У Китаї помічені підроблені накопичувачі Samsung 980 Pro

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Yalg
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Предлагаю обсудить У Китаї помічені підроблені накопичувачі Samsung 980 Pro

Удивляюсь как производители теряя немало бабок на подделках не посылают никого смазать трусы таким "умным" подделывателям.
Или тем более удивляюсь что они их не засуживают на такие бабки что даже их правнуки будут менять фамилии.
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

и объем тоже наверное не по паспорту, то есть если на наклейке заявлено 2 ТБ, то по факту там может быть не более 128 ГБ, но всякие утилиты будут показывать, что там действительно 2 ТБ :laugh:
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

выкинут на али на продажу )
Ждите на ютубах у обзорщиков реферальные скидки по супер дешевым товарам с алишки ) топовый самсунг за недорого.
у китайцев своеобразный менталитет. Обманывать людей нельзя , но обманывать людей в интересах Китая в принципе можно :gigi:
OC Falcon
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Это как на ебее лежат EVO 980. По шикарной цене, только нигде нет ни одной надписи Samsung и скорость как у обычного sata :lol:
Поговорки про скупых не зря придумали.
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Yalg: 19.03.2023 12:53 Предлагаю обсудить У Китаї помічені підроблені накопичувачі Samsung 980 Pro

Удивляюсь как производители теряя немало бабок на подделках не посылают никого смазать трусы таким "умным" подделывателям.
Или тем более удивляюсь что они их не засуживают на такие бабки что даже их правнуки будут менять фамилии.
А мені дивно як люди купляють ТОПОПВІ речі в сірих магазах... Пот типу айфонів без гарантії чи таких "самсунгів" в не офіційних магазів...
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Павло: 19.03.2023 14:25
Yalg: 19.03.2023 12:53 Предлагаю обсудить У Китаї помічені підроблені накопичувачі Samsung 980 Pro

Удивляюсь как производители теряя немало бабок на подделках не посылают никого смазать трусы таким "умным" подделывателям.
Или тем более удивляюсь что они их не засуживают на такие бабки что даже их правнуки будут менять фамилии.
А мені дивно як люди купляють ТОПОПВІ речі в сірих магазах... Пот типу айфонів без гарантії чи таких "самсунгів" в не офіційних магазів...
Те у кого нет денег обычно как раз не умеют их считать. От слова совсем :laugh:
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Donate: 19.03.2023 14:40
Павло: 19.03.2023 14:25
А мені дивно як люди купляють ТОПОПВІ речі в сірих магазах... Пот типу айфонів без гарантії чи таких "самсунгів" в не офіційних магазів...
Те у кого нет денег обычно как раз не умеют их считать. От слова совсем :laugh:
так не завжди)
Ось американські бітки не там за 15000 долларів а за 50-60 тисяч..
Тобто людина маючи 60 тисяч купляє б.у. біток з непонятним ремонтом... Коли може купити хороший новий автомобіль... Це походу якісь комплекси ще з 90... понти це головне :weep:
Buldozer.
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Да по наклейке ж видно что чтот косячное.

китайцы всегда экономили на шрифтах\упаковке\качестве упаковки.

всегда это их выдавало и сейчас видимо так же
agarus
Member

Повідомлення

Люди купують підробки на алі і радіють, бо воно нове і може й не супер х-ки, але їм взагалі-то вистачає і різниці вони часто не помітять, якщо не почнуть міряти: 4 там Гб/с чи 7. Долі процентів можуть протестувати пристрій і відписатись в комментарях. Тож якщо люди купують - китайці штампують.
Anytime
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Нещодавно з подібним зіткнулися. Взяв знайомий ноутбук на ресурсі, де продають ремонті речі зі Штатів та Європи. Поставив windows, а він в синьку як тільки намагаєшся щось робити. Розібрали ноут, а там таке чудо з наклейкою 980 EVO (без samsung). Замінили накопичував і все нормально працює.
cAkeJJ
Member
Аватар користувача
Звідки: Львов

Повідомлення

Buldozer.: 19.03.2023 15:02 Да по наклейке ж видно что чтот косячное.

китайцы всегда экономили на шрифтах\упаковке\качестве упаковки.

всегда это их выдавало и сейчас видимо так же
Если не с чем сравнить, то не поймешь, да и могут с оригиналов наклейку переклеивать просто.
taras_cs
Member
Аватар користувача
Звідки: Варшава-Київ-Дніпро

Повідомлення

важко відлічити від оригіналу
*відрізнити
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

Тепер багато хто буде боятись купляти Самсунг через можливість попастись на підробку
Samsung сам винен що його підробляють - вони що, вчора на світ появились? Згадайте про смартфони
Тре наклейки з голограмою і якусь електронну бімбу в контролер, так щоб всі біоси світу знали з ким справу мають.
IvanCh
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Yalg: 19.03.2023 12:53 Предлагаю обсудить У Китаї помічені підроблені накопичувачі Samsung 980 Pro

Удивляюсь как производители теряя немало бабок на подделках не посылают никого смазать трусы таким "умным" подделывателям.
Или тем более удивляюсь что они их не засуживают на такие бабки что даже их правнуки будут менять фамилии.
Якби китай був нормальною країною то так.
але це китай і таке прямо фінансується їхньою державою, їм абсолютно пофіг на методи, лиш би був національний виробництво,
спеціалісти та продакшен. Совєти кстаті 1 в 1 тим же займалися.Ґ
тому будь-хто посланий в китай там і лишеться. В крайному випадку посадять на підвал і зроблять рабом.
А у гіршому взагалі з'їдять. це ж китай для того щоб пеніс стояв вони любе гівно жруть, а людину та й поготів
den888
Junior

Повідомлення

Buldozer.: 19.03.2023 15:02 Да по наклейке ж видно что чтот косячное.

китайцы всегда экономили на шрифтах\упаковке\качестве упаковки.

всегда это их выдавало и сейчас видимо так же
Я в розетці пару тижнів назад купив 980 pro, так от чесно, якщо їх разом рядом не покласти, то і б не відрізнив. Так, прочитавши тему і ваш коментар я звернув увагу як наклеєна етикетка, як буд то на неї налили клею і придавили пальцем в 5 місцях, а от шрифт я не знаю. Я свій ссд бачив ну три хвилини. Всунув в материнку і вперед :) але на цьому Алі принципово не купую нічого, бо в мене релігія не дозволяє та стереотип, китаєць - завжди обман.
sav_
Member

Повідомлення

Зовні підроблений накопичувач Samsung 980 Pro важко відлічити від оригіналу
відрізнити контролер справді непросто
ЗображенняЗображення
Hum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

OC Falcon: 19.03.2023 13:05 Это как на ебее лежат EVO 980. По шикарной цене, только нигде нет ни одной надписи Samsung и скорость как у обычного sata :lol:
Поговорки про скупых не зря придумали.
Если нет надписи Самсунг то это не подделка.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Купуйте офіційне!!! (с)
OC Falcon
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Hum: 19.03.2023 17:45 Если нет надписи Самсунг то это не подделка.
Я имею в виду вообще нигде нет на странице, ни в описании, нигде. Хотя внешне очень похож на самсунг.
Зато есть
Sequential Reads: up to 550MB/s
Sequential Writes: up to 500MB/S

Один плюс - цена замечательная - $43 за 1Т и 54 за 2Т :lol:
P.S. И он не 970 EVO и не 980, а именно 980 EVO (такое есть вообще?).
спойлер
https://www.ebay.com/itm/385464004079?h ... R9rl1KnfYQ
Alex+
Member

Повідомлення

Там і "WD" не WD? як і Kingston :)
спойлер
https://www.ebay.com/itm/285172328741
https://www.ebay.com/itm/404089573990
https://www.ebay.com/itm/265710173607
так воно ж сата :)
OC Falcon: 19.03.2023 18:03цена замечательная - $43 за 1Т
що в ній чудового за нонейм сата без гарантії? Трошки дорожче по місцю можна взяти якийсь брендовий апасер з гарантією 3 роки :)
Востаннє редагувалось 19.03.2023 18:18 користувачем Alex+, всього редагувалось 1 раз.
Відповісти