Украинский IP и русский ДНС

Локальные сети и Интернет
Автор
Повідомлення
Dremjke
Member
Аватар користувача
Звідки: North

Повідомлення

Martix: 17.07.2022 15:27Сижу с германского VPN - вообще нет проблем.
А каким именно клиентом пользуетесь?
x0taby4
Member
Звідки: Ужгород

Повідомлення

Такс.... Один акк на смартфоні та пк, пошукова Гугл. На запити ссд, ссд відгуки, і та жодних кацапських сайтів, тільки Україна та ЄС. Провайдер водяфон та Олл-ком. :beer:

Відправлено через 2 хвилини 37 секунд:
Upd. Таки виліз озон десь на 4 сторінці.. :laugh:
Mad Dog
Member

Повідомлення

мені bing на запит "ssd диск" на першій сторінці видав посилання на ardes.bg ))
Hum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

С лайфа вбил в поиск "SSD диск для ноутбука" и на второй странице выбило вообще сайты "днр" и "лнр".
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

А у меня на Триолан на первой же странице высвечивается Ситилинк и ДНС, к примеру, при запросе Samsung 870EVO отзывы.
OC Falcon
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Avenger80: 20.03.2023 14:03 А у меня на Триолан на первой же странице высвечивается Ситилинк и ДНС, к примеру, при запросе Samsung 870EVO отзывы.
Аналогично. Еще Триолан на сайтах определеяет, что я в Харькове живу (а я там даже не был никогда). Видимо, какой-то серьезный узел у вас находится.
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

OC Falcon
Потому что сам Триолан родом из Харькова первоначально.
OC Falcon
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Avenger80
Как-то видел коммент человека из Нидерландов, писал, что у них в городе какой-то серьезный узел, через который идет весь расиянский траффик. Достаточно дернуть за рубильник, и на этом все :lol:
terminahtor
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

DNS треба мати свої власні)

Відправлено через 1 хвилину 43 секунди:
OC Falcon: 20.03.2023 14:19Нидерландов, писал, что у них в городе какой-то серьезный узел
Там дуже багато важливих вузлів маршрутизації та агрегації трафіку, не тільки російського, а взагалі. Якщо, як ви кажете, "дьорнуть рубільнік", то паршиво стане всім без виключення.
Mad Dog
Member

Повідомлення

Avenger80: 20.03.2023 14:03 А у меня на Триолан на первой же странице высвечивается Ситилинк и ДНС, к примеру, при запросе Samsung 870EVO отзывы.
:facepalm: ну так ти ж не продукт шукаєш, а відгуки, та ще й на мові ворога. От воно тобі те що ти шукаєш і показує.

Знову таки, щоб робити якісь висновкі треба шукати у анонімному/приватному режимі браузера. Персоналізований пошук з вашого профілю може показувати спершу помойки які ви вже відвідували.

Отправлено спустя 1 минуту 47 секунд:
terminahtor: 20.03.2023 14:36 DNS треба мати свої власні)
Тут мова про кацапский магаз, а не про сервер доменний імен )
Cirax
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

DEVES: 14.07.2022 13:53 Кроме IP есть еще и языГ системы, к которому ото всё лайно и липнет...
Чухня полная.
Язык системы российский, и запрос на российском - все ссылки на украинские сайты.
А вот если добавить слово отзывы, почти всё российские сайты.
_clawfinger_
Member
Звідки: З берегів Дніпра

Повідомлення

Проблема саме в гуглі. У них індексація пошуку так налаштована, вони нас відносять до ру зони.
deserteagle777
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

ShamilFox: 14.07.2022 10:55 Неоднократно начал замечать, что при поиске чего-либо из комплектующих на первой странице в поисковике мне предлагаются товары с русской помойки DNS.
Учитывая, что все русские сайты давно в блоке от провайдера (drive2, rutracker, nvidia.ru) хотелось бы услышать мнение других людей, попадается ли вам он в поисковике? Причем при переходе на него - все грузится и работает, даже предлагает зарегаться и что-то заказать. Очередная денацификация только уже от провайдера или это уже большой брат начал следить изнутри? :idea:
Провайдер: союз-телеком, статический ip.
в самом низу страницы гугла , местоположение правильное показывает ?

регион какой в винде стоит ?

Отправлено спустя 1 минуту 7 секунд:
_clawfinger_: 23.03.2023 15:22 Проблема саме в гуглі. У них індексація пошуку так налаштована, вони нас відносять до ру зони.
вообще не показатель , ввел запрос "ссд накопитель" - первые 2 страницы украинские сайты

Отправлено спустя 5 минут 30 секунд:
Mad Dog: 21.03.2023 11:35
Avenger80: 20.03.2023 14:03 А у меня на Триолан на первой же странице высвечивается Ситилинк и ДНС, к примеру, при запросе Samsung 870EVO отзывы.
:facepalm: ну так ти ж не продукт шукаєш, а відгуки, та ще й на мові ворога. От воно тобі те що ти шукаєш і показує.

Знову таки, щоб робити якісь висновкі треба шукати у анонімному/приватному режимі браузера. Персоналізований пошук з вашого профілю може показувати спершу помойки які ви вже відвідували.

Отправлено спустя 1 минуту 47 секунд:
terminahtor: 20.03.2023 14:36 DNS треба мати свої власні)
Тут мова про кацапский магаз, а не про сервер доменний імен )
Чёрная тема - простой режим , белая - инкогнито
спойлер
Снимок экрана 2023-03-23 160412.png
Снимок экрана 2023-03-23 160522.png
_clawfinger_
Member
Звідки: З берегів Дніпра

Повідомлення

deserteagle777: 23.03.2023 16:07вообще не показатель , ввел запрос "ссд накопитель" - первые 2 страницы украинские сайты
:)
Приклад не валідний. Це популярний запит, й багато пропозиції. Пошукайте щось менш популярне й тоді побачите проблему всій красі.

Якщо хтось читав новини не в тг, а на сайтах. Може помітив одну деталь: після вторгнення 23 лютого 22 року, багато новинних сайтів відключили ру версію, лишили тільки українську. Це дуже помітно було по агрегаторам в юа, все українською. Потім десь через півроку вернули назад російську, зараз двомовні. Російську повернули через сео оптимізацію, сайти розкручувати треба.Все через кончений гугл.
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

_clawfinger_: 23.03.2023 16:49 Все через кончений гугл.
Я розумію, що Google зараз гнобити модно, та й є за що, насправді.
Але я спробував Bing та DuckDuckGo - і справи там не кращі.
Я навіть сказав би - ще гірші.
Бо то й же Google після маленького допилювання, яке я вже згадував в цій темі раніше, в принципі, юзабельний стає.

Загалом, за більше ніж півроку використання "прокачаного" Google можу сказати, що базовий рецепт інформаційної гігієни виглядає якось так:
1) фільтруйте видачу пошукових систем, відсіюючи результати російською мовою
2) пошукові запити пишіть українською або англійською мовами

Так, це не вбереже від "розпові учительке" або інших "гугл-транслейтнутих" сайтів на не *.сру доменах.
Але пошукову видачу зробить чистішою а волосся шовковистішим.
Bender911
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Artem_K: 14.07.2022 13:43 Alligator, ввел запрос "ssd disk" в гугл через firefox. Результат - 10 ссылок на украинские сайты. И ни одного на английский. Язык запроса роли особой не играет. Дело в региональных настройках системы/браузера и их интерпретации поисковой службой.
То же самое ввел через bing и Edge. В выдаче реклама на диски от Розетки и россыпь болгарских и чешских сайтов.
Ви мабудь не розумієти, що пишете. Пишете руснявою запит, то не дивно що будуть русняві сайти. Ваш приклад с англійською мовою недоречний, бо є ще геолокація, мова браузера, налаштування пошука. Але приведу приклад для мого сетапа: браузер тільки з англійскою, пошук гугла як і весь профіль англійською, навіть розкладки руснявої нема:). Якщо пишу українською "ssd диски відгуки", то небачу руснявого у видачі, пишу "отзиви" одразу два сайта - див. скріни.
спойлер
Зображення
Зображення
_clawfinger_
Member
Звідки: З берегів Дніпра

Повідомлення

Васильович: 23.03.2023 17:03Але я спробував Bing та DuckDuckGo - і справи там не кращі.
Bing не використовував. DuckDuckGo давно-давно перестав існувати, після того як став використовувати DNS сервери яндекса. Може щось змінилося, не в курсі, бо не слідкую за ними.
Васильович: 23.03.2023 17:03Бо то й же Google після маленького допилювання, яке я вже згадував в цій темі раніше, в принципі, юзабельний стає.
Подивився, я теж використовую цей рецепт, знайшов на просторах інету.
Васильович: 23.03.2023 17:031) фільтруйте видачу пошукових систем, відсіюючи результати російською мовою
2) пошукові запити пишіть українською або англійською мовами
Ось так й роблю, кращих варіантів не бачу.
Krovatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Проверил запросом ссд диск, все магазины наши. Провайдер Вега, язык в аккаунтах и винде русский.

Вместо классического DNS давно использую DOT на сервера Google, cloudflare и quad9
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Krovatka
Та я тоже проверил, если не писать на русском и вообще, например просто - B560M Pro VDH , то выдаёт только украинские магазины. Так что всё нормально. Просто Гугл подстраивается под твои запросы, предпочтения, куда раньше заходил, на каком языке пишешь - вот и всё. Так что зрады особой нет.

Интересно так - у меня появился хейтер или хейтеры (минусаторы) ... Смешно. :)
А вообще многие люди даже на это внимание не обращают и живут своей жизнью. Допустим вчера залистился Арбитрум. :)
ShamilFox
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro - Rīga - Toronto

Повідомлення

deserteagle777
Шевченковский район, Днепр, Днепропетровская область
Регион - Украина, язык Русский (Украина)
В последнее время как-то само по себе начало опять выдавать только укр ресурсы (на примере "ссд диск купить" и "ссд диск отзывы"). Никаких действий не предпринимал, железо/адрес так же.
Відповісти