повідомлення

Softas: 20.03.2023 22:39
inquisition: 19.03.2023 19:16

У тебя есть выбор. И на том и на том можно работать. Научившись современной профессии и приобретя скиллы с современным ноутбуком можно работать из любой точки планеты, заработать на квартиру, спорткар и всё, чего захочется. Работать на ланосе можно тоже в любой точке планеты, только заработаешь ты максимум на отпуск в условной Кирриловке раз, ну может быть даже 2 в год. "Делайте правильные выводы" © доктор Комаровский :beer:
З.Ы. Дешёвыми технологии уже никогда не будут.
Я так розумію, що ви маючи комп, легко собі можете купити спорткар. Чи судячи з вашого профілю і на новий ланос грошей не вистачає.
1. Можу, але купив квартиру в новобудові.
2. Якщо бути зовсім кретином, то можна і по профілю компа на форумі судити про фінансове становище кого б то не було. Але якщо заглянули в профіль і вмієте хоч щось рахувати, вперед до гугла шукати роки народження основних компонентів, включаючи дисплей, та їх вартість в зелених і гривнях на той момент по виходу на наш ринок. Потім ще можна згадати, що нема для кого розписувати всі багатокоштовні інші електронні ніштяки і пристрої як наприклад звукова апаратура, яка за часів бакса ~20-22 в грн. коштувала ~130-140к. грн, якими корисутується юзер форуму.
Включайте мозок, щоб не позоритися в коментарях.

Отправлено спустя 18 минут 32 секунды:
Hum: 21.03.2023 12:36 Работа делится на два типа - работаешь на себя или работаешь "на дядю". Никакой доход не стоит того, что бы испытывать психологический дискомфорт.
А научиться справляться с нагрузками - не? Будем брать за эталон предел мечтаний - тишина, спокойствие, бедность и ланос, когда перед тобой все возможности, только бери, учись и зарабатывай и повышай самооценку, чтоб в твоих текстах сравнения с ланосами больше не участвовали?
Siryi Wolf
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Таке враження що всі коменти моя жінка писала, поки я їм про вбудовану графіку та ціну на ноути розповідаю, вони за Ланоси сратися почали...
Mykolay3ack
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Нагальне питання, 7840U є ноути за адекватні кошти в продажу?
Відповісти